• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כיצד לתמחר נכון נכס למכירה?

יגאל87

משתמש סולידי
דירוג
28
שלום, ברצוני להתייעץ כיצד עליי לפעול בתמחור נכס למכירה, על מנת שהנכס מצד אחד יימכר מהר מצד שני למקסם את הרווח.
מדובר על דירת 5 חדרים משופצת ושמורה.
מבדיקה שלי יש מספר נכסים דומים למכירה כעת בשכונה:
נכס 1 : מחיר 2,520,000 הדירה משופצת בדומה לנכס שלנו, אבל נראה שהמודעה כבר הרבה מאוד זמן והנכס לא נמכר.
נכס 2: מחיר 2,450,000 הדירה משופצת בדומה לנכס שלנו, אבל נראה שהמודעה כבר הרבה מאוד זמן והנכס לא נמכר.
נכס 3: מחיר 2,250,000 הדירה אינה משופצת כלל, והמודעה כבר כחצי שנה והנכס עדיין לא נמכר.
נכס 4: מחיר 2,190,000 הדירה אינה משופצת כלל ודורשת שיפוץ רחב, והמודעה כבר כשנה והנכס עדיין לא נמכר.

מבדיקה שלי הנכסים האחרונים שנמכרו באזור נמכרו סביב 2,100,000-2,150,000 לפני כשנה.
אני חושב שהמחיר הריאלי לתמחור בשביל למכור מהר יהיה סביב 2,200,000 מצד שני אני חושב שניתן יהיה לקבל גם כ 2,250,000 מכיוון שהדירה באמת שמורה.
מה אתם חושבים הדרך הנכונה ביותר לתמחר? לנסות במחיר גבוהה טיפה ואז להתחיל להוריד?, כמובן שזה גם משאיר מקום למשא או מתן לגביי המחיר.
או לתמחר על ההתחלה במחיר הכי נמוך, על מנת למשוך קונים פוטנציאלים מהר? במקרה זה לא יהיה מרווח למשא או מתן לגביי המחיר.

על מנת שהנכס מצד אחד יימכר מהר מצד שני למקסם את הרווח
אם מצאת את הנוסחא, תבוא לספר לנו? זה מה שכל משקיע רוצה :)
מבדיקה שלי הנכסים האחרונים שנמכרו באזור נמכרו סביב 2,100,000-2,150,000 לפני כשנה.
יופי של נקודת השוואה וטוב שבדקת. אז המחיר שאתה רוצה למכור מייצג עליית ערך של 3.3%-4.7% בשנה האחרונה. בגוגל תוכל לחפש מידע לגבי עליות ערך בערים שונות בארץ בשנה האחרונה ולראות אם זה הגיוני. הנה למשל כתבה שאני מצאתי שתוכל לראות איפה נמצאת העיר שלך אם היא מופיעה שם.
נראה שהמודעה כבר הרבה מאוד זמן והנכס לא נמכר
נדל"ן לא נמכר בדרך כלל תוך כמה ימים או חודש. כשאתה טוען שהמודעה נמצאת הרבה זמן, זה לא אומר שזה נחשב להרבה. יכול להיות שבעיר שלך זה הזמן הסביר למכור דירה. הנה השוואה של מחירון יצחק לוי על זמני מכירה ממוצעים לפי עיר, אולי גם העיר שלך ביניהן אבל בכל מקרה תוכל להבין מהו הזמן ההגיוני למכירה.

1. פונה לשמאי, העלות היא כ3000 שקל.

2. כנס ליד 2, תעלה 3-4 תמונות של דירה ברמת שיפוץ כמו של הדירה שלך. תכניס נתונים זהים לדירה שלך (קומה, גודל, חניה), תתן כתובת של בניין/רחוב ליד, ותכניס את המחיר שאתה רוצה.
אם לא מתקשרים, תדע שהמחיר שאתה רוצה יקר מדי. אם אתה מפוצץ בטלפונים תדע שאתה יכול לדרוש עוד

מבדיקה שלי יש מספר נכסים דומים למכירה כעת בשכונה:

היי
תפנה למספר מתווכים מקומיים המכירים את השוק, תבדוק עסקאות שנעשו לאחרונה,
לאחר שתפרסם את הדירה למכירה, בהתאם לביקוש תוכל לבצע התאמה.

בהצלחה !

מה אתם חושבים הדרך הנכונה ביותר לתמחר? לנסות במחיר גבוהה טיפה ואז להתחיל להוריד?, כמובן שזה גם משאיר מקום למשא או מתן לגביי המחיר.
כן.
מצטרף להמלצה על שמאי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
ע דוקטורט במדעי המחשב - או איך לתמחר עניין התפתחות אישית 22
D כיצד לתמחר ציוד משומש מבית שהולכים להרוס? ארונות , שיש, אמבטיון, מזגנים, ויטרינות , אלומיניום תריסים וכו' אוף טופיק 7
liranviper איך לתמחר הלוואה בשקלים לעומת במט"ח? שוק ההון 28
מ האם נכון שתיק המסחר שלי יורכב מנייר בודד?! שוק ההון 11
E חברים, איך נכון יהיה לי לחשב את ההוצאות האלה באקסל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 5
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
Y איך נכון לחשב אחוז חשיפה לנדלן כשיש דירה עם משכנתא? שוק ההון 1
חתול לילה שימוש נכון בטוויטר אוף טופיק 39
The Thinker על מי האחריות כאשר מתבצעת מכירה בשער לא נכון בברוקר ישראלי? שוק ההון 10
Z מילוי נכון של טופס 1322 בדו"ח שנתי מיסים 5
J איך נכון להתייחס לנכסים עתידיים בירושה כחלק מתיק הנכסים? אוף טופיק 6
מ איך נכון לשלם בחו״ל? צרכנות פיננסית 1
א חישוב תשואה יומית של בנק לאומי לא נכון שוק ההון 0
A תכנון נכון של מס רכישה והיטל השבחה נדל"ן 0
N חישוב ריבית של קרן כספית (שקלית) - האם החישוב שלי נכון? שוק ההון 7
I איך הכי נכון להשתמש בהון העצמי לרכישת דירה למגורים נדל"ן 12
Z השלמת מסמכים בדו"ח שנתי. יועץ מס המייצג שלי הגיש את הדו"ח אך לא הגיש נכון חלק המסמכים (1322), קיבלנו הודעה על כך ממס הכנסה. מיסים 5
C עזיבת מקום עבודה - איך לעשות את זה נכון התפתחות אישית 19
צ היטל השבחה מה יותר נכון? נדל"ן 6
S איך נכון לשמור על כסף לשעת חירום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
השקעה לא מזל מה נכון לעשות עם 60 אלף שקל - דיבידנד VS הלוואה צרכנות פיננסית 29
deussex שאלות תם - איך למכור רכב נכון, בלי ליפול על נוכל + לא להיפגע אוף טופיק 45
S בקשה להעלאת שכר איך נכון לעשות? מה להגיד? אוף טופיק 65
D איך לבחור נכון את מקום העבודה הבא? (הייטק) אוף טופיק 11
F בקצרה האם הבנתי נכון את הקונספט ? שוק ההון 10
S נתון לא נכון בתיק ההשקעות שלי באינטרקטיב ישראל מיסים 8
שם משתמש בעייתי איך לקרוא את שם הקרן? איך לבחור מסלול מחקה s&p נכון? שוק ההון 11
א האם נכון לוותר על חלק "ביטוח מנהלים" עבור הטבה משמעותית בדמי ניהול ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
B האם נכון להסתכל על אג”ח מיועדות כחלק ה״סולידי״ של התיק שוק ההון 6
ה דיון ו(אולי)רעיון לפוסט בבלוג: האם נכון שבעוד מס' עשורים יהיו בישראל לא מעט מיליונרים? אוף טופיק 24
סול ביטוח - אני עושה את זה נכון? צרכנות פיננסית 28
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R כיצד נכון להשקיע כסף הקיים בחשבון בארה״ב שוק ההון 5
EverydayGuy איך נכון להשקיע עם רילוקיישן פוטנציאלי בעוד מספר שנים שוק ההון 2
aminadav האם נכון להסיק שגם אם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו אז ת"א בניה לא יושפע מזה ישירות? שוק ההון 1
P הגשת דוח שנתי אונליין - האם דברים מחושבים נכון? מיסים 4
D חשש מהחיסון. האם אני פועל נכון? אוף טופיק 5
נגב האם החישוב שלי נכון? חלוקה עולמית נטולת אמריקה שוק ההון 38
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
ת איך נכון לאחסן תפוחי אדמה, עגבניות וגזר? אוף טופיק 29
יבגני_ל דיון קצר על מתי "נכון" למשוך כסף משוק ההון עבור דירה למגורים שוק ההון 3
A עזרה בתחילת תכנון פיננסי נכון צרכנות פיננסית 2
L זה נכון שאפשר לטהר מים מזוהמים שיהיו ראויים לשתיה ע"י כלור? אוף טופיק 11
D מה אני עושה לא נכון ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 118
L תופעת הדגשת הטקסט (יותר נכון סוג של לפתות אותנו לקרוא) בזמן האחרון אוף טופיק 26
T האם זה בהכרח נכון למכור את פוליסת החיסכון שלי בהפסד על מנת לעבור להשקעה בקרן סל? שוק ההון 7
O משוואה מתמטית לשאלה כל כמה זמן נכון לקנות ב-IRA צרכנות פיננסית 14
D טיפול נכון במזומנים עקב הקורונה שוק ההון 15
I זמן נכון להחלפת קרנות שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה