• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש היום בנקים שנותנים חשבון עובר ושב ללא עמלות + כרטיס אשראי?

yk304

משתמש רגיל
דירוג
163
או לשלם 15 ש"ח על כרטיס אשראי לבנק ירושלים(בחודש) זה סביר? (ללא עמלות נוספות)
הם עשו שינוי לעלות העמלות שלהם....

יש למשל כרטיס אשראי חוץ בנקאי "לאומי כארד free" שהוא חינם בלי הגבלת זמן ובלי שום תנאים - כך שאין סיבה לקחת כרטיס בנקאי שצריך לשלם עליו (ואין בעיה לעשות חשבון עו"ש בלי להנפיק כרטיס בנקאי בבנק ירושלים).

נערך לאחרונה ב:
א. מה הבעיה בכרטיס חוץ בנקאי?
ב. להתקשר לפועלים/לאומי לגבי חשבון דיגיטלי ולשאול עלות כרטיס אשראי.
קבל "הרשימה הגדולה" -
http://www.hashekel.co.il/blog/1714

וואי, איזה רעיון מעולה :) טוב להתייעץ עם חסכנים. ;););););)

יש למשל כרטיס אשראי חוץ בנקאי "לאומי כארד free" שהוא חינם בלי הגבלת זמן ובלי שום תנאים - כך שאין סיבה לקחת כרטיס בנקאי שצריך לשלם עליו (ואין בעיה לעשות חשבון עו"ש בלי להנפיק כרטיס בנקאי בבנק ירושלים).
שניה, בדקתי כעת וצריך להחזיק כרטיס אשראי ישראלי בשביל זה או שאני טועה?

עריכה: פונה אליהם בטופס בכל מקרה.

הם בודקים שיש לך כרטיס אשראי אחר רק ברגע ההנפקה (הכל נעשה טלפונית) - אחרי זה אפשר לבטל את הכרטיס האחר.

אין סיבה לקחת כרטיס בנקאי שצריך לשלם עליו
+1

יש כל כך הרבה מועדונים צרכניים היום שישמחו לתת לך פטור מתשלום עמלת החזקת כרטיס, שרק צריך לעיין ולבחור לפי ההטבות שטובות לך.
עם זאת חשוב להקפיד גם לקרוא את האותיות הקטנות, כדי לוודא שהפטור לא מוגבל בזמן / שתשים לך תזכורת לעבור כרטיס לפני סיום ההטבה.

יש למשל כרטיס אשראי חוץ בנקאי "לאומי כארד free" שהוא חינם בלי הגבלת זמן ובלי שום תנאים
קראתי את האותיות הגדולות והקטנות.
אז אכן מבטיחים ללא דמי חבר חודשיים וללא עמלות על עיסקה מתמשכת (תשלומים) אבל התנאי:
ציטוט:
*הפטור מעמלות בכרטיס לאומי קארד FREE מותנה בצפייה בדפי הפירוט שמוצגים באינטרנט.
כמו כן הכרטיס אינו כולל הטבות שונות הניתנות לרוב למחזיקי כרטיס אשראי כגון: השתתפות במבצעים, חברות במועדונים, ביטוח נסיעות לחו"ל ו-Priority Pass.
בנענין כרטיסי אשראי חוץ בנקאי, לדעתי עדיף על כרטיס אשראי בנקאי. בדרך כלל 3 שנים ראשונות חינם אחר כך מינימום קניה חודשית של 500 ש"ח פוטרת מעמלות. בנוסף רצוי לשייך את הכרטיס למועדון מסוים. אני משוייך לשופרסל וכך נהנה גם מהנחות משמעותיות ומבצעים מיוחדים למשלמים בכרטיס (בסופר).
כך למשל רכשתי מכונת כביסה, יבוש ומקפא בהנחה אמיתית של 20-30%.

• אהבתי
Reactions: ITS
כן, אני קראתי את האותיות הקטנות. מבין הכרטיסים החינמיים זה היה הכרטיס היחיד שלא היו לו שום דרישות קדם (שייכות למקום עבודה מסוים למשל) ואין לו שום הגבלות או התחייבות ואין לו הגבלת זמן. לדעתי זה לגמרי שווה את ההיעדר של כל הנקודות/כוכבים ושאר מיני ירקות, כל עוד אין זכאות מיוחדת לכרטיס טוב יותר.

לי אישית יש כרטיסים יותר משתלמים ממקומות העבודה, אבל להורים שלי למשל זו הייתה אופציה מצוינת במקום הכרטיסים בתשלום שהיו להם עד עכשיו - גם בגלל שהם לא ירצו להתעסק עם להחליף כרטיס כל שנה/שנתיים במקרה של כרטיסים עם תוקף הנחה מוגבל.

להתעסק עם להחליף כרטיס כל שנה/שנתיים במקרה של כרטיסים עם תוקף הנחה מוגבל.
זה אחד מהפלוסים של כרטיס חוץ בנקאי. הכרטיס "הולך" אתך לכול בנק שאתה עובר. החלפתי 3 בנקים ב 6 שנים האחרונות ורק הייתי צריך למסור לויזה את מס. החשבון החדש שלי.

נכון. הכוונה שלי הייתה לכרטיסים שהפטור מעמלות שלהם מוגבל רק לשנה/שנתיים - ואז צריך לנסות להתמקח או להחליף כרטיס (ולא את חשבון הבנק).
כשבחרתי חלופה נוחה להורים שלי - זה היה חסרון משמעותי במסגרת השיקולים.

הם בודקים שיש לך כרטיס אשראי אחר רק ברגע ההנפקה (הכל נעשה טלפונית) - אחרי זה אפשר לבטל את הכרטיס האחר.
נכון, בין היתר בשביל בדיקה מינימלית שאתה לא מסורב אשראי.

כן, אני קראתי את האותיות הקטנות. מבין הכרטיסים החינמיים זה היה הכרטיס היחיד שלא היו לו שום דרישות קדם
יש עוד כרטיס בחינם אמריקן אקספרס דרך מועדון אנשים ומחשבים
נ.נ. מחזיק בכרטיס הזה כשנתיים

זה אחד מהפלוסים של כרטיס חוץ בנקאי. הכרטיס "הולך" אתך לכול בנק שאתה עובר. החלפתי 3 בנקים ב 6 שנים האחרונות ורק הייתי צריך למסור לויזה את מס. החשבון החדש שלי.
טוב לדעת, בדיוק לאחרונה תהיתי מה קורה במצב כזה.
הנפיקו לך כרטיס חדש עם מספר זהה? כי מספר החשבון מוטבע על הכרטיס.

נערך לאחרונה ב:
@מתכנת חיפשתי כרטיס בלי שום תנאי קדם ולא לחברי מועדון ספציפי. לי אישית זה לא בעיה, אבל לאו דווקא תקף לכל אחד.

בכרטיס חוץ בנקאי - לא צריך אפילו להנפיק כרטיס חדש כשעוברים חשבון בנק. נשארים עם אותו הכרטיס ממש.

@מתכנת חיפשתי כרטיס בלי שום תנאי קדם ולא לחברי מועדון ספציפי. לי אישית זה לא בעיה, אבל לאו דווקא תקף לכל אחד.
הצטרפתי למועדון שצוין ללא תנאי מקדים, אמרתי שאני קורא אנשים ומחשבים (אמת) וראיתי את הפרסום באתר, שום מועדון ושום כלום, הסיפור של המועדון הזה סתם טריק של אמקס לשחרר כרטיסים בחינם לכל דורש בלי לרמוס ביוקרת המותג.

האמת שאני לא אוהב את אמקס, לא לשימוש בארץ ולא בחו"ל. יש לי גם כרטיס שלהם (זהב עיסקי, בחינם) כבר איזה שש שנים אבל זה רק בתור גיבוי - לדעתי עשיתי איתו רק שתי עיסקאות בכל התקופה הזאת.

בחו"ל לא מקבלים אותו בהרבה מקומות, במיוחד אם מטיילים מחוץ לארה"ב, ועוד יותר אם מטיילים במדינות עולם "שני" או שלישי - ולי חשובה הוודאות שיקבלו את הכרטיס שלי (אני מטייל תמיד עם שניים - ויזה ומסטרקארד). יכול להיות שגם בארץ, אם כי אני כבר לא זוכר. ולדעתי העמלות שהוא גובה מבתי העסק גבוהות יותר מכרטיסים אחרים.

ולדעתי העמלות שהוא גובה מבתי העסק גבוהות יותר מכרטיסים אחרים.
אכן.
בית עסק עם מחזור נמוך שמתחיל לסלוק אשראי ישלם עמלה (בקירוב) 2% על כל הכרטיסים 3% על אמקס. (דיינרס אינני יודע)
סביר שגם במחזורים גדולים שבהם העמלות זולות יותר יש פער.

טוב לדעת, בדיוק לאחרונה תהיתי מה קורה במצב כזה.
הנפיקו לך כרטיס חדש עם מספר זהה? כי מספר החשבון מוטבע על הכרטיס.
לא, רק החליפו את מספר החשבון בבנק שאיליו נשלחים החיובים.
כל התשלומים והוראות קבע עברו אוטומטי.
זה מה שטוב בכרטיס חוץ בנקאי - הוראות הקבע עוברות באופן עצמוני כי הן משוייכות לכרטיס ולא לחשבון הבנק...

דוגמא לשוק בנושא כרטיסי האשראי,
יש לי מספר כרטיסים, אחד מהם הוא ישראכרט של רמי לוי.
אתמול ראיתי שאני מחוייב בדמי כרטיס
התקשרתי לישראכרט לביטול ומייד נתנו לי פטור לעוד שנה
אני התעקשתי לבטל, הסברתי לנציגה שהשנה פיספסתי בכמה חודשים וגם בשנה הבאה בטח אפספס.
היא מייד הודיעה לי שאקבל זיכוי על החודשיים שבהם שילמתי
בזאת היא הצליחה לנצח אותי וירדתי מבקשת הביטול.

לא להתייאש ולא לשלם דמי כרטיס!!!

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
M האג"ח בסביבה של היום שוק ההון 20
Z האם הסכומים בסעיף 47(א) הם לא בערכים של ש״ח של היום? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S האם יש אגחים שאפשר לקנות היום עם תשואה ריאלית מובטחת? פוסטים מאיכות נמוכה 7
E חברים - כמה משלמים היום לפיקדון? שוק ההון 2
הפרופסור התלבטות מה רלוונטי יותר לתעשיה, היום ובעתיד התפתחות אישית 6
מ כמה הייתם משלמים היום במזומן על 250K צבירה בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
מ איזו קרן פנסיה מחקת סנופי בחרתם ולמה? (יש גם סיכום של תמונת המצב היום) פוסטים מאיכות נמוכה 5
A מה עדיף היום: קנית אג"ח ממשלתי או אג"ח חברות בדרוג גבוה? שוק ההון 9
מ היום שאחרי יומני מסע אישיים 17
צ פטור ממדד תשומות הבנייה+ תשלום 20 אחוז היום והיתרה לאחר טופס 4 נדל"ן 26
L מה מקובל היום בשוק בחוזי שכירות מבחינת הצמדה למדד המחירים לצרכן? נדל"ן 36
ב האם שווה להשקיע באשקלון היום? נדל"ן 10
F קרן כספית שקלית - העלו היום את דמי הניהול שוק ההון 34
א האם ההעלאה היום תגדיל את התשואות בפק"מים ? פוסטים מאיכות נמוכה 10
Y מה חבילת האינטרנט הכי טובה היום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 103
ה מה התשואה לפדיון חסרת סיכון הכי טובה היום? שוק ההון 7
ת פפר היום הודיעו באפליקציה, פיקדון עם ריבית של 5%. מישהו בדק פוסטים מאיכות נמוכה 2
נ אוסף המקרים בהם קפיטליזם\שוק חופשי כמו שפועל היום לא עובד אוף טופיק 48
א האם התפרסם נתון רלוונטי לאינפלציה היום ? למה אג"ח מדינה שיקלי ירד מהותית ? שוק ההון 2
Y IRA - מי נותן היום את השירות\מחיר הכי טוב היום? שוק ההון 48
א היום כל מדדי האגחים יורדים קרוב ל0.5% , מה בעצם ה"תרחיש" ? שוק ההון 8
M ההגרלות החדשות שנפתחו היום נדל"ן 57
bayov מה תנאי הלוואה סבירים היום עבור 100K ל-36 חודשים צרכנות פיננסית 8
I מי מציע היום תנאים טובים להלוואה מפנסיה וקרן השתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
E השפעת הירידות בבורסה על היום-יום ומצב הרוח שוק ההון 63
ה לעבוד בישראל vs אירופה בשוק של היום התפתחות אישית 7
Maureen קבלת תשלומים ביורו ותשלום לספק ביורו - איך עושים את זה היום? צרכנות פיננסית 7
Aslan החלטה בין אירית צוברת לאמריקאית מחלקת - היום שאחרי הפרישה שוק ההון 8
F חוץ מהייטק איזה תחומים רווחים עוד היום בסקטור השכיר ? התפתחות אישית 70
A מישהו יודע איזה השקעות צמודות מדד יש היום? שוק ההון 10
מ למה הכוונה בצעד הממשלה שעליו מדברים היום להיתר לפיצול דירות בבתים פרטיים? נדל"ן 5
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
S היום שאחרי תשלומי החל"ת: המציאות המסתמנת מ-1 ביולי אוף טופיק 12
השקעה לא מזל איך אתם מתארים את סדר היום שלכם בפרישה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 92
F יש עתיד היום לעורכי דין ? אוף טופיק 59
O מישהו יכול להסביר איך אלטשולר ishares S&P עולה 14/01/2021 היום 2% שוק ההון 5
א הבאתי היום לקבצן 500 שקל צרכנות פיננסית 123
N מישהו יודע מה העונש היום על אי שיתוף פעולה עם סוקר של הלמ"ס? אוף טופיק 48
M למה הכוונה כשמשווקים היום בחוף התכלת ושדה דב קרקע עם זכות ל-100 מטר דירה? נדל"ן 12
N נדל"ן בגוש דן היום נדל"ן 17
ד חזרה ללימודים -רלוונטי היום אפילו לשקול דבר כזה??? התפתחות אישית 13
B שיפסיק להסתובב הראש לכבוד היום הולדת יומני מסע אישיים 6
H המצב שלי היום נדל"ן 77
ב היום שאחרי הפרישה- הפוסט החשוף והכנה של הסולידית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
unrealx מחפש דרך להשקיע בחברה שמונפקת היום שוק ההון 12

נושאים דומים

Back
למעלה