כל היום בבית בכלל המצב. אז כל שבוע ישנה הזמנה. מסופר און ליין (שופרסל, באזור אין עוד אופציה שעושה שילוח לבית).
1500 שח בכל הזמנה. רק הבשר והדגים כבר מהווים נתח לא קטן (לא צמחוניים ולא.. אוכלים הכל מהכל).
4 שבועות מדובר על 6,000 ש"ח בחודש. לא מעט. 3 ראשים בוגרים להאכיל (כולל עבדכם).
כמובן לא נתחי אנטריקוט ושאר מעדני יוקרה. מצד שני אי אפשר באון ליין לצפות למציאות.
עגבניה 5.90/6.90 כנל המלפפון וכולי. מציאות דילים לא קיימים כמעט באון ליין. אין קנה מעל קבל מחיר מבצע.
חודש אחרי חודש. מעניין אותי אם גם אצלכם הולכים אלפי שקלים רק על הזמנות מצרכים בחודש? 1500 בשבוע זה יותר מדי?
מצד שני איך אצמצם, הכל נחוץ. הכל צריך. לא מדובר בתפנוקים או ביצי דגים לנפש. מוצרי צריכה שצריך לבית.
בשר לא כל יום. פעמיים בשבוע. דג פעם בשבוע בשבת. הסל מטפס מהר מאוד למעלה במחירים בגלל מחירי האון ליין.
אין מבצעי שמן, בקבוק 7.90 לקנולה (למי שעוד לא הוציא מהבית, כמונו). שמן זית 33.90 אם יש מבצע טוב פעם ב אז 3-4 שקלים הנחה לבקבוק. כלומר אין כמעט איך לצמצם. בעבר הייתי מוציא מחצית מהסכום החודשי בקניה פיזית (מפצל במספר חנויות זולות מאוד שוכנות זו לזו במתחם קניות - לא בעיה לפצל). ירקות 1.90 שמן ב4.90 וכולי.
נראה שזה מחיר הרכישה מהבית? לא סתם המספרים מעודדים בדיווחי הרשתות מהכנסותיהן און ליין בתקופה האחרונה
1500 שח בכל הזמנה. רק הבשר והדגים כבר מהווים נתח לא קטן (לא צמחוניים ולא.. אוכלים הכל מהכל).
4 שבועות מדובר על 6,000 ש"ח בחודש. לא מעט. 3 ראשים בוגרים להאכיל (כולל עבדכם).
כמובן לא נתחי אנטריקוט ושאר מעדני יוקרה. מצד שני אי אפשר באון ליין לצפות למציאות.
עגבניה 5.90/6.90 כנל המלפפון וכולי. מציאות דילים לא קיימים כמעט באון ליין. אין קנה מעל קבל מחיר מבצע.
חודש אחרי חודש. מעניין אותי אם גם אצלכם הולכים אלפי שקלים רק על הזמנות מצרכים בחודש? 1500 בשבוע זה יותר מדי?
מצד שני איך אצמצם, הכל נחוץ. הכל צריך. לא מדובר בתפנוקים או ביצי דגים לנפש. מוצרי צריכה שצריך לבית.
בשר לא כל יום. פעמיים בשבוע. דג פעם בשבוע בשבת. הסל מטפס מהר מאוד למעלה במחירים בגלל מחירי האון ליין.
אין מבצעי שמן, בקבוק 7.90 לקנולה (למי שעוד לא הוציא מהבית, כמונו). שמן זית 33.90 אם יש מבצע טוב פעם ב אז 3-4 שקלים הנחה לבקבוק. כלומר אין כמעט איך לצמצם. בעבר הייתי מוציא מחצית מהסכום החודשי בקניה פיזית (מפצל במספר חנויות זולות מאוד שוכנות זו לזו במתחם קניות - לא בעיה לפצל). ירקות 1.90 שמן ב4.90 וכולי.
נראה שזה מחיר הרכישה מהבית? לא סתם המספרים מעודדים בדיווחי הרשתות מהכנסותיהן און ליין בתקופה האחרונה