• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה

רבותיי טיפה הגזמתם בתגובות הנאצה.

הנהלת הקבוצה עשתה עבודה קשה שרוב האנשים שמגיבים כאן בזלזול בחרו שלא לעשות ועל זה לבדו מגיעה להם הכרת תודה.

האם ישנה הצדקה לאותם ה-50 שח או אם הם ישיגו את המטרה שלשמה בחרה הנהלת הקבוצה לגבות אותם זו שאלה שצריכה לעניין אך ורק את הנהלת הקבוצה ולא אף אחד מחברי הקבוצה.

כל אחד מחברי הקבוצה צריך להחליט לעצמו אם הוא מוכן לשלם 50 שח בשביל לקבל את התנאים שהושגו או לא.
זה המצב הנתון וזו ההחלטה שצריכה להתקבל על ידי כל אחד ואחת.

נ.ב.
את דעתי האישית ואת ההחלטה שלי בנושא סיפקתי להנהלת הקבוצה באופן פרטי ושם היא תישאר.

@מרק עוגיות כפי ש @מתכנת כתב - אין באמת מה לעשות עם זה - זה בעיקר תלוי במסלקה הפנסיונית שהמעסיק משתמש בה.
גם אני השלמתי עם עיכוב של עד חודש בכל הפקדה.

נ.ב.ב.
לא חזרתי לפעילות כאן בפורום - זו תגובה יחידה בנושא לטווח הנראה לעין.

ממש אחוות ה(מ)טבע(ו)ת

לא חזרתי לפעילות כאן בפורום
חבל

תאוריית קונספירציה מסדר שני:
דעת ואנון נימוס הם אותו אדם.
לא אתאכזב אם כן, לכל אחד דעתו ומבחינתי הם שתי אנשים שונים, גם אם הם חולקים אותה מקלדת :)
בפן האישי, אתאכזב יותר אם אראה את הסולידית רוכשת קפה שחור במסעדת יוקרה

לגבי קבוצת הרכישה, תמיד יהיו קבוצות חזקות יותר (מבחינת כוח קניה) וחלשות יותר
המנהל של הקבוצה עשה בשכל והחליט לוודא שזמנו מתוגמל, מי שהיה בידיעה שזה נעשה בהתנדבות אז שיבדוק אם היה יכול לעשות זאת בעצמו בחינם
ברגע שאף אחד לא מצפה לדברים בחינם, אז גם אף אחד לא אמור להיות מופתע מחסרונם
אני רק מציין שאולי הסכום היה גבוה מדי (לדעתי האישית) אבל הייתי מוכן לשלם אותו גם אם נאמר מראש
אז אם הייתי מוכן מראש (אין מתנות חינם), למה שלא אהיה מוכן גם בסוף
חוסר ההסכמה שלכם אמור להתבסס אך ורק על התנאים שהושגו, האם הם בסדר או שלא
אני יודע בוודאות שדברים לא נעשו בכוח ובהיעדר אלטרנטיבות
בכל מקרה, מסכים עם מי שחושב שהיה צריך להיות יותר שקוף בנושא ה"עלויות" לפני שהכל התחיל
לוותר על הכל יכול להיות עניין עקרוני (שאני די מסכים איתו), אבל פאק איט, יש כל כך הרבה נותני שירות שאנחנו כן משלמים להם אבל מוותרים להם כאילו כלום, בואו נתמקד באלו שגורמים לנו (לכיסנו) רע ולא לאלה שמצליחים לעשות טוב

@מרק עוגיות כפי ש @מתכנת כתב - אין באמת מה לעשות עם זה - זה בעיקר תלוי במסלקה הפנסיונית שהמעסיק משתמש בה.
מנסיוני זה לא נכון. כמובן שאם המעסיק לא מעביר את הפרטים זה יוצר עיכוב, אבל היו לי מקרים שהכסף לא נכנס, ואחרי שפניתי למוקד השירות הם מצאו את הפרטים שהמעסיק כבר העביר קודם לכן והכסף הופיע, כך שיש גם השפעה של שירות במקרה הזה.

מה שכן - ההתכתבות הזאת פה תחסוך לי הרבה כי אני לא הולך להקים עוד קבוצת רכישה אחרי מה שאני רואה

וזה אולי המחיר הכבד ביותר (הרבה יותר מ-50 ש"ח דמי הצטרפות) שנשלם בעוד מספר שנים כשיעלו את דמי הניהול אך לא תהיה התארגנות נוספת כדי להוזיל עלויות.

אני לא אוהב את בנק מזרחי. מערכת מסחר לא נעימה (בלשון של המעטה).
ודווקא כשלאקסלנס יש אפשרות לעבוד עם IB, אולי היה ניתן היה להשתמש בהם בתור ברוקר לפעולות בחו"ל - אבל זה כבר לא רלבנטי.

לאחר הוצאת הקיטור בשרשור הזה על ה-50 ש"ח, אפשר לתת לעשן להתפזר ולבחון בעיניים אובייקטיביות את ההצעה לפי התנאים ולקבל החלטות.
יהיה מצער לראות מיזמים מהסוג הזה כושלים בעתיד.

אני לא אוהב את בנק מזרחי. מערכת מסחר לא נעימה (בלשון של המעטה).
ודווקא כשלאקסלנס יש אפשרות לעבוד עם IB, אולי היה ניתן היה להשתמש בהם בתור ברוקר לפעולות בחו"ל - אבל זה כבר לא רלבנטי.
אולי זה לא אינטואיטיבי אבל בחשבונות IRA יש הפרדה בין חברת קופת הגמל (אקסלנס) לבין הברוקר (מזרחי) זה נכון שאמנם יכלו להשתמש באקסלנס כברוקר אבל אין לזה קשר להיותם חברת הקופת גמל, באותה מידה ניתן להשתמש בבנק ירושלים כברוקר.
אגב אני כיום אצל IRA ISRAEL כחברת הגמל ואקסלנס משמש כברוקר.

רבותיי טיפה הגזמתם בתגובות הנאצה.

הנהלת הקבוצה עשתה עבודה קשה שרוב האנשים שמגיבים כאן בזלזול בחרו שלא לעשות ועל זה לבדו מגיעה להם הכרת תודה.

האם ישנה הצדקה לאותם ה-50 שח או אם הם ישיגו את המטרה שלשמה בחרה הנהלת הקבוצה לגבות אותם זו שאלה שצריכה לעניין אך ורק את הנהלת הקבוצה ולא אף אחד מחברי הקבוצה.

כל אחד מחברי הקבוצה צריך להחליט לעצמו אם הוא מוכן לשלם 50 שח בשביל לקבל את התנאים שהושגו או לא.
זה המצב הנתון וזו ההחלטה שצריכה להתקבל על ידי כל אחד ואחת.

נ.ב.
את דעתי האישית ואת ההחלטה שלי בנושא סיפקתי להנהלת הקבוצה באופן פרטי ושם היא תישאר.

נ.ב.ב.
לא חזרתי לפעילות כאן בפורום - זו תגובה יחידה בנושא לטווח הנראה לעין.
1. תחזור תחזור!

2. דיון ציבורי בוודאי בגוף חברתי שמתארגן כקבוצה זה אחלה.

3. אותי אישית חוסר שקיפות והתנהגות נכלולית דוחים.

כדאי שכל אחד יבדוק את הברוקר שלו, יש לפעמים הצלחות גם ללא ביצוע מעבר.
כמובן שזה תלוי צבירה, וכמה אפשר לנייד עוד פנימה.

למישהו יצא להתנסות עם מערכת המסחר של בית ההשקעות שזכה במכרז?
אני תוהה אם אפשר לקנות דרכה ישירות ניירות באירופה או שחייבים לעבור דרך חדר המסחר.
לפי האתר שלהם חדר המסחר נסגר ביום שישי ב15:00, שזה עוד לפני שמתחיל בכלל המסחר בארה"ב. זה די בעייתי בהתחשב בזה ש(לפחות מהנסיון שלי) הספרד בETFים הרלונטיים גדול משמעותית בשעות שאין מסחר בארה"ב לעומת שעות שיש מסחר גם באירופה וגם בארה"ב.
יש לך תשובה לגבי תוכנת המסחר ? היא עובדת גם בסופ״ש ?

כדאי שכל אחד יבדוק את הברוקר שלו, יש לפעמים הצלחות גם ללא ביצוע מעבר.
עוד נקודה חשובה לתת עליה את הדעת,
בקבוצה המדוברת דמי ניהול מובטחים ל-7 שנים, ואילו התנאים הנוכחיים שלי מסתיימים עוד שנה ומשהו, אז למרות שייתכן והפער בדמי הניהול לא מצדיק ניוד , כן כדאי לנייד בשביל "להאריך" את התקופה או במסגרת שימור אצל הגוף הנוכחי לדרוש יישור התנאים לפחות לאותה תקופה.

נערך לאחרונה ב:
עוד לפני פרסום החברה הזוכה התחלתי להתלבט האם להעביר או לא, לא אהבתי את התארכות הזמן וגם לא אהבתי את הקבוצה הגדולה מדי לטעמי, יחד עם זאת ולאחר מספר ימים של מחשבות בנושא החלטתי בסופו של דבר כן לעבור משתי סיבות:
1. מנהל הקבוצה אולי שגה בכל הקשור לדיבורים אבל ברמת מעשים הוא הביא תוצאה שלא הייתה כמותה, בסופו של דבר זה מה שחשוב.
2. אני מרגיש שיש חובה לחזק קבוצות רכישה כי אם הקבוצה הזו תיפול אף אחד לא יתייחס בעתיד בצורה רצינית לקבוצות רכישה.

בנוסף אני אישית גם אשלם את הסכום המבוקש למנהל הקבוצה, זה המינימום שמגיע לו כהכרת תודה על כל המאמץ

מה שמשנה זה הדרך לא התשלום עצמו.
היית מעלה בדעתך לצרף אנשים לקבוצת דבידעת כדי לקבל הטבות מברוקר מסוים תוך כדי פרסום שזה בחינם, ואז לאחר קבלת התנאים לדרוש תשלום בלי הסבר או הודעה מוקדמת?

מה שמשנה זה הדרך לא התשלום עצמו.
במקרה קיצוני של שקר במצח נחושה כמו במשפט הבא שלך, באמת הדרך משנה. אם לדוגמא מנהל הקבוצה היה מקבל תשלום עבור כל משתתף שעובר ולא מספר על כך, הייתי מגדיר את זה כהתנהגות קיצונית, לא פלילית אבל גם לא כזאת שאני יכול לשתף איתה פעולה. אבל זה ממש ממש לא המקרה כאן. יש הודעה מוקדמת, אף אחד לא גובה כסף בדיעבד, מודיעים לנו מראש שאם נבצע את הניוד מצפים מאיתנו לתשלום שולי. אולי ניתן היה לתקשר את זה טוב יותר אבל אני לא רואה בעיה.

היית מעלה בדעתך לצרף אנשים לקבוצת דבידעת כדי לקבל הטבות מברוקר מסוים תוך כדי פרסום שזה בחינם, ואז לאחר קבלת התנאים לדרוש תשלום בלי הסבר או הודעה מוקדמת?
הדוגמא שנתת ממש לא טובה כי התנאים שם פחות טובים ממה שמקבל מי שמתקשר ישירות עם IB, ובכל מקרה ההפרש זניח. גם לסוחר סולידי שעדיין לא הגיע לסף $100K לא מדובר על פער של אלפי שקלים בשנה, יותר בכיוון של גג 100 ש"ח בשנה. לכן אני לא רואה שום סיבה להצטרף לקבוצה של דיבידעת.

אני מנסה להבין מה קורה מההודעות בקבוצה. האם היא התבטלה? מושעית? מה בדיוק קורה?

חוצמזה - מילאתי טופס ולא ראיתי שום בקשה לתשלום. אני מפספס משהו?

חוצמזה - מילאתי טופס ולא ראיתי שום בקשה לתשלום. אני מפספס משהו?
ממה שהבנתי הגבייה תהיה רק אחרי שהתנאים שאתה דרשת לגבי צבירה קבוצתית מינימלית יתקיימו.

הדוגמא שנתת ממש לא טובה כי התנאים שם פחות טובים ממה שמקבל מי שמתקשר ישירות עם IB
פספסת את כוונתי אין קשר לסכום שנחסך, גם במידה והקבוצה מצליחה לחסוך לי 100K בשנה יש דרך נכונה ולא נכונה להתנהל.
לא מדובר על התשלום עצמו שאני גם חושב שהוא סביר.
היה צריך לפרסם הודעה מסודרת שמפרטת את הסיבות לתשלום למרות שנאמר לפני שלא יהיה תשלום וכו
ולא "לדחוף" אותו בהרשמה הסופית ולפרסם שטויות שמי שאמר תודה יקבל הנחה של 50% וכו.

אולי ניתן היה לתקשר את זה טוב יותר אבל אני לא רואה בעיה.
אז בסופו של דבר אנחנו דיי מסכימים גם לי אין בעיה עם התשלום עצמו, רק עם הדרך שהגיעו אליו.

אז בסופו של דבר אנחנו דיי מסכימים גם לי אין בעיה עם התשלום עצמו, רק עם הדרך שהגיעו אליו
בסופו של דבר מה שהיה לא כזה משנה. הדבר היחיד שמשנה זה איך אתה ממשיך הלאה (לא אתה ספציפית) בהינתן המידע שיש לך כעת.

ממה שאני הבנתי הקבוצה בכלל מושעית כרגע עד שהמנהל יקבל ייעוץ משפטי, ממישהו שיתנדב לתת לו אותו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R פיקדון מובנה $ צמוד אמזון - דעתכם? צרכנות פיננסית 32
F דעתכם האישית על השפעת הבינה המלאכותית על חברות הטק אוף טופיק 8
י תיק תיאורטי לשנה הקרובה - דעתכם? שוק ההון 0
V חוות דעתכם על תמהיל עם יועץ נדל"ן 20
oferM מה דעתכם על קרן עוקבת מדד עם הגנה מעליות וירידות? שוק ההון 24
כ ת"א רמת גן 3 חד' ב 2.3 להשקעה - דעתכם? נדל"ן 12
F תיק משני למטרה קרובה יותר, 100% סנופי שקלי, דעתכם? שוק ההון 15
littleSeal חוות דעתכם על תיק השקעות ראשון שוק ההון 0
G מה דעתכם על Invesco? שוק ההון 5
M קיבלתי הצעה לרכישת דירה ראשונה להשקעה - דעתכם? נדל"ן 4
Bonfire הישורת האחרונה מול FinUpp - מה דעתכם? מיסים 12
ד מה דעתכם על החוב של ארה"ב ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
O האם בשלב הצבירה 100 אחוז מניות מבחינה רציונלית טהורה דעתכם? פוסטים מאיכות נמוכה 5
ב תכנית פרישה - מה דעתכם? שוק ההון 10
Y מה דעתכם-אגח חברות ממשלתיות/בנקים-אטרקטיבי? שוק ההון 18
N מה דעתכם על סרבנות בצה"ל ככלי מחאתי? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 665
O כדאיות ביטוחים, אשמח לשמוע את דעתכם פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
U מה דעתכם על פריסת התשלומים הזאת? נדל"ן 7
ר מה דעתכם על השקעות בתחום הנשק? שוק ההון 9
ו מה דעתכם על צעירי 2023 בהשוואה לצעירי 2013? פוסטים מאיכות נמוכה 52
N מה דעתכם על קרן ההשתלמות המנייתית של אלטשולר שחם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 21
S מה דעתכם על קיוסק / פיצוציה כהשקעה יזמות והגדלת הכנסות 33
S חסכון wow בפפר- מה דעתכם ? צרכנות פיננסית 26
T דופלקס - מה דעתכם? נדל"ן 28
S סכום להשקעה- אשמח לחוות דעתכם שוק ההון 1
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
D מה דעתכם על שירות טיפול והגשה לטסט של solo? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
ש תמהיל והצעה מהבנק דעתכם נדל"ן 12
מ מה דעתכם על תפקיד המתווך בעסקאות נדל"ן? נדל"ן 112
F דעתכם על עתיד הביטקוין השקעות אלטרנטיביות 1
R קרן IJR ו-VOO. אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 7
R התיק שלי לטווח הארוך (עשורים קדימה), אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 53
mudale222 מה דעתכם על קנייה ורישום דירה על שמי על מנת לחמוק ממיסים על דירה שנייה (לטובת קרוב משפחה) נדל"ן 30
א אשמח לחוות דעתכם נדל"ן 5
E מה דעתכם על קרנות TDIF? שוק ההון 11
The Thinker מה דעתכם על NFT? השקעות אלטרנטיביות 103
Tsachi01 מה דעתכם על כך שיוטיוב החליטה להסיר את מונה הדיסלייקים? אוף טופיק 38
א מחשבות על החלק הסולידי של התיק- דעתכם ? שוק ההון 8
M דעתכם לגבי הרכב תיק התחלתי שוק ההון 5
פרח בר חוות דעתכם על תיק השקעות לסטודנט חדש שוק ההון 14
N מה דעתכם על שינוי מודל הערבות ההדדית הקיים בביטוח הבריאות הציבורי? אוף טופיק 60
Y מה דעתכם על התכנון מס הבא? [כספי פיצויים] מיסים 15
א תמהיל משכנתא - אודה לחוות דעתכם נדל"ן 4
aminadav מה דעתכם על מנת לחסוך בדמי ניהול לקנות ישירות את המניות ולא דרך קרנות מחקות? שוק ההון 3
W דעתכם על תואר בהנדסת תעשייה וניהול התפתחות אישית 3
I דעתכם על תמהילי המשכנתא הבאים נדל"ן 9
deussex חוות דעתכם בבקשה - תיק השקעות ראשון שוק ההון 9
לעניות דעתי חוות דעתכם המלומדת- תמהיל, ריביות ופריסה נדל"ן 26
Tsachi01 מה דעתכם על אורח החיים הסולדי בחברה החרדית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 541
S דעתכם הכלכלית היא? בין 1 ל 10. אוף טופיק 5

נושאים דומים

Back
למעלה