• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הספר חוק מס' #1 - פיל טאון.

• פותח הנושא aeh
  • פורסם בתאריך
תבדקו את הצעתי ונהלו תיק וירטואלי, זה וודאי לא מהווה סיכון. ואח"כ הסיקו מסקנות.
אני זורם איתך - אתה מוכן בפוסט נפרד לתעד בשנה הקרובה את כל הטרנזקציות שאתה עושה בשביל שהראה בזמן אמת באילו מניות אתה בוחר להשקיע ואיך הן מבצעות לאחר מכן?

זו הטענה הכי אבסורדית ששמעתי !!

האם הצלחה מסחררת = סיכון מוגבר ?
אדבר בשם עצמי. אני בחרתי להכנס לשוק ההון ע"י השקעה פסיבית במדדים, כיוון שזה מתאים לאופי שלי. אני שואף להשיג את ממוצע השוק, לא להתעשר מזה. כזה אני, סולידי.

אני זורם איתך - אתה מוכן בפוסט נפרד לתעד בשנה הקרובה את כל הטרנזקציות שאתה עושה בשביל שהראה בזמן אמת באילו מניות אתה בוחר להשקיע ואיך הן מבצעות לאחר מכן?
מצטרף לבקשה

@aeh

נערך לאחרונה ב:
אתה כותב בפורום שנקרא "הסולידית". הסולידית לא רודפת אחרי תשואות של מאות אחוזים בשנה, וכך גם להערכתי מרבית החברים בפורום.

יש מקום לעוד דעות וטעמים חוץ משוקולד מריר, ואף אחד לא קבע שהשקעה סולידית זה רק קרנות מחקות והסתפקות בתשואת השוק.

מצטרף לבקשה

@aeh

אני נוטה להסכים, אין לי מה להסתיר - רק שלא תתאכזבו, זה תיק מאוד פשוט בלי תחכום מיוחד ובלי מכשירים מורכבים, קונה ומוכר מניות בוול סטריט. זה הכל.

רגע לפני שאני מסכים - אני רוצה שתסבירו לי מה הרציונאל, האם הנכם חוששים שאני משקר אתכם ?

האם תנסו לחקות אותי ? - לא ממליץ, כל אחד עם טווח ההשקעה שלו.

אתם מבינים שזה יקח לי זמן ואנרגיות אז תנו לי בבקשה סיבות מספיק טובות שאתאמץ לעשות זאת.

מזכיר לכם שאני לא מנסה להוכיח מי צודק, יש חלק מהמגיבים שכתבו שטוב להם במצב הקיים והם עושים זאת מתוך החלטה מודעת - לבריאות.

אני פניתי לאלו שרוצים לשפר את ביצועי התיק ולא מודעים שאפשר אחרת,

אכפת לי מכם, לא באתי לקנטר אף אחד.

אני רוצה שתסבירו לי מה הרציונאל
המשקיעים הסולידיים עוד לא הספיקו להשתעמם כדי להפוך לסמי-אקטיביים
המשקיעים הסולידים לא מודדים את תוכנית ההשקעה ארוכת הטווח שלהם לפי ביצועיה בשנה אחת
המשקיעים הסולידים בעיקר לא מעוניינים "לשחות בעומקים", הם מעוניינים "לטבול את רגלייהם" תוך כדי מרבץ על החוף

בכל מקרה, כפי שכתבו מעליי, יש לך שירשור בנושא, תתעד שם את הרכישות שלך ומה הוביל אליהם

המשקיעים הסולידים....הם מעוניינים "לטבול את רגלייהם" תוך כדי מרבץ על החוף

תתפלא לשמוע

בעיני אני הוא זה שטובל את רגליי תוך כדי מרבץ על החוף.

היו תקופות שלא פתחתי את תוכנת המסחר במשך שבועיים !!!!

נכון באופן רשמי 'הסולדיים' לא מציצים לתיק במשך רבעון עד לתאריך ההפקדה הבא, אבל תרשה לי לנחש שבשקט בשקט בלי שאף אחד יראה חלק מהם מתעדכנים בתדירות אולי יומית על ביצועי התיק.

אל תגלה לאף אחד... אם זה יוודע הם יוקעו בכיכר העיר

@aeh
קודם כל כל הכבוד לך, בהנחה שאתה אומר אמת אלו מספרים מאוד יפים.
שנית, באיזה סכום מדובר? לעשות 400% על 1,000 ש"ח זה לא כמו לעשות 400% על מיליון ש"ח.
3, האם אתה חושב ששיטה זו מתאימה לאנשים שסולדים מסיכון?
4. כמה אלמנט של מזל היה לך לעומת שכל?
5. לברוקרים, בנקים, קרנות גידור וכל הח'ברה יש הרבה יותר גישה למידע, כוח חישוב, אנליסטים מבריקים , מאשר לך.
מה היתרון שלך מולם?
6. כמה אחוז מהתיק אתה מסכן בכל פעם שאתה שם על מנייה? האם יכול להיות מצב שטעות שלך ב1-2-3-4 מניות
יימחקו את שווי התיק או רובו?

בתור אחד שכן בעד השקעה במדדים ובכלל אימצתי את הרעיון השולט בפורום.
לפני שאתם תוקפים אותו, האם מישהו כאן ניסה לסחור בצורה כזו או אחרת ע"פ שיטות שונות לפני שהתחלתם להשקיע אך ורק בקרנות ומדדים ?
זה מכוון בעיקר לצעירים פה, מכוון שבתור בחור צעיר בן 20 אני לא רואה סיבה למה לא לנסות להשיג תשואות מדהימות בשנותיי הראשונות, וגם אם אפסיד קצת ואראה שלא הולך זה יהיה הון שהוא קטן ולא קריטי ממילא, ואז כשאגיע להון גדול שכבר נפשית לא אוכל "לשחק" בו, אשקיע במדדים פסיביים לשארית חיי וזהו.

מזכיר לכם שאני לא מנסה להוכיח מי צודק, יש חלק מהמגיבים שכתבו שטוב להם במצב הקיים והם עושים זאת מתוך החלטה מודעת - לבריאות.

אני פניתי לאלו שרוצים לשפר את ביצועי התיק ולא מודעים שאפשר אחרת,

אכפת לי מכם, לא באתי לקנטר אף אחד.
אני חייב להודות שאני לא מאמין שיש שיטה שבאופן פשוט יחסית אפשר להשיג תשואות כאלה באופן עקבי...

אחרת כולם היו עושים זאת...

בעבר הצגתי כאן את האסטרטגיה על פיה אני פועל (חוק מספר 1 של פיל טאון).
בשנים 2016, 2017, 2018 הניב המסחר שלי תשואה שנתית משוקללת בסך כ 385 % החל מתחילת התיק.

תשואות כאלו מזכירות לי אנשים שהשקיעו בביטקוין או עשו שורט על VIX, לפעמים זה עובד לתקופה מסויימת עד שזה מפסיק ותוך זמן קצר מפסידים את הכל.
אשמח אם תוכל להסביר בקצרה על האסטרטגיה שלך.

אם אתם רוצים לדעת על השיטה עליה אניכל כך נלהב ואינכם מעונינים להשקיע את ה 80 ש"ח לרכישה.

אז הנה קישור לאתר של המחבר שם תוכלו לקבל מידע רב

https://www.ruleoneinvesting.com

זה המדריך המהיר מהאתר (מסביר את העקרונות של הבחור בגדול, לא ראיתי שם משהו חדש).
הספר עצמו זמין להורדה בלתי-מוסרית באתרים "הרגילים".
@aeh חוק מספר 1,
The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club. The secondrule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club

למה אתה לא מרים את הכפפה ומפרסם את ההשקעות שעשית או שאתה עושה בבלוג, מס פעמים ביקשו ממך ודי התחמקת.

@aeh חוק מספר 1,
The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club. The secondrule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club

למה אתה לא מרים את הכפפה ומפרסם את ההשקעות שעשית או שאתה עושה בבלוג, מס פעמים ביקשו ממך ודי התחמקת.

הוא כתב שהוא רוצה סיבה טובה בשביל זה...

אני כתבתי שהסיבה שאני רוצה היא שאני פשוט לא מאמין שיש שיטה שבאופן עקבי אפשר להשיג תשואות של 75% בשנה על ידי לימוד פשוט של כמה דקות ביום של כמה חברות..

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C חוות דעת אישית על הספר 'חוק מספר 1' ועל השיטה שמוצגת בו שוק ההון 4
C חוות דעת *אישית* על הספר 'חוק מספר 1' והשיטה שמוצגת בו שוק ההון 0
ה הפסיכולוגיה של הכסף - הספר צרכנות פיננסית 2
Cleo מחפשת את הספר "כספך או חייך" בעברית אוף טופיק 1
OiNK חודש הספר - המלצות קריאה התפתחות אישית 32
ת מחפש לקנות לשכור את הספר המשקיע הנבון פוסטים מאיכות נמוכה 7
Tsachi01 כותב הספר ״הזאב מוול סטריט״, נותן את הפרספקטיבה שלו על תופעת הקריפטו פוסטים מאיכות נמוכה 1
ג מבצעי שבוע הספר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
נ מכירים את הספר הזה? אוף טופיק 3
פשוט שחר הספר כספך או חייך למסירה אוף טופיק 1
וולפסון האם למשהו יש את הספר "החיים או הכסף"? לא קיים בחנויות יותר אוף טופיק 26
ג ממי אוכל לשאול את הספר Early Retirement Extreme? אוף טופיק 2
זאב מחבר הספר "המיליונר מהדלת ממול" נהרג בתאונת מכונית ספורט. אוף טופיק 15
sharon תזרים משוק ההון כאלטרנטיבה למשיכה הונית (לפי חוק המשיכה הבטוח) שוק ההון 24
I חוק חינוך חינם עד גיל 3 - יש כזה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 110
fizban הצעת חוק משותפת להורדת מס רווחי הון ל 20% פוסטים מאיכות נמוכה 52
ש חוק הטכנאים צרכנות פיננסית 3
A ביטול חוזה בהפרת חוק המכר? נדל"ן 11
Henchman34 האם הדיון סביב חוק הגיוס מצד הממשלה מתבצע שלא בתום לב? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 281
H חוק 300\400 לא מתחשב באינפלציה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
Y ערבות בנקאית חוק מכר - מחיר למשתכן נדל"ן 3
W חוק האנג׳לים מיסים 5
R פורסם תזכיר חוק המצמצם את אי הוודאות בנוגע לשאלה מיהו תושב ישראל לצורכי מס פוסטים מאיכות נמוכה 4
F חוק ה4% ואינפלציה שוק ההון 27
א הצעת חוק לתיקון דיני העבודה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 42
A חוק מספר 1 - ים של שאלות - האם כאן זה המקום? שוק ההון 2
Gari האם קרן ההשתלמות נכללת בהון בהקשר של חוק המשיכה הבטוח? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 24
Z שאלה על חוק ההתגברות שכנראה יחקק. פוסטים מאיכות נמוכה 1
מתכנת הצהרת נהנה על בן/בת זוג בחשבון יחיד (חוק איסור הלבנת הון) צרכנות פיננסית 3
O חוק המטרו - המדינה שוקלת להקפיא מיזמי תמ״א 38 פוסטים מאיכות נמוכה 4
A חוק חדש מדד תשומות הבנייה - האם חל רטרואקטיבית? עליית מחיר הבנייה ללא מרכיב הקרקע נדל"ן 4
M חוק הספאם בחברות "רגילות" אוף טופיק 2
O חוק המטרו - משמעויות נדל"ן 12
flower חוק ההסדרים - שינוי מדיניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
Tsachi01 רצץ העסקה - נדיבות יתר של המעסיק או חוק? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Y עיצום כספי בסך 350,000 ש"ח הוטל על חברת אקסלנס נשואה בשל הפרת הוראות חוק איסור הלבנת הון צרכנות פיננסית 0
ק חוק איסור הלבנת הון שוק ההון 1
ש משיכה סיסטמטית מתיק השקעות לפי חוק 4-7 אחוז. שוק ההון 177
י חוק ה400 ונדלן. נדל"ן 6
O חוק מס' 1 עדיין רלוונטי? שוק ההון 2
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
ב אלימות כלכלית - הצעת חוק חדשה על שולחן הכנסת אוף טופיק 254
E חוק הגבלת מזומן ותשלום לקבלן מהשטחים אוף טופיק 38
ImCarryGG מישהו פה הגיש תביעה על פי חוק הספאם? אוף טופיק 70
ש השקעה ללא מס רווחי הון לתושבי חוץ - חוק בקהאם מיסים 5
S החזר כרטיס טיסה - חוק טיבי אוף טופיק 27
P סוגי ריביות והצמדות לפי חוק פסיקת ריבית והצמדה? צרכנות פיננסית 3
Res Cogitans הצעת חוק לשינוי שיטת המיסוי בארה"ב ממבוססת על אזרחות למבוססת טריטוריה שוק ההון 38
J חוק האשראי החדש צרכנות פיננסית 3
Y כניסה לתוקף של חוק לצמצום השימוש במזומן צרכנות פיננסית 40

נושאים דומים

Back
למעלה