• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

להיות חופשי ומאושר

לגבי פיזור על פני מספר נכסים, אין ספק שזה עדיף על פני תלות בשוכר יחיד למרות שזה כרוך בהתעסקות גדולה יותר.

שלום שלום ...
מבחינת רשויות המס בישראל ... מה הדרך הטובה להתנהל מבחינת אזרח שיש לו מספר נכסים אותם הוא משכיר ?

מגישים דו"ח פעם בשנה.
השאלה ..
בעבר שמעתי שעדיף לפתוח חברה בע"מ עבור כך בלבד ואז אחוז המס יורד ?
בנוסף, נגיד ויש לי 4 דירות שונות... כל אחת מניבה לי שכ"ד של 5000 ש"ח לחודש
כמה מס יהיה עלי לשלם ?

השאלה ..
בעבר שמעתי שעדיף לפתוח חברה בע"מ עבור כך בלבד ואז אחוז המס יורד ?
בנוסף, נגיד ויש לי 4 דירות שונות... כל אחת מניבה לי שכ"ד של 5000 ש"ח לחודש
כמה מס יהיה עלי לשלם ?
זה תלוי אם הנכסים בארץ או בחו"ל, אם בארץ אין כדאיות כזו בוודאות (בהנחה שהנכסים הם דירות מגורים).
אם בחו"ל אז זה כבר הרבה יותר מורכב מזה ותלוי בעוד הרבה גורמים נוספים, בארץ וגם בחו"ל.
קח בחשבון שעלות חברה בע"מ היא כ13K ש"ח בשנה וגם זה נחשב זול מאד.
פנה ליעוץ מקצועי.

שלום שלום ...
מבחינת רשויות המס בישראל ... מה הדרך הטובה להתנהל מבחינת אזרח שיש לו מספר נכסים אותם הוא משכיר ?

עדיף כרוכש אינדבידואלי.

רשום בהודעה בבירור, שברור שהיו עליות כמו בכל העולם. כמובן שפחות מערים גדולות.
אז זהו, שהיו כמו שתראה בדוח- עליות מתונות מאוד, וכיוון שלא פירטו האם זה במונחים ריאליים אני לא משוכנע שהייתה עלייה מובהקת כלל.
מה זה כמו כל העולם?... למרות הכפר הגלובלי והעובדה שמדינות האיחוד האירופי יותר כרוכות זו בזו, יש הבדלים מאוד גדולים בתשואות. למשל בקנדה היו עליות של 9-12% בשנתיים האחרונות, אירלנד 5-8% וכן הלאה.

אז זהו, שהיו כמו שתראה בדוח- עליות מתונות מאוד, וכיוון שלא פירטו האם זה במונחים ריאליים אני לא משוכנע שהייתה עלייה מובהקת כלל.
מה זה כמו כל העולם?... למרות הכפר הגלובלי והעובדה שמדינות האיחוד האירופי יותר כרוכות זו בזו, יש הבדלים מאוד גדולים בתשואות. למשל בקנדה היו עליות של 9-12% בשנתיים האחרונות, אירלנד 5-8% וכן הלאה.

השוק נמצא במגמת עלייה למרות הברקזיט, אין ספק שהברקזיט בולם את עליות המחירים ואת הצמיחה, לכן הברקזיט מהווה הזמנות קנייה. כמשקיע, כאשר אתה רואה עליות חזקות בשוק מסויים, סביר להניח שאחרת את מועד הכניסה לשוק זה.

השוק בצפון אנגליה צפוי לעלות משמעותית בהשוואה ליתר האזורים באנגליה. :)

https://www.theguardian.com/busines...mp-shrinks-north-south-divide-in-house-prices

נערך לאחרונה ב:
השוק נמצא במגמת עלייה למרות הברקזיט, אין ספק שהברקזיט בולם את עליות המחירים ואת הצמיחה, לכן הברקזיט מהווה הזמנות קנייה. כמשקיע, כאשר אתה רואה עליות חזקות בשוק מסויים, סביר להניח שאחרת את מועד הכניסה לשוק זה.

השוק בצפון אנגליה צפוי לעלות משמעותית בהשוואה ליתר האזורים באנגליה. :)

https://www.theguardian.com/busines...mp-shrinks-north-south-divide-in-house-prices
רק התייחסתי לקביעה שהיו עליות משמעותיות בשנתיים האחרונות בצפון אנגליה.

לגבי צפי העלייה, זו בהחלט אפשרות. יחד עם זאת, כבר כתבתי שאני אישית פחות מתחבר לגישה דטרמיניסטית כזו, גם בנדלן, אבל חזקה עליך שאתה יודע לצפות זאת מראש, כפי שתיארת לגבי שווקים רבים אחרים בהם נכנסת לשוק בדיוק בתחתית. פשוט כי קיימת רנדומליות רבה בעולם. למשל, אם יימשך הברקזיט עוד 2-3 שנים עד שיוחלט מה קורה, והמחירים ימשיכו לדשדש, מדובר ב-4-5 שנים של השקעה שלא הניבה הרבה. כבר היום המון גופים משמעותיים העתיקו את פעילותם מאנגליה, כך שחלק מהנזק אינו הפיך בעתיד הקרוב-בינוני.

https://leftfootforward.org/2018/03/all-the-companies-set-to-leave-the-uk-because-of-brexit/

האם אתה מעריך שיש אפשרות שהשקעה בצפון אנגליה לא תצלח? מה הסכנות למשקיע שנכנס לשוק הזה לדעתך? בהקשר זה, זכור לי שכתבת שהתשואה נטו כמשקיע זר הינה סביב 4% לאור כל ההגבלות האחרונות על משקיעים זרים. במצב של עליית ריבית באירופה האם ייתכן שהתשואות הנמוכות מהדירה יובילו לירידות מחירים?

רק התייחסתי לקביעה שהיו עליות משמעותיות בשנתיים האחרונות בצפון אנגליה.

לגבי צפי העלייה, זו בהחלט אפשרות. יחד עם זאת, כבר כתבתי שאני אישית פחות מתחבר לגישה דטרמיניסטית כזו, גם בנדלן, אבל חזקה עליך שאתה יודע לצפות זאת מראש, כפי שתיארת לגבי שווקים רבים אחרים בהם נכנסת לשוק בדיוק בתחתית. פשוט כי קיימת רנדומליות רבה בעולם. למשל, אם יימשך הברקזיט עוד 2-3 שנים עד שיוחלט מה קורה, והמחירים ימשיכו לדשדש, מדובר ב-4-5 שנים של השקעה שלא הניבה הרבה. כבר היום המון גופים משמעותיים העתיקו את פעילותם מאנגליה, כך שחלק מהנזק אינו הפיך בעתיד הקרוב-בינוני.

האם אתה מעריך שיש אפשרות שהשקעה בצפון אנגליה לא תצלח? מה הסכנות למשקיע שנכנס לשוק הזה לדעתך? בהקשר זה, זכור לי שכתבת שהתשואה נטו כמשקיע זר הינה סביב 4% לאור כל ההגבלות האחרונות על משקיעים זרים. במצב של עליית ריבית באירופה האם ייתכן שהתשואות הנמוכות מהדירה יובילו לירידות מחירים?

היי
התשואות נטו משכירות שאנו משיגים כיום בצפון אנגליה, הם 5% נטו, מאחר וניתן להשיג נכסים פריסייל 15% עד 20% מתחת למחיר השוק, זה מבטל את עליות המחירים שהיו בשנתיים האחרונות מבחינת המשקיע, וכמובן הפאונד שנחלש ב 20% אל מול השקל בשנתיים האחרונות, גם הוא הופך את ההשקע לאטרקטיבית עבורנו.

הברקיט ייצא לפועל בעוד חצי שנה, ב29/3/2019 בשעה 4 אחה"צ, ישנם שני אפשרויות, אפשרות אחת שהאנגלים יפרשו תחת הסכם עם האיחוד, ימשיכו לסחור עם האיחוד, יפקחו על ההגירה בגבולות, ויחתמו השכמי סחר עם יתר מדינות העולם, אך ישלמו תשלום חד פעמי עבור היציאה מהאיחוד, על סך 39 מליארד יורו, ותשלום כופר שנתי של מליארדי יורו תמורת תנאי סחר שווים למדינות האיחוד, במצב זה החוסר ודאות של הברקזיט יעלם, הכל יחזור לקדמותו, יתכן שהפאונד יתקן חלק מהירידה לפני שנתיים, נכון לעכשיו, האיחוד לא מוכן לסגירת הגבולות ולאפשר לאנגלים לחתום הסכמי סחר חדשים עם יתר המדינות.

האפשרות השניה (המועדפת עליי) אנגליה תצא מהאיחוד ללא הסכם, לא תשלם 39 מליארד יורו חד פעמי, לא תשלם 15 מליארד יורו תרומה שנתית לתקציב של האיחוד, אך תמשיך לסחור עם האיחוד בהתאם ל WTO הסכמי סחר בין לאומיים כמקובל בכל העולם, המשמעות היא ששני הצדדים יטילו מכסים על היבוא, מאחר והאנגלים מייבאים מהאיחוד יותר מאשר הם מייצאים, הם צפויים לעודף הכנסות מהמכסים, והאפשרות לחתום הסכמי סחר עצמאיים עם כל מדינות העולם מעמדה של אחד הכלכלות הגדולות, ישפר את מצבה, החזרת השליטה על המהגרים תקטין את החשיפה למהגרים לא רצויים, סביר להניח שבמקרה זה, החוסר וודאות בשלב הראשון, עלול להביא לירידה נוספת בשער החליפין של הפאונד, אך לאחר שהרוחות ירגעו הפאונד סביר להניח יתקן כלפי מעלה.

נ.ב היוונים כמו מדינות נוספות, חוששים שהנהגת האיחוד לא עושה מספיק כדי להגיע להסכם עם האנגלים, וטוענים שמצב זה עלול להביא לקריסת האיחוד, אני מצרף כאן כתבה בנושא מהבוקר.

https://www.express.co.uk/news/worl...-deal-Greece-economic-meltdown-warning-latest

הברקיט ייצא לפועל בעוד חצי שנה, ב29/3/2019 בשעה 4 אחה"צ,
למעשה לאחר מכן תהיה "תקופת מעבר" של עוד 21 חודשים, כך לכל המוקדם התהליך יסתיים במלואו ב-31 בדצמבר 2020. לכל המוקדם כי יש הרבה דיבורים על זה שיוחלט להזיז את המועד של תום התהליך עוד כיוון שהם לא קרובים להסכמה.
התשואות נטו משכירות שאנו משיגים כיום בצפון אנגליה, הם 5% נטו, מאחר וניתן להשיג נכסים פריסייל 15% עד 20% מתחת למחיר השוק
תוכל להביא דוגמא או שתיים לעסקה כזו? אני בטוח שזה יעניין לא מעט אנשים.

תודה.

למעשה לאחר מכן תהיה "תקופת מעבר" של עוד 21 חודשים, כך לכל המוקדם התהליך יסתיים במלואו ב-31 בדצמבר 2020. לכל המוקדם כי יש הרבה דיבורים על זה שיוחלט להזיז את המועד של תום התהליך עוד כיוון שהם לא קרובים להסכמה.

תוכל להביא דוגמא או שתיים לעסקה כזו? אני בטוח שזה יעניין לא מעט אנשים.

תודה.

Roberts House, Manchester Road, Altrincham, WA14 4PL
The view, Upper pit street, Liverpool, L1 SDB
Rathmell Drive, Rathmell Road, Leeds, LS15 ONS
Bank Apartment, 1-7 George St, Hull HU1 3BA

היי רשמתי למעלה כתובת של מספר פרויקטים לדוגמא, בהם לקוחות שלנו וגם אנחנו באופן אישי, בחלק מהמקרים רכשנו נכסים מניבים.

לגבי המועדים של הברקזיט שציינת, זה נכון רק לגבי מצב ששני הצדדים יגיעו להסכם, ובמידה והגיעו להסכם לפני 29/3/2019 מועד הרשמי ליציאה מהאיחוד, חוסר הוודאות ממהלך זה יעלם, כך שאם מבחינה טכנית זה יקח יותר משנה, אין לזה כל משמעות.

במידה ולא יגיעו להסכם, בעוד חצי שנה האנגלים יפרדו מהאיחוד, וכמו שציינתי, סביר להניח שהפאונד ירד בשלב הראשון עד שהשווקים ירגעו.

אני חוזר שוב, למשך תקופה מוגבלת לאחר הברקזיט, שוק זה עדיין יהיה אטרקטיבי עבור משקיעים, כאשר הנתונים הכלכליים ימשיכו להשתפר, בנוסף להמשך עליית מחירי הנכסים, שוק זה לא יהיה רלוונטי עבור משקיעים, אנחנו נעבור לפעול בשוק הבא, בדיוק כפי שמתחילת 2018, הורדנו ב 95% את הפעילות שלנו בארה"ב.

Roberts House, Manchester Road, Altrincham, WA14 4PL
The view, Upper pit street, Liverpool, L1 SDB
Bank Apartment, 1-7 George St, Hull HU1 3BA

לגבי המועדים של הברקזיט שציינת, זה נכון רק לגבי מצב ששני הצדדים יגיעו להסכם, ובמידה והגיעו להסכם לפני 29/3/2019 מועד הרשמי ליציאה מהאיחוד, חוסר הוודאות ממהלך זה יעלם, כך שאם מבחינה טכנית זה יקח יותר משנה, אין לזה כל משמעות.

במידה ולא יגיעו להסכם, בעוד חצי שנה האנגלים יפרדו מהאיחוד, וכמו שציינתי, סביר להניח שהפאונד ירד בשלב הראשון עד שהשווקים ירגעו.
אפשרות שלישית שמסתמנת היא הארכת תקופת המשא ונתן. צירפתי כתבה דוגמא.
https://www.google.co.il/amp/s/www....kurz-european-council-chair-a8432736.html?amp

בנוסף, תקופת המעבר היא ממש לא מצב ודאי, מדובר בתקופה שבה יצטרכו לראות האם התכניות יוצאות לפועל בצורה ובתזמון שסוכם, ואם יש משהו אחד שצפוי, כמו כל הברקסיט, זה החוסר ודאות.

לגבי העסקאות, יש אפשרות שתוכל לפרו על עסקה כזו? (לא הכתובת, אלא הנתונים הכלכליים של העסקה, אשמח לשמוע, בעבר כשחישבתי נראה היה לי שהתשואות נמוכות יותר לדירות במיקומים חזקים).

אגב, לגבי ארהב, האם אתם חושבים שכל 50 המדינות אינן אטרקטיביות, כי יש הרבה מאוד שווקים שונים עם פונדמנטלז שונים.

תודה.

אפשרות שלישית שמסתמנת היא הארכת תקופת המשא ונתן. צירפתי כתבה דוגמא.
https://www.google.co.il/amp/s/www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-talks-extended-march-2019-avoid-no-deal-uk-sebastian-kurz-european-council-chair-a8432736.html?amp

בנוסף, תקופת המעבר היא ממש לא מצב ודאי, מדובר בתקופה שבה יצטרכו לראות האם התכניות יוצאות לפועל בצורה ובתזמון שסוכם, ואם יש משהו אחד שצפוי, כמו כל הברקסיט, זה החוסר ודאות.

לגבי העסקאות, יש אפשרות שתוכל לפרו על עסקה כזו? (לא הכתובת, אלא הנתונים הכלכליים של העסקה, אשמח לשמוע, בעבר כשחישבתי נראה היה לי שהתשואות נמוכות יותר לדירות במיקומים חזקים).

אגב, לגבי ארהב, האם אתם חושבים שכל 50 המדינות אינן אטרקטיביות, כי יש הרבה מאוד שווקים שונים עם פונדמנטלז שונים.

תודה.

כדי להגיע לאופציה השלישית לבחון האם השיתוף פעולה עובד, הם יצטרכו לחתום על הסכם, אחרת הם עוזבים במרץ הקרוב את האיחוד האירופי. במידה וחתמו על הסכם ואז בוחנים אותו, זה אומר שיש מכנה משותף לעבוד עליו, גם אם יצטרכו לעשות התאמות, מצב זה יקטין משמעותית את החוסר ודאות הקיים היום.

לגבי ארה"ב, לא ניתן לעשות הכללה, מדובר בהרבה שווקי נדל"ן, השווקים החזקים יותר כמו מנהטן, לוס אנג'לס, בוסטון, סאן פרנסיסקו, דנבר עלו מאוד חזק ולכן הם לא אטרקטיביים.
אזורים אחרים גם הם בעליית מחירים ושכירויות של מספר שנים, ולכן התשואה משכירות במגמת ירידה, וההשקעה בהם פחות אטרקטיבית.
בצפון ארה"ב במדינת אוהיו או מישיגן, המחירים יותר אטרקטיביים אך רמת הסיכון גבוהה יותר, לא מדובר באזורים חזקים כלכלית או בעלי הגירה חיובית של מהגרי תעסוקה, הנכסים באזורים אלו ישנים יותר, מיסוי עירוני גבוהה..... לכן אני לא מרגיש בנוח לפעול שם.
מאחר וברוב המקרים הנכסים שהמשקיעים רוכשים בארה"ב פונים לשוכרים ממעמד סוציואקונומי נמוך, מעמד הפועלים, בנוסף לבניה פחות איכותית מהארץ, וצפי ליותר בלתמים, ביטול הפטור השנתי ממס עבור זרים (יגרום לתשלום כפל מס עבור הישראלים), הנתונים המשופרים של הכלכלה האמריקאית והנזילות של המשכנתאות מנפחות את השוק, החלה גם מגמה של עליות ריבית, השוק נמצא במרחק של מספר שנים מהמשבר הבא, ומאחר ומשקיעי נדל"ן פועלים עם מימון, יש לנקוט במשנה זהירות.
אני משקיע הפוך מהקהל הרחב.

לגבי העסקאות שציינתי בצפון אנגליה, מאחר והנכסים נרכשו בין 15% עד 20% מתחת למחיר השוק, התשואה נטו מהשכירות ההתחלתית היא 5%.
לדוגמא: דירת 2 חדרי שינה בפרויקט בלידס (15% הנחה ממחיר השוק בחורף האחרון)
מחיר רכישה כולל עלויות רכישה(עו"ד, מתווך, מס רכישה, ריהוט) 112,445
הוצאות חודשיות:
ניהול הנכס 41.7
ועד בית 86
נכס ריק בין שוכר לשוכר 27.8
תיקונים 34.75
דמי חכירה 20.83
ביטוח 8

סה"כ הוצאות שנתיות 2,628.96
סה"כ הכנסות שהנתיות משכירות (695 פאונד לחודש) 8,340

תשואה נטו משכירת בלבד 5.08%

מעניין, מה כתובת הנכס?

זה אחד מארבעת הנכסים שהצגתי כאן, אני מצרף שוב את כתובת הנכס (הוא בשלבי בנייה), כמובן שבשלב זה תנאי הרכישה פחות טובים.

זה אחד מארבעת הנכסים שהצגתי כאן, אני מצרף שוב את כתובת הנכס (הוא בשלבי בנייה), כמובן שבשלב זה תנאי הרכישה פחות טובים.
האם באנגליה יש רגולציה לגבי רכישת נכס "על הנייר"? מקבלים ערבויות לכך? זה חוקי למכור נכסים על הנייר למקומיים?
כמה זמן עד המסירה? יש קנסות על איחורים כמו בארץ?
יש אפשרות לקבל מימון בנקאי בריבית סבירה על נכס שכזה?

האם באנגליה יש רגולציה לגבי רכישת נכס "על הנייר"? מקבלים ערבויות לכך? זה חוקי למכור נכסים על הנייר למקומיים?
כמה זמן עד המסירה? יש קנסות על איחורים כמו בארץ?
יש אפשרות לקבל מימון בנקאי בריבית סבירה על נכס שכזה?

אין מגבלה למכור נכס על הנייר, זו אסטרטגיה שכיחה בקרב המשקיעים המקומיים, נקראת OFF PLAN.

בעת הרכישה משלמים דיפוזיט של לפחות 10% ואת היתרה במועד השלמת הבנייה, אין הצמדה למדד תשומות הבנייה כפי שאנו מכירים.
סכום זה מבוטח על ידי חברת ביטוח, אנחנו כדי לקבל הנחה עודפת של עד 20% ממחיר השוק, משלמים 25% ממחיר הרכישה במועד החתימה על החוזה, ה 15% הנוספים, אינם מבוטחים, תמורת זה בנוסף לכך שהסוכן שאנחנו עובדים איתו מקבל בלעדיות על שיווק הפרויקט, אנחנו מקבלים הנחה ממחיר השוק.
חשוב להדגיש שיש כאן סיכון של 15% ממחיר הנכס במקרה של חדלות פרעון של היזם (אין הנחות חינם).

זמן הבנייה הוא עד שנה וחצי, אין קנסות על איחור, במידה והיזם לא עמד בתאריך המופיע בחוזה, ניתן לדרוש בחזרה את הדיפוזיט.

ניתן כיום לקבל מימון באנגליה כישראלים, על נכסים קיימים ומושכרים בשווי מינימלי של 100,000 פאונד, כיום הריבית היא ריבית משתנה כל 5 שנים, של 3.99% במשכנתא בלון ל 15 שנים, משלמים רק ריבית.
כמובן שיש גם אופציה לתשלום של קרן + ריבית.

בעת הרכישה משלמים דיפוזיט של לפחות 10% ואת היתרה במועד השלמת הבנייה, אין הצמדה למדד תשומות הבנייה כפי שאנו מכירים.
סכום זה מבוטח על ידי חברת ביטוח, אנחנו כדי לקבל הנחה עודפת של עד 20% ממחיר השוק, משלמים 25% ממחיר הרכישה במועד החתימה על החוזה, ה 15% הנוספים, אינם מבוטחים, תמורת זה בנוסף לכך שהסוכן שאנחנו עובדים איתו מקבל בלעדיות על שיווק הפרויקט, אנחנו מקבלים הנחה ממחיר השוק.
חשוב להדגיש שיש כאן סיכון של 15% ממחיר הנכס במקרה של חדלות פרעון של היזם (אין הנחות חינם).
טוב זה קצת מסבך את העסק, זה בעצם 2 עסקאות שונות?:
הראשונה זה קניית דירה על הנייר.
השנייה היא הלוואת מזנין (ללא שיעבודים) ללא ריבית על 15% מסכום הרכישה ליזם.
תמורת זה מקבלים הנחה של 20%
האם מסלול כזה מוצע גם למשקיעים מקומיים? בארץ אני יודע שדבר כזה הוא לא חוקי, גם בארה"ב, בניו יורק לפחות.
ניתן כיום לקבל מימון באנגליה כישראלים, על נכסים קיימים ומושכרים בשווי מינימלי של 100,000 פאונד, כיום הריבית היא ריבית משתנה כל 5 שנים, של 3.99% במשכנתא בלון ל 15 שנים, משלמים רק ריבית.
כמובן שיש גם אופציה לתשלום של קרן + ריבית.
מעניין מאד. על איזה אחוז מימון? מה העוגן של הריבית המשתנה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
ה איך להיות בעל רכב וגם מנימליסט ;) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
P להיות הגירסה הכי טובה של עצמך. התפתחות אישית 14
Z עוד סיבה לא להיות רשום כנשוי בישראל. אוף טופיק 41
נ האם להיות חבר מועדון? (צרכנות ברשתות) צרכנות פיננסית 27
א איך יכול להיות שאג"ח מדינה לא צמוד עם מח"מ גבוה נותן תשואה נמוכה\דומה למק"מ? שוק ההון 2
F ראיית חשבון מבלי להיות רואה חשבון פוסטים מאיכות נמוכה 5
ס האם ללמוד חשבונאות גם אם לא ארצה להיות רואה חשבון התפתחות אישית 3
D חברות :"בדק בית" של דירה ישנה, אך משופצת, האם מומלץ? ויש ריח רע של ביוב באחד החדרים, מה יכולה להיות הסיבה? נדל"ן 18
Z-Matrix ריבית של 4.2% עבור פקדון דולרי... איך זה יכול להיות? שוק ההון 54
ד הצעת מחיר ראשונה במכירת דירה נוטה להיות ההצעה הכי טובה? נדל"ן 10
נ מעוניין לעבור להיות יועץ עצמאי בתחום שלי, לפי פרוייקטים בתחום המומחיות שלי, התפתחות אישית 4
ז להיות פראייר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
T להיות אנג׳ל בישראל השקעות אלטרנטיביות 12
שם משתמש בעייתי האם נייר מחכה מדד יכול להיות "בועה"? שוק ההון 21
Y בנצ׳מרק של כמה בכלל אמור להיות לי בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
C האם יכול להיות שאינדיקטורים מסויימים אופיניים למניות מסוימות? שוק ההון 5
א איך אני נהיה מפתח טוב יותר ומעלה את הסיכויים שלי להיות מקודם? התפתחות אישית 6
E זו סיבה מספיקה להיות זכאי לפיצויים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
Tsachi01 האם קופאית בסופר יכולה להיות סולידית? אוף טופיק 53
B האם אפשר להיות גם שכיר וגם עוסק פטור (במע"מ) שהוא גם עצמאי שאיינו עונה להגדרה בביטוח לאומי? מיסים 2
aminadav שאלה לגבי 6 כללי אצבע להרכבת תיק השקעות. בשביל לישון בשקט צריך להיות מוכן להפסיד את הכל, לא רק חצי, לא? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
פ יכול להיות שכולנו משלמים מעל 70% מס על ההכנסה? מיסים 46
F IRA != חשבון פטור (או: עד כמה מסובך יכול להיות תיק הפנסיה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
oferM המשלוחים מאליקספרסס הפכו להיות איטיים. למי הפתרונים? אוף טופיק 11
א מסחר בASX עמלות. יכול להיות שבנק ירושלים עדיף? שוק ההון 6
P הפקדה לקרן השתלמות במעמד עצמאי, לשכיר שהפסיק להיות עצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
mudale222 יכול להיות ארביטראז' מעניין על קמהדע שוק ההון 22
N כמה זמן יקח לקרן זרה זולה להיות משלמת יותר ממקומית יקרה יותר? שוק ההון 3
S להתפטר? או להיות מפוטר? התפתחות אישית 30
ל מתעתד להיות עצמאי אוף טופיק 1
ד לימודי משפטים כדי להיות עורך דין אוף טופיק 76
A האם קרנות פנסיה ברירת מחדל צפויות להיות עם גרעון אקטאורי שלילי משמעותי? צרכנות פיננסית 108
L להיות מורה בגילאי ה30 התפתחות אישית 17
ה בן 21- רוצה להיות חוקר. רק הייטקיסטים יכולים לשרוד במדינה? יומני מסע אישיים 143
א להיות שמחה עם מה שיש לי ולשאוף קדימה - איך עושים את זה? יומני מסע אישיים 25
א להיות ערפד בשוק ההון שוק ההון 17
J האם עדיף להשקיע בפוליסת חיסכון אם אני מעדיף להיות פחות מושקע רגשית? שוק ההון 23
ד להיות חייל סולידי יומני מסע אישיים 100
א חילוק ההשקעות - האם חייב להיות שווה בשווה? שוק ההון 7
ל שאלה- למה לא הלכתם להיות במגזר הציבורי? התפתחות אישית 8
D פירוט עובר ושב של הבנק (בינלאומי) הפך להיות מסובך ובלתי מובן צרכנות פיננסית 11
S רוצה להיות סגור על עצמי לגבי למי להצביע בבחירות אוף טופיק 80
ג יכול להיות שזה אף פעם לא משתלם לעבור בין קרנות? שוק ההון 12
סול קרן פנסיה- חייבת להיות מנייתית? צרכנות פיננסית 5
ס הולך להיות משעשע, אשמח ליעוץ אוף טופיק 61
הק995 האם קופות IRA לא נזילות חייבות להיות מושקעות פאסיבי? שוק ההון 2
מ להתפטר או להיות מפוטר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 72
ה עסק ראשון כישלון ראשון (או: להיות בעלים של רשת חנויות קפה בגיל 26 ולצאת מזה בחיים בשביל לספר על זה) יומני מסע אישיים 26

נושאים דומים

Back
למעלה