• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תרגילי כושר לסולידיים

התגלית הישנה שלי היא שעבורי יוגה עושה ממש ממש טוב לגב.
יש הרבה מאוד סרטוני יוטיוב טובים (במיוחד יוגה ויד אדריאן)
התגלית החדשה היא אפליקציה שנקראית דאון דוג שאפשר לעשות בה אימון מאוד מותאם אישית.
ברמת הרמה, האורך, המיקוד שאתה רוצה, כמות ההסברים, המוזיקה ברקע.
מבחינתי לגמרי גיים צ'איינג'ר. ממליצה לבדוק. עולה 20 שקלים לחודש ונכנס בספר שלי כסולידי

(אם כי, דיסקליימר קטן. לפי דעתי כשמתחילים לעשות יוגה מומלץ עם מדריך כי יש הרבה תיקוני יציבה קטנים ומשמעותיים שהוא יכול לעשות. אני עשיתי הרבה שנים והייתה לי הפסקה של שנתיים ועכשיו חזרתי עם האפליקציה הזאת

היי, שוב פעם אנחנו בסגר וחדרי הכושר סגורים , ההשמנה מתחילה לתת את אותותיה :( , אשמח לשיתופים לגבי אפליקציות וערוצי יוטוב חינמיים לאימון כושר בבית , מתיחות, יוגה ...

היי, שוב פעם אנחנו בסגר וחדרי הכושר סגורים , ההשמנה מתחילה לתת את אותותיה :( , אשמח לשיתופים לגבי אפליקציות וערוצי יוטוב חינמיים לאימון כושר בבית , מתיחות, יוגה ...
Fitnessfaq, Calimove - יש להם אחלה סרטונים לגבי מתיחות וגם כושר (סטריט).
גם AthleanX, Jeremy Ethier טובים.

דווקא ב"זכות" הקורונה, הבנתי כמה מכון כושר מיותר וסתם יקר (לפחות בשבילי).
יוצא שאני מצליח להתאמן הרבה יותר מאז הקורונה בבית, כי זה הרבה יותר נוח ונגיש. פעם התאמנתי 3 פעמים בשבוע, אימונים לא כ"כ אפקטיביים.
היום, 6 פעמים בשבוע, בעלות אפסית. וגם בגלל שהוספתי אימונים, אני מתאמן נכון יותר.
למשל פעמיים בשבוע HIIT.
2 ימי אימוני רגליים
2 ימי אימוני פלג עליון.

כל מה שעשיתי זה:

בשביל פלג עליון: קניתי מוצר שנקרא power tower שעולה כ900 ש"ח (אפשר גם בזול יותר).
זה מכשיר שאפשר לעשות איתו מתח, מקבילים, תרגילי בטן וכו'. עובד על משקל גוף, ככה שלא צריך משקולות ומכשור יקר (אפשר לקנות חגורה ופלטות בזול אם זה קל מדיי עם משקל גוף). או להשים תיק על הגב, כמו שאפרט למטה ולחסוך גם את החגורה והפלטות.

בשביל רגליים: לקחתי תיק ישן, מלאתי אותו בבקבוקי מים וקצת משקולות, שם על הגב ועושה תרגילי רגליים כדוגמאת squat, lunges וכו'.

בשביל HIIT: יש המון ביוטוב, זה כ"כ אפקטיבי שפעמיים בשבוע מספיקים לשמירה על כושר אירובי ושריפת שומן. לא צריך שום מכשור! אלו מגוון תרגילים שמבוצעים בעזרת הגוף בלבד. למשל, אימון שאהבתי:
https://www.youtube.com/watch?v=q20pLhdoEoY

אם תרצה את התוכניות של פלג עליון ותחתון תגיד לי ואצרף.

Fitnessfaq, Calimove - יש להם אחלה סרטונים לגבי מתיחות וגם כושר (סטריט).
גם AthleanX, Jeremy Ethier טובים.
הבעיה היא כשיש ערוץ יוטוב עם הרבה סרטונים אין אופציית חיפוש בערוץ עצמו וצריך לעבור על המון סרטונים עד שמוצאים משהו רלוונטי

פיתרון לא רע המכשיר Power tower רק שצריך הרבה מקום כדי לאחסן ...
תודה על הרעיונות ועל הערוץ יוטוב המעניין
דווקא ב"זכות" הקורונה, הבנתי כמה מכון כושר מיותר וסתם יקר (לפחות בשבילי).
יוצא שאני מצליח להתאמן הרבה יותר מאז הקורונה בבית, כי זה הרבה יותר נוח ונגיש. פעם התאמנתי 3 פעמים בשבוע, אימונים לא כ"כ אפקטיביים.
היום, 6 פעמים בשבוע, בעלות אפסית. וגם בגלל שהוספתי אימונים, אני מתאמן נכון יותר.
למשל פעמיים בשבוע HIIT.
2 ימי אימוני רגליים
2 ימי אימוני פלג עליון.

כל מה שעשיתי זה:

בשביל פלג עליון: קניתי מוצר שנקרא power tower שעולה כ900 ש"ח (אפשר גם בזול יותר).
זה מכשיר שאפשר לעשות איתו מתח, מקבילים, תרגילי בטן וכו'. עובד על משקל גוף, ככה שלא צריך משקולות ומכשור יקר (אפשר לקנות חגורה ופלטות בזול אם זה קל מדיי עם משקל גוף). או להשים תיק על הגב, כמו שאפרט למטה ולחסוך גם את החגורה והפלטות.

בשביל רגליים: לקחתי תיק ישן, מלאתי אותו בבקבוקי מים וקצת משקולות, שם על הגב ועושה תרגילי רגליים כדוגמאת squat, lunges וכו'.

בשביל HIIT: יש המון ביוטוב, זה כ"כ אפקטיבי שפעמיים בשבוע מספיקים לשמירה על כושר אירובי ושריפת שומן. לא צריך שום מכשור! אלו מגוון תרגילים שמבוצעים בעזרת הגוף בלבד. למשל, אימון שאהבתי:
https://www.youtube.com/watch?v=q20pLhdoEoY

אם תרצה את התוכניות של פלג עליון ותחתון תגיד לי ואצרף.

הבעיה היא כשיש ערוץ יוטוב עם הרבה סרטונים אין אופציית חיפוש בערוץ עצמו וצריך לעבור על המון סרטונים עד שמוצאים משהו רלוונטי
לאו דווקא.
לדוגמה, אם כואב לך הגב התחתון; אם יש לך כאב במרפק או בצוואר; אם אתה מרגיש חוסר גמישות ברגליים, אתה יכול לצרף לחפש את מילות המפתח האלו + שם הערוץ - ככה מצאתי, למעשה, הרבה סרטונים מועילים

רק שצריך הרבה מקום כדי לאחסן ...

דווקא לא ממש, אפשרי להשים אותו צמוד לקיר בחדר כלשהו, אמור לתפוס שטח קטן יחסית. אצלי הוא תופס כמה בלטות לאורך ולרוחב.

דווקא לא ממש, אפשרי להשים אותו צמוד לקיר בחדר כלשהו, אמור לתפוס שטח קטן יחסית. אצלי הוא תופס כמה בלטות לאורך ולרוחב.

לשים.
אין דבר כזה להשים.

חוץ מזה אחלה שרשור ותודה על העיצות.

אני ממליץ כמו שאמרו מקודם על פלאנק יומי, להתחיל עם 10 שניות ביום, זה שומר על החוליות

עוד מקור מידע טוב על אימונים ותזונה למתאמני משקולות:
https://www.youtube.com/c/RenaissancePeriodization/videos
דגש על הסרטונים של mike israetel, יש לו מצגות מצויינות וסרטוני הדרכה לאיך לעשות תרגילים שונים בצורה יעילה.
המינוס הוא שצריך ציוד, אבל אפשר לתכנן משהו ביתי בזול.
חלק מהמידע המוצג שם הוא קצת למתקדמים, אבל שווה ללמוד גם אם לא הולכים לכיוון של bodybuilding או כל ספורט מקצועני אחר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
P מועדוני ספורט וחדרי כושר בזול הסבסוד קופות החולים. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
S תביעת אובדן כושר עבודה מהפנסיה אוף טופיק 5
M תשלום מעביד לביטוח אובדן כושר עבודה - האם אפשרי גם חלק השכר שמופנה לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
M פנסיה- תביעת אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
E פנסיה או רק פוליסת אובדן כושר עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
ק אובדן כושר עבודה קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
מ מטריה ביטוחית ואובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Michel שינוי מסלול ביטוח אובדן כושר עקב עלות גבוהה מאוד ככל שמתבגרים. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
F ביטוח אבדן כושר עבודה בפרישה מוקדמת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
יבגני_ל מנסה להבין את העלות של ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
יבגני_ל כדאיות ביטוח אבדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
T פנסיה - תשלום אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
L אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A ביטול קיזוז אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N ביטוח אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
flower מטריה ביטוחית - אובדן כושר עבודה עם עיסוק ספציפי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D טופס פיצול - אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
M להעביר קרן פנסיה לקופת גמל פוגע באובדן כושר עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
D הוצאה מוכרת בגין רכישת ביטוח מפני אובדן כושר עבודה (אכע) לשכירה מיסים 6
B ניוד מביטוח מנהלים לקופת גמל ואובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
deussex בילבול בנושא אובדן כושר עבודה מהעבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
I זיכוי מס בגין תשלום לביטוח חיים\אובדן כושר עבודה לשכירים (שלא דרך תלוש השכר) צרכנות פיננסית 8
ה שימור ביטוח אבדן כושר עבודה בין עבודות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
L ביטוח אובדן כושר עבודה נפרד, וקופת גמל פנסיונית נפרדת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
י קופת גמל עם אובדן כושר עבודה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 7
סרגיי אובדן כושר עבודה בביטוח מנהלים - לעומת מטריה ביטוחית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
Y אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה צרכנות פיננסית 3
T ביטוח אובדן כושר עבודה וקרן הפנסיה צרכנות פיננסית 1
M אובדן כושר עבודה בביטוח מנהלים - תקופת אכשרה / כיסוי מחלות קודמות צרכנות פיננסית 8
אמירב חלוקת ביטוח אובדן כושר עבודה למספר חברות ביטוח צרכנות פיננסית 4
amit עזרה/המלצה צמיד כושר גופני אוף טופיק 33
F ביטוח אובדן כושר עבודה מטעם המעסיק VS דרך הפנסיה צרכנות פיננסית 0
מ המלצה על הליכון כושר אוף טופיק 6
M שאלה על ביטוח אבדן כושר עבודה צרכנות פיננסית 9
A IRA עם ביטוח אבדן כושר עבודה דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 0
R צביעת קצבה מוכרת כשיש תשלום מעסיק על אובדן כושר עבודה צרכנות פיננסית 1
ר אובדן כושר בביטוח מנהלים צרכנות פיננסית 3
avi90 עלות ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה מקיפה צרכנות פיננסית 15
A טופס הפקדות למעסיק - עמודת אובדן כושר עבודה צרכנות פיננסית 1
L מה ללמוד מאמנת אישית להעצמה או מאמנת כושר אישית? התפתחות אישית 24
waskindalost התייעצות - ניוד רכיב אובדן כושר עבודה בין חברות? בעיה? צרכנות פיננסית 4
א ביטוח אובדן כושר עבודה יקר צרכנות פיננסית 13
R עלות אובדן כושר עבודה קולקטיבי צרכנות פיננסית 0
someone235 עלות אובדן כושר עבודה פרטי צרכנות פיננסית 10
S עצמאי - אבדן כושר עבודה - מורה נבוכים צרכנות פיננסית 14
M הטבת מס לאובדן כושר עבודה לעצמאי צרכנות פיננסית 1
O ביטוח מנהלים או קופת גמל כאשר יש צורך בביטוח אובדן כושר עבודה צרכנות פיננסית 17
ז עלות ביטוח אובדן כושר עבודה לעצמאים צרכנות פיננסית 19

נושאים דומים

Back
למעלה