• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לוודא שהבנתי נכון את הaccount fees בIB

ImCarryGG

משתמש בכיר
דירוג
795
היי, אז בקצרה רק לוודא שמה שהמוח שלי מבין הוא גם מה שיקרה במציאות, בib יש הטבה של אם המשתמש מתחת ל25 אז 3 חודשים ראשונים הוא משלם מקסימום 3 דולר ומתקזז עם עמלות, עכשיו החלק שאני מבין שמנווט לסעיף 7 בdisclosures הוא שתחילת ההטבה היא מרגע ההפקדה הראשונית לחשבון בלי קשר לסכום, כלומר אוכל להפקיד מתחת ל2500 דולר(הסכום המינמלי לכך שיקחו רק 10 דולר חודשי ולא 20) ויש לי 3 חודשים קלינדרים להפקיד שיהיה מעל הסכום בשביל להמנע מתשלום עצום של 20 דולר.
רק מחפש אישור של "כן, הבנת נכון אתה יכול להמשיך להפקדה הראשונה שלך" (סוף סוף).
תודה מראש וסופש נעים לכולם

לא הבנת.
יש כאן 3 נושאים שונים.
1. בשלושת החודשים הראשונים אתה לא משלם עמלה בכלל (לא 20 לא 10 ולא 3), ולפי סעיף 7 (אם הבנתי אותו נכון) כדי לקבל את ההטבה הזאת אתה לא חייב להגיע למינימום של 2000 דולר.
2. אחרי 3 חודשים אם אתה בן מתחת ל25 יש לך הטבה שאתה משלם 3 דולר לחודש במקום 10 דולר לחודש (עד שתהפוך לבן 26) בתנאי שיש לך לפחות 2000 דולר בחשבון.
3. אם יש לך פחות מ2000 דולר בחשבון אחרי 3 חודשים אתה תשלם 20 דולר עמלה לא משנה אם אתה פחות מ25 או לא.

אז לדוגמה אם אתה בן 20 שעשה את ההפקדה הראשונה שלו בינואר, אתה תקבל פטור מעמלה בפברואר, מרץ, אפריל ואם עד אז יהיו לך 2000 דולר בחשבון תשלם 3 דולר לחודש במאי, יוני, יולי וכו'.

לא הבנת.
יש כאן 3 נושאים שונים.
1. בשלושת החודשים הראשונים אתה לא משלם עמלה בכלל (לא 20 לא 10 ולא 3), ולפי סעיף 7 (אם הבנתי אותו נכון) כדי לקבל את ההטבה הזאת אתה לא חייב להגיע למינימום של 2000 דולר.
2. אחרי 3 חודשים אם אתה בן מתחת ל25 יש לך הטבה שאתה משלם 3 דולר לחודש במקום 10 דולר לחודש (עד שתהפוך לבן 26) בתנאי שיש לך לפחות 2000 דולר בחשבון.
3. אם יש לך פחות מ2000 דולר בחשבון אחרי 3 חודשים אתה תשלם 20 דולר עמלה לא משנה אם אתה פחות מ25 או לא.

אז לדוגמה אם אתה בן 20 שעשה את ההפקדה הראשונה שלו בינואר, אתה תקבל פטור מעמלה בפברואר, מרץ, אפריל ואם עד אז יהיו לך 2000 דולר בחשבון תשלם 3 דולר לחודש במאי, יוני, יולי וכו'.
אה וואו, הרבה יותר משמעותי ממה שחשבתי, אז רק להגיע ל2000 דולר תוך 3 חודשים(לא בעיה בהתחשב שהחודש אפקיד 5000 שח בערך) ואחרי זה 3 דולר לחודש למשך 5 שנים שבטח גם יהיה חודשים עם אפס..
תודה על ההברה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
V מח"מ סינטטי/סולם אג"חים - רק לוודא שהבנתי נכון: שוק ההון 1
A הפקדה בקה"ש מעבר לתקרה - רוצה לוודא שהבנתי שוק ההון 4
ק רוצה לוודא שהבנתי את הרעיון של VALUE INVESTING שוק ההון 17
נ שאלה על קרנות אג"ח זר, לוודא במה משקיעות שוק ההון 0
M עשיתי תוכנית כלכלית, לפני שמתחיל רוצה לוודא שלא טעיתי בדרך שוק ההון 25
unrealx הסכם שכירות - מה לוודא כדי לא להדפק? פוסטים מאיכות נמוכה 10
R איך אני יכול לוודא חשבון מסחר של חברה קטנה שוק ההון 4
T רוצה לוודא הבנה: באיזו בורסה ובאיזה מטבע לקנות ETF? צרכנות פיננסית 11
Y מכירת מניות ESPP - יש דרך לוודא את הדיווח של הנאמן? שוק ההון 0
ח רק לוודא שלא טעיתי שוק ההון 6
K קרנות איריות - רוצה לוודא שוק ההון 6
נ הרהורים לגבי ההתנהלות בשנים הקרובות, ואיך נכון לבנות הלאה יומני מסע אישיים 3
מ האם נכון שתיק המסחר שלי יורכב מנייר בודד?! שוק ההון 11
E חברים, איך נכון יהיה לי לחשב את ההוצאות האלה באקסל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
Y איך נכון לחשב אחוז חשיפה לנדלן כשיש דירה עם משכנתא? שוק ההון 1
חתול לילה שימוש נכון בטוויטר אוף טופיק 39
The Thinker על מי האחריות כאשר מתבצעת מכירה בשער לא נכון בברוקר ישראלי? שוק ההון 10
Z מילוי נכון של טופס 1322 בדו"ח שנתי מיסים 5
J איך נכון להתייחס לנכסים עתידיים בירושה כחלק מתיק הנכסים? אוף טופיק 6
מ איך נכון לשלם בחו״ל? צרכנות פיננסית 1
א חישוב תשואה יומית של בנק לאומי לא נכון שוק ההון 0
A תכנון נכון של מס רכישה והיטל השבחה נדל"ן 0
N חישוב ריבית של קרן כספית (שקלית) - האם החישוב שלי נכון? שוק ההון 7
I איך הכי נכון להשתמש בהון העצמי לרכישת דירה למגורים נדל"ן 12
Z השלמת מסמכים בדו"ח שנתי. יועץ מס המייצג שלי הגיש את הדו"ח אך לא הגיש נכון חלק המסמכים (1322), קיבלנו הודעה על כך ממס הכנסה. מיסים 5
C עזיבת מקום עבודה - איך לעשות את זה נכון התפתחות אישית 19
צ היטל השבחה מה יותר נכון? נדל"ן 6
S איך נכון לשמור על כסף לשעת חירום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
השקעה לא מזל מה נכון לעשות עם 60 אלף שקל - דיבידנד VS הלוואה צרכנות פיננסית 29
deussex שאלות תם - איך למכור רכב נכון, בלי ליפול על נוכל + לא להיפגע אוף טופיק 45
S בקשה להעלאת שכר איך נכון לעשות? מה להגיד? אוף טופיק 65
D איך לבחור נכון את מקום העבודה הבא? (הייטק) אוף טופיק 11
F בקצרה האם הבנתי נכון את הקונספט ? שוק ההון 10
S נתון לא נכון בתיק ההשקעות שלי באינטרקטיב ישראל מיסים 8
שם משתמש בעייתי איך לקרוא את שם הקרן? איך לבחור מסלול מחקה s&p נכון? שוק ההון 11
א האם נכון לוותר על חלק "ביטוח מנהלים" עבור הטבה משמעותית בדמי ניהול ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
B האם נכון להסתכל על אג”ח מיועדות כחלק ה״סולידי״ של התיק שוק ההון 6
ה דיון ו(אולי)רעיון לפוסט בבלוג: האם נכון שבעוד מס' עשורים יהיו בישראל לא מעט מיליונרים? אוף טופיק 24
סול ביטוח - אני עושה את זה נכון? צרכנות פיננסית 28
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R כיצד נכון להשקיע כסף הקיים בחשבון בארה״ב שוק ההון 5
EverydayGuy איך נכון להשקיע עם רילוקיישן פוטנציאלי בעוד מספר שנים שוק ההון 2
aminadav האם נכון להסיק שגם אם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו אז ת"א בניה לא יושפע מזה ישירות? שוק ההון 1
P הגשת דוח שנתי אונליין - האם דברים מחושבים נכון? מיסים 4
י כיצד לתמחר נכון נכס למכירה? נדל"ן 4
D חשש מהחיסון. האם אני פועל נכון? אוף טופיק 5
נגב האם החישוב שלי נכון? חלוקה עולמית נטולת אמריקה שוק ההון 38
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
ת איך נכון לאחסן תפוחי אדמה, עגבניות וגזר? אוף טופיק 29

נושאים דומים

Back
למעלה