• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

להבין מהעו"ש בבנק איזה כרטיס אשראי ספציפי מחייב?

• פותח הנושא Rio
  • פורסם בתאריך

Rio

משתמש רגיל
דירוג
193
היי
יש לי חשבון משותף
על החשבון הזה יש מספר כרטיסי אשראי מקושרים, חלק שלי וחלק של אשתי. אנחנו מחזיקים במגוון של כרטיסים מאחר שכולם מייצגים מועדוני צריכה שונים עם הטבות רכישה שונות ולכן מפזרים את הרכישות בינהם (כולם ללא דמי שימוש).
בנוסף יש לכל אחד מאיתנו חשבונות אישיים.
1. איך ניתן מלהביט בעו"ש איזה כרטיס חייב (מספר כרטיס)? מה הסמכתא מייצגת?
2. מה זה אומר "כרטיסי אשראי-י"? מחיפוש בגוגל זה מציג את כל חברות האשראי

אני עשיתי בדיקה ידנית של כל אתרי חברות האשראי למינהן, לנסות להצליב סכומים, אבל גם שם יש בעיה כי יש לכל אתר כזה 4 משתמשים (משתמש חשבון פרטי של כל אחד מבני הזוג ומשתמש חשבון משותף של כל אחד מבני הזוג). וקשה לעשות שם סדר.
3. האם ייתכן מצב, בו חברת אשראי שיש לי בה 2 כרטיסים, עושה חיוב של החשבון בנק, והחיוב מופיע כחיוב אחד מאוחד?
4. האם יש לכם המלצות כלשהם על ניהול כרטיסי האשראי?
תודה!

*עריכה: אני לא מצליח להוסיף תמונה אז הנה הלינק - https://i.ibb.co/HVmR9zg/Picture1.png

1. איך ניתן מלהביט בעו"ש איזה כרטיס חייב (מספר כרטיס)? מה הסמכתא מייצגת?
שאלה טובה. כנראה שאי אפשר...
2. מה זה אומר "כרטיסי אשראי-י"?
אני מנחש שזה כאל (לשעבר כא"ל - כרטיסי אשראי לישראל)
3. האם ייתכן מצב, בו חברת אשראי שיש לי בה 2 כרטיסים, עושה חיוב של החשבון בנק, והחיוב מופיע כחיוב אחד מאוחד?
קשה לי להאמין. במיוחד שרואים בתמונה שלך מספר חיובים באותו יום מאותה חברת אשראי.
אבל לך תדע מה ההגיון הפנימי שלהם...
יש אפליקציה בשם "חיוב בטוח" שעובדת לא רע עם כרטיסים ישראלים

עדיף על פיננדה?
לא מכיר את פיננדה.
בחיוב בטוח השתמשתי בעבר והיה נחמד, הבעיה שהתחילו לגבות עליה תשלום. השילוב של זה ושל העובדה שהפסקתי להשתמש בכרטיסים ישראלים גרמה לי להפסיק להשתמש בתוכנה.

אגב, אם מעניין אותך, יש ספריית open source בגיטהאב שאמורה לדעת למשוך מידע כזה מכרטיסי אשראי ישראלים. רק צריך לבנות מסביב תוכנה קטנה ⁦:)

אגב, אם מעניין אותך, יש ספריית open source בגיטהאב שאמורה לדעת למשוך מידע כזה מכרטיסי אשראי ישראלים. רק צריך לבנות מסביב תוכנה קטנה ⁦:)
וואלה, נשמע נחמד.
יודעים לטפל גם בפנסיות/גמל/השתלמות?

וואלה, נשמע נחמד.
יודעים לטפל גם בפנסיות/גמל/השתלמות?
האמת שראיתי את זה מזמן באיזה פורום (סיכוי טוב אפילו שזה היה פה) ולא יצא לי עדיין להתעסק בזה, אז אני לא בטוח במה הוא תומך...

אני מקבל SMS ביום החיוב עם סכום החיוב בכל כרטיס וכרטיס. ההודעה כוללת 4 ספרות אחרונות. עובד בכל חב' האשראי (צריך לוודא שמסומן בהגדרות SMS בחשבון)

אז אם יש לך המון כרטיסים אתה יכול להריץ חיפוש מהיר של סכום החיוב בהודעות הSMS והפרטים ישר יקפצו.

אנחנו מסתכלים באפליקציה יש שם פירוט מלא של כל כרטיס.

אני מקבל SMS ביום החיוב עם סכום החיוב בכל כרטיס וכרטיס. ההודעה כוללת 4 ספרות אחרונות. עובד בכל חב' האשראי (צריך לוודא שמסומן בהגדרות SMS בחשבון)
אאל"ט בכרטיסים ישראלים הם שולחים הודעות רק מעל סכום מסויים (200 שח או משהו כזה) ואי אפשר להגדיר שליחה על כל עסקה (לפחות ככה היה פעם אחרונה שבדקתי).
באמריקאים באמת אפשר להגדיר מינימום של 0 או 1 דולר, מה שבפועל גורם לשליחה על כל גיהוץ

אנחנו מסתכלים באפליקציה יש שם פירוט מלא של כל כרטיס.
אם יש לך כרטיסים מכמה מנפיקים שונים זה כבר נהיה יותר מסובך כי לכל מנפיק יש תוכנה משלו. ויש כאלה כמו ישראכרט שבכלל מגזימים מוציאים 2 אפליקציות שונות (אחת שאפשר לראות בה רק כרטיסי ויזה ומסטרכארד ושניה לאמקס בלבד).

לי יש כרגע כ10 אפליקציות שונות על הטלפון רק של כרטיסי אשראי שיש לי.

פתרון יעיל לחברים מרובי הכרטיסים: החל מ1.2.2020 ניתן לראות באתרי הבנקים פירוט חיובי אשראי כולל כרטיסים חוץ בנקאיים, כדי לאפשר הצגת הנתונים באתר הבנק צריך לאשר לחברות האשראי את הצגת הנתונים, ניתן לאשר גם באתרי חברות האשראי וגם באמצעות מוקדי השרות.

פתרון יעיל לחברים מרובי הכרטיסים: החל מ1.2.2020 ניתן לראות באתרי הבנקים פירוט חיובי אשראי כולל כרטיסים חוץ בנקאיים, כדי לאפשר הצגת הנתונים באתר הבנק צריך לאשר לחברות האשראי את הצגת הנתונים, ניתן לאשר גם באתרי חברות האשראי וגם באמצעות מוקדי השרות.
זה טוב בהנחה שכל הכרטיסים מקושרים לחשבון בנק אחד...

אאל"ט בכרטיסים ישראלים הם שולחים הודעות רק מעל סכום מסויים (200 שח או משהו כזה) ואי אפשר להגדיר שליחה על כל עסקה (לפחות ככה היה פעם אחרונה שבדקתי).
באמריקאים באמת אפשר להגדיר מינימום של 0 או 1 דולר, מה שבפועל גורם לשליחה על כל גיהוץ
אין קשר למינימום עיסקה. דיברתי על הודעה עם סך החיוב החודשי שמקבלים פעם בחודש

אין קשר למינימום עיסקה. דיברתי על הודעה עם סך החיוב החודשי שמקבלים פעם בחודש
אהה, חשבתי משום מה שאתה מדבר על הודעה פר עסקה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין אוף טופיק 113
M עזרו לי להבין, יש לי קופת גמל מעסיק ישנה, ללא הפקדות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
D מנסה להבין דיבידנד של VT שוק ההון 13
ס עד כמה ניתן להבין התנהגויות של פורקס? שוק ההון 0
לאץ' להבין את התפלגות הנכסים של בתי ההשקעות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ר איך להבין לכמה כסף אני זקוקה בחודש? שוק ההון 19
Y קרן כספית? נקובה בדולר? פיקדון בבנק? - שאלות שיעזרו לי להבין. שוק ההון 3
M אודה מאוד לעזרה- לא מצליחה להבין מה כדאי לפרוע ברכיבי המשכנתא שלי נדל"ן 1
H הייתי שמח להבין אחת ולתמיד על שחיטה כשרה אוף טופיק 60
יבגני_ל מנסה להבין את העלות של ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
הoוליד חייל משוחרר | בן 23 רוצה להבין יותר בכסף יומני מסע אישיים 20
C מקור טוב להבין משכורות? אוף טופיק 38
C עזרו לי להבין את ״הסתירות״ בדיווחים השונים של לאומי שוק ההון 22
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
פיש נסיון להבין קורלציה בין מחיר אג"ח ממשלתי שקלי ל-30 שנה לאינפלציה שוק ההון 11
Level מבקש עזרה להבין למה האג"ח השקלי של חברת החשמל בחשבון שלי מראה הפסד חריג שוק ההון 2
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
stamEhad זכייה במחיר למשתכן - אז עשיתי סימולציות. מנסה כעת להבין מה הצעדים הבאים ומשתדל לא לעשות טעויות יקרות נדל"ן 33
L מעוניין לקנות דירה ראשונה וצריך להבין הרבה דברים נדל"ן 33
H התעשרתי ומנסה להבין איך להתנהל מול בני משפחה וחברים אוף טופיק 104
M תכנון השקעה בשוק ההון לטווח של 20 שנים, מנסה להבין מה עדיף. שוק ההון 3
stamEhad אג"ח ממשלתי של ישראל מול ארה"ב - פער גדול מאד בתשואות היסטוריות (לטובת ישראל), מנסה להבין מדוע שוק ההון 15
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה טירון. מנסה להבין דברים בסיסיים בקשר לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
aminadav לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין קסם ת"א בניה לבין MTF סל ת"א בניה שוק ההון 2
אני חדש סליחה אם זה שייך לנדלן, רק רוצה להבין. כשאני שוכר דירה, חובה לשלם ארנונה ודמי וועד? אוף טופיק 1
Y מנסה להבין על המלכודות שיש בפנסיה.... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 130
מוריה מינוף של קרן השתלמות- מנסה להבין את הלוגיקה המוטעית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 54
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
unrealx מכתב שחבר קיבל מאקסלנס ולא הצלחתי להבין לגבי אחזקת מנייה שוק ההון 4
נ אזרח אמרקאי מנסה להבין שוק ההון 3
S אני מנסה להבין מה המטרה הראשית של העוצר והסגרים (תעזבו שניה פוליטיקה בצד) אוף טופיק 9
P מנסה להבין איך עובדת הפרשה לקרן השתלמות צרכנות פיננסית 5
X עזרה להבין כמה עמלות אני משלם שוק ההון 0
W מנסה להבין את הפערים בדיבידנדים בין VT לVWRD שוק ההון 1
G מס שבח - האם יש לי סיכוי להבין את החוק? נדל"ן 24
P מנסה להבין כמה דברים לגבי קופת הגמל להשקעה שוק ההון 3
Liron2035 מחפש להבין את זמינות הכסף אחרי המרה ב-IB שוק ההון 6
G מנסה להבין כמה דברים בסיסיים שוק ההון 5
מוריארטי נסיון להבין את EDV שוק ההון 4
Y מנסה להבין שורה לדוגמה שמתארת מחיר אופציה על הSPY שוק ההון 8
ק צריך עזרה להבין למה קרן ממונפת בהכרח מפסידה לאורך זמן שוק ההון 63
Z איך ניתן להבין "התנהגות" של קרן מסויימת? שוק ההון 2
P עזרו לנו להבין אם אנחנו טועים :) שוק ההון 15