• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה

פעם בשנה כלומר אתה מפסיד 11 חודשי תשואה? או שאתה עצמאי ויכול לסיים את תקרת ההפקדה לקה"ש כבר בינואר ואז לא להפקיד יותר כל השנה?
ואשמח אם תשתף איך הגעת למספר 3 שנים דווקא
אני לא עצמאי, אז במקום תיק 100% מניות יש לי בפועל 96% מניות (המחשה)
בשנה הבאה זה יעלה ל 98%

ומכוון שהתיק הוליסטי מספיק שאקנה יותר מניות בתיק הממוסה ואקטין את החשיפה למזומן בתיק ההוליסטי כדי להפוך את שגיאת העקיבה הנל לזניחה

השאלה שלי הייתה בדיוק על זה.. איך החלטת כל כמה חודשים להמיר לקרן אירית
אין לי מושג, אני בינתיים קונה ישר קרן אירית בלי לעבור דרך ישראלית בדרך.
צריך לעשות חישוב יותר מעמיק, אבל בגדול מה שחשוב זה בכמה אתה מעריך שETF אירי "שווה" יותר מת"ס ישראלית? אם נזרוק סתם מספר של 0.5% בשנה, אז במקרה של 4K ש"ח בחודש ועמלת מינימום בחו"ל של 80 ש"ח, לקנות פעם בשנה בערך נראה לי הגיוני.

בכל סכום משתלם לקנות את זה?
אם אין עמלת מינימום אז למה לא?
כמובן שאם אתה קונה כל חודשיים אירית אין טעם לקנות ולמכור ת"ס ישראלית כל חודש, אבל ברגע שעמלת הקניה והמכירה של הישראלית קטנה מהחסכון בעמלת הקניה באירופה זה שווה.
צריך לעשות חישוב מדוייק יותר ולראות איפה יוצא האופטימום, אבל אם משתלם לך לקנות אירית רק פעם בשנה או יותר, לדעתי יש הגיון במעבר בת"ס ישראלית באמצע.

אין לי מושג, אני בינתיים קונה ישר קרן אירית בלי לעבור דרך ישראלית בדרך.
צריך לעשות חישוב יותר מעמיק, אבל בגדול מה שחשוב זה בכמה אתה מעריך שETF אירי "שווה" יותר מת"ס ישראלית? אם נזרוק סתם מספר של 0.5% בשנה, אז במקרה של 4K ש"ח בחודש ועמלת מינימום בחו"ל של 80 ש"ח, לקנות פעם בשנה בערך נראה לי הגיוני.

אם אין עמלת מינימום אז למה לא?
כמובן שאם אתה קונה כל חודשיים אירית אין טעם לקנות ולמכור ת"ס ישראלית כל חודש, אבל ברגע שעמלת הקניה והמכירה של הישראלית קטנה מהחסכון בעמלת הקניה באירופה זה שווה.
צריך לעשות חישוב מדוייק יותר ולראות איפה יוצא האופטימום, אבל אם משתלם לך לקנות אירית רק פעם בשנה או יותר, לדעתי יש הגיון במעבר בת"ס ישראלית באמצע.
מעבר לחישוב המתמטי, זה די נורא לקנות במזרחי טפחות קרן סל בלונדון. חייבים לעשות זאת טלפונית וזה הרבה המתנה ולא תמיד קל להשיג אותם.

מעבר לחישוב המתמטי, זה די נורא לקנות במזרחי טפחות קרן סל בלונדון. חייבים לעשות זאת טלפונית וזה הרבה המתנה ולא תמיד קל להשיג אותם.
עצוב ששיקול טכני משפיע על החלטות כאלו.
שנת 2017...

תודה על המידע. באמת תהיתי איך זה לעבוד עם מזרחי.
אתה יודע אם המידע באתר שלהם נכון, שחדר המסחר שלהם לא עובד ביום שישי בשעות שיש מסחר?

תודה על המידע. באמת תהיתי איך זה לעבוד עם מזרחי.
אתה יודע אם המידע באתר שלהם נכון, שחדר המסחר שלהם לא עובד ביום שישי בשעות שיש מסחר?
אני לא יודע. מעולם לא ניסיתי. למיטב הבנתי, אתה אמור תמיד לעבור דרך הבנקאי (שמזהה אותך) שאיננו עובד ביום שישי והוא מבקש מחדר מסחר שיחזרו אליך. לכן, לא ברור לי כיצד זה אפשרי לסחור בשישי.
ניסיתי לקנות קרן סל ולשנות לימיט, לקח לי 8 ניסיונות של שיחות טלפון ומעל שעתיים סך הכל.

דוקא השיקולים של נוחות עבודה ויחס של החברה הרבה פעמים יותר חשובים מאוד כמה גרושים בשנה
מסכים,
התכוונתי לגחך על העובדה שמסחר באירופה דורש אינטרקציה עם בן אנוש, ואז בלית ברירה צריך tradeoff גם על השיקול הזה.
עובדים ישירות מול מזרחי?
לא מול חדר העסקאות של אקסלנס?
יש אקסלנס ברוקראז
ויש אסקלנס גמל
להבנתי מדובר על אקסלנס גמל + מזרחי (ברוקראז)

ibi מוכנה להפסיד מליון שח ?
@אנון נימוס - IBI טרם שמעו על האפשרות שזה יקרה. תוהה אם להיכנס למו"מ כי לא בטוח שהיעדר שימור יוביל למעבר ברצון.
ממני הם שמעו, ואצלי הצבירה אף מעט גבוהה יותר, אבל הם ישנים בעמידה. ככל הנראה אנייד.

תן ל ibi הזהרה
ולהערכתי הם גם לא יעשו נסיונות שימור עד שתתן הוראת ניוד בפועל.
בדיוק. סיפרתי להם על קבוצת הרכישה כבר ביוני ולא נראה שהם מתכונים לשמר.

שנתיים ב-IBI
למה שנתיים? אצלי עד כמה שאני זוכר מובטח ללא תאריך סיום.

למה שנתיים? אצלי עד כמה שאני זוכר מובטח ללא תאריך סיום.
תסתכל על חוזה התנאים שקיבלת מהם כאישור פתיחה לחשבון.
בעוד שלא מציינים את זה מפורשות בע"פ, זה מופיע באותיות הקטנות של המסמך שמפרט את גובה דמי הניהול.
החשש שנותר מהניוד הוא הרכב המדדים אליהם עוברים. למשל - מדד מניות חו"ל פסיבי של אקסלנס עשה תשואה כוללת של 3.05% בשנת 2016. ב-2017 מתחילת השנה - רק 1.55%. מה גרם לך להחליט לנייד?

טוב, אני כבר לא הרבה בפורום. עברתי על ההתכתבות פה יש לי את השנקל שלי.
אפצל את התגובה שלי לשני חלקים:
1. אתייחס לקבוצת רכישה הנוכחית והתנאים שהיא השיגה
2. אתייחס למגוון השאלות שהועלו פה (אני בIRA משנת 2010).

1. מי שעומד בראש הקבוצה עשה עבודה מדהימה. אין לכם מושג כמה מאמץ נדרש כדי להגיע למה שחברי הקבוצה קיבלו.
מכיוון שהקבוצה מאוד גדולה עולה הסיכוי שמישהו יעשה שטויות ואחר כך יאשים אחרים. במקרה כזה זה יכול להיות יקר עבור אותו
מארגן הקבוצה. לכן מארגן הקבוצה החליט לדרוש תשלום סמלי שיהוה ביטוח כנגד תביעות עתידיות. הרושם שלי (אני חלק מהקבוצה, לא
חלק מהנהלת הקבוצה אך לאור הניסיון שלי בתחום נתתי פה ושם כתף) שמארגן הקבוצה בהס"כ ניסה להשיג את התנאים הכי טובים.
דרישת תשלום הזאת לא נראית לי כמו תרגיל עוקץ. אגב, לעניות דעתי מגיע לו כסף ללא קשר לביטוח כנגד תביעות.
בכל מקרה כי הוא עבד המון.
2. אז איך אני מנהל IRA:
- קניה חודשית של קרן ישראלית לא מגודרת עוקבת MSCI WORLD (אפשר גם קרן עוקבת SP500)
- פעם בשנתיים קנייה של קרן אירית צוברת עוקבת MSCI WORLD (אפשר גם קרן עוקבת SP500)
זה הכל. סופר פשוט וסופר זול. אין איבוד תשואה, אגב, קרנות ישראליות הינן קרנות סינתטיות ברובן אז לא אמורה להיות בעיית עקיבה
ואם היא קיימת אז היא מינורית.
לגבי פעולות על קרנות איריות: מספיק לשלוח הודעה למזרחי או להתקשר. לא הכי נוח אך גם לא נורא. עושים זאת פעם בכמה שנים או
פעם בשנה. בכל אופן אני מעדיף לא להיות גרידי מדי בלימיטים.
- עכשיו בעניין ההשוואה לקרנות השתלמות\קופות גמל עוקבות מדדים: הכל טוב ויפה כאשר השורים בזירה. כאשר יגיע דוב וכוווולם
יתחילו למכור בפניקה ולהעביר את הכסף לקרנות אגחיות או כספיות, המצב ישתנה והוצאות ניהול השקעות בקרנות מנייתיות עוקבות
מדדים ירקיעו שחקים. למי שיש לו קרן IRA לא תהיה פגיעה כזאת.

שורה תחתונה: יכול להיות שאם מישהו מכם היה מארגן קבוצת רכישה אז היה משיג תנאים טובים יותר, אבל אף אחד לא עשה זאת.
אני עשית זאת בעברי בסקייל הרבה יותר קטן יש לי טיפה מושג כמה כאב ראש זה (והוא לא נגמר כי בקבוצה שלי לפחות אני ממשיך לטפל בבעיות הצצות מדי פעם לחברי הקבוצה). אישית אני נותן הרבה כבוד למארגן הקבוצה הזאת.

הבהרה: נא לא לראות בדבריי כהמלצה כזאת ואחרת

@איליה - ההרגשה של האנשים לא הייתה שלא מגיע תגמול הולם למארגנ/ים. חלקם אף העידו שהיו רוצים לתרום בעצמם אם הנושא לא היה עולה. הפגיעה שלהם נבעה מהעובדה שהדבר צץ בישורת האחרונה, מבלי עדכון הולם מראש, מה שהרגיש להם כמעין "מחטף" של הדקה התשעים - גם אם ברור שלא זו הייתה הכוונה.

נ.ב. - תחזור לפורום. כיף שאתה פה.

@איליה - ההרגשה של האנשים לא הייתה שלא מגיע תגמול הולם למארגנ/ים. חלקם אף העידו שהיו רוצים לתרום בעצמם אם הנושא לא היה עולה. הפגיעה שלהם נבעה מהעובדה שהדבר צץ בישורת האחרונה, מבלי עדכון הולם מראש, מה שהרגיש להם כמעין "מחטף" של הדקה התשעים - גם אם ברור שלא זו הייתה הכוונה.

נ.ב. - תחזור לפורום. כיף שאתה פה.

לא רק שזה עלה בישורת האחרונה
(ואני השתתפתי בקבוצת רכישה שבה המנהל עבד קשה והשיג תנאים לא פחותים מאחרות והוא לא ביקש תמורה, אז יש כל מני גישות)
אלא שבהתחלה דובר על תרומה וולונטארית (התכתובת ממאי 2017)
לאחר מכן בלינק צויין "החזר הוצאות"
ורק בסוף עלה ההסבר של "ביטוח סיכונים"
שלי הוא נראה קצת מופרח, האם 40000 אשח יכסו נזק של מהוון לפנסיה של טעות ?
במקום לומר אני התחרטתי ואני חושב שמגיע לי הוא מתחיל בסיפורים ועיגולי פינות
ואחכ גם מתפלא שאנשים חושדים בו ובודקים כל דבר בשבע עיניים

לא רק שזה עלה בישורת האחרונה
(ואני השתתפתי בקבוצת רכישה שבה המנהל עבד קשה והשיג תנאים לא פחותים מאחרות והוא לא ביקש תמורה, אז יש כל מני גישות)
אלא שבהתחלה דובר על תרומה וולונטארית (התכתובת ממאי 2017)
לאחר מכן בלינק צויין "החזר הוצאות"
ורק בסוף עלה ההסבר של "ביטוח סיכונים"
שלי הוא נראה קצת מופרח, האם 40000 אשח יכסו נזק של מהוון לפנסיה של טעות ?
במקום לומר אני התחרטתי ואני חושב שמגיע לי הוא מתחיל בסיפורים ועיגולי פינות
ואחכ גם מתפלא שאנשים חושדים בו ובודקים כל דבר בשבע עיניים

אני בקבוצה שלי לא לקחתי תשלום אך גם לא היה לי את נפח העבודה כמו בקבוצה הזאת וגם אין לי כח להתעסק עם מס הכנסה.
לגבי התנאים - לא ראיתי תנאים כאלה עד עכשיו לצבירות למעל 100K אז בבקשה אל תשווה.
לי נראה שאתה מתחיל לספור פה כסף של ישהו אחר וזה מה שאוכל אותך.
קודם תקים קבוצה, תעבוד כמו חמור, תתמודד עם אינספור תכתובות ושיחות וכל זאת במקביל לעבודה הרגילה שלך ולמשפחה שלך.
ואז תגלה שיש מצב שאתה תהיה חשוף לתביעה ואז אתה עושה חושבים - האם לעצור פה ולהפסיק את הכאב ראש הזה או להמשיך. מנהל הקבוצה החליט להמשיך. אז יצא שהוא לא תקשר טוב את עצמו ועכשיו יש תלונות על טוהר מידותיו.
אכן גם אני בהתחלה עקמתי עין כאשר ראיתי את הדרישה לתשלום אבל הבנתי מהר מאוד מאיפה זה בא. מיזם שהיה אמור לקחת חודש לקחת חודשים רבים של כאב ראש והסיכון עלה. ואתה יודע מה. ונניח לא יתבעו אותו והוא יקבל 50000 ש"ח לעצמו (בכוונה אני מגזים עוד יותר). אז מה רע? לכולם יצא טוב בסופו של דבר. כואב לך שמישהו לקח יוזמה והרוויח על זה כאשר גם אתה הרווחת?
אתה לא מחויב לכלום, אתה לא חייב לעבור. אבל למה ללכלך ועוד לפרסם בפומבי פרטי קשר? זה לא מנע ממך הזדמנויות אחרות ואם כן אז זאת הייתה בחירתך בלבד.

אני בקבוצה שלי לא לקחתי תשלום אך גם לא היה לי את נפח העבודה כמו בקבוצה הזאת וגם אין לי כח להתעסק עם מס הכנסה.
לגבי התנאים - לא ראיתי תנאים כאלה עד עכשיו לצבירות למעל 100K אז בבקשה אל תשווה.
לי נראה שאתה מתחיל לספור פה כסף של ישהו אחר וזה מה שאוכל אותך.
קודם תקים קבוצה, תעבוד כמו חמור, תתמודד עם אינספור תכתובות ושיחות וכל זאת במקביל לעבודה הרגילה שלך ולמשפחה שלך.
ואז תגלה שיש מצב שאתה תהיה חשוף לתביעה ואז אתה עושה חושבים - האם לעצור פה ולהפסיק את הכאב ראש הזה או להמשיך. מנהל הקבוצה החליט להמשיך. אז יצא שהוא לא תקשר טוב את עצמו ועכשיו יש תלונות על טוהר מידותיו.
אכן גם אני בהתחלה עקמתי עין כאשר ראיתי את הדרישה לתשלום אבל הבנתי מהר מאוד מאיפה זה בא. מיזם שהיה אמור לקחת חודש לקחת חודשים רבים של כאב ראש והסיכון עלה. ואתה יודע מה. ונניח לא יתבעו אותו והוא יקבל 50000 ש"ח לעצמו (בכוונה אני מגזים עוד יותר). אז מה רע? לכולם יצא טוב בסופו של דבר. כואב לך שמישהו לקח יוזמה והרוויח על זה כאשר גם אתה הרווחת?
אתה לא מחויב לכלום, אתה לא חייב לעבור. אבל למה ללכלך ועוד לפרסם בפומבי פרטי קשר? זה לא מנע ממך הזדמנויות אחרות ואם כן אז זאת הייתה בחירתך בלבד.
אני לא אמרתי מילה על טוהר מידות
ואל תכניס לפי דברים שלא אמרתי
יש לו בעיית אמינות
וכל הנאומים הארוכים שלך על קריעת התחת שלו מאוד יפים , השורה התחתונה
היא שבכל פעם הסיפור משתנה.

ואני אגלה לך סוד כבר הייתי בקבוצת רכישה ובצעתי מאחורי הקלעים חלקים גדולים ממה שהוא עשה , נכון "רק" על 35 מליון שח ולא על 650 חברים (אולי היינו קצת יותר זהירים ולא יהירים או חס וחלילה חמדנים)
אז אני לא מתרשם מדמעות תנין

וואלה אין לי מושג מה התנאים או אפילו מה בדיוק הקבוצה רכשה.
אבל אינטואיטיבית לא נראה לי שאטעה אם אומר שהדיון, איליה, אינו על התוצאה הסופית, אלא על הדרך.
אם הגענו למצב שמנהל הקבוצה (?) שהכריז שהוא לוקח על עצמו וולנטרית להרים את העניין (?) מחליט לתת 50% הנחה מתשלום מונפץ שלא דובר עליו ואף אחד לא ידע על קיומו, רק למשתשמשים שעשו לו לייק (?) (אשכרה? אמיתי?) אז כן. יש פה טעם לפגם.

אתה לא מחויב לכלום, אתה לא חייב לעבור. אבל למה ללכלך ועוד לפרסם בפומבי פרטי קשר
לא פירסמתי פרטי קשר, הם מושחרים
הצגתי את התכתובת שהיתה גלויה באותה קבוצה עד ש"יד נעלמה" העלימה אותה
חבל שאתה מפיץ סיפורים
התכתובת הועברה לי על ידי משתתף אחר ,אני עד אותו רגע לא חשבתי לתעד את ההבטחות
ולא חשבתי שמשהוא ינסה להעלים אותן.

וואלה אין לי מושג מה התנאים או אפילו מה בדיוק הקבוצה רכשה.
אבל אינטואיטיבית לא נראה לי שאטעה אם אומר שהדיון, איליה, אינו על התוצאה הסופית, אלא על הדרך.
אם הגענו למצב שמנהל הקבוצה (?) שהכריז שהוא לוקח על עצמו וולנטרית להרים את העניין (?) מחליט לתת 50% הנחה מתשלום מונפץ שלא דובר עליו ואף אחד לא ידע על קיומו, למשתשמשים שעשו לו לייק (?) (אשכרה? אמיתי?) אז כן. יש פה טעם לפגם.
וזו כמובן זכותו, רק אם אפשר בפחות דמעות
בכיינות זה כנראה מפלטו האחרון של התחמן

לא פירסמתי פרטי קשר, הם מושחרים
הם לא היו מושחרים בהתחלה אז אל תשקר.

אני אגלה לך סוד כבר הייתי בקבוצת רכישה ובצעתי מאחורי הקלעים חלקים גדולים ממה שהוא עשה , נכון "רק" על 35 מליון שח ולא על 650 חברים (אולי היינו קצת יותר זהירים ולא יהירים או חס וחלילה חמדנים)
אז אני לא מתרשם מדמעות תנין
אז למה לא קמת ונתת כתף בקבוצה הזאת? למה בעצמך לא הקמת קבוצה חדשה והבאת תנאים כאלה? הכי קל לבכות ולהאשים מאחורי הגב ובאופן אנונימי לגמרי.

לדעתי אף אחד לא בא לתחמן את אף אחד.

מה שאני בא ואומר שאתם שופטים מישהו שלא מגיע מתחום עסקים ויכול להיות שהדרך הייתה יכולה להיות שונה.
אני מאמין במבחן התוצאה. ישנה הצעה מאוד יפה. אפשר לקחת אותה ולשלם 50 ש"ח בסוף התהליך (ולערר על התשלום דרך פיפאל במקרה הצורך) או אפשר לא לקחת את ההצעה. אני לא יודע האם לצחוק או לבכות מהבכי על חוש הומור של מארגן הקבוצה (50% הנחה למי שהיה מנומס). נדמה לי שמארגן הקבוצה היה יכול לחסוך לעצמו הרבה מאוד כאב ראש אם היה אומר מלהתחילה שיהיה תשלום חובה כי אז אולי הקבוצה לא הייתה קמה.

מה שכן - ההתכתבות הזאת פה תחסוך לי הרבה כי אני לא הולך להקים עוד קבוצת רכישה אחרי מה שאני רואה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R פיקדון מובנה $ צמוד אמזון - דעתכם? צרכנות פיננסית 32
F דעתכם האישית על השפעת הבינה המלאכותית על חברות הטק אוף טופיק 8
י תיק תיאורטי לשנה הקרובה - דעתכם? שוק ההון 0
V חוות דעתכם על תמהיל עם יועץ נדל"ן 20
oferM מה דעתכם על קרן עוקבת מדד עם הגנה מעליות וירידות? שוק ההון 24
כ ת"א רמת גן 3 חד' ב 2.3 להשקעה - דעתכם? נדל"ן 12
F תיק משני למטרה קרובה יותר, 100% סנופי שקלי, דעתכם? שוק ההון 15
littleSeal חוות דעתכם על תיק השקעות ראשון שוק ההון 0
G מה דעתכם על Invesco? שוק ההון 5
M קיבלתי הצעה לרכישת דירה ראשונה להשקעה - דעתכם? נדל"ן 4
Bonfire הישורת האחרונה מול FinUpp - מה דעתכם? מיסים 12
ד מה דעתכם על החוב של ארה"ב ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
O האם בשלב הצבירה 100 אחוז מניות מבחינה רציונלית טהורה דעתכם? פוסטים מאיכות נמוכה 5
ב תכנית פרישה - מה דעתכם? שוק ההון 10
Y מה דעתכם-אגח חברות ממשלתיות/בנקים-אטרקטיבי? שוק ההון 18
N מה דעתכם על סרבנות בצה"ל ככלי מחאתי? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 665
O כדאיות ביטוחים, אשמח לשמוע את דעתכם פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
U מה דעתכם על פריסת התשלומים הזאת? נדל"ן 7
ר מה דעתכם על השקעות בתחום הנשק? שוק ההון 9
ו מה דעתכם על צעירי 2023 בהשוואה לצעירי 2013? פוסטים מאיכות נמוכה 52
N מה דעתכם על קרן ההשתלמות המנייתית של אלטשולר שחם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 21
S מה דעתכם על קיוסק / פיצוציה כהשקעה יזמות והגדלת הכנסות 33
S חסכון wow בפפר- מה דעתכם ? צרכנות פיננסית 26
T דופלקס - מה דעתכם? נדל"ן 28
S סכום להשקעה- אשמח לחוות דעתכם שוק ההון 1
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
D מה דעתכם על שירות טיפול והגשה לטסט של solo? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
ש תמהיל והצעה מהבנק דעתכם נדל"ן 12
מ מה דעתכם על תפקיד המתווך בעסקאות נדל"ן? נדל"ן 112
F דעתכם על עתיד הביטקוין השקעות אלטרנטיביות 1
R קרן IJR ו-VOO. אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 7
R התיק שלי לטווח הארוך (עשורים קדימה), אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 53
mudale222 מה דעתכם על קנייה ורישום דירה על שמי על מנת לחמוק ממיסים על דירה שנייה (לטובת קרוב משפחה) נדל"ן 30
א אשמח לחוות דעתכם נדל"ן 5
E מה דעתכם על קרנות TDIF? שוק ההון 11
The Thinker מה דעתכם על NFT? השקעות אלטרנטיביות 103
Tsachi01 מה דעתכם על כך שיוטיוב החליטה להסיר את מונה הדיסלייקים? אוף טופיק 38
א מחשבות על החלק הסולידי של התיק- דעתכם ? שוק ההון 8
M דעתכם לגבי הרכב תיק התחלתי שוק ההון 5
פרח בר חוות דעתכם על תיק השקעות לסטודנט חדש שוק ההון 14
N מה דעתכם על שינוי מודל הערבות ההדדית הקיים בביטוח הבריאות הציבורי? אוף טופיק 60
Y מה דעתכם על התכנון מס הבא? [כספי פיצויים] מיסים 15
א תמהיל משכנתא - אודה לחוות דעתכם נדל"ן 4
aminadav מה דעתכם על מנת לחסוך בדמי ניהול לקנות ישירות את המניות ולא דרך קרנות מחקות? שוק ההון 3
W דעתכם על תואר בהנדסת תעשייה וניהול התפתחות אישית 3
I דעתכם על תמהילי המשכנתא הבאים נדל"ן 9
deussex חוות דעתכם בבקשה - תיק השקעות ראשון שוק ההון 9
לעניות דעתי חוות דעתכם המלומדת- תמהיל, ריביות ופריסה נדל"ן 26
Tsachi01 מה דעתכם על אורח החיים הסולדי בחברה החרדית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 541
S דעתכם הכלכלית היא? בין 1 ל 10. אוף טופיק 5

נושאים דומים

Back
למעלה