• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

1,500 שקל בכל שבוע סל קניות, חריג ? מהי עלות הסל השבועי שלכם?

תמיר80

משתמש רגיל
דירוג
59
כל היום בבית בכלל המצב. אז כל שבוע ישנה הזמנה. מסופר און ליין (שופרסל, באזור אין עוד אופציה שעושה שילוח לבית).
1500 שח בכל הזמנה. רק הבשר והדגים כבר מהווים נתח לא קטן (לא צמחוניים ולא.. אוכלים הכל מהכל).
4 שבועות מדובר על 6,000 ש"ח בחודש. לא מעט. 3 ראשים בוגרים להאכיל (כולל עבדכם).
כמובן לא נתחי אנטריקוט ושאר מעדני יוקרה. מצד שני אי אפשר באון ליין לצפות למציאות.
עגבניה 5.90/6.90 כנל המלפפון וכולי. מציאות דילים לא קיימים כמעט באון ליין. אין קנה מעל קבל מחיר מבצע.

חודש אחרי חודש. מעניין אותי אם גם אצלכם הולכים אלפי שקלים רק על הזמנות מצרכים בחודש? 1500 בשבוע זה יותר מדי?
מצד שני איך אצמצם, הכל נחוץ. הכל צריך. לא מדובר בתפנוקים או ביצי דגים לנפש. מוצרי צריכה שצריך לבית.
בשר לא כל יום. פעמיים בשבוע. דג פעם בשבוע בשבת. הסל מטפס מהר מאוד למעלה במחירים בגלל מחירי האון ליין.
אין מבצעי שמן, בקבוק 7.90 לקנולה (למי שעוד לא הוציא מהבית, כמונו). שמן זית 33.90 אם יש מבצע טוב פעם ב אז 3-4 שקלים הנחה לבקבוק. כלומר אין כמעט איך לצמצם. בעבר הייתי מוציא מחצית מהסכום החודשי בקניה פיזית (מפצל במספר חנויות זולות מאוד שוכנות זו לזו במתחם קניות - לא בעיה לפצל). ירקות 1.90 שמן ב4.90 וכולי.

נראה שזה מחיר הרכישה מהבית? לא סתם המספרים מעודדים בדיווחי הרשתות מהכנסותיהן און ליין בתקופה האחרונה

לפני שתתחיל לבדוק איך ניתן להוזיל את הסל,
שאלה חשובה, כמה מהמזון שנקנה מנוצל וכמה ממנו נזרק לפח מסיבות שונות.
אם תוכלו להיות במצב שפחות מ10% מהמזון נזרק, כאשר מזון יקר כמו בשר ודגים לא יזרק כבר תחסכו המון.

בוודאות לא נזרק. אני תמיד משתדל לעשות משהו עם חומר גלם שמזדקן, נהיה בשל מדי, וגם לא מתרגש מתאריכים על המוצרים.
רק לא מבין איך הסל תמיד מעל 1000 שח. אפילו תמיד יוצא 1500 שח.
הימור שלי מדובר פשוט במחירי שופרסל און ליין כל כך גבוהים, שאין מה לעשות, אי אפשר להתרגל למחירים שאני רגיל אליהם פיזית.
רק שכעת מסיבות שלא אפרט אין לי את היכולת לצאת ולחזור לקנות פיזית. אני תלוי באון ליין. חבל לי רק שיוצא לי בסביבות ה 6000 בכל חודש רק קניות.
כל שבוע הזמנה. 3 נפשות כולל אני. כל היום בבית. כמובן אוכלים לא מעט לא ברמה של כל שעה בכל זאת צריך לשמור אך לא מעט.

אם יותר זול לך לקנות בחנויות פיזיות, למה הפסקת? גם בשיא הקורונה, חנויות מזון ופארם לא נסגרו מעולם. פשוט להגיע עם מסיכה , זה הכל.

כלומר אין כמעט איך לצמצם. בעבר הייתי מוציא מחצית מהסכום החודשי בקניה פיזית (מפצל במספר חנויות זולות מאוד שוכנות זו לזו במתחם קניות - לא בעיה לפצל). ירקות 1.90 שמן ב4.90 וכולי.
נראה שהקורונה פינקה אותך.

נערך לאחרונה ב:
יוסיק תסביר בבקשה.

אתן עוד פרטים. לא קונים אלכוהול. לא קונים משקאות קלים (סוכר).
מכינים לחם לבד. לחמניות לבד. פיתות לבד. כובשים ירקות לבד (לא משלמים 6-8 שח לשימורי מלפפון כשאפשר לקנות קילו במחיר של שימור אחד).
גלידה מכינים לבד עם הקצפה של שמנת ופודינג ותוספות (עוגיות או כל הבא ליד). למקפיא.
הקניה היא אותה קניה כפי שיש לכל משפחה את הקניה השבועית החודשית שלה.
רק שאצלנו מדובר בכל שבוע בקניה קבועה. בהתחלה זה עוד היה נסבל. קצת מתחיל לכאוב לי לראות בכל שבוע 1500.
לא אפסיק. מדובר במזון. צריך לחיות. מצד שני אין לי סופר אחר שעושה משלוחים לבית.
לצאת אי אפשר בעבורי ואין לי את מי לשלוח שיצא במקומי. לא אפרט יותר אלא אם זה ממש מעניין מישהו אז בפרטי. פתרון אחר שהוא לא שופרסל און ליין נראה שלא קיים וזה לצערי כמובן. הייתי מאוד רוצה לחסוך.

מישהו שותף להרגשה ששופרסל און ליין מאוד יקרים?

אנחנו גם קונים בשופרסל אונליין, המחירים זהים למחירי שופרסל דיל, רק שבאונליין יש מבצעים נוספים. לשם הדוגמא, מעולם לא יצא לי לקנות שמן זית ביותר מ 30 ש"ח ל 750 מ"ל או 40 לליטר, כמעט תמיד יש אחד במבצע.

הסכומים נשמעים לי לא סבירים בעליל, אנחנו 2 אוכלים כמעט רק בבית מוציאים כ 2500, גג 3000 ש"ח לחודש וזה כולל מוצרי "יוקרה" כמו גבינות יקרות, סלמון ובשר טריים וכו, כולל גם ירקות שאנחנו קונים במחירים גבוהים יותר מבסופר (משלוח ישיר מחקלאים, רמה אחרת של ירקות). גם אם ננרמל את הסל המוגזם שלנו עבור 3 בוגרים רעבים, נקבל טווח של 3000-4500 ש"ח לחודש...
לי זה נשמע שסל הקניות שלכם השתנה לטובת מוצרים יקרים יותר, תנסה לבודד קטגוריות ולראות מה עולה כסף, שווה לשים לב לקטגוריות:
מוצרי בשר ודגים, מוצרים קפואים, מוצרי חלב וגבינות, חטיפים ומשקאות ממותקים, משקאות אלכוהוליים, טואלטיקה וניקיון.

מכינים לחם לבד. לחמניות לבד. פיתות לבד. כובשים ירקות לבד (לא משלמים 6-8 שח לשימורי מלפפון כשאפשר לקנות קילו במחיר של שימור אחד).
גלידה מכינים לבד עם הקצפה של שמנת ופודינג ותוספות (עוגיות או כל הבא ליד). למקפיא.
נשאר רק לצוד יונים לבד ואתם מסודרים :lol:

נערך לאחרונה ב:
מישהו שותף להרגשה ששופרסל און ליין מאוד יקרים?
שופרסל דיל (ואונליין) יקרים יותר מרשתות אחרות בממוצע (למשל רמי לוי), מצד שני יש תמורה לאגרה (אתר נוח, משלוחים מגיעים טוב, שירות לקוחות טוב אם צריך)

אני קונה רק בשופרסל אונליין פעם בחודש בכ800 ש"ח + קניית תחזוק בסופר ליד הבית באמצע החודש בכ300 ש"ח - ואני אוכל הרבה.
1100 * 3 = 3300. 6000 זה פשוט נשמע לי סכום לא סביר.

אנחנו גם קונים בשופרסל אונליין, המחירים זהים למחירי שופרסל דיל, רק שבאונליין יש מבצעים נוספים. לשם הדוגמא, מעולם לא יצא לי לקנות שמן זית ביותר מ 30 ש"ח ל 750 מ"ל או 40 לליטר, כמעט תמיד יש אחד במבצע.

הסכומים נשמעים לי לא סבירים בעליל, אנחנו 2 אוכלים כמעט רק בבית מוציאים כ 2500, גג 3000 ש"ח לחודש וזה כולל מוצרי "יוקרה" כמו גבינות יקרות, סלמון ובשר טריים וכו, כולל גם ירקות שאנחנו קונים במחירים גבוהים יותר מבסופר (משלוח ישיר מחקלאים, רמה אחרת של ירקות). גם אם ננרמל את הסל המוגזם שלנו עבור 3 בוגרים רעבים, נקבל טווח של 3000-4500 ש"ח לחודש...
לי זה נשמע שסל הקניות שלכם השתנה לטובת מוצרים יקרים יותר, תנסה לבודד קטגוריות ולראות מה עולה כסף, שווה לשים לב לקטגוריות:
מוצרי בשר ודגים, מוצרים קפואים, מוצרי חלב וגבינות, חטיפים ומשקאות ממותקים, משקאות אלכוהוליים, טואלטיקה וניקיון.

יש לכם ראש 1 פחות מהסל שלי. אם ההוצאות שלכם הם כ1500 לראש. משמע 3 ראשים 4500 בחודש. אצלי קרוב ל 6000.
לגבי הירקות זה תלוי. לפעמים יכול להיבחר ליקוט מתוך סניף (הסתכל בחשבונית לא מצוין הסניף אלא ע"י מספרים, כבר למדתי לפענח כמו תוכנת מחשב)
ממרלוג אכן הסחורה איכותית.
סניף - הסחורה בסדר.
*התייחסותי לירקות פירות.

גם אם אלך על 3000 שציינת עבור 2 ראשים לחודש כשאצלנו מדובר ב 6000 עבר 3. עדיין נראה שאני משלם יקר.
אתה בטוח שכל ה 3000 שלכם הם אך ורק משופרסל און ליין? כאמור לי אין אלטרנטיבה אחרת. הכל רק משופרסל און ליין.
האם יוצא לכם רק3000 בגלל שאתם אוכלים אצל משפחה אולי מתארחים או הסדר עם העבודה? מקבלים אוכל מאחד הצדדים אולי?

נשאר רק לצוד יונים לבד ואתם מסודרים :lol:
חביב

שופרסל דיל (ואונליין) יקרים יותר מרשתות אחרות בממוצע (למשל רמי לוי), מצד שני יש תמורה לאגרה (אתר נוח, משלוחים מגיעים טוב, שירות לקוחות טוב אם צריך)
בהחלט. רק יקר לי מדי בזמן האחרון.
תן לנו רשימת בשר שבועית בק"ג כולל מחירים
אם יש איפה לחסוך במחירים, זה בבשר של שופרסל
איך אוכל לחסוך ? קונים רק טרי כמובן . אף פעם לא יותר מקילו קילו וחצי (לכן קניה כל שבוע, אוכלים פעמיים בשבוע בשר לא יותר).
אני קונה רק בשופרסל אונליין פעם בחודש בכ800 ש"ח + קניית תחזוק בסופר ליד הבית באמצע החודש בכ300 ש"ח - ואני אוכל הרבה.
1100 * 3 = 3300. 6000 זה פשוט נשמע לי סכום לא סביר.
לו הייתי יכול להשלים בחוץ מאמין הייתי חוסך לא מעט...
לגבי 800 בחודש האם אתה רווק? זה ממש מעט. האם אתה אוכל בחוץ? הסדר עם העבודה? אצל ההורים אולי או מתארח אצל חברים מכרים או משפחה?
אצלנו כל היום בבית.

אף פעם לא יותר מקילו קילו וחצי
כל המבצעים מתחילים מ 2 ומעלה
אז תתחיל לבדוק משם
בשר בקר טחון יש מחיר בפיקוח, , נראה לי משהו כמו תשעים ומשהו שקל ל3 קילו אפשר לקנות חצי להקפאה וחצי לבישול שוטף במגוון צורות אכילה
לפי הטענה שלך של כמות האכילה זה אמור לעלות גג 100 ש"ח לכיסוי הבשר בשבוע
הפחמימה נניח קילו וחצי ליום עלות ממוצעת של 4-8 ש"ח ליום, 50 ש"ח לשבוע אמורים להספיק גם לשילוב קטניות יקרות יותר
ירקות, אני לא יודע, כמה קילו ליום, יותר מ 20 ש"ח ליום? כ 150 ש"ח בשבוע

כרגע כיסיתי פה 300 ש"ח באוכל רגיל לחלוטין
מה עוד יש ברשימת הקניות שלך?
אתה כולל מוצרים לבית שלא מיועדים לאוכל, אלא נקיון, ציוד, וכו?

כל המבצעים מתחילים מ 2 ומעלה
תודה, התעלמתי מראש. כי המחיר לק"ג יקר. לא העליתי בדעתי לנסות לקנות יותר מ 1 מקסימום קילו וחצי. גם חשבתי שעדיף כל שבוע - טריות ומיקום שצריך לאחסון.

בשר בקר טחון יש מחיר בפיקוח
אשמח אם תפרט קצת יותר. אם לא קשה לך עם מק"טים? באתר אפשר לחפש לא לפי שם מוצר אלא לפי מק"ט.
תנסו לחפש באתר של שופרסל את המק"ט הבא 7296073218920 תגיעו ללחם אחיד פרוס שלהם (לצורך ההמחשה).

ירקות, אני לא יודע, כמה קילו ליום, יותר מ 20 ש"ח ליום? כ 150 ש"ח בשבוע
מלפפון 5.90 קילו לפעמים 6.90
'' כנל עגבניות.
הכמות היא לרוב 2 קילו כי קילו 1 נגמר מהר מדי.
בצל 3.90 כאן כבר 3 קילו. כי בצל משתמשים יותר במטבח.
שום (אין להם טרי לצערי באון ליין)
כרובית
כרוב 4.90 (בעבר הייתי קונה 1.90 בכל מקום כנל העגבניות והמלפפון... רק להיזכר במחירים האלה)
מה עוד אוכל להיזכר.
תפוח אדמה 4.90 לקילו שזה בסיסי לבית
הירוקים שלהם מאוד יקרים.
למשל פיזית הייתי קונה פטרוזיליה וכוסברה במחירים ממש טובים.
אצלם כל יחידה 3.90 אם קונים לבית 3 מזה 3 מזה זה כבר לא מעט כסף. כשבכל מקום אחר יש מבצע
3ב10 או 12. או אפילו 4 ב12. כשהייתי קונה פיזית הייתי תמיד קונה במחירי מבצע כמות ב ולא כמו היום פר יחידה.
כמובן הכל ניתן לבדיקה באתר שלהם אני חלילה לא ממציא מחירים (המטרה שלי היא לחסוך חלק מ6000 שאני מוציא כל חודש)

פירות.
תפוחי עץ הזולים ביותר בסביבות 10 שקלים (אולי 9.90) יש אפילו יותר.
מדי פעם אפרסק או נקטרינה (קצת משהו שונה) החל מ 13 שח עד 20 שח
ענבים אותו מחיר לקילו 20 שח
שזיף החל מ 14 עד 20 שח לקילו המחירים משתנים.

אין להם כ"כ הרבה מבחר. בעבר כשהייתי קונה פחות הייתי מכניס פירות מיוחדים ועדיין הייתי יוצא בזול..
קרמבולה כשהייתי קונה פיזית. אנונה. אפילו קופסאות קטנות שח אוכמניות טריות ב10שקלים (הייתי לוקח כמה).
אבטיח אני אפילו לא מעז לקנות באון ליין (אין לדעת איזה ייבחר המלקטים לדעתי בוחרים את הראשון שבא ליד, לעבור הזמנה)
גם המחירים שם יקרים. הייתי קונה ב 1.90 לקילו פיזית או בשוק מחיר ליחידה ללא תלות במשקל. באון ליין יצא לי מחיר לא קטן.

אתה כולל מוצרים לבית שלא מיועדים לאוכל, אלא נקיון, ציוד, וכו?
לא דווקא זה לא נגמר מהר. כל מה שהוא טואלטיקה ולא אוכל אז נרכש פעם בחודש. 99% מהסל השבועי הוא לאכילה וצריכה.

אציין שאין לי את האשראי שלהם אם הייתי משכיל לעשות לפני אולי הייתי חוסך עוד קצת. ראיתי באחד הפוסטים המלצה של יוסיק לאשראי של שופרסל לקונים קבועים ברשת.

מעבר למה שציינתי פה יש חטיפים לנשנושים מדי פעם. לא יקרים אלא הקלאסים
ביסלי. במבה. דוריטוס (שיהיה מדי פעם מה לנשנש בין הארוחות/סתם רביצה על הספה, וגם אז
רכישה בכמות 3 דורטיטוס 3 ביסלי מארז של במבה, לא כמויות של מאות שקלים
גם פה הכל יקר.

אני חושב בסופו של דבר המוטיב החוזר אצלי זה שהאון ליין יקר לי. התרגלתי
כשלא היה מסוכן עבורי לצאת לקנות פיזית בחנויות במספר רשתות (3-4) ואני פשוט זוכר ומכיר מחירים אחרים לגמרי.
ואילו כעת באון ליין לפחות בשופרסל התחושה שלי היא שמדובר במחירי "מומלץ לצרכן"

נערך לאחרונה ב:
אני קונה רק באונליין. בדר"כ בויקטורי כי יותר זול אבל גם יצא לי בשופרסל ולא יקר יותר משמעותית.
אני יכול פיזית ללכת לסופר אבל ממש סולד מהרעיון ובכמה חודשים האחרונים לא עשיתי קניה בסופר, עושים רק השלמות (בעיקר אשתי).

לא מרגיש שהאונליין יותר יקר. אפילו להפך כי אתה רואה מבצעים בקלות. במיוחד אם אני לוקח בחשבון את הזמן שלי ששווה לי כסף.

אני אוכל לא מעט, במיוחד בשר וירקות. כל יום ארוחה בשרית וסלט גדול.
כדי לקנות במחירים סבירים אני מסתכל על מבצעים וקונה קפואים. יש מבצעים של 3 קילו עוף ב50 ש"ח אז קונה 3 קילו. קילו בשר בקר קפוא עולה 25-40 ש"ח, עוף טחון 20 ש"ח, בשר טחון 30 ש"ח. בדר"כ לא קונה פרגיות וסלמון כי זה יקר.

יוצא לנו לזוג בסביבות ה1500 בחודש.

תשמע, אתה מציג פה סל קניות של אדם ממוצע אך יוצר לך כמעט כפול בשכלול. ההסבר היחידי שאני רואה פה הוא כמות האוכל. המחירים הם אותו הדבר למי שקונה בשופרסל (אני גם קונה שם). אין הגיון בהוצאות הללו אלא אם אחד מכם או כולכם אכלנים גדולים.

תשמע, אתה מציג פה סל קניות של אדם ממוצע אך יוצר לך כמעט כפול בשכלול
זה גם מה שאני חושבת, משהו ממש לא ברור כאן.
אני חושב בסופו של דבר המוטיב החוזר אצלי זה שהאון ליין יקר לי.
המחירים שאתה רושם כאן הם לגמרי סבירים, אלה המחירים פחות או יותר גם בשופרסל דיל הפיזי וגם בחנות המכולת השכונתית (המקומות שאנחנו קונים בהם).
לי נראה שאתה צריך לבדוק בזכוכית מגדלת את הפירוט שמגיע עם הקניות ולנסות להבין אם משחילים לכם טעויות (מחיר שונה או כמות שונה). אם מהבחינה הזאת הכל בסדר, תבדוק בתוך הבית את נושא הכמויות (לפחות של המצרכים הכבדים ביותר מבחינת עלות שבועית) ותראה אם אפשר למצוא תחליפים או פשוט להפחית את המוצרים היקרים ולהגדיל את המוצרים הזולים.
תן לנו רשימת בשר שבועית בק"ג כולל מחירים
לא רק בשר, גם גבינות ומזון מוכן (טבעול, בצקים, מעדנים וכדומה) וגם ממתקים ועוגות. שם נמצא הכסף הגדול בדרך כלל.
מדובר על 6,000 ש"ח בחודש. לא מעט. 3 ראשים בוגרים להאכיל (כולל עבדכם).
אנחנו 2.5 בוגרים (כי מארחים, הילדים מגיעים, שולחים להם קופסאות בשר מדי פעם) ומוציאים על מזון 600-700 ש"ח לשבוע, כולל בשר וכולל חומרי ניקוי וטואלט.

אם למישהו לא היה ברור עד עכשיו שמדובר בהטרלה
איך זה ברור לך?

אשמח אם תפרט קצת יותר.
לגביי הבשר טחון,

המק"ט בשופרסל זה 9095067

לפני כמה חודשים הורידו בכל הרשתות
https://www.ynet.co.il/economy/article/H1nlf11O9U

ואילו כעת באון ליין לפחות בשופרסל התחושה שלי היא שמדובר במחירי "מומלץ לצרכן"
זאת לא בעיה לבדוק, קח את החשבונית מהמשלוח האחרון ולך לסניף של שופרסל דיל (לא שלי!)
תעבור עם הרשימה על המדפים, תכתוב לך את המחירים ותראה אם יש הפרשים משמעותיים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א הבאתי היום לקבצן 500 שקל צרכנות פיננסית 123
L שאלה על האייטם : "זה אפשרי: הישראלית שחיה מ-500 שקל בשנה" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
G מעבר מ-VTI ל-1183441 INVESCO S&P 500 UCITS ETF שקלית שוק ההון 21
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
O S&P 500 שוק ההון 16
R הקרן השקלית על מדד S&P 500 של בלאקרוק שוק ההון 2
M מס ירושה iShares $ CORE S&P 500 UCITS ETF-TA מיסים 4
L השקעה ב-S&P 500 דרך פפר אינווסט שוק ההון 30
B הקרן השקלית 1159250 על מדד S&P 500 (דמי ניהול: 0.07%) של בלאקרוק iShares שוק ההון 2
נ מה אתם קונים כאשר אתם משקיעים בS&P 500? מה החלופות? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
S האם יש ״רף עליון״ כלכלי למדד עולמי / S&P 500 או שהוא יכול לעלות ל״נצח״? שוק ההון 35
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
א מחקה מדד S&P 500 או מנייתי שוק ההון 14
A S&p 500 etf דיבידנדים שוק ההון 1
Oscar מ-1980; 75% מהתשואה ב-S&P 500 הגיעה מהדיבידנדים. שוק ההון 23
מ Global X S&P 500 Covered Call - XYLD ETF שוק ההון 11
R מדד S&P 500 המקורי אל מול קרן מחקה מדד של iShares שוק ההון 2
D קרן פנסיה מחקה מדד S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
O איך אני יודע כמה דיבידנד התגלגל בתעודה iShares Core S&P 500 UCITS ETF 1159250 שוק ההון 4
Y VOO vs תכלית 500 פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה טיעון בעד קנייה של S&P 500 *וגם* Nasdaq 100 שוק ההון 21
M השקעה בS&P 500 לטווח ארוך עם ניטרול מט"ח שוק ההון 3
L האם S&P 500 זה מפוזר מספיק? פוסטים מאיכות נמוכה 26
Michel iShares S&P 500 Equal Weight שוק ההון 16
Y נייר ערך זר עוקב s&p 500 ללא סיכון מס ירושה ארה"ב שוק ההון 10
מ הראל מחקה S&P 500 לעומת SPY שוק ההון 1
S האם S&P 500 הוא ביזור טוב שוק ההון 18
עפרי קביעת אחוזי פיצויים ותגמולים במסלול מחקה מדד S&P 500 של הפניקס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
גימפל הדרך הטובה ביותר לחקות את ה- S&P 500 שוק ההון 4
oferM האם זה הזמן הנכון להשקיע באינדקס(ספציפית הS/P 500) ? שוק ההון 22
J איזו s&p 500 הכי זולה בטווח רחוק? שוק ההון 10
גימפל רוצה להשקיע בS&P 500 לעשות את זה דרך קופת גמל להשקעה, או דרך מסחר עצמאי בבורסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
אוהד יהודה מה ההבדל בין הקרנות של קסם על מדד S&P 500 שוק ההון 5
A מיטב דש בקרן מחקה S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
1 קרן פנסיה S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D קשר בין S&P 500 למדד השקל דולר בשנים האחרונות שוק ההון 24
M השוואת תשואות בS&P 500 בקרונות השתלמות / קופות גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M השוואת קרנות השתלמות וקופות גלמל להשקעה מחקה מדד SP 500. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D מחקה סנופי 500- טבלה בין כל האפשרויות של דמי ניהול ופרמטרים חשובים נוספים שוק ההון 19
arvin תהיות ושבירת ראש למה לא להשקיע רק ב-S&P 500 שוק ההון 77
ש התלבטות האם לעבור בפנסיה למסלול s&p 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
I האם פה (ב2022) קבור הכלב (סנופי 500)? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 41
T האם יש הבדל בין קרנות הפנסיה מחקות מדד S&P 500? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ע קרן השתלמות S&P 500 - שאלות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
9 שאלה של מתחילים לגבי עמלות בהשקעה בקרן מחקה מדד S&P 500 שוק ההון 9
י קרן פנסיה וקרן השתלמות s&p 500 הפניקס או מיטב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
I קרן השתלמות מחקה מדד s&p 500 - התאמה לצרכים צרכנות פיננסית 37
ע S&P 500 בהכפלה ע"י חוזים עתידיים שוק ההון 24

נושאים דומים

Back
למעלה