• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיווק קרנות Blackrock בישראל

קניתי לאחרונה את הקרנות של בלאקרוק, הספרד המקסימלי שראיתי היה 0.3% והמינימלי היה 0.15% וכאמור אתה משלם כחצי ממנו.
סה"כ זה סכומים זניחים לחלוטין, בטח בהשאווה ל- 0.5% לפחות של המרת מט"ח בבתי ההשקעות בארץ (בבנקים יותר יקר) + עמלה על מסחר בחו"ל.

בטח בהשאווה ל- 0.5% לפחות של המרת מט"ח בבתי ההשקעות בארץ (בבנקים יותר יקר) + עמלה על מסחר בחו"ל.
אז זהו, שאצלי ב ira עולה 0.2% המרת מטח, זה כבר מתחיל ממש להתקרב,
אבל מכיוון אחר לישראליות יש יתרון בקניה בסכומים קטנים, בשביל להגיע לסף של עמלת מינ׳ על ני״ע בלונדון צריך לבצע רכישה בסך כ 55k שח !
בני״ע השקלי אין בכלל מינ׳ או שיש ממש זניח כבר לא זוכר

כלומר התשואה שלך על CSPX לונדונית גבוהה ב 0.5% מהתשואה של אותה קרן בת"א?
אני הגבתי למתכנת שטען שצריך להגיע לצבירה של 55,000 כדי להצדיק עמלת מינימום.

קניתי לאחרונה את הקרנות של בלאקרוק, הספרד המקסימלי שראיתי היה 0.3% והמינימלי היה 0.15% וכאמור אתה משלם כחצי ממנו.
סה"כ זה סכומים זניחים לחלוטין, בטח בהשאווה ל- 0.5% לפחות של המרת מט"ח בבתי ההשקעות בארץ (בבנקים יותר יקר) + עמלה על מסחר בחו"ל.

אני מדפדף בשרשור ותוהה - זו הדעה המקובלת פה?
אולי כדאי היה להוסיף עמוד עם סיכום של דיונים על תקן תשובות לשאלות נפוצות.

עמלת המינימום היא 275 שקל?
0.065% / 10$ מינ', בשביל להגיע למינ' צריך לרכוש בכ- 15K$
(+ בערך 3$ על עמלת שקר כלשהי שתלויה בכמות העסקאות שהבנק ביצע באותו יום - לא ניתן לצפות מראש)
אני הגבתי למתכנת שטען שצריך להגיע לצבירה של 55,000 כדי להצדיק עמלת מינימום.
לא, התשואה האלטרנטיבית שלי היא 0.5% לחודש.
התשואה לא רלוונטית כי ההשוואה היא לא כדי לקבל החלטה על תדירות הרכישות
אלא בהינתן תדירות X (שלא מגיעה לסף של 55K) איזה ני"ע עדיף לרכוש
אז המסקנה שלי היא, שבגרסה השקלית מבחינת עמלות זה די חופף עם הטיה קטנה לטובת השקלי כאשר מדובר על עסקה שמגיעה לסף, לכן בהינתן עסקאות קטנות יותר השקלית מנצחת באופן מובהק

אני מדפדף בשרשור ותוהה - זו הדעה המקובלת פה?
אולי כדאי היה להוסיף עמוד עם סיכום של דיונים על תקן תשובות לשאלות נפוצות.
מסכים מאוד עם הבקשה שלך, לצערי לא כל כך עקבתי על כל השרשור ומה שקצת חיפשתי לא מצאתי קונצנזוס מסוים,
אבל אם מישהו יתנדב לכתוב סיכום אקשר אליו בהודעה הראשונה. (עם קרדיט :lol:)

אני מנסה להבין איך אפשר לסחור בזה, אך לא מצליח.
ניקח את SPX. הקרן העוקבת אמורה לתת גרף של USDILS*SPX. או לפחות USDILS*SPX_FUT.
בדקתי ואין הבדל ענק בין SPX לSPX_FUT.
אך יש הבדל בין USDILS*SPX לבין הקרן ה"ישראלית":
https://imgur.com/a/ZmfkWXy

מה קרה ל"מפולת" של שבועיים אחרונים ואיך היה לא עברה את המינימום שהיה באוקטובר ב"ishares-il"? דיבידנד של 1%?
מה זה הפיקים האלו של ~10% אחוזים בתוך יום, זה לא נראה בריא - ממש משעשע למצוא את אצמך קונה בהם.
ובאופן כללי - האם יש סיכוי לקנות בשעה 16:40 של יום מסחר רגיל ואכן לקבל מחיר של USDILS*SPX באותו רגע, או שזה חלום שניתן להשיג רק בקניית נייר אמיתי+המרת מטבע?
יש בכלל בארץ מקום לראות היסטורייה תוך-יומית, או שזה גם חלום? עד שמצאתי candles שקלתי להתעבד.

סורי, אני מרגיש שעדיף לשלם לגנבים (עמלות קורספונדנט, עמלות המרה וכו) מאשר לגעת באיישרז האלו. אולי זה סביר בשביל עמלות אחזקה נמוכות וסיכוי לעבד איזה 10% מערך הקנייה ביום לא מוצלח (שאינו מוצלח סתם ככה, לא קשור למדד ושער דולר).

אני מנסה להבין איך אפשר לסחור בזה, אך לא מצליח.
זה כי אתה מסתכל על "מחיר" בלי להבין מה המשמעות שלו.
המחיר המוצג זה בסה"כ המחיר של העסקה האחרונה שנעשתה. בנייר עם סחירות נמוכה זה חסר משמעות לחלוטין.
מה שמעניין אותך זה ה bid והask. הם יזוזו עם מחיר הקרן בחול ועם השינוי בשע"ח. אבל עד שלא תתבצע עסקה זה לא ישוקף ב"מחיר"

זה כי אתה מסתכל על "מחיר" בלי להבין מה המשמעות שלו.
המחיר המוצג זה בסה"כ המחיר של העסקה האחרונה שנעשתה. בנייר עם סחירות נמוכה זה חסר משמעות לחלוטין.
מה שמעניין אותך זה ה bid והask. הם יזוזו עם מחיר הקרן בחול ועם השינוי בשע"ח. אבל עד שלא תתבצע עסקה זה לא ישוקף ב"מחיר"

אני אשמח אם תרחיב יותר כי גם לי זה לא ברור.
זה שאתה מדבר על "העסקה האחרונה שנעשתה" - זאת אומרת שמישהו כן ביצע עסקה בסטייה של 10% מהמחיר. איך אני מגיע למצב שהמישהו הזה הוא לא אני?

ספציפית אני סוחר דרך הבנק, היועץ קונה עבורי במחיר "שוק". זה אומר שגם אני עלול ליפול על הספייקים האלה?

כלומר,
1. אף אחד לא ביצע עסקה בירידות של שבועיים אחרונים, כשהמחיר היה באזור שפל של אוקטובר
2. ב1.1.2020 מישהו עשה עסקה ב10% מעל השער, מגניב! :)

וואלה אחלה שיטה, לשים 2 פקודות לימיט, אחד מכירה 10% מעל השער ושני מקנייה 10% מתחת לשער ולחפש את אלו שילחצו MKT. תיק "דייג")))
למה כל פעם שאני בה לעשות משהו בחשבון מסחר של מזרחי, בא לי למות.

וואלה אחלה שיטה, לשים 2 פקודות לימיט, אחד מכירה 10% מעל השער ושני מקנייה 10% מתחת לשער ולחפש את אלו שילחצו MKT. תיק "דייג")))
למה כל פעם שאני בה לעשות משהו בחשבון מסחר של מזרחי, בא לי למות.
כן, שיטה ידועה במניות "יבשות" (חסרות נזילות)

בנוסף, במניות כאילו יכול ברוקר\מתווך סורר עם השראות ק\מ, "למחוק" חשבון של לקוח ולהעבירו ל"חשבון אחר"

2. ב1.1.2020 מישהו עשה עסקה ב10% מעל השער, מגניב!
1) אני לא מבין גם למה יש הבדל של premium\discount כזה גדול בין הארץ ללונדון למשל:
https://www.bloomberg.com/quote/ISFF702:IT
https://www.bloomberg.com/quote/CSPX:LN

הAverage 52-week Premium בלונדון הוא 0.01% ובארץ 0.06%, מניח שזה בגלל שבארץ הקרנות נסחרות פחות משנה, אבל גם בpremium\discount היומי בדר"כ יש הבדלים לא קטנים לפעמים

2) לגביי הספייק הזה של 10%, ראיתי את זה גם בעבר, איך בכלל זה קורה? כשאין עסקה הרבה זמן ומישהו קונה במרקט בשער האחרון, ולא שם ערך בין הbid\ask הנוכחי?

האם אחד מהדברים הנ"ל צריך להטריד?. יש לי לא מעט כסף בקרנות האלו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
AlexNOSAM רוצה ללמוד פרסום, מכירות ו/או שיווק התפתחות אישית 0
א לימוד שיווק דיגיטלי התפתחות אישית 0
U שיווק שותפים (אפיליאט) אוף טופיק 0
אורי ג. שיווק אונליין / דיגיטלי אוף טופיק 2
F עולמות הפיתוח העסקי/מכירות/שיווק/ בהייטק- חייב עזרה מהייטקיסטים. התפתחות אישית 9
yossik רשת שיווק גדולה תמכור החל משישה סוגי פירות וירקות באריזות בלבד במקום בתפזורת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
צ שיווק ומכירה התפתחות אישית 5
ק שיווק שותפים(לא פירסומת לשום דבר ספציפי) זה באמת משהו שווה אוף טופיק 6
נימוסין "מצאת זול" ועוד טכניקות שיווק מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 26
שודד הפינג פונג שיווק רב שכבתי (שר"ש) אוף טופיק 28
ג אשמח ללמד אותך שיווק דיגיטלי וורדפרס במקביל לעזרתך בהעשרת הידע והניסיון בשוק ההון התפתחות אישית 0
ב קרנות נאמנות ישראליות מחקות בחשבון IRA שוק ההון 7
שושן צחור קרנות ישראליות, עושי שוק ושווי הוגן שוק ההון 8
B ערך קרנות ישראליות מחקות מדדים בינלאומיים בזמן המלחמה שוק ההון 5
י קרנות בארץ/אירלנד שדומות ל VUG, VHT, SOXX, VFH, ITA שוק ההון 11
T קרנות מונטרו השקעות אלטרנטיביות 3
ר השפעת יחסי ישראל-אירלנד על קרנות איריות שוק ההון 21
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
MaorRocky שאלות על קרנות אמריקאיות ומס ירושה עבור אזרח ישראלי מיסים 6
Gari קרנות סל על מדדים סקטורים\מדדים דפנסיביים בשלב המשיכה כדי למזער נעילת הפסדים בשוק דובי שוק ההון 34
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
T האם יש קרנות ישראליות בGoogle finance? אוף טופיק 1
N קרנות מומנטום שוק ההון 0
ה מסחר עצמאי - קרנות סל שוק ההון 5
JaywalkerPenguin קרנות מחקות ישראלית למדדי חו"ל שוק ההון 5
D מעקב אחרי קרנות השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
simple בעקבות הורדת הדירוג קרנות כספיות לאן ? שוק ההון 3
I נזילות קרנות ישראליות שוק ההון 1
M מקורות לחיפוש קרנות/ני"ע והשוואה שוק ההון 2
א מס ירושה על קרנות וואנגארד שנקנו בבנק ישראלי שוק ההון 12
מ קנית קרנות סל ביטקיון באינטראקטיב ברוקר השקעות אלטרנטיביות 16
J קרנות ממונפות שוק ההון 100
H קרנות בלאקרוק - נוהל קניה חודשית שוק ההון 1
ס מס עיזבון על קרנות של בלאקרוק מיסים 4
tomchoook איך משווים בין קרנות כספיות? שוק ההון 3
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
U קרנות סל/קרנות מחקות אחרי מדדי הבנקים פוסטים מאיכות נמוכה 1
א קרנות פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ב קרנות ריט ב IRA שוק ההון 6
B הוצאת קרנות השתלמות לטובת תשלום משכנתא? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ש קרנות השתלמות של מורים פדיה והעברה למדדי מניות מובילים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
א קרנות סל לבעל אזרחות כפולה אוף טופיק 3
כ הקלות מס רווחי הון מעל גיל 60 - כולל קרנות נאמנות? מיסים 35
א קרנות כספיות דולריות ? שוק ההון 3
N IRA - איחוד קרנות השתלמות וקופות גמל - קושי במעקב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
L קרנות איריות בחשבון IRA שוק ההון 6
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
N שיקולים במעבר בין קרנות סל שוק ההון 2
F האם קרנות הפנסיה כרגע בירידה בשל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1

נושאים דומים

Back
למעלה