• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מועדוני ספורט וחדרי כושר בזול הסבסוד קופות החולים.

pseudonym

משתמש רגיל
דירוג
678
קופות החולים מאפשרות כניסה למועדוני כושר באופן מסובסד ולא התחייבות.
לידיעתכם:

- ממה שאני מכיר זה רק למי שמשלם לביטוח משלים.
- במכבי לדוגמא זה ב25ש"ח לכניסה, ובקופות האחרות יש כל מיני שטויות אחרות כגון נקודות שצריך להרוויח באפליקציה וכו'.
- חלקם עובדים דרך Freefit.

בגדול שינוי מבורך שהולך לשנות את כל המנויים החודשיים הלא משתלמים של המכונים. לא ברור כמה זמן זה יחזיק ככה.

זה פתרון נפלא ומאוד נוח. שפע האימונים שמתאפשר דרכו הוא בהחלט בשורה בתחום.
זה יותר מיועד למקומות שאתה לא הולך אליהם קבוע. מי שרגיל ללכת למכון הכושר שלו שלוש פעמים בשבוע, אפילו אם הוא מאופשר באפליקציה זה לא יצא משתלם. החל מהפעם החמישית בחודש זה עולה כפול במכבי לפחות.
יש מקומות שדורשים תקופת ״צינון״, אי אפשר לבטל מנוי ולהשתמש ישירות באפליקציות.
אבל סך הכל באמת מרגיש הטבה נכבדת.

ולא חייב את המינוי הכי יקר של המשלים. במכבי למשל גם זהב תופס.

- ממה שאני מכיר זה רק למי שמשלם לביטוח משלים.
זה יותר מביטוח משלים - זאת השכבה השנייה של הביטוח המשלים, זאת שמעניינת רק בגלל טיפולי השיניים או ההריון, לפחות בקופ"ח כללית.

זה יותר מביטוח משלים - זאת השכבה השנייה של הביטוח המשלים, זאת שמעניינת רק בגלל טיפולי השיניים או ההריון, לפחות בקופ"ח כללית.
אפשר בכללית בביטוח מושלם רגיל (לא פלטיניום) לקבל כניסות למועדונים דרך אפליקציית אקטיב (סופרת צעדים ובתמורה מקבלים נקודות)

קופות החולים מאפשרות כניסה למועדוני כושר באופן מסובסד ולא התחייבות.
לידיעתכם:
יופי של דבר. כבר הודעתי לחד"כ שלא מחדש את המנוי והתחלתי להשתמש בזה.

אפשר בכללית בביטוח מושלם רגיל (לא פלטיניום) לקבל כניסות למועדונים דרך אפליקציית אקטיב (סופרת צעדים ובתמורה מקבלים נקודות)
2,000 נקודות + 20 ש"ח, מבחינתי זה לא משתלם.

2,000 נקודות + 20 ש"ח, מבחינתי זה לא משתלם.
את הנקודות אפשר לצבור ע"י צעדים, מה שכולם עושים גם ככה באופן יומי.
20 שקל לכניסה זה מחיר מצחיק. לא ברור מה לא משתלם לך.

זה שאולי לא בא לך להתעסק עם זה לא אומר שזה לא משתלם.

אם אתה הולך הרבה למכון כושר אז זה כבר מתחיל להיות לא ממש משתלם - נגיד 3 פעמים בשבוע, זה בערך 240 שקל לחודש ויש מכונים שמנוי בתשלום מראש יצא יותר זול.

אם אתה הולך הרבה למכון כושר אז זה כבר מתחיל להיות לא ממש משתלם - נגיד 3 פעמים בשבוע, זה בערך 240 שקל לחודש ויש מכונים שמנוי בתשלום מראש יצא יותר ז
ההטבה מוגבלת ל-5 פעמים בחודש.

נגיד 3 פעמים בשבוע
3 פעמים בשבוע?? רוב המנויים לחדר כושר לא הולכים בקביעות לחדר כושר. וגם מאלה שהולכים בקביעות, הרוב לא הולכים 3 פעמים בשבוע.

את הנקודות אפשר לצבור ע"י צעדים, מה שכולם עושים גם ככה באופן יומי.
אני עם האפליקציה מלא זמן ויש לי רק 7,000 נקודות כי היא לא מסתנכרנת עם שעון של סמסונג.
בנוסף לזה, אני הולך לחדכ 4 פעמים בשבוע כך שגם אם זה היה אפשרי אז זה היה עולה לי מעל 300 ש"ח ולכן טענתי שזה לא משתלם.
אבל באמת שלא התכוונתי להתווכח - אם לכם זה משתלם אז מעולה.

משתנה ממקום למקום.
לא לכולם רלוונטי ללכת לחדרי low cost למינהם מכל מיני סיבות.
חוץ מזה שזה מאפשר גם להיכנס לבריכות.

נושאים דומים

Back
למעלה