• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

איך לדעת לאיזה סופר ללכת?

GunnerWSM

משתמש רגיל
דירוג
224
בגדול יש לי 1-2 סופרים שאני קונה בהם את רוב הדברים, אבל את הדברים היקרים (בעיקר בשר) אני תמיד מנסה לבדוק איפה יש מבצעים אבל לא תמיד מצליח...
באינטרנט ובאתרים אין מספיק מידע במקומות שבדקתי וללכת לכל סופר לבדוק זה לא אופציה מבחינת זמן..
אנחנו המון אנשים בבית ככה שהצריכת בשר שלנו די גבוהה, ממוצע חודשי לפני החודשיים האחרונים:
11 קילו חזה עוף
13 קילו כרעיים/שוקיים
8 קילו בשר טחון
ובדרך כלל קונים מראשלשבועיים או חודש.
קרה לי לדוגמא לפני שבוע שקניתי 5 קילו חזה עוף ב'מבצע' של 160 ש"ח, ואז יום למחרת שמעתי שבסופר אחר יש 4 קילו ב100. די מתסכל בסה"כ.
מה הטיפים שלכם?

יש לי מספר סופרים שונים בקרבתי, ואם אני עושה קניות של דברים יקרים (כמו בשר) - אני מעיף מבט על המחירים ב: https://www.pricez.co.il ובוחר לפי המחירים והמבצעים באותו רגע מה לקנות (ולבשל) באיזה אחד מהסופרים בסביבה שלי.
אם הקניות שלך יותר מתוכננות מראש - אפשר להשתמש באתר כדי לתפוס מבצעים משתלמים יותר (לא זוכר אבל נדמה לי שיש שם גם מנגנון התראות על מוצרים מועדפים).

אנחנו המון אנשים בבית ככה שהצריכת בשר שלנו די גבוהה, ממוצע חודשי לפני החודשיים האחרונים:
11 קילו חזה עוף
13 קילו כרעיים/שוקיים
8 קילו בשר טחון
סתם מסקרנות- כמה אנשים אתם בבית? וצריכת הבשר הגבוהה לא קשורה לכמות האנשים אלא להרגלי האכילה שלכם.
אני מבשלת בשר ל-3 בוגרים כמות של בערך 3-4 ק"ג לחודש. נניח נעגל את זה למעלה ל- 1.5 ק"ג לאדם לחודש. מנה ממוצעת כ-200 ג'.
בשר זה מזון יקר יחסית אז אפשר להוזיל גם ע"י הפחתה בצריכתו לפעמיים-שלוש בשבוע אלא אם אתם בדיאטת פליאו כלשהי.

אם נושא הכשרות לא חשוב, ואני לא מדבר על טריפה, תבדוק את רשת 'קשת טעמים'. מחירי הבשר והעופות ללא מבצע תמיד יהיו זולים יותר מהסופרים כי לא מעניין אותם 30 חותמות של בג"ץ, בד"ץ וכול השאר ולכן ביום יום עולים לצרכן כ 20% פחות. רצוי להיות חבר מעדון [חינם] ואז מקבלים כול יום חמישי SMS על מבצעים מיוחדים לסוף שבוע. וכמובן שפתוח בימי שבת כך שלא צריך להיכנס לאטרף קניות של ימי שישי. אני כבר שנים לקוח שלהם ויצרתי קשרי חברות עם הקצב שתמיד יוציא לי את הסחורה הטריה ביותר. בנוסף, מכיוון שהם מכוונים לקהילה הרוסית תמצא שם המון חלקי בשר שונים ומשונים שאהובים על הקהילה הרוסית. כמו כן המעדניה שלהם עמוסה בכול טוב ויש גם אוכל מוכן במחירים שפויים שממש חבל לבזבז זמן להכין בבית.

מחירי הבשר והעופות ללא מבצע תמיד יהיו זולים יותר מהסופרים כי לא מעניין אותם 30 חותמות של בג"ץ, בד"ץ וכול השאר ולכן ביום יום עולים לצרכן כ 20% פחות.
מעניין למה בטיב טעם זה לא ככה. הם יקרים יותר מהרשתות הכשרות.

מעניין למה בטיב טעם זה לא ככה. הם יקרים יותר מהרשתות הכשרות.
חמדנות?
תמיד טיב טעם היתה יקרה יותר, לא יודע למה. אולי בגלל שהסניפים נראים כמו בית מרקחת?

pricez כמו שכבר המליצו. האופציה של מוצרים מועדפים היא אחלה בחלה של אופציה בשבילך.
שמעתי גם על האפליקציה CHP או משהו בסגנון (לאנדרואיד -לא בטוח לIOS). אבל אי אפשר לבדוק לכל המוצרים בקטגוריה, לדוגמה תרצה טונה בקופסה תצטרך לבחור את ספציפית את המותג "סאטרקיז" ולא תוכל לראות את טונה "KING" שלרוב תהיה במחיר שווה.

שילוב של Pricez עם MySupermarket, והזמנה מרוכזת לפי מבצעים.
זיפזפתי ב mysupermarket והתרשמתי לטובה. מהכרת רוב המחירים אכן הם די מדוייקים בדרוג שלהם. מ pricez לא התהלבתי כי הם מתעקשים על הורדת קוקיז למחשב וברחתי מהאתר שלהם, תודה, אבל לא תודה...

תמיד טיב טעם היתה יקרה יותר, לא יודע למה. אולי בגלל שהסניפים נראים כמו בית מרקחת?
כי הם פתוחים גם בשבתות וחגים, יש עלות העסקה גבוהה יותר (וקנסות). הם גם פתוחים עד מאוחר בלילה, כשיש פחות קונים.
אני משלם להם בשמחה כדי שימשיכו להילחם בכפייה הדתית.

שילוב של Pricez עם MySupermarket, והזמנה מרוכזת לפי מבצעים.
וקופונים אישיים באפפ של שופרסל. למהדרין יש "פינת המציאון" ברוב סניפי שופרסל, וכעת הם גם שמים מדבקות צהובות על מוצרי חלב עם תוקף קצר.

וקופונים אישיים באפפ של שופרסל. למהדרין יש "פינת המציאון" ברוב סניפי שופרסל, וכעת הם גם שמים מדבקות צהובות על מוצרי חלב עם תוקף קצר.
לגמרי. הייתי משתמש בשני אלה עד שההשוואות באתר הראו לי שמעבר לרמי לוי יוזיל לי את העלויות אפילו יותר (אפילו אחרי דמי המשלוח). עם זאת, מודה שהירקות המוזמנים מרמי לוי לא מחזיקים מעבר לשלושה ימים. כבר שני משלוחים זוכו בגלל העניין. ממתין לראות אם לפסול אותם קטגורית ממשלוחי הירקות ולהשלים בשופרסל.

מחלקת עופות - לפני סוף שבוע קונה את העופות בוואקום עם טעמים שזורקים עם שקית הפלסטיק לתנור ב 50% הנחה, תאריך תפוגה למשל להיום או מחר וניתן להקפיא לעוד כמה חודשים.
בפינת המציאון מצאתי מספר יינות מובחרים מצרפת ואיטליה ב 50% הנחה. הסיבה?הפסקת שיווק של הליין הזה. אני מסודר לעוד שנה עם היינות.

11 קילו חזה עוף
13 קילו כרעיים/שוקיים
ז"א שאתה משלם מחירי פרימיום.
אם קונים גם כרעיים וגם חזה אז למה לא לקנות עוף שלם ולחתוך לנתחים בבית? האם לא שווה להשקיע 10 דקות בפירוק העוף בבית ולחסוך כמה עשרות שקלים לשבוע? חוצמזה תקבל כנפי עוף ב'חצי חינם' ואת הגרונות אוספים וזורקים מתישהו למרק העוף וגם את עצמות גב העוף לאחר פירוק בשר החזה מהעצמות.

לגמרי. הייתי משתמש בשני אלה עד שההשוואות באתר הראו לי שמעבר לרמי לוי יוזיל לי את העלויות אפילו יותר (אפילו אחרי דמי המשלוח). עם זאת, מודה שהירקות המוזמנים מרמי לוי לא מחזיקים מעבר לשלושה ימים. כבר שני משלוחים זוכו בגלל העניין. ממתין לראות אם לפסול אותם קטגורית ממשלוחי הירקות ולהשלים בשופרסל.
אנחנו גם גילינו שרמי לוי כמעט תמיד הכי זול, אבל הרמה של המשלוחים הייתה ירודה מאוד ב-4 משלוחים שניסינו (ירקות, מוצרי חלב עם תאריכים לא משהו, ביצים שהיו במצב לא טוב), אז עברנו לשופרסל אונליין, חוסך לנו עדיין מלא (שלא לדבר על זמן), ולמי שבחבר- יש 9% הנחה נוספת, מה שמביא את זה לאיזור מחירים של רמי לוי. לא יודע לגבי בשר כי אנחנו צמחוניים.

אנחנו גם גילינו שרמי לוי כמעט תמיד הכי זול, אבל הרמה של המשלוחים הייתה ירודה מאוד ב-4 משלוחים שניסינו (ירקות, מוצרי חלב עם תאריכים לא משהו, ביצים שהיו במצב לא טוב)
אכן אני מסייג שהירקות שמקבלים אצלו מתקלקלים מאוד מהר. כנראה מאוחסנים בקירור. זיכו אותנו כל פעם שזה קורה, אבל כתוצאה החלטתי לעשות בו שימוש בעיקר להזמנת מוצרים עמידים יותר (יבשים בעיקר) ומוצרי ניקוי. לא בשר, ירקות או ביצים. החלטתי שאת אלה נקנה ליד הבית בשופרסל לאחר בחירה ידנית, תוך שימוש בכרטיס חבר.
ולמי שבחבר- יש 9% הנחה נוספת
רק שים לב שזה 6% הנחה בשופרסל אונליין ושופרסל דיל. ה-9% זה בשופרסל שלי ושופרסל אקספרס (הגרסאות היקרות יותר של הרשת).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
ז מה צריך לדעת לפני ששוכרים דירה? נדל"ן 23
de dud איך אפשר לדעת אם נפלתי קורבן פישינג אוף טופיק 16
הפרופסור מה צריך לדעת כדי לעבוד כמנתח ניתונים בחברות הייטק? התפתחות אישית 17
D חישוב שטח דירה שייתכן שונה מדברי המתווך , כיצד ניתן לדעת שטח מדוייק? והאם המידע הזה מהווה אפשרות למו'מ להורדת מחיר, ואיך לבצע זאת נדל"ן 47
S סיום עבודה והתחלת הכשרה מקצועית-מה כדאי לדעת בנוגע לקרן הפנסיה ולקרן ההשתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N איך אפשר לדעת אם יש כנגדי דו"ח עבירת תנועה? אוף טופיק 5
N בעל הבית מכר קרקע הצמודה לבית שאני שוכר ממנו - איך אפשר לדעת מתי תתחיל הבניה? אוף טופיק 4
ת האם יש לי דרך כלשהי לדעת, בערך, מה יהיה מחיר הדלק בכל חודש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
B רכישת דירה בפרוייקט חדש - מה עלי לדעת? נדל"ן 1
unrealx מעבר בין עבודות - מה חשוב לדעת? פוסטים מאיכות נמוכה 27
A קרן השתלמות - האם יש דרך לדעת כמה ממנה פטור ממס רווח הון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5
E MO איך אפשר לדעת אם תשואת הדיבידנד טובה ? פוסטים מאיכות נמוכה 20
ל האם אין דרך לדעת מראש כמה עמלות תשלם? שוק ההון 17
מ מה חשוב לדעת לפני עריכת צוואה צרכנות פיננסית 68
M איך ניתן לדעת האם לפני עסקת אקזיט נדל"ן 12
S אפשר לדעת מה היו ההחזקות של קרנות בעבר? שוק ההון 0
P שאלה| איך אפשר לדעת אם נייר ערך מסוים סחיר או לא? שוק ההון 2
N רציתי לדעת קצת על חשבון margin ב-IB שוק ההון 93
א כיצד ניתן לדעת כמה מניות הונפקו (/מרכיבה) חברה מסוימת? שוק ההון 5
ד מה צריך לדעת לפני שנותנים הלוואה עם שעבוד של דירה (משכנתא) לטובת ההלואה? נדל"ן 13
א רוצה לדעת רוסית התפתחות אישית 6
4 יש דירה שמוצאת בעיניי וצריך לדעת מה לדעתכם ניתן לסגור בנוגע למחיר נדל"ן 5
S איך לדעת אם זה בכלל מתאים לי להשקיע בבורסה ולראות כל יום את התנודות של אחוז ויותר לפה ולשם שוק ההון 26
ק רכישת דירה ראשונה להשקעה, דברים שחייבים לדעת? נדל"ן 1
B דברים שלמדתי השבוע על מיסוי נדל"ן וחשוב לדעת(וחבל שלא ידעתי קודם) נדל"ן 18
M האם אפשר לדעת כמה אג"ח מיועדות מקבלים בכל קרן פנסיה? צרכנות פיננסית 14
Liron2035 על סמך מה ניתן לדעת מה היחס האמיתי בין IWDA לבין EIMI ומתודולוגית רכישה? שוק ההון 17
י על איזה מדד צריך להסתכל כדי לדעת האם הכלכלה טובה? אוף טופיק 13
S איך אפשר לדעת שקיבלתי דיבידנדים? שוק ההון 1
ה איך לדעת שהתקבל דיווידנד\תשלום ריבית שוק ההון 4
ר איך לדעת אם כדאי למכור כשאני ברווח? שוק ההון 28
c881 למה מפתח תוכנה/מתכנת צריך לדעת מתמטיקה? אוף טופיק 13
Curioso סקרן לדעת את הלוגיסטיקה של חופשות בחו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
M איך אפשר לדעת שמס הכנסה טיפלו בדו"ח שהגשתי? שוק ההון 1
L מה חובה לדעת ולעשות, לאחר רכישת דירה (למגורים)? נדל"ן 8
T איך אפשר לדעת אם ספר שווה קריאה? אוף טופיק 11
לא חשוב שמות מהם כל המושגים הכלכליים שנער צריך לדעת ביום הולדתו ה-18? צרכנות פיננסית 17
Gazorpazorp צריך לדעת משהו לפני סגירת חשבון בנק? צרכנות פיננסית 14
Rio העברת תיק השקעות מבנק לבית השקעות - מה כדאי לדעת שוק ההון 7
adamshalev קרנות איריות - כל מה שרציתם לדעת והסתחרר לכם הראש מרוב דיונים שוק ההון 810
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול להעביר? צרכנות פיננסית 1
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול לעבור בינתיים? צרכנות פיננסית 0
tomer111 האם יש משמעות לאיזה קרן פנסיה מבחינת חברה נמצא בה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
F לאיזה גיל מתייחס 'פנסיה צפויה' פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
S לאיזה סעיף להתייחס בדוח של אינטרקטיב ברוקרס האמריקאי מיסים 2

נושאים דומים

Back
למעלה