• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הספר חוק מס' #1 - פיל טאון.

• פותח הנושא aeh
  • פורסם בתאריך
הדיון כאן מזכיר לי שרשור אחר שהתחיל עם סיפורי קסמים ונגמר פחות טוב.
.....
הופ! נזכרתי.

אבל אתה לא עושה את זה.
אף אחד לא יודע מי זה "aeh", ואין שום סיבה שלא תציג כאן רשימה של מניות שאתה מחזיק.

בבקשה

מניה שהחזקתי בשנתיים האחרונות
FIVE - Five Below

דווקא האקדמיה בגדול מגדירה סיכון כתונדתיות ,שחלקה (סיכון שיטתי) ניתנת לסילוק על ידי פיזור וחלקה (סיכון מערכתי) לא .
@aeh
אני לא בא לתקוף אותך ולדעתי אתה בכיוון הנכון אבל רחוק מבחינת היכולת והידע ואת זה אתה חייב לשים טוב טוב בראש הרבה לפני התשואות שהשגת בשנתיים האחרונות. שלא תסתנוור מהצלחה נקודתית שלא מדודה באמת.
לפי עניות דעתי משקיע שרוצה להתמקצע בהשקעות ערך צריך רקע חשבונאי (אם אין ניתן לרכוש בחינם)
אני התחלתי עם דמורדאן ,קורסים בנושאים של הערכות שווי וסיכון דרך אוניברסיטת נוי יורק ממעריך שווי ברמה:
http://pages.stern.nyu.edu/~adamodar/
אחר כך התפלחתי לקורס הערכות שווי בעברית של ערן בן חורין שאת הספר שלו גם אתה חייב לקרוא ולשלוט בפרקטיקה:
https://www.valuation.co.il/הספר/תוכן-עניינים/
תקנה ספרים על חשבונאות והערכות שווי ותתרגל בלי סוף.
כמו כן הבלוגים של עדו מרוז (שכבר לא כותב כמה שנים):http://www.lichyot.com/
ואסף נתן (מנתח ברמה) :http://www.assafnathan.com/
מהווים לטעמי את התנך של השקעות ערך בעברית.
תקרא את כל המכתבים של באפט ומאנגר למשקיעים של ברקשייר, כל המכתבים של קארל מארקס למשקיעי Oaktree Capital Management או את הספר שלו.
תקרא כמה שיותר תזות של משקיעי ערך מוערכים, מוניש ,סת קאלרמן,ברקוביץ,מאנגר תבין את הצורות חשיבה והיחס לסיכון זה ממש לא פורמולה קסם.
היחסים הפיננסים שעל פיהם אתה מבצע החלטות קנייה מושפעים מאוד ממניפולציות וצריך לדעת לעשות התאמות .
לאחר תקופה שאתה גם מתרגל על רטוב ומצליח לזהות לבד חברות ולא רק להעתיק ממשקיעים אחרים (שזה גם בסדר-רק לא מתכון טוב לחיים )
ורואה שהאלפא מצדיקה את העבודה (אצלי ממש לא מדובר על 15 דקות שבועיות) וגם חשוב מאוד -אתה נהנה הגעת ליעד.
כל השקעה שאתה עושה את צריך לדעת להסביר את התזה שלה בסיפור קצר מאוד שגם ילד בן 6 יבין.
זה על קצה המזלג ממש ..
שוב בהצלחה

תודה על ההעשרה, בהחלט אתחיל לעיין בחומרים שהבאת

@Roi
+1
מבחינתי אפשר גם בלי אחוזים, רק טיקרים.
@aeh
אחרי עשור של שוק שוורי גם משקיעי הערך המחמירים ביותר הגמישו את הקרטריונים שלהם להשקעות במניות אמריקאיות אז אני מאמין שאם אתה דבק בקרטריונים שרשמת ,אתה כרגע עם תיק ריק בלי מניות כלל.
דבר שני, שווי לפירוק שזה שווי הנזלה מיידי( ממש לא NAV ) משמש באמת משקיעי ערך עמוק (מה שנקרא השקעות NET-NET ) בחברות שנמצאות
במצוקה רצינית.אסטרטגיה שהעלתה את באפט לגדולתו ,נקראת גם cigar butt (דימה אותה לסיגריה שמישהו זרק ונשאר בה שאכטה אחרונה אבל היא בחינם) עושים כסף באסטרטגיה הזו אבל שוב זה תהליך של שנים ארוכות של בניית יכולת זיהוי מה מקור ההנחה וקריאהת טונה של דוחות כספיים והבנה לא מבוטלת בחשבונאות והנדסה של חשבונאות. בטח לא תוצאה של קריאת ספר או שניים .
באמת שלא תחשוב שאני מזלזל חלילה. אני דווקא בעד, פשוט שלא תסתנוור משנתיים מוצלחות . ( שגם לא ברור אם הם מוצלחות מול מדד טיפש ומה רמת הסיכון שלקחת).
אתה צריך לראות שאתה בעקביות משיג אלפא מובהקת על השוק ,נשאר עם אותם קרטריונים להשקעה ולא לוקח סיכון עודף על סיכון השוק.
ותשאל את עצמך מה היכולת שלך לזהות מהי איכות ההנהלה כי על זה יושבת ההנחה הגדולה.
תפרסם תזה של חברה אחת ונראה על מה מדובר.
בהצלחה בכל מקרה.

FIVE - Five Below

• אהבתי
Reactions: Roi
הדיון כאן מזכיר לי שרשור אחר שהתחיל עם סיפורי קסמים ונגמר פחות טוב.
.....
הופ! נזכרתי.

איך זה קשור ?
אנחנו מדברים על עבודת מחקר שאורכת שעות לא על משחקים בכסף (הימורים..)

איך זה קשור ?
אנחנו מדברים על עבודת מחקר שאורכת שעות לא על משחקים בכסף (הימורים..)
אתה אמנם צודק שהאפיקים שונים לחלוטין,
אבל הסיפור דומה,
אני באמת מאחל לך שהסיפור שלך לא יסתיים כשלו ושהתשואות הפנומינליות יימשכו.

בבקשה

מניה שהחזקתי בשנתיים האחרונות
FIVE - Five Below
נו מה, אתה עושה צחוק? נתת שם אחד? זה התיק שלך? ומה זה "החזקתי"? מתי רכשת, מתי מכרת? ולמה מכרת?

FIVE - Five Below
דבר ראשון, אתה אנונימי, אני לא מבין איפה הבעיה לפרט את התיק שלך חחא מספרים, אם אכן אתה כל כך בטוח בתוצאות, ממה אתה חושש?
לנקוב בחברה אחת שווה ערך לאנקדוטה, זה ממש לא מדעי או שיטתי.

להזכירך, מה שאנשים עושים פה בפורום על הזמןזה להשוות את התיקים שלהם ולמדד יחוס כזה או אחר, אז החשיפה שלך רק יכולה להואיל וללמד.

אל נא תדבר בססמאות ריקות, זה ממש לא תורם, עדיף לא להגיד כלום לדעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
נו מה, אתה עושה צחוק? נתת שם אחד? זה התיק שלך? ומה זה "החזקתי"? מתי רכשת, מתי מכרת? ולמה מכרת?

1. אתה רוצה שאפרוש בפניך את כל השיקולים, אצטרך לפני כן להסביר את השיטה בכלל כדי שנוכל לדון האם המניה הזו עומדת בקריטריונים, האם הגיעה לערכה המלא או שיש לה עדיין לאן לצמוח.
2. כבר רשמתי למעלה שהשיטה בהחלט ממליצה על החזקת מספר מועט של מניות, ובפירוש נגד פיזור השקעות, כך שההנחה שלך לגבי הרכב התיק כמעט ונכונה.
3. מתי קניתי ומתי מכרתי ולמה - שוב פעם מדובר על שיקולים שצריך לפני כן להסביר מהי השקעת ערך ומה מציעה השיטה המדוברת, יותר קל לי להפנות אותך לקרוא את הספר או לנסות להבין את השיטה מהאתר של מחבר הספר פיל טאון. www.ruleoneinvesting.com

אני תוהה מה יתרום המידע על פעולותיי האישיות. נניח שאתן את תאריכי הרכישה והמכירה שלי, האם מכאן תדע לנתח האם השיטה נכונה ? מטרתי בפתיחת הדין היתה לשמוע את האחרים מה הם יודעים על השיטה, ולא להוכיח שאני צודק, אדרבה אני ממתין (עדיין) למומחה ובעל הניסיון שיוכיח לי שאני טועה/מסתכן יותר מהאחרים/יש שיטות יותר בטוחות/יותר מוכחות..

בקליפת אגוז, שיקוליי ופעולותיי במניה זו היו כדלקמן:
1) סברתי בביטחון מלא שיש לי את כל הנתונים כבר לפני שנתיים כדי לצפות עליית מחיר דרמטית למניה זו.
2) התחלתי להחזיק בה כשהיא הייתה פחות מ 40 דולר (לקנות 1 $ ב 0.5 $).
3) נכנסתי ויצאתי כמה פעמים בהתאם לשיקולים טכנייים שהם חלק (אך לא בפירוש לא העיקר) בשיטה זו.
4) סברתי שאף במקרה של קריסה כללית בשוק ההון, אמנם מחירה היה יורד יחד עם כל השוק, אך לא הייתי מפסיד כי רכשתי אותה מראש עם שולי ביטחון רחבים והיא היתה מתקנת את עצמה מהר יותר מהאחרות, אדרבה בעת משבר אם היה לי הון נזיל נוסף הייתי רוכש עוד יחי' ממניה זו (באפט הגדיר את עיתות המשבר שהוא מרגיש כמו ילד בחנות ממתקים שהוריו מאפשרים לו לבחור מה שהוא רוצה עד סכום מסויים, מרוב ממתקים ומציאות הוא כבר לא יודע להחליט מה הכי כדאי לו כי כולם מתוקים וטעימים. (הניסוח שלי).
5) אדגיש כי בהתאם לעקרונות השיטה ידעתי להנות מספר פעמים מהתנודות שהיו במניה (אך בפירוש לא מכולם).
6) גם כשרכשתי והשוק חשב אחרת ממני (וכמובן שזה קרה ויקרה שוב), לא ברחתי החוצה בבהלה גם כשההפסד על הנייר היה בשווי הההשקעה כולה, אלא המתנתי בסבלנות ובביטחון עד שהעלייה הצפויה הגיעה (והיא הגיעה).
7) עד כמה שזה נשמע יומרני - הקפיצה הגדולה האחרונה לא הייתה הפתעה מאוד גדולה עבורי, יותר הופתעתי מבחינת התזמון שלה (שיערתי שזה יקרה אחרי הדו"ח השנתי, בפועל זה קרה אחרי דו"ח רבעוני).
8) למתעניינים - אני סבור שגם היום אחרי הקפיצה המשמעותית האחרונה עדיין המניה לא הגיעה לערכה הפנימי המלא ולכן נשארו עדיין שולי ביטחון (צרים יותר) כדי להיכנס ולצאת ממנה, אם כי אינני ממהר לעשות זאת וגם לא מייעץ לאף אחד לרכוש אותה על סמך טיעוני, (כל המבצע פעולה כלשהי במניה זו עושה זאת על אחריותו בלבד)

אשמח אם מישהו ידע להסביר באופן הגיוני ובצורה שגם הדיוט כמוני בענייני חשבונאות יבין.
מדוע מניה זו שאינה מוגדרת כמניית צמיחה אלא שייכת לתעשיות המסורתיות עד כדי לא פופולריות !, וגם התקופה היא של שוק שורי שבה נטען לעיל שהתיק שלי אמור להיות ריק לגמרי בגלל שאין חברות שעומדות בקריטריונים - והנה עדיין יש מציאות בשוק, והיא לא היחידה.

אני שואל כדי לאתגר את עצמי ואת האחרים ולא להתנצח חלילה - אם אקבל טיעון מבוסס ומוכח ולא משהו כמו 'רק באפט יודע לעשות את זה', אדרבה אשמח להשכיל בסופו של דבר אני רוצה בעיקר להרוויח כסף ולא רק להישאר צודק.

אשמח אם מישהו ידע להסביר באופן הגיוני ובצורה שגם הדיוט כמוני בענייני חשבונאות יבין.
אני לא כ"כ מבין, אם אינך מבין בחשבונאות, איך בדיוק אתה יודע שהמניה זולה?
מדוע מניה זו שאינה מוגדרת כמניית צמיחה אלא שייכת לתעשיות המסורתיות עד כדי לא פופולריות !,
אתה שואל למה מניות כאלה הם לא פופולריות? כי אם כן אז אתה טועה, הם מאד פופולריות.
- אם אקבל טיעון מבוסס ומוכח
טיעון למה? שלא ניתן לנצח את השוק? בוודאי שאפשר, לא חושב שיש מישהו שטוען זאת, אם לא היו אנשים שמשיאים תשואת יתר על השוק אז גם לא היו אנשים שמשיגים פחות מהשוק וכאלה אנחנו יודעים יש המון.
אדרבה אשמח להשכיל בסופו של דבר אני רוצה בעיקר להרוויח כסף ולא רק להישאר צודק.
סחטיין עליך אבל אם יש לך שיטה שעובדת למה אתה צריך חיזוקים? מה שחשוב זה השורה התחתונה והסיכון שלוקחים בשביל זה, לא?

אני לא כ"כ מבין, אם אינך מבין בחשבונאות, איך בדיוק אתה יודע שהמניה זולה?

זה הטיעון העיקרי של הספר חוק מס' 1 - לאפשר לאנשים שאינם בעלי רקע בחשבונאות לנתח חברות ולרכוש אותם שהם זולות.

אתה שואל למה מניות כאלה הם לא פופולריות? כי אם כן אז אתה טועה, הם מאד פופולריות.

יתכן - אולי לא דייקתי בהגדרה, כוונתי הייתה שזו לא מניית הזנק או נושא חם בחדשות שניתן לצפות מה שנקרא מניות צמיחה. (עכשיו האופנה זה הקאנביס, או אמזון והיי טק, מבחינתי כהדיוט, שניהם אותו דבר, ואנא על תסיטו את הדיון האם אמזון וקנביס זה אותו דבר, תשאירו את זה לדיון אחר)

טיעון למה? שלא ניתן לנצח את השוק? בוודאי שאפשר, לא חושב שיש מישהו שטוען זאת, אם לא היו אנשים שמשיאים תשואת יתר על השוק אז גם לא היו אנשים שמשיגים פחות מהשוק וכאלה אנחנו יודעים יש המון.

אוקיי - האם יש שיטות מומלצות ומוכחות חוץ מלקנות ETF אחד על כל שוק ההון ולהמתין 40 שנה ?

סחטיין עליך אבל אם יש לך שיטה שעובדת למה אתה צריך חיזוקים? מה שחשוב זה השורה התחתונה והסיכון שלוקחים בשביל זה, לא?

הופה - עכשיו נגעת בנקודה חשובה, נכון שזה עובד אצלי, ונכון שבנתיים אף אחד לא הפריך את דבריי, אבל אני לא שוכח שאני יחסית חדש בתחום, אין לי את הניסיון המספק ולא חוויתי תקופת משבר בשוק ההון, לכן אינני מבקש חיזוקים, להיפך אני מבקש לעמת את פעולותיי עם האחרים (תשועה ברוב יועץ) ולהבין האם יש מקומות בהם אני צריך להיזהר/לשפר/ וכו'.

עם כל הכבוד לוורן באפט, ולכל שאר משקיעי הערך המצליחים - אולי יש משקיעי ערך שהפסידו בגדול ואת זה הם לא ששים לפרסם - לכן אני מבקש את המידע מהציבור.

אוקיי - האם יש שיטות מומלצות ומוכחות חוץ מלקנות ETF אחד על כל שוק ההון ולהמתין 40 שנה ?
כל שיטה טובה ככל שתהיה אם תהיה פופלרית מספיק כבר תאבד מיעילותה וניתן לצפות שהתשואות שלה יחזרו לתשואות השוק.
היו כל מיני שיטות, MAGIC FORMULA, DOGS OF THE DOW ועוד הרבה אני בטוח.
השאלה מה אתה מנסה להשיג? אלפא על השוק באותו ס"ת?

כל שיטה טובה ככל שתהיה אם תהיה פופלרית מספיק כבר תאבד מיעילותה וניתן לצפות שהתשואות שלה יחזרו לתשואות השוק.
היו כל מיני שיטות, MAGIC FORMULA, DOGS OF THE DOW ועוד הרבה אני בטוח.
השאלה מה אתה מנסה להשיג? אלפא על השוק באותו ס"ת?
מנסה ללמוד אם יש שיטות נוספות.

לגבי האמירה שכל שיטה ככל שתהיה פופולרית היא תאבד מיעילותה - מסכים.
אבל ואבל גדול מאוד !!! כאן מדובר על שיטה שצריך להשקיע בה זמן, לא הוקוס פוקוס, צריך לקחת חברה לנתח, לבדוק את איכות ההנהלה, ומגוון צעדים נוספים, בתחילת הדרך מדובר על שעות ואח"כ הרבה הרבה פחות, ואת זה רוב הסוחרים בשוק לא אוהבים לעשות, אנשים מחפשים כסף קל - ואם נוסיף את הפחד והחמדנות ששולטים בשוק, נגיע למסקנא ששיטת השקעות הערך לא תהפוך להיות השיטה השלטת בשוק ההון, גם אל נשכח שיותר מידי אינטרסנטים יכולים להפסיד אם ההשקעות ינותבו רק להשקעות ערך, לא יהיה מי שישקיע בחברות חדשות שעדיין אין להם רקורד מוכח של רווחים, לצד ומגוון סיבות נוספות.

כך שלמרות שלאחר 80 השנים האחרונות מאז שבנג'מן גראהם פרסם את תורתו, ולמרות הפרסום הרב שניתן לשיטה זו, עדיין הציבור מתעצל לפעול על פיה.
ומי שכן - השמועה אומרת שהוא מצליח.

מעניין, אתה הראשון שמספר לי את השמועה הזו.
הבעיה היא עם השמועה היא שיש לה הטיית שרידות מטורפת. כמה מהנכשלים רצים לפרסם את תוצאותיהם?

מפנה לתגובתי לעיל
להלן ציטוט

עם כל הכבוד לוורן באפט, ולכל שאר משקיעי הערך המצליחים - אולי יש משקיעי ערך שהפסידו בגדול ואת זה הם לא ששים לפרסם - לכן אני מבקש את המידע מהציבור.

כך שלמרות שלאחר 80 השנים האחרונות מאז שבנג'מן גראהם פרסם את תורתו, ולמרות הפרסום הרב שניתן לשיטה זו, עדיין הציבור מתעצל לפעול על פיה.
כי "השיטה" שלו בחלקה הגדול לא רלוונטי היום.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C חוות דעת אישית על הספר 'חוק מספר 1' ועל השיטה שמוצגת בו שוק ההון 4
C חוות דעת *אישית* על הספר 'חוק מספר 1' והשיטה שמוצגת בו שוק ההון 0
ה הפסיכולוגיה של הכסף - הספר צרכנות פיננסית 2
Cleo מחפשת את הספר "כספך או חייך" בעברית אוף טופיק 1
OiNK חודש הספר - המלצות קריאה התפתחות אישית 32
ת מחפש לקנות לשכור את הספר המשקיע הנבון פוסטים מאיכות נמוכה 7
Tsachi01 כותב הספר ״הזאב מוול סטריט״, נותן את הפרספקטיבה שלו על תופעת הקריפטו פוסטים מאיכות נמוכה 1
ג מבצעי שבוע הספר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
נ מכירים את הספר הזה? אוף טופיק 3
פשוט שחר הספר כספך או חייך למסירה אוף טופיק 1
וולפסון האם למשהו יש את הספר "החיים או הכסף"? לא קיים בחנויות יותר אוף טופיק 26
ג ממי אוכל לשאול את הספר Early Retirement Extreme? אוף טופיק 2
זאב מחבר הספר "המיליונר מהדלת ממול" נהרג בתאונת מכונית ספורט. אוף טופיק 15
I חוק חינוך חינם עד גיל 3 - יש כזה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 110
fizban הצעת חוק משותפת להורדת מס רווחי הון ל 20% פוסטים מאיכות נמוכה 52
ש חוק הטכנאים צרכנות פיננסית 3
A ביטול חוזה בהפרת חוק המכר? נדל"ן 11
Henchman34 האם הדיון סביב חוק הגיוס מצד הממשלה מתבצע שלא בתום לב? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 281
H חוק 300\400 לא מתחשב באינפלציה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
Y ערבות בנקאית חוק מכר - מחיר למשתכן נדל"ן 3
W חוק האנג׳לים מיסים 5
R פורסם תזכיר חוק המצמצם את אי הוודאות בנוגע לשאלה מיהו תושב ישראל לצורכי מס פוסטים מאיכות נמוכה 4
F חוק ה4% ואינפלציה שוק ההון 27
א הצעת חוק לתיקון דיני העבודה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 42
A חוק מספר 1 - ים של שאלות - האם כאן זה המקום? שוק ההון 2
Gari האם קרן ההשתלמות נכללת בהון בהקשר של חוק המשיכה הבטוח? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 24
Z שאלה על חוק ההתגברות שכנראה יחקק. פוסטים מאיכות נמוכה 1
מתכנת הצהרת נהנה על בן/בת זוג בחשבון יחיד (חוק איסור הלבנת הון) צרכנות פיננסית 3
O חוק המטרו - המדינה שוקלת להקפיא מיזמי תמ״א 38 פוסטים מאיכות נמוכה 4
A חוק חדש מדד תשומות הבנייה - האם חל רטרואקטיבית? עליית מחיר הבנייה ללא מרכיב הקרקע נדל"ן 4
M חוק הספאם בחברות "רגילות" אוף טופיק 2
O חוק המטרו - משמעויות נדל"ן 12
flower חוק ההסדרים - שינוי מדיניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
Tsachi01 רצץ העסקה - נדיבות יתר של המעסיק או חוק? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Y עיצום כספי בסך 350,000 ש"ח הוטל על חברת אקסלנס נשואה בשל הפרת הוראות חוק איסור הלבנת הון צרכנות פיננסית 0
ק חוק איסור הלבנת הון שוק ההון 1
ש משיכה סיסטמטית מתיק השקעות לפי חוק 4-7 אחוז. שוק ההון 177
י חוק ה400 ונדלן. נדל"ן 6
O חוק מס' 1 עדיין רלוונטי? שוק ההון 2
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
ב אלימות כלכלית - הצעת חוק חדשה על שולחן הכנסת אוף טופיק 254
E חוק הגבלת מזומן ותשלום לקבלן מהשטחים אוף טופיק 38
ImCarryGG מישהו פה הגיש תביעה על פי חוק הספאם? אוף טופיק 70
ש השקעה ללא מס רווחי הון לתושבי חוץ - חוק בקהאם מיסים 5
S החזר כרטיס טיסה - חוק טיבי אוף טופיק 27
P סוגי ריביות והצמדות לפי חוק פסיקת ריבית והצמדה? צרכנות פיננסית 3
Res Cogitans הצעת חוק לשינוי שיטת המיסוי בארה"ב ממבוססת על אזרחות למבוססת טריטוריה שוק ההון 38
J חוק האשראי החדש צרכנות פיננסית 3
Y כניסה לתוקף של חוק לצמצום השימוש במזומן צרכנות פיננסית 40
ח חוק שכירות הוגנת - מה תקף נכון להיום צרכנות פיננסית 2

נושאים דומים

Back
למעלה