• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

1,500 שקל בכל שבוע סל קניות, חריג ? מהי עלות הסל השבועי שלכם?

אני אוכל לא מעט, במיוחד בשר וירקות. כל יום ארוחה בשרית וסלט גדול.
כדי לקנות במחירים סבירים אני מסתכל על מבצעים וקונה קפואים. יש מבצעים של 3 קילו עוף ב50 ש"ח אז קונה 3 קילו. קילו בשר בקר קפוא עולה 25-40 ש"ח, עוף טחון 20 ש"ח, בשר טחון 30 ש"ח. בדר"כ לא קונה פרגיות וסלמון כי זה יקר.

יוצא לנו לזוג בסביבות ה1500 בחודש.
נראה שכל אסטרטגית הקניות שלי פשוט הייתה לא נכונה בכלל. סוג של אם יש קילו של מוצר ב 5 שקלים.
אני אעדיף לקנות 250 גרם ב 5 שקלים רק כי אני צורך 250 גרם בשבוע.
פתחתם לי את העיניים. תודה.

תשמע, אתה מציג פה סל קניות של אדם ממוצע אך יוצר לך כמעט כפול בשכלול. ההסבר היחידי שאני רואה פה הוא כמות האוכל. המחירים הם אותו הדבר למי שקונה בשופרסל (אני גם קונה שם). אין הגיון בהוצאות הללו אלא אם אחד מכם או כולכם אכלנים גדולים.
אתה לא הראשון פה שאומר את זה, ואם יותר מ 2 אומרים לי את זה - אולי יש משהו בזה. אנחנו 3 בוגרים שכל היום בבית, אולי זה באמת נחשב אכלנים גדולים.

אנחנו 2.5 בוגרים (כי מארחים, הילדים מגיעים, שולחים להם קופסאות בשר מדי פעם) ומוציאים על מזון 600-700 ש"ח לשבוע, כולל בשר וכולל חומרי ניקוי וטואלט.
הייתי שמח גם להוציא ככה בשבוע. נשמע חלומי.

לא רק בשר, גם גבינות ומזון מוכן (טבעול, בצקים, מעדנים וכדומה) וגם ממתקים ועוגות. שם נמצא הכסף הגדול בדרך כלל.
מודה אנחנו קונים גם קצת מוכן. כי לא הכל אפשר להכין בבית - אולי באמת שם הבעיה.

אם למישהו לא היה ברור עד עכשיו שמדובר בהטרלה
סלח לי, אתה מנהל
מתוקף תפקידך כמנהל - אתה לא אמור לשאול לפני שאתה משמיץ או קובע?
אם אני מבקש מק"ט על מנת לקצר תהליכים: הבחור המליץ לי על בשר, אין לי שמץ של מושג באיזה בשר מדובר, יש עשרות סוגים באתר
למה שלא יתן לי מק"ט? רק כי נתתי לו דוגמה על מק"ט של לחם זו הטרלה?
המק"ט שנתתי זה דוגמה מה זה מק"ט (מספר) שאם מקישים אותו בחיפוש מגיעים ישר למוצר (לצורך העניין - לחם כי זה מה שעלה לי לראש).
אתה יודע כמה זמן יקח לי לחפש מוצר ספציפי בלי מק"ט?
בכל אופן, אתה מנהל - אתה אמור להיות קצת אחרת ממשתמש רגיל אתה יודע. בסוף אנחנו הקהילה בונים את האתר.
אם כל אחד "טרול" בלי שום סיבה - מי ישאר פה מלבד כמה בודדים וההנהלה? הגיבו פה 2 מנהלים לפניך שלא גזרו לי דין "טרול" כמו שאתה.
ועם זו הטרלה, מה יוצא לי? אני מפרסם מטעם שופרסל? מבזבז זמן להקליד במקלדת סתם? נו באמת.

הנה עוד שני שרשורים שכבר דובר בהם על הבעיה. תקרא ותראה אם יש שם רעיונות בשבילך.
תודה רבה.
לגביי הבשר טחון,

המק"ט בשופרסל זה 9095067

לפני כמה חודשים הורידו בכל הרשתות
https://www.ynet.co.il/economy/article/H1nlf11O9U
עזרת לי מאוד עם מידע שימושי ואני בטוח שלא מעט שנכנסו לפה וקראו בלי להגיב - תודה רבה!

איך זה ברור לך?
או שהוא מטריל או שהוא מסתיר, מה הבעיה להעלות תמונה של ההזמנה האחרונה?
ואתה באמת חושב שבאתר של שופרסל ניתן לחפש רק לפי מקט?
כל עם ישראל יודע את כל המקטים? ולוקח להם שעות לבמע הזמנה כי הם לא יכולים לחפש "קורנפלקס" בשדה חיפוש, אלא רק 097654478?

נראה לי סתם ניסוח לקוי, והכוונה היתה שאפשר לחפש לא רק לפי שם אלא גם מק"ט. למה הוא מעדיף מק"ט? אולי מדוייק יותר, לוודא שהוא מוצא את המוצר הנכון.
מה הבעיה להעלות תמונה של ההזמנה האחרונה?
זה דווקא רעיון יפה. @תמיר80 אולי תעלה תמונה - יעזור לפקס את הדיון. בינתיים חצי מהמגיבים עוסקים בניחושים...

יש הרבה מוצרים חופפים מיצרנים שונים ואת המוצרים שבמבצעים רצוי לאתר באמצעות מק"ט
ולא, אפשר גם לחפש לפי שם
יתכן שהמשפט שנכתב בהיעדר מילה כמו "לא רק", במקום "רק"

אנחנו גם מוציאים בערך כמוך על קניות(לצערי).
כשראיתי פה את השרשורים על כמה אנשים מוציאים הבנתי שאני הרבה מעל הממוצע פה וניסיתי קצת לשפר את העניין.
לא חושב שתחסוך כ"כ הרבה ע"י קניות פיזיות.
באמת יצא לך הרבה פחות לפני? הייתה עוקב אחרי זה?
יכול להיות שפשוט הקניות היו מחולקות למספר מקומות אז היה נראה לך שהוצאת הרבה פחות?
מהקצת שחקרתי\ניסיתי אתם כנראה אוכלים הרבה,אין דרך לקנות בהרבה יותר זול אותם דברים,על תשכח שלקנות ב3 מקומות כול שבוע(אפילו במידה וקרובים)זה הרבה זמן והתעסקות(ויכול גם לעלות כסף).
להערכתי לאורך זמן חוסכים ככה לא הרבה.
אני ניסיתי להוריד בכמות ולקנות דברים יותר זולים אבל זה לא קל.
מעדיף כרגע לספוג את זה ולחסוך במקומות אחרים.

אני מאוד אוהב קניות בסופר אז קצת מהניסיון שלי

>כן שופרסל און ליין יותר יקרים מרמי לוי און לין (לי יצא כמה פעמים הפרש של אפילו 20 אחוז)
>כן בתקופת הקורנה כל אתרי האון ליין העלו מחירים, או יותר נכון השאירו אותם מחירים אבל הפסיקו עם המבצעי עומק וכו
>לי קרה כמה פעמים בשופרסל שהזמנתי משהו במבצע של 2 במחיר מופחת (2 חבילות חיתולים/ מגבונים/ תמל וכו) ובפועל סיפקו לי רק אחד במחיר מלא כי "נגמר המלאי" - שזה אף פעם לא ברור לי איך זה קורה בדיוק במה שאני מזמין, לפעמים באמת משלבים 2 סוגים באותו מצבע ואז רק אחד - זה מעלה ממש את המחיר
> יש הרבה מבצעים באינטרנט ולדעתי יותר קל להגיע אליהם מאשר פיסית אבל צריך להשקיע זמן ולחרוש על האתר
לדוגמא, תעבור מוצר מוצר באתר (לא רק לפי רשימת הקניות השבועית) ותמיין את התצוגה לפי מחיר, ברגע שיש מחיר מתחת למחיר הממוצע תקנה אותו בכמות קדימה ותוריד את זה מהרשימות הבאות, דוגמא שעד עכשיו יש לי בבית היה ברמי לוי מבצע של גל כביסה 5 ק"ג ב4.9 (של קולון 101) לפני בערך שנה וחצי, קניתי 5 כאלה במחיר של פחות בקבוק אחר בדרכ וזה עדין משרת אותי.
> אם באמת אתה מזהה שיש מוצרים מסוימים שבשופרסל הם יותר יקרים משמעותית (כמו בשר/ דגים/ ירקות וכו) תבדוק איזה חנויות יש בסביבה שלך ותתקשר אליהם שאתה רוצה משלוח, גם אם אין להם אתר הרבה חנויות עברו למשלוחים או לטייק אווי (ואז יש חברות שליחויות שעושים את זה בשבילהם)
> תלוי באזור מגורים שלך אתה תמיד יכול להקים קבוצת רכישה מקומית ולהזמין "חקלאי" עד אליכם עם משלוח קבוע לך ולכל הרחוב

אנחנו 4 נפשות (מתוכם ילד בן 5 וילדה בת שנה וחצי) עם כל הטואלטיקה, חיתולים ותמל - לא עוברים את ה4000 אלף בחודש
בדרכ פעם בחודש משלוח של 1500-1800 שקל - לרוב רמי לוי (אבל אז בלי ירקות פירות ובשר בדרכ)
קניה שבועית של השלמות ב300 שקל (1200 חודשי)
קניה דו שבועית של בשר ב200 שקל בערך (400 בחודש)
קניה דו שבועית של השלמות פארם באזור ה300 שקל (600 בחודש)

או שהוא מטריל או שהוא מסתיר, מה הבעיה להעלות תמונה של ההזמנה האחרונה?
כל עם ישראל יודע את כל המקטים? ולוקח להם שעות לבמע הזמנה כי הם לא יכולים לחפש "קורנפלקס" בשדה חיפוש, אלא רק 097654478?
אתה מוזמן לנעול את הנושא + למחוק לי את המשתמש. דאגתי לצלם את 2 העמודים, אפרסם בפייסבוק
אני רוצה שיראו איך מנהל מתייחס לחבר קהילה שלולא חברי קהילה - האתר ישאר רק עם הנהלה.
חנות בלי לקוחות - לא שווה דבר.
להתראות, אפשר למחוק לי את היוזר - לא אתחבר. לתת באן.
אני אמשיך ליהנות פה בתור "אורח" אהנה מכל התכנים שלכם, לא אשתף בכלום (רק אקח, בלי לתת)
תודה לך יעקב, באמת בתור משתמש רשום האתר מבזבז לי זמן רב. עדיף לצפות וליהנות ;) תודה :)

אתה מוזמן לנעול את הנושא + למחוק לי את המשתמש. דאגתי לצלם את 2 העמודים, אפרסם בפייסבוק
אני רוצה שיראו איך מנהל מתייחס לחבר קהילה שלולא חברי קהילה - האתר ישאר רק עם הנהלה.
חנות בלי לקוחות - לא שווה דבר.
להתראות, אפשר למחוק לי את היוזר - לא אתחבר. לתת באן.
אני אמשיך ליהנות פה בתור "אורח" אהנה מכל התכנים שלכם, לא אשתף בכלום (רק אקח, בלי לתת)
תודה לך יעקב, באמת בתור משתמש רשום האתר מבזבז לי זמן רב. עדיף לצפות וליהנות ;) תודה :)
לא יודע למה אתה מערב רגשות
או לוקח דברים באופן אישי
אף אחד לא מכיר אותך, שופטים את הטקסט שלך
צודקים או לא צודקים לא אמור לשנות לך

חופש הביטוי כולל גם דברים שלא נעים לשמוע, אז תתאמץ "לסנן" אם זה חשוב לך

בנוסף, רשימת הקניות שלך היא המאגר שמכיל את כל התשובות
יש לך כאן אפשרות ל"מיקור חוץ" של המחירים הידועים לנו אם תציג את הרשימה הזאת

אם תחליט להשאר כ"אורח" אז תילך עם הרשימה הזאת לכמה סופרים גדולים במרחק לא רב ממך ותתחיל להכיר מה השוני ומה הדומה

אקסל פשוט ניתן לבנות כדי לייצג את הסל הממוצע הזול ביותר או שילוב של סלים (מספר מוקדי רכישה)

דאגתי לצלם את 2 העמודים, אפרסם בפייסבוק
יותר ממוזמן. אף אחד לא חייב להישאר כאן אם הוא לא רוצה.
מה שכן במקום להתאמץ להיעלב, תעלה תמונה של הקנייה האחרונה שלך, ותפיג את כל החששות. אנשים פה מתאמצים מאוד בשבילך, אבל אתה (לדעתי) לא עושה את אותו מאמץ כדי לעזור להם לעזור לך.

אגב, אני פה בהתנדבות, ובוא ניתן לבעלת הבית @הסולידית להעריך את איך שאני מנהל.
אני לא מסתיר שום דבר.

אתה רוצה שיעזרו לך? תשתף. לא תשתף, כנראה שיש לך מה להסתיר. זה שאנשים מצהירים כאן שהם קונים בערך אותה כמות כמוך ויוצא להם 30-40 אחוז פחות אומר משהו (שוב, לדעתי).

נערך לאחרונה ב:
האם הייתם אוכלים קודם בעבודה? אולי אתם אוכלים עכשיו יותר אוכל בתשלום מלא?
המשפחה שלנו גם מוציאה בערך כמו @בת העמק

נתקלתי לאחרונה בפרסום של סוכנות שיווק מזון לקמעונאים שהתחילה לעשות משלוחים ללקוחות פרטיים, כל המוצרים שלהם מגיעים ממותגים לא מוכרים בכלל אבל המחירים שלהם זולים בצורה משמעותית אפילו בהשוואה לאושר עד ששם אני מבצע את הקניות שלי בדרך כלל, ביצעתי דרכם הזמנה אחת בינתיים והייתי מאוד מרוצה מהאיכות של המוצרים שקיבלתי.

מקווה שזה תקין על פי כללי האתר לרשום את השם שלהם - האחים כהן, אין לי שום קשר איתם מלבד הזמנה אחת שביצעתי דרכם עד כה.

זאת לא בעיה לבדוק, קח את החשבונית מהמשלוח האחרון ולך לסניף של שופרסל דיל (לא שלי!)
תעבור עם הרשימה על המדפים, תכתוב לך את המחירים ותראה אם יש הפרשים משמעותיים
תגידו, לא שמעתם על האינטרנט? :)
תבנה סל קניות ב-Mysupermarket.co.il, ואז תקבל השוואה של המחיר שלו בין הרשתות (לרבות ההבדל בין שופרסל אונליין לשופרסל דיל / שלי / אקספרס).

כל היום בבית בכלל המצב. אז כל שבוע ישנה הזמנה. מסופר און ליין (שופרסל, באזור אין עוד אופציה שעושה שילוח לבית).
1500 שח בכל הזמנה. רק הבשר והדגים כבר מהווים נתח לא קטן (לא צמחוניים ולא.. אוכלים הכל מהכל).
4 שבועות מדובר על 6,000 ש"ח בחודש. לא מעט. 3 ראשים בוגרים להאכיל (כולל עבדכם).
כמובן לא נתחי אנטריקוט ושאר מעדני יוקרה. מצד שני אי אפשר באון ליין לצפות למציאות.
עגבניה 5.90/6.90 כנל המלפפון וכולי. מציאות דילים לא קיימים כמעט באון ליין. אין קנה מעל קבל מחיר מבצע.

חודש אחרי חודש. מעניין אותי אם גם אצלכם הולכים אלפי שקלים רק על הזמנות מצרכים בחודש? 1500 בשבוע זה יותר מדי?
מצד שני איך אצמצם, הכל נחוץ. הכל צריך. לא מדובר בתפנוקים או ביצי דגים לנפש. מוצרי צריכה שצריך לבית.
בשר לא כל יום. פעמיים בשבוע. דג פעם בשבוע בשבת. הסל מטפס מהר מאוד למעלה במחירים בגלל מחירי האון ליין.
אין מבצעי שמן, בקבוק 7.90 לקנולה (למי שעוד לא הוציא מהבית, כמונו). שמן זית 33.90 אם יש מבצע טוב פעם ב אז 3-4 שקלים הנחה לבקבוק. כלומר אין כמעט איך לצמצם. בעבר הייתי מוציא מחצית מהסכום החודשי בקניה פיזית (מפצל במספר חנויות זולות מאוד שוכנות זו לזו במתחם קניות - לא בעיה לפצל). ירקות 1.90 שמן ב4.90 וכולי.

נראה שזה מחיר הרכישה מהבית? לא סתם המספרים מעודדים בדיווחי הרשתות מהכנסותיהן און ליין בתקופה האחרונה

בעקבות הפוסט, הלכתי לבדוק את ההוצאות שלנו בנושא.
הגעתי לקצת יותר ממך - כ-6300-6400 שקל לחודש על מזון.
משפחה עם 3 ילדים מתבגרים (12-18), אוכלים המון פירות וירקות (כ-400 שקל קניה שבועית אצל הירקן. ארוחת ערב טיפוסית כוללת סלט מ 6-8 עגבניות ו 4-5 מלפפונים). סופר עושה בשופרסל אונליין עם השלמות כשצריך. בשר טרי בדר"כ בקצבייה, דגים טריים בחנות הדגים.
מארחים כמעט כל סופ"ש כולל דגים ובשרים על המנגל.
באמצע השבוע אוכלים בדר"כ פתיתים/פסטה/אורז עם עוף/קציצות בקר/רוטב בולונז.
לא קונה משקאות ממותקים, אבל כן קונה צ'ופרים (גלידה, שוקולד).
זורק פחות מ-10% מהפירות והירקות, קניות סופר לא זורק בכלל.
טוב/לא טוב? לא יודע... אבל אוהבים לבוא להתארח אצלנו.

אבל אוהבים לבוא להתארח אצלנו.
יפה, לפי הנתונים שסיפקת, זה מעניין לדעת האם ניתן להפריד את סעיפי ההוצאות ההלו
נניח, אם סעיף "אירוח" היה מתומחר\מתועד בנפרד, כמה לדעתך הוא היה יוצא לחודש?

בעקבות הפוסט, הלכתי לבדוק את ההוצאות שלנו בנושא.
הגעתי לקצת יותר ממך - כ-6300-6400 שקל לחודש על מזון.
משפחה עם 3 ילדים מתבגרים (12-18), אוכלים המון פירות וירקות (כ-400 שקל קניה שבועית אצל הירקן. ארוחת ערב טיפוסית כוללת סלט מ 6-8 עגבניות ו 4-5 מלפפונים). סופר עושה בשופרסל אונליין עם השלמות כשצריך. בשר טרי בדר"כ בקצבייה, דגים טריים בחנות הדגים.
מארחים כמעט כל סופ"ש כולל דגים ובשרים על המנגל.
באמצע השבוע אוכלים בדר"כ פתיתים/פסטה/אורז עם עוף/קציצות בקר/רוטב בולונז.
לא קונה משקאות ממותקים, אבל כן קונה צ'ופרים (גלידה, שוקולד).
זורק פחות מ-10% מהפירות והירקות, קניות סופר לא זורק בכלל.
טוב/לא טוב? לא יודע... אבל אוהבים לבוא להתארח אצלנו.
אצלי שלושה ילדים מבוגרים, נמצאים כאן באופן חלקי, אבל גם לפני כמה שנים ההוצאות שלי היו כמו אצל בת העמק. ההבדל המשמעותי הוא הבשר, וגם כמות האוכל בארוחה. כמו שאמרת, אצלי סלט הוא שלוש עגבניות וארבעה מלפפונים, לכולנו. כל אחד אוכל פרי אחד ביום, ולא מארחים כמעט. כשאנחנו רואים חברים, כל אחד מביא אוכל בכמות של המשפחה שלו וכולם מערבבים עם כולם.

אנחנו כרגע 2 מבוגרים שכל הזמן כאן ואוכלים את כל הארוחות מהבית. שלושה ילדים גדולים שנמצאים כאן חלק מהשבוע, בסך הכל אקח אותם כעוד מבוגר אחד. הקניות השבועיות שלנו שכוללות את כל הסופר (זה גם מוצרי נקיון) ואת הבשר (מעט, חצי כאן צמחונים) ואת הקפסולות ופולי הקפה (רץ הרבה) בתקופת הקורונה היו 2300 ש"ח בחודש. כלומר, פחות מ- 800 שח בחודש לאדם. קודם כל, אני קונה מה שזול ולא מה שצריך, וממה שזול מכינה משהו. בשר אוכלים פעמיים בשבוע, בשאר הזמן טופו, דג או קטניות. אני מבשלת וגם אופה.
להשוואה, בחג שבועות אירחנו. עלות האירוח באוכל, ל- 15 איש, היתה בסביבות 1000 ש"ח. ההבדל היה בעיקר בגבינות שקנינו לאירוח לעומת מה שאוכלים ברגיל, באגוזים, גרעינים וצנובר שקנינו לכל מיני דברים מושקעים. בעיקר הגבינות. גבינת פטה עלתה 30 ש"ח לקופסה, ונהניתי לקנות ולפנק את מי שאוהב במשפחה. בחיים הרגילים אקנה במחירים נמוכים יותר. (היו מבצעים של 3 במחיר 2, אבל זה רק אמר שקנינו 3 קופסאות ושילמנו 60 שח... הרבה יותר מאשר בדרך כלל). אם היינו אוכלים ארוחה כזו כל הזמן, או אפילו רק כל שישי, המחירים היו עולים משמעותית. כנ"ל לגבי בשר.
כמה דברים שעולים הרבה יחסית: טונה, גבינות ויוגורטים, נשנושים אפילו בקטנה.

העצה שלי - לקנות כאמור מה שזול, ולחשוב מה להכין ממנו אחר כך. לבדוק כמה אוכלים, והאם טוחנים. אצל חברה שלי כל ילד אוכל 400 גר' בשר בארוחה! זה לבד מייקר משמעותית את ההוצאות וצריך לבדוק אם זה סביר.

יפה, לפי הנתונים שסיפקת, זה מעניין לדעת האם ניתן להפריד את סעיפי ההוצאות ההלו
נניח, אם סעיף "אירוח" היה מתומחר\מתועד בנפרד, כמה לדעתך הוא היה יוצא לחודש?
שאלה טובה.... לא בטוח שאני יכול לחשב את זה ככה.
בוודאות, כשמגיעה כל המשפחה לחג/יומולדת/סתם ככה (15-10 אורחים), זה מסתכם בלמעלה מ-1000 שקל לארוחה.
בסופ"ש רגיל, אם מארחים משפחה מצומצמת (3-4), מניח שזה באזור 250-300 לארוחה.
וגם אם אנחנו במקרה לבד (כמו שאולי יקרה הערב לצערי), תמיד תהיה מנה של דג טרי, בשר על האש, תוספת חמה אחת לפחות, ו3-5 סלטים שונים.

שאלה טובה.... לא בטוח שאני יכול לחשב את זה ככה.
בוודאות, כשמגיעה כל המשפחה לחג/יומולדת/סתם ככה (15-10 אורחים), זה מסתכם בלמעלה מ-1000 שקל.
בסופ"ש רגיל, אם מארחים משפחה מצומצמת (3-4), מניח שזה באזור 250-300.
וגם אם אנחנו במקרה לבד (כמו שאולי יקרה הערב לצערי), תמיד תהיה מנה של דג טרי, בשר על האש, תוספת חמה אחת לפחות, ו3-5 סלטים שונים.
נראה שההוצאה ה"בסיסית" הינה כ 3000-4000 ש"ח , זה בסדר גמור לדעתי

תשקול קניית ירקות בארגזים ולא בשקיות (משקל)
ולא מהירקן כמובן, אלא מזה שמביא לו

אצל חברה שלי כל ילד אוכל 400 גר' בשר בארוחה!
אמאל'ה!
האמת שכשהייתי צעירה בהחלט יכולתי לאכול כמות כזאת אבל רק בתנאי שזאת הארוחה (עם סלט קטן ליד). איך אפשר להכניס כמות כזאת ליד פחמימות וסלטים ושתיה? אבל נדמה לי שהבן שלי מסוגל לאכול עדיין כמות כזאת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א הבאתי היום לקבצן 500 שקל צרכנות פיננסית 123
L שאלה על האייטם : "זה אפשרי: הישראלית שחיה מ-500 שקל בשנה" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
N מגבילות לאשס.חוץ SPX 500 שוק ההון 3
F ה s&p 500 ובעיית החוב של ארהב שוק ההון 2
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
G מעבר מ-VTI ל-1183441 INVESCO S&P 500 UCITS ETF שקלית שוק ההון 35
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
O S&P 500 שוק ההון 16
R הקרן השקלית על מדד S&P 500 של בלאקרוק שוק ההון 2
M מס ירושה iShares $ CORE S&P 500 UCITS ETF-TA מיסים 4
L השקעה ב-S&P 500 דרך פפר אינווסט שוק ההון 30
B הקרן השקלית 1159250 על מדד S&P 500 (דמי ניהול: 0.07%) של בלאקרוק iShares שוק ההון 2
נ מה אתם קונים כאשר אתם משקיעים בS&P 500? מה החלופות? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
S האם יש ״רף עליון״ כלכלי למדד עולמי / S&P 500 או שהוא יכול לעלות ל״נצח״? שוק ההון 35
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
א מחקה מדד S&P 500 או מנייתי שוק ההון 14
A S&p 500 etf דיבידנדים שוק ההון 1
Oscar מ-1980; 75% מהתשואה ב-S&P 500 הגיעה מהדיבידנדים. שוק ההון 23
מ Global X S&P 500 Covered Call - XYLD ETF שוק ההון 11
R מדד S&P 500 המקורי אל מול קרן מחקה מדד של iShares שוק ההון 2
D קרן פנסיה מחקה מדד S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
O איך אני יודע כמה דיבידנד התגלגל בתעודה iShares Core S&P 500 UCITS ETF 1159250 שוק ההון 4
Y VOO vs תכלית 500 פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה טיעון בעד קנייה של S&P 500 *וגם* Nasdaq 100 שוק ההון 21
M השקעה בS&P 500 לטווח ארוך עם ניטרול מט"ח שוק ההון 3
L האם S&P 500 זה מפוזר מספיק? פוסטים מאיכות נמוכה 26
Michel iShares S&P 500 Equal Weight שוק ההון 16
Y נייר ערך זר עוקב s&p 500 ללא סיכון מס ירושה ארה"ב שוק ההון 10
מ הראל מחקה S&P 500 לעומת SPY שוק ההון 1
S האם S&P 500 הוא ביזור טוב שוק ההון 18
עפרי קביעת אחוזי פיצויים ותגמולים במסלול מחקה מדד S&P 500 של הפניקס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
גימפל הדרך הטובה ביותר לחקות את ה- S&P 500 שוק ההון 4
oferM האם זה הזמן הנכון להשקיע באינדקס(ספציפית הS/P 500) ? שוק ההון 22
J איזו s&p 500 הכי זולה בטווח רחוק? שוק ההון 10
גימפל רוצה להשקיע בS&P 500 לעשות את זה דרך קופת גמל להשקעה, או דרך מסחר עצמאי בבורסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
אוהד יהודה מה ההבדל בין הקרנות של קסם על מדד S&P 500 שוק ההון 5
A מיטב דש בקרן מחקה S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
1 קרן פנסיה S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D קשר בין S&P 500 למדד השקל דולר בשנים האחרונות שוק ההון 24
M השוואת תשואות בS&P 500 בקרונות השתלמות / קופות גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M השוואת קרנות השתלמות וקופות גלמל להשקעה מחקה מדד SP 500. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D מחקה סנופי 500- טבלה בין כל האפשרויות של דמי ניהול ופרמטרים חשובים נוספים שוק ההון 19
arvin תהיות ושבירת ראש למה לא להשקיע רק ב-S&P 500 שוק ההון 77
ש התלבטות האם לעבור בפנסיה למסלול s&p 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
I האם פה (ב2022) קבור הכלב (סנופי 500)? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 41
T האם יש הבדל בין קרנות הפנסיה מחקות מדד S&P 500? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ע קרן השתלמות S&P 500 - שאלות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
9 שאלה של מתחילים לגבי עמלות בהשקעה בקרן מחקה מדד S&P 500 שוק ההון 9
י קרן פנסיה וקרן השתלמות s&p 500 הפניקס או מיטב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2

נושאים דומים

Back
למעלה