• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יועץ ברכישת רכב - כדאי?

Mister Ben

משתמש סולידי
דירוג
24
אהלן,
מחפש לקנות רכב ב90K, סכום מכובד לכל הדעות. עם זאת, השוק נראה לי די מסובך וקצה נפשי (וזמני) בנוכלים במגרשים ואנשים פרטיים שמפרסמים ב30 אחוז מעל המחירון. בתחומים אחרים לפעמים משתלם לקחת יעוץ/ תיווך כזה (בתשלום נפרד) שיעשה סדר בכל הדברים. מה דעתכם? ואם יש המלצה ספציפית אשמח לקבל בפרטי..

אהלן,
מחפש לקנות רכב ב90K, סכום מכובד לכל הדעות. עם זאת, השוק נראה לי די מסובך וקצה נפשי (וזמני) בנוכלים במגרשים ואנשים פרטיים שמפרסמים ב30 אחוז מעל המחירון. בתחומים אחרים לפעמים משתלם לקחת יעוץ/ תיווך כזה (בתשלום נפרד) שיעשה סדר בכל הדברים. מה דעתכם? ואם יש המלצה ספציפית אשמח לקבל בפרטי..
בשביל מה יש את הפורום הנידח במזה"ת?

יש פה מספיק נינג'ות שישמחו לעזור. תתחיל מהקישור מעל.

שנה טובה!

ואם יש המלצה ספציפית אשמח לקבל בפרטי..
למה בפרטי? זה לא פורום פרטי, אלא פתוח לכל החברים ואני בטוח שהם ירצו לשמוע ולהשמיע...

אהלן,
אולי אני תמים, אבל בסכום כזה אתה מקבל רכב די חדש מחברת ליסינג גדולה שאינה פחות הגונה מהבנק, הקצב השכונתי או כל עסק אחר שאתה עושה איתו עסקים. אתה מקפיד על בדיקה במכון שאתה סומך עליו וזה אמור להספיק.

למה בפרטי? זה לא פורום פרטי, אלא פתוח לכל החברים ואני בטוח שהם ירצו לשמוע ולהשמיע...
שלא יהיה איזה פרסום סמוי / גלוי. לא ידעתי מה מותר לפי החוקים :)

אולי אני תמים, אבל בסכום כזה אתה מקבל רכב די חדש מחברת ליסינג גדולה שאינה פחות הגונה מהבנק, הקצב השכונתי או כל עסק אחר שאתה עושה איתו עסקים. אתה מקפיד על בדיקה במכון שאתה סומך עליו וזה אמור להספיק.
זה נכון בגדול. בקטנה - הם מבקשים עמלה על לשנע רכב נורמלי לסוכנות. בבדיקה יש המון מידע שאתה לא יודע מה לעשות איתו.. מו'מ וכו
תמיד 'במקרה' את הרכב שאתה רוצה צריך לשנע ממקום אחר.. וגם אם מתעקשים והולכים לבדוק בסוכנות המקור, אני לא רואה איך כל הסיפור יורד מ3-4 ימי עבודה שהולכים לטמיון רק בחיפושים

תודה. הם עושים עבודה מצוינת בהמלצה על הדגם. אבל את התהליך הארוך לא חוסכים כל כך

זה נכון בגדול. בקטנה - הם מבקשים עמלה על לשנע רכב נורמלי לסוכנות. בבדיקה יש המון מידע שאתה לא יודע מה לעשות איתו.. מו'מ וכו
תמיד 'במקרה' את הרכב שאתה רוצה צריך לשנע ממקום אחר.. וגם אם מתעקשים והולכים לבדוק בסוכנות המקור, אני לא רואה איך כל הסיפור יורד מ3-4 ימי עבודה שהולכים לטמיון רק בחיפושים
הניסיון של איתם מצויין. הסוכנויות באותו אזור, עברתי בין כולן, מעט הורדתי במחיר וסגרתי אחרי נסיעת מבחן ובדיקה, אבל אולי זה מזל ועם יועץ הייתי חוסך יותר. אני מבין קטן בתחום. בהצלחה.

לרכב האחרון שקניתי נעזרתי בשירותיו של יועץ כזה, כיוון ולא הצלחתי למצוא את הרכב שחיפשתי.
שילמתי לו 2000 פלוס מעמ לעבודה שלו, חיפש עד שמצא את מה שרציתי. אם תרצה מוזמן לשלוח הודעה פרטית ואעביר לך את הטלפון שלו, תוכל לשאול אותו ישירות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R לא מצליח למצוא יועץ פיננסי בלתי תלוי שוק ההון 13
V חוות דעתכם על תמהיל עם יועץ נדל"ן 20
עלילה מסלול חוות דעת על תמהיל של יועץ נדל"ן 32
F יועץ משכנתאות, כן/לא למה? נדל"ן 78
ד בחירת יועץ משכנתא נדל"ן 7
U יועץ משכנתאות, כדאי? נדל"ן 2
H לגבי יועץ משכנתא. נדל"ן 13
R הפקדת כספים לניהול אצל יועץ השקעות בלתי תלוי שוק ההון 2
R העברת כספים לניהול ע"י יועץ השקעות בעל רישיון שוק ההון 1
R מחפשת יועץ השקעות עם רישיון של הרשות לניירות ערך פוסטים מאיכות נמוכה 0
Z השלמת מסמכים בדו"ח שנתי. יועץ מס המייצג שלי הגיש את הדו"ח אך לא הגיש נכון חלק המסמכים (1322), קיבלנו הודעה על כך ממס הכנסה. מיסים 5
Z יועץ מס או יועץ פנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Lamur יועץ פנסיוני גרוע - מה עושים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ש יועץ השקעות ממליץ על קרנות אקטיביות שוק ההון 29
M יועץ קרן פנסיה ותיקה פוסטים מאיכות נמוכה 6
יוזר משכנתא - האם פגישה עם הבנק שורפת יועץ משכנתאות? נדל"ן 29
נ מעוניין לעבור להיות יועץ עצמאי בתחום שלי, לפי פרוייקטים בתחום המומחיות שלי, התפתחות אישית 4
H מלווה / יועץ - כמה חשוב לבעל ניסיון שמחפש סקליבליות? נדל"ן 23
י בקשת המלצה על יועץ פנסיוני פננסי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
א שימוש בחברות כמו Walty או Wifix (או בעצם כל יועץ אחר) נדל"ן 4
S מחפש יועץ משכתנא באיזור חיפה פוסטים מאיכות נמוכה 0
א מחפש יועץ מס/רואה חשבון מיסים 0
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
V עושה סדר בפנסיה (והאם יש איך להתכונן לקראת פגישה עם יועץ פנסיוני?) - התייעצות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
I מחפש יועץ פנסיוני עם נסיון בפרישה מוקדמת עקב נכות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
אשר יועץ משכנאות "סולידי" באיזור ירושלים נדל"ן 4
G חוות דעת על תפקיד של יועץ/משווק פנסיוני התפתחות אישית 0
נ סיוע באיתור יועץ/ מתכנן פיננסי צרכנות פיננסית 8
י איך לבחור יועץ נדל"ן ששווה כסף? נדל"ן 20
N האם להיעזר ביועץ משכנתאות, או יועץ אחר? צרכנות פיננסית 7
E יועץ פרישה מומלץ? למה לשים לב? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 1
F מחפש יועץ מס \ רואה חשבון שמתמחה בהכנסה פאסיבית משכירות בחו"ל צרכנות פיננסית 1
I המלצות על יועץ השקעות דובר רוסית במרכז? שוק ההון 0
י יועץ משכנתאות מחפש לעשות שת"פ עם מתווך נדל"ן 2
O אחרי פגישה עם יועץ פנסיוני עלתה אפשרות להשקעה בפוליסות פיננסית, דעתכם שוק ההון 51
J המלצה על יועץ משכנתאות ו/או בעלי תפקידים לבנית בית נדל"ן 31
T יועץ השקעות נטול אינטרסים צרכנות פיננסית 28
ק יועץ משכנתאות נדל"ן 1
B פנה אלי יועץ השקעות שוק ההון 63
נ חשבון יועץ משפחתי ב-IB צרכנות פיננסית 2
ה מחפשים המלצה מנסיון ליועץ ביטוח פנסיוני +יועץ לביטוח רפואי צרכנות פיננסית 5
משה חיפוש יועץ השקעות באזור בית שמש שוק ההון 0
F יועץ משכנתאות ובחירת מסלול מתאים להשקעה נדל"ן 11
שמוליק קיפוד סמולצית השקעה דרך יועץ השקעות בבנק שוק ההון 41
א יועץ מס שוק ההון 0
oz1987 יועץ מטעמי שמטפל בקרן פנסיה צרכנות פיננסית 14
פ לפני פגישה עם יועץ פנסיוני במקום העבודה מה כדאי לשאול שוק ההון 4