• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השוק האפור שולח לי הודעות לקבלת הלוואה

Frenchman

משתמש סולידי
דירוג
10
אני מקבל בממוצע פעם בחודש SMS כל פעם ממקור אחר, עם הודעה בסגנון "הלוואה 20,000 עד הבית ללא ערבים חייג עכשיו"
איך השוק האפור השיג את המספר שלי? ואיך השוק האפור יודע מה קורה לי בעו"ש? בהתחשב בעובדה שמעולם לא יצרתי איתם קשר, וגם ממש לא מתכנן. מדאיג שהם יודעים שאני מתעניין בהלוואות. האם ייתכן שהבנקאי בבנק מעביר להם מידע עליי?
מדאיג...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias

וגם - תתפלא. כמעט כל גוף שאתה נותן לו את הטלפון שלך יורק על הפרטיות שלך כאילו זה זבל.
פעם החלפתי מספר, ולא קיבלתי אף הודעת ספאם עד שעדכנתי אותו אצל חברות הפנסיה/גמל. מקריות?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias

וגם - תתפלא. כמעט כל גוף שאתה נותן לו את הטלפון שלך יורק על הפרטיות שלך כאילו זה זבל.
פעם החלפתי מספר, ולא קיבלתי אף הודעת ספאם עד שעדכנתי אותו אצל חברות הפנסיה/גמל. מקריות?

שמע זה פשוט נורא כל ההודעות האלה. וכל מיני חברות מכירות שמתקשרות אליך חדשות לבקרים לדחוף לך שקר כלשהו.
אתה חוסם עוד מספר ועוד מספר והם פשוט ממשיכים להופיע, כמו סיוט שלא נגמר.
אני פשוט עונה להם ונותן להם לדבר לאויר. שיסבלו.

אתה משדר מצוקה ומגיעים אליך.
אני מקבלת ספאמים אחרים, לא פיתוי לקבל הלוואות. כנראה שהספאמרים מקבלים לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים. מאיפה? בזה אני לא מבינה.

אז אתם אומרים שכן יש קשר? כי המודירטור אמר שאין קשר וזה רנדומלי לחלוטין.
אם זה לא אז זה מאד מטריד. מחר השוק האפור עוד ידפוק לי על הדלת בקצב הזה בטענה שלקחתי מהם הלוואה. .
תכלס שאני חושב על זה, מה מונע מהבריונים של השוק האפור לדפוק לאנשים רנדומלים על הדלת ולהמציא שהם חייבים להם למרות שהם מעולם לא התקשרו איתם? מעניין אם יש מקרים כאלה שאנשים תמימים נפלו לזרועות שלהם מבלי שאי פעם צרכו את שרותיהם..

אני גם מקבל ספאם כזה ואין לי ולא היה לי שום צורך בהלוואות. אל תיקח את זה אישית.

זאת שאלה בשביל @yossik . שבוודאי היה נעלב אם מישהו היה רומז שתיבת הספאם שלו מלאה במיילים על ויאגרה למשל בגלל שהוא "משדר מצוקה", ולא כי פשוט כולנו מקבלים מיילים כאלו.
הבנתי את הנקודה שלך, אבל @Frenchman פתח שרשור נוסף בנושא ההלואות שלו ואני הסקתי מסקנה, אולי לא נכונה, שהוא פונה להרבה ערוצים למציאת הלוואה חלופית, ומנסיוני וממה שראיתי סביבי אנשי השוק האפור יגיעו אליך.
[אוף טופיק - למען הסר ספק, ולמרות שעברתי את גיל 67 אני עדיין פעיל ללא וויאגרה ולא נעלבתי].

אז אתם אומרים שכן יש קשר? כי המודירטור אמר שאין קשר וזה רנדומלי לחלוטין.
אם זה לא אז זה מאד מטריד. מחר השוק האפור עוד ידפוק לי על הדלת בקצב הזה בטענה שלקחתי מהם הלוואה. .
תכלס שאני חושב על זה, מה מונע מהבריונים של השוק האפור לדפוק לאנשים רנדומלים על הדלת ולהמציא שהם חייבים להם למרות שהם מעולם לא התקשרו איתם? מעניין אם יש מקרים כאלה שאנשים תמימים נפלו לזרועות שלהם מבלי שאי פעם צרכו את שרותיהם..
ברור שיכולים להטפל חכל אחד, אבל מעדיפים חייבים כי יש קייס נגדם.

אני מקבל הודעות כאלה.ולא אני לא צריך שום הלוואה ויש לי מספיק בעובר ושב.

תרגע. השוק האפור לא יגיע אליך.שליחת הודעה בטלפון לא מוכיחה שום ידיעה אלא אם כן תחזור למספר.

מלבד זאת.לא יודע מה זה אומר שוק אפור.יש סיכוי טוב שזה חברה לגיטימית עם ריבית מאוד גבוהה.שלא כדאי להתקרב כי התנאים גרועים מהבנק

כולם מקבלים את ההודעות האלה, זה לא אישי. בד''כ כמה פעמים בשבוע.
לרוב אני מתעלם, אם כתוב בהודעה "החזר בצקים" אני שואל איזה סוגי בצק הם מקבלים.

יש סיכוי טוב שזה חברה לגיטימית עם ריבית מאוד גבוהה
ספציפית הSMS הזה לא מגיע מחברה לגיטימית, אלא מחברה שסוגרת את עצמה ונפתחת מחדש בשם אחר השכם והערב, כדי להמנע מתשלום קנסותיה על הספאם שלה - רבים תבעו אותה וזכו לפי חוק הספאם, אבל אין איך לגבות את הכסף.
גם אני מקבלת מהם המון הודעות ואין לי שום צורך בהלוואה. הם פשוט שולחים לכל מספר טלפון שהם משיגים כנראה.

גם אני מקבל כאלה מדי פעם.. פניתי לשירות שאמור לתבוע אותם תמורת השתתפות מהרווח והם אמרו שהם מכירים את ההודעות האלה ואין אפשרות לתבוע.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
waskindalost כך הסתבכתי עם השוק האפור ... צרכנות פיננסית 49
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ "אי אפשר / נדיר מאוד להכות את השוק" שוק ההון 169
מנימליסט תזמון השוק ? קווים לדמותה שוק ההון 14
א האקסיומה של לא ניתן להכות את השוק - תופסת גם לאגח? פוסטים מאיכות נמוכה 7
M מה יכול להביא את השוק ל0? שוק ההון 29
Y "ברגע שהציבור מפסיק להפעיל שיקול דעת, ומבקש לקנות את ״השוק״, שוב ושוב - כל המניות מתנפחות באופן פרופורציונלי" שוק ההון 39
R הרהורים על תיאוריית השוק היעיל, בעקבות הרפורמה המשפטית. פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 45
ר מצב השוק לקראת 2023 שוק ההון 30
ל קרן אירית המחקה את השוק היפני פוסטים מאיכות נמוכה 2
רבי עקיבא לטווח הארוך השוק תמיד יעלה - האמנם? שוק ההון 6
I לא מבין את תיאוריית "השוק תמיד עולה בטווך הארוך" שוק ההון 88
ז תזמון השוק + מינוף (בפועל: הפקדה חודשית ורכישה בעזרת פקודת LIMIT, מינוף בIB) שוק ההון 10
A האם באמת השוק מתמחר את המניות שבו בצורה הנכונה? שוק ההון 3
I אם אי אפשר לתזמן את השוק איך מרקט מייקר עושים כסף? שוק ההון 11
C סנופי מעל המחיר השוק שוק ההון 1
משה קניית etf על השוק הרוסי שוק ההון 88
S תזמון השוק שוק ההון 17
Tsachi01 היוטיובר המפורסם קווין, טוען למניפולציה מכוונת של השוק על ידי קרנות גידור: אוף טופיק 50
T בכמה שמאי בנק מעריך מתחת למחיר השוק? נדל"ן 3
L השפעות עליות השילוח ובעיות האספקה והשפעתם על השוק שוק ההון 1
Y האם שוכר טוב שווה השכרה במתחת למחיר השוק? נדל"ן 68
ע רכישת דירה להשקעה במחיר השוק בשכונה שרובה דירות מחיר למשתכן (יבנה) נדל"ן 7
Harvey מיסוי משקיעי נדל״ן בתל אביב כדי לצנן את השוק נדל"ן 55
R "להכות את השוק" מחפש מידע פוסטים מאיכות נמוכה 4
ש לתזמן את השוק? נדל"ן 23
שנקל לתזמן את השוק...ללא תלות בזמן? שוק ההון 29
ת Assets Allocation בהתאם לתמחור השוק שוק ההון 0
yossik השוק ב-16 במרץ 2020 ושנה בדיוק לאחר מכן. דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 40
benjamin האם הקורונה מהווה את הירידה של השוק שכולם דיברו עליה לפני? שוק ההון 2
unsullied השוק בשיא כל הזמנים! נתונים שוק ההון 8
נ אג"ח ממשלתיות- מה יהיו הביצועים בסביבות משתנות של השוק? שוק ההון 32
D תיאוריית "השוק היעיל" שוק ההון 4
Liron2035 האם הסולידית משנה כיוון? (או נתינת משקלים שונים מהחלוקה הטבעית של השוק) שוק ההון 7
Y היפותזת השוק היעיל והקורונה: תוחלת נגד שונות שוק ההון 22
R קושי במציאת עבודה? השוק משתנה? התפתחות אישית 22
A השקעה במוצרים בעל ערך ממשי כהגנה מנפילות של השוק שוק ההון 8
נ קרן סל למעקב מיטבי אחרי השוק הסיני שוק ההון 14
NightStyle הקצאת נכסים, ניסיון הכאת השוק? חלק 2 שוק ההון 2
Liron2035 טוב זה כבר מסקרן: שגיאת חישוב, השוק עלה. הבורסה נסגרה ונמצאה השגיאה..מה יקרה ביום שני? שוק ההון 22
Wonko האם השוק אי-רציונאלי? שוק ההון 15
G האם יש תעודה ממונפת שמחקה את כל השוק העולמי ? שוק ההון 6
amit דוגמא מהחיים ,כמה קשה לתזמן את השוק שוק ההון 14
liranviper מדוע כשתחזית השוק מתממשת, מקבלים תשואה ממוצעת? שוק ההון 20
G השפעת הגישה של טראמפ על השוק אוף טופיק 29
Y פרישה מוקדמת - האם אפשרי לסמוך על השוק לטווח של עשור או בכלל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 6
S חוץ משורט על השוק, מה נותן בנתיים במשבר הזה קורולציה יחסית הפוכה לשוק המניות? שוק ההון 45
unrealx הפד מוריד את הריבית ל- 0% - כיצד השוק יגיב? שוק ההון 1
ש איך זה שב2007 השוק ירד רק 50%? שוק ההון 8
ה מתי השוק יתחיל לעלות? שוק ההון 62

נושאים דומים

Back
למעלה