• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דירה בארה"ב

jeff1

משתמש רשום
דירוג
0
שבוע טוב,

רכשנו דירה בפלורידה וכעת אנחנו רוצים להעביר את תשלומי השכירות בפעם הראשונה מארה"ב לישראל.
לאחר בדיקה מול חברת הניהול ישנה עמלת העברה בארה"ב של 45 דולר, ובארץ לאחר דין ודברים מול שני בנקים - איגוד גובים עמלה של 20 דולר והבינלאומי עמלה של 12 דולר.
בדקנו גם לגבי הפקדת שיק אך בשני הבנקים נאמר לנו שהם לא מבצעים הפקדת שיק רגילה אלא רק באישור מוחלט והעמלה זהה להעברה בנקאית.
מכירים או יודעים על אפשרות העברה יותר זולה מ57 דולר?

בנוסף - אשמח לדעת אם מישהו השקיע בנדלן בארה"ב ללא סוכן ישראלי שגובה אלפי דולרים על התיווך ומאיפה מתחילים.

תודה.

יש כמה פתרונות פופולריים כאן. הזולים יותר דורשים חשבון בנק או ברוקר בארה"ב. חפש את המילים המרת והעברת דולרים.

בדקנו גם לגבי הפקדת שיק אך בשני הבנקים נאמר לנו שהם לא מבצעים הפקדת שיק רגילה אלא רק באישור מוחלט והעמלה זהה להעברה בנקאית.
במזרחי ופועלים בוודאות אפשר שלא באישור מוחלט.

בקצרה לפתוח חשבון השקעות בשוואב (דורש הפקדה ראשונית של 25000$)
או להגיע פיזית לארה"ב ולפתוח שם חשבון בנק מקומי.

*שימו לב שה-57$ זה לא הכול. יש בד"כ כל מיני עמלות שקר של בנקים מתווכים (תוספת של כ-15$ להעברה בנקאית)

תודה לכולם על התגובות.

קיוויתי להימנע מלפתוח חשבון בארה"ב או חשבון השקעות אך כנראה שאין מנוס, והוזלת העמלות לא תגיע מהבנקים פה. אבדוק את האופציות.

במזרחי ופועלים בוודאות אפשר שלא באישור מוחלט
אין לנו חשבון בבנקים האלו, אז לצערי האופציה הזו לא כל כך רלוונטית.

יש חברות ישראליות כמו "טופ רייט", "קלירשיפט" ואולי גם אחרות. מומלץ לבדוק מה הדרישות שלהם וחשוב לקחת בחשבון לא רק את עמלת ההעברה, אלא (ואולי בעיקר, תלוי באיזה סכום מדובר) את הפרשי השער.

חשבון ב-IB פותר את העניין הזה יחסית בזיל הזול, לא?
אדייק, חשבון ב-IB דרך אינטראקטיב ישראל.

שבוע טוב,

רכשנו דירה בפלורידה וכעת אנחנו רוצים להעביר את תשלומי השכירות בפעם הראשונה מארה"ב לישראל.
לאחר בדיקה מול חברת הניהול ישנה עמלת העברה בארה"ב של 45 דולר, ובארץ לאחר דין ודברים מול שני בנקים - איגוד גובים עמלה של 20 דולר והבינלאומי עמלה של 12 דולר.

בנוסף - אשמח לדעת אם מישהו השקיע בנדלן בארה"ב ללא סוכן ישראלי שגובה אלפי דולרים על התיווך ומאיפה מתחילים.

תודה.

היי, מזל טוב על הרכישה, לקוחות שלי שאין להם חשבון בנק בארה"ב, מקבלים את השכירות החודשית בשיק שנשלח בדואר, עלות הפקדת שיק זה הוא בסביבות $4 (מנסיון אישי בבנק דיסקונט ובנק הבינלאומי) , בקרוב תיפתח אופציה נוספת, העברה של השכירות החודשית באמצעות חברת COVERCY.COM , אנחנו נהיה הראשונים ושפני הנסיון של אופציה זו בארה"ב. באנגליה זה כבר קיים הלקוחות שלי נהנים מזה כשנה וזה פועל היטב.

כדי להשקיע ללא סוכן ישראלי, אתה צריך לפעול מול סוכן מקומי, חברות ניהול, עורכי דין, רואי חשבון, צריך ללמוד כיצד לאתר סוכן מקומי מתאים (גם שם יש חסרי נסיון או נוכלים), לנתח את שוקי הנדל"ן בארה"ב או בכל מקום אחר, במידה ואין לך את הידע או הנסיון לכך, שכר הלימוד יהיה גבוה משמעותית.

רק החל משנת 98 התאפשר לנו לפעול בחו"ל כמשקיעים פרטיים, אני התחלתי לפעול החל משנת 99, החל משלב מתקדם פעלתי באופן ישיר מול אנשי נדל"ן מקומיים, עשיתי טעויות (שילמתי עליהם שכר לימוד) במידה ואתה מרגיש בשל ובעל ידע לפעול באותו האופן (לא לכל אחד יש תכונות אופי או יכולת לעשות זאת, אחרת כולם היו עושים זאת), אתה תלמד הרבה !

בהצלחה.

מה לגבי שימוש ב-payoneer או פיי פל? עמלות שוחקות?

היי @רוני, ראיתי עכשיו את התגובה וקודם כל תודה על המידע, אני רואה הרבה תגובות שלך בפורום כך שזה לא מובן מאליו.
וד"א אני בחורה :)

עלות הפקדת שיק זה הוא בסביבות $4
התמקחת בעניין הזה? כי בסוף החלטנו ללכת על שיק ולמרות שיחה עם מנהלת הסניף, היא אמרה שמבחינת העמלה (25 דולר) היא לא יכולה לעשות כלום וסה"כ אנחנו לקוחות טובים בחשבון הוט כך שחשבנו שנצליח להוריד את העמלה.

העברה של השכירות החודשית באמצעות חברת COVERCY.COM
האמת שעבדנו איתם בהעברת הכסף לארה"ב וסה"כ היה בסדר אבל אני מניחה שהם יגבו יותר מ4 דולר בהעברה, אז למה בעצם לעבוד דרכם?

צריך ללמוד כיצד לאתר סוכן מקומי מתאים
אני לא באה מעולם הנדל"ן ולכן אין לי כל כך כיוון מאיפה להתחיל בלחפש סוכן מקומי אמין. אני לא מפחדת מלקפוץ למים ובטוחה שיהיה לכך שכר לימוד אבל ממש אשמח אם תוכל להכווין אותי איך להתחיל בכלל לחפש סוכן, אם יש אתר או בלוג או כל מידע שיוכל לעזור.

שוב תודה!

היי @רוני, ראיתי עכשיו את התגובה וקודם כל תודה על המידע, אני רואה הרבה תגובות שלך בפורום כך שזה לא מובן מאליו.
וד"א אני בחורה :)

התמקחת בעניין הזה? כי בסוף החלטנו ללכת על שיק ולמרות שיחה עם מנהלת הסניף, היא אמרה שמבחינת העמלה (25 דולר) היא לא יכולה לעשות כלום וסה"כ אנחנו לקוחות טובים בחשבון הוט כך שחשבנו שנצליח להוריד את העמלה.

האמת שעבדנו איתם בהעברת הכסף לארה"ב וסה"כ היה בסדר אבל אני מניחה שהם יגבו יותר מ4 דולר בהעברה, אז למה בעצם לעבוד דרכם?

אני לא באה מעולם הנדל"ן ולכן אין לי כל כך כיוון מאיפה להתחיל בלחפש סוכן מקומי אמין. אני לא מפחדת מלקפוץ למים ובטוחה שיהיה לכך שכר לימוד אבל ממש אשמח אם תוכל להכווין אותי איך להתחיל בכלל לחפש סוכן, אם יש אתר או בלוג או כל מידע שיוכל לעזור.

שוב תודה!

היי, לא התמקחתי עם הבנק, זו העמלה שאני משלם.

לגבי חברת קוברסי, תצרי איתם קשר שוב, תבקשי לשוחח עם עידן נתנאל, תאמרי לא שרוני מאקזיט משפחתי הפנה אותך, ואת מעוניינת להעביר את השכירות החודשית דרכם לחשבון העו"ש בישראל, לאחרונה, אנחנו הראשונים שהם החלו לספק עבור הלקוחות שלנו שרות זה בארה"ב (לפני שנה הלקוחות שרכשו באנגליה החלו לקבל שכירויות דרכם).
מהרגע שמנהל הנכס יעביר את השכירות שלך לקוברסי, תוך 48 שעות הוא יופיע בחשבון העו"ש השיקלי שלך, תשלמי רק עלות המרה לשקל, אין כאן עלויות העברה.

לגבי סוכן נדל"ן, באתרי הנדל"ן בארה"ב, ניתן למצוא באזור שבו מעוניינים להשקיע, פרטי סוכנים עם המלצות, הבעיה היא שרובם לא מתמחים בנכסים להשקעה, את צריכה למצוא את אלה המתמחים בנכסים מניבים וניתן לסמוך עליהם. את זה אני לא יכול ללמד על רגל אחת, בסופו של יום לאחר כל הבדיקות צריך לשוחח איתם, לשאול את השאלות הנכונות, ולהשוות בין מספר מועמדים.

נ.ב לפני שאת מחפשת סוכן נדל"ן, כדאי שתלמדי באיזה אזורים להשקיע, כיצד לחשב תשואה משכירות (איכות הנכסים בארה"ב נמוכה מהנכסים בארץ, ולכן צריך לקחת זאת בחשבון בחישובים), מהי רמת הסיכון של ההשקעה.......
בקיצור מומלץ ללמוד, העלויות של הלימוד התאורתי, זולות יותר מעלויות הנובעות מהחלטות שגויות.
את בדרך הנכונה, ההתמקצעות וההתמדה בסופו של יום יובילו אותך אל היעד.

@רוני, היי האם תוכל להמליץ על כמה אתרים לחפור/ללמוד ברשת על קנייה השקעה בנדל"ן בחו"ל, תודה

@רוני, היי האם תוכל להמליץ על כמה אתרים לחפור/ללמוד ברשת על קנייה השקעה בנדל"ן בחו"ל, תודה
לא רוני אבל BIGGERPOCKETS, בעיקר הפורומים שלהם, גם הפודקסטים אבל הם קצת מוטים.

היי, בנוסף לאתר שאורי רשם, אתר נוסף הוא : globalpropertyguide.com

WTF?
ACH בתוך ארה"ב עולה לשולח בין $0 ל$3, ולמקבל זה חינם. מישהו כאן מורח אתכם....
אני חושב שהכוונה הייתה לעמלת העברה לחו"ל (במקרה הזה מארה"ב לישראל) שנגבית בארה"ב, ולא להעברה פנימית בתוך ארה"ב.

תנסה את transferwise
ממה שראיתי הם לא זולים בהעברות בינ"ל.
אם הבנתי נכון הם דורשים שתעשה את ההמרה דרכם, ובשביל להמיר ש"ח הם לוקחים 3%...

מצד שני חשבון הborderless שלהם דוקא נחמד, והעמלות נראות סבירות יחסית להעברת כספים באותה מדינה (אאל"ט סביב 1.5$ להעברת ACH, שזה ממש לא נורא).
אפשר להעביר את הכספים לשם ואח"כ מtransferwise להעביר לIB

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R מיסוי על דירה בארה"ב נדל"ן 3
ש מיסוי בארה"ב על מכירת דירה בארץ מיסים 38
E קניית דירה בארה"ב- צעד נבון ? נדל"ן 26
אחד_שיודע הצהרת הון - האם לדווח על דירה שנרכשה ונמכרה בין הצהרות הון מיסים 2
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 0
M רשימת עלויות ברכישת דירה יד 2 נדל"ן 1
Nons Ense רכישת דירה ראשונה להשקעה מיד 2 איך וממה מתחילים? נדל"ן 1
O תשואה דירה להשקעה נדל"ן 9
ח משכנתא - חצי דירה ראשונה וחצי דירה שניה נדל"ן 4
P מס יסף - בזמן מכירת דירה או אחרי דוח שנתי? נדל"ן 5
M מכירת דירה שנרכשה בעסקת 80/20 נדל"ן 12
י [מס רכישה] הצהרה בעת רכישת דירה שניה מיסים 4
ע זכיתי בפרויקט דירה בהנחה, זה שווה? נדל"ן 13
L רכישת דירה ראשונה מקבלן נדל"ן 4
A מסלולי מיסוי שכר דירה מיסים 1
M סדר פעולות בקניית דירה נדל"ן 20
ח יעוץ לגבי מימון רכישת דירת יד שנייה ומכירת דירה קיימת במצב שוק לא אידיאלי נדל"ן 15
O דירה על הנייר - "גינדי גרנדס", רמת אפעל החדשה נדל"ן 12
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
S קבלת דירה ללא תמורה- האם ניתן למכור כמשפר דיור? נדל"ן 2
ל משנכתא בשותפים שרוכשים דירה נדל"ן 8
ס בין דירה לפרישה- העו"ש מעלה אבק יומני מסע אישיים 12
E בחירת דירה בדירה בהנחה נדל"ן 2
A שיעבוד על דירה עם אפשרות מכירה נדל"ן 8
S דירה להשקעה- התייעצות נדל"ן 17
R מס דירה שניה פוסטים מאיכות נמוכה 2
T מועד תשלומים עבור דירה יד2 נדל"ן 8
S שדרוג דירה - התייעצות האם לקחת משכנתא ובאיזה סכום נדל"ן 13
נ מיסוי דירה שנייה להשקעה כשהראשונה נקנתה במסגרת מחיר למשתכן נדל"ן 1