• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רציתי לדעת קצת על חשבון margin ב-IB

אתה יודע \ מבין למה במעבר לחשבון מסוג PM הם דורשים הצהרה על ידע באופציות? אני יכול להבין איך זה יכול לעזור לגדר את התיק מפני מרג'ין קול, כלומר איך זה יכול להועיל, אבל לא למה זה הכרחי
אין לי מושג.
אבל תבדוק את כדאיות המהלך, דרישת הבטחונות בPM עלו ועולות כל יום ולי כבר יותר כלכלי להיות בREG-T.

האם הדברים נכונים ורלוונטיים כיום ?

האם ניתן לקבל מידע מלא בעברית על הריביות ואופני המינוף ?

אין לי מושג.
אבל תבדוק את כדאיות המהלך, דרישת הבטחונות בPM עלו ועולות כל יום ולי כבר יותר כלכלי להיות בREG-T.
תיק עם תעודות סל בלבד
מה אחוז המינוף האפשרי עם סיכון מינימלי?

תיק עם תעודות סל בלבד
מה אחוז המינוף האפשרי עם סיכון מינימלי?
זה תלוי באיזה תעודות סל בדיוק וגם משתנה בתקופה, בתקופות סוערות השווי לבטחונות יורד.
אין סיכון מינימלי, ככל שאתה ממונף יותר הסיכון עולה.

אין לי מושג.
אתה יודע האם זה נכון גם עבור תיק עם תעודות סל על מדדים בלבד? (VTI,VOO)?

לא הצלחתי למצוא מידע היסטורי של שווי לבטחונות בחשבון pm :(

אם כי בתעודות האלה בספק אן אי פעם יהיה כלכלי יותר REG-T.
האם בקריסה של מרץ 2020 שמת לב שזה כן קרה עם ניירות אינדקסים? או שהפרוטפוליו בו ראית שזה קורה הכיל ניירות אחרים?

במידה וזה כך, בעת turmoil בשווקים כדאי לעקוב באדיקות אחר היחס לבטוחות לניירות בתיק

האם בקריסה של מרץ 2020 שמת לב שזה כן קרה עם ניירות אינדקסים? או שהפרוטפוליו בו ראית שזה קורה הכיל ניירות אחרים?
ראית שזה קרה בני"ע אחרים, ראיתי שזה לא קרה בVOO/SPY/IVV.
במידה וזה כך, בעת turmoil בשווקים כדאי לעקוב באדיקות אחר היחס לבטוחות לניירות בתיק
בהחלט.

להבנתי אם השווי הרגעי שלך net liqudity ירד מתחת לסכום של maintenance margin תחטוף margin call

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A רציתי לשאול על קרנות אמריקאית ואיריות: שוק ההון 9
M רק רציתי לפרוק אוף טופיק 8
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
ז מה צריך לדעת לפני ששוכרים דירה? נדל"ן 23
de dud איך אפשר לדעת אם נפלתי קורבן פישינג אוף טופיק 16
הפרופסור מה צריך לדעת כדי לעבוד כמנתח ניתונים בחברות הייטק? התפתחות אישית 17
D חישוב שטח דירה שייתכן שונה מדברי המתווך , כיצד ניתן לדעת שטח מדוייק? והאם המידע הזה מהווה אפשרות למו'מ להורדת מחיר, ואיך לבצע זאת נדל"ן 47
S סיום עבודה והתחלת הכשרה מקצועית-מה כדאי לדעת בנוגע לקרן הפנסיה ולקרן ההשתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N איך אפשר לדעת אם יש כנגדי דו"ח עבירת תנועה? אוף טופיק 5
N בעל הבית מכר קרקע הצמודה לבית שאני שוכר ממנו - איך אפשר לדעת מתי תתחיל הבניה? אוף טופיק 4
ת האם יש לי דרך כלשהי לדעת, בערך, מה יהיה מחיר הדלק בכל חודש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
B רכישת דירה בפרוייקט חדש - מה עלי לדעת? נדל"ן 1
unrealx מעבר בין עבודות - מה חשוב לדעת? פוסטים מאיכות נמוכה 27
A קרן השתלמות - האם יש דרך לדעת כמה ממנה פטור ממס רווח הון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5
E MO איך אפשר לדעת אם תשואת הדיבידנד טובה ? פוסטים מאיכות נמוכה 20
ל האם אין דרך לדעת מראש כמה עמלות תשלם? שוק ההון 17
מ מה חשוב לדעת לפני עריכת צוואה צרכנות פיננסית 68
M איך ניתן לדעת האם לפני עסקת אקזיט נדל"ן 12
S אפשר לדעת מה היו ההחזקות של קרנות בעבר? שוק ההון 0
P שאלה| איך אפשר לדעת אם נייר ערך מסוים סחיר או לא? שוק ההון 2
א כיצד ניתן לדעת כמה מניות הונפקו (/מרכיבה) חברה מסוימת? שוק ההון 5
ד מה צריך לדעת לפני שנותנים הלוואה עם שעבוד של דירה (משכנתא) לטובת ההלואה? נדל"ן 13
א רוצה לדעת רוסית התפתחות אישית 6
4 יש דירה שמוצאת בעיניי וצריך לדעת מה לדעתכם ניתן לסגור בנוגע למחיר נדל"ן 5
S איך לדעת אם זה בכלל מתאים לי להשקיע בבורסה ולראות כל יום את התנודות של אחוז ויותר לפה ולשם שוק ההון 26
ק רכישת דירה ראשונה להשקעה, דברים שחייבים לדעת? נדל"ן 1
B דברים שלמדתי השבוע על מיסוי נדל"ן וחשוב לדעת(וחבל שלא ידעתי קודם) נדל"ן 18
M האם אפשר לדעת כמה אג"ח מיועדות מקבלים בכל קרן פנסיה? צרכנות פיננסית 14
Liron2035 על סמך מה ניתן לדעת מה היחס האמיתי בין IWDA לבין EIMI ומתודולוגית רכישה? שוק ההון 17
י על איזה מדד צריך להסתכל כדי לדעת האם הכלכלה טובה? אוף טופיק 13
S איך אפשר לדעת שקיבלתי דיבידנדים? שוק ההון 1
G איך לדעת לאיזה סופר ללכת? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
ה איך לדעת שהתקבל דיווידנד\תשלום ריבית שוק ההון 4
ר איך לדעת אם כדאי למכור כשאני ברווח? שוק ההון 28
c881 למה מפתח תוכנה/מתכנת צריך לדעת מתמטיקה? אוף טופיק 13
Curioso סקרן לדעת את הלוגיסטיקה של חופשות בחו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
M איך אפשר לדעת שמס הכנסה טיפלו בדו"ח שהגשתי? שוק ההון 1
L מה חובה לדעת ולעשות, לאחר רכישת דירה (למגורים)? נדל"ן 8
T איך אפשר לדעת אם ספר שווה קריאה? אוף טופיק 11
לא חשוב שמות מהם כל המושגים הכלכליים שנער צריך לדעת ביום הולדתו ה-18? צרכנות פיננסית 17
Gazorpazorp צריך לדעת משהו לפני סגירת חשבון בנק? צרכנות פיננסית 14
Rio העברת תיק השקעות מבנק לבית השקעות - מה כדאי לדעת שוק ההון 7
adamshalev קרנות איריות - כל מה שרציתם לדעת והסתחרר לכם הראש מרוב דיונים שוק ההון 810
ס עבודה עם לפטופ בסביבה קצת אחרת אוף טופיק 2
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
P הפעלת מזגן בצורה חסכונית ויעילה יותר - קצת על פונקציית I-FEEL בשלט. צרכנות פיננסית 13

נושאים דומים

Back
למעלה