• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה עושה לכם טוב - הרגשה טובה

אחד הדברים שעושים לי טוב, זה משחק מחשב שאתה ממש נכנס אליו, אבל לצערי אני לא מתחבר בקלות לכל משחק, וכרגע אין לי משהו כזה. אם יש עצות לגיימרים מביניכם, אשמח גם :)
אני משחק יותר מ30 שנה .משחקים שהם יצירות מופת מגיעים פעם בכמה שנים, אתה יודע שמצאת כזה כשאתה ממש מתחבר לאווירה ולדמויות, מסיים את המשחק ולא יכול להנות משום משחק אחר.
עד לפני חודש המשחק הכי טוב ששיחקתי בו היה the witcher 3 .
המשחק הכי טוב ששיחקתי בו אי פעם הוא cyberpunk2077 (לא בקונסולות הישנות) .
אל תקרא ביקורות ,אל תראה ספויילרים , אל תקשיב לאף אחד ,אין חוויה כזו בעולם הגיימינג.

נשמע מעניין, זה מועדון חינמי ?
זאת ספציפית קבוצה בתשלום, במסגרת מועדון שחייה ארצי - יש להם קבוצות בכל הארץ, עולה 250 שח לחודש. לקבוצות מסוג זה יש הרבה יתרונות: הן לרוב מנוהלות ע"י מאמן מנוסה שנותן מענה לשאלות ובעיות, יש יותר מחויבות ומשמעת. יש גם הרבה קבוצות חינמיות של חברים ששוחים ביחד באופן קבוע, היתרון הגדול הוא כמובן חינמיות וגם יותר גמישות. לשחיינים מתחילים בדרך כלל מומלץ להצטרף לקבוצה מסודרת בתשלום עם מאמן מנוסה, לפחות בהתחלה.

בגדול, שחיה בים הוא עיסוק לא יקר. יש הוצאות חד פעמיות של כ-400-500 שח (בגד ים, מצוף קטן, וכו'). מי ששוחה בחורף בדרך כלל זקוק לחליפה שעולה כ 1000 שח - אלא אם כן אתה רוצה לאתגר את עצמך ולשחות בלי חליפה, זה מאתגר אך לגמרי אפשרי. ציוד איכותי בדרך כלל מספיק לכמה שנים טובות.

אני משחק יותר מ30 שנה .משחקים שהם יצירות מופת מגיעים פעם בכמה שנים, אתה יודע שמצאת כזה כשאתה ממש מתחבר לאווירה ולדמויות, מסיים את המשחק ולא יכול להנות משום משחק אחר.
עד לפני חודש המשחק הכי טוב ששיחקתי בו היה the witcher 3 .
המשחק הכי טוב ששיחקתי בו אי פעם הוא cyberpunk2077 (לא בקונסולות הישנות) .
אל תקרא ביקורות ,אל תראה ספויילרים , אל תקשיב לאף אחד ,אין חוויה כזו בעולם הגיימינג.
נראה טוב הסייבפאנק, הייתי בטוח שהוא עם מלא באגים וכל הזמן דחו את היציאה שלו.

כבר פתרו את הבאגים, אבל תכל'ס לא עפתי על המשחק באופן אישי, כל 'המסביב' בנוי בצורה מדהימה, אבל הדמויות (אולי חוץ מקיאנו ריבס), העלילה, וחוסר חופש הבחירה די הורידו לי ממנו. משחק סבבה, אבל רחוק מלהיות יצירת מופת לדעתי.
מבחינתי וויצ'ר 3 מוצלח ממנו בכמה סדרי גודל.

ב2015 סטודיו פולני הגיע משום מקום ויצר את הwitcher 3 , המשחק המעוטר והמוצלח ביותר בכל הזמנים. 20 רמות מעל כל מה שיצא עד שם וגם אחריו.
קצת אחרי הם יצרו הייפ לפרוייקט הבא cyberpunk 2077 , השקעה של 316 מיליוני דולרים שכוללים את קיאנו ריבס במשחק חייו , הקמת להקות רוק ומוזיקה אלקטרונית ויצירת מוזיקה מקורית של שעות.
ההייפ היה מטורף ,המונים קנו בפריסייל, המשחק נדחה ונדחה עד שב2020 יצא לשוק כשהוא לא מתאים לקונסולות הישנות ps4 xbox1 ומפוצץ באגים. בפעם הראשונה בהיסטוריה סוני החזירו לרוכשים את הכסף.
לפני חודשיים יצא עדכון של 60גיגה שפתר את הבעיות , המשחק בסדר גמור.

כבר פתרו את הבאגים, אבל תכל'ס לא עפתי על המשחק באופן אישי, כל 'המסביב' בנוי בצורה מדהימה, אבל הדמויות, העלילה, וחוסר חופש הבחירה די הורידו לי ממנו. משחק סבבה, אבל רחוק מלהיות יצירת מופת לדעתי.
סיימת? והאם שיחקת בחודשיים האחרונים אחרי האפדייט?

סיימת? והאם שיחקת בחודשיים האחרונים אחרי האפדייט?
כן, לפני הרבה זמן התחלתי והפסקתי, ולפני חודש קצת התחלתי (מההתחלה) שוב וסיימתי.

חבל שלאחרונה הרבה עיריות בקטע של להרוס עצים
בהקשר לזה אחד הדברים שעושים לי טוב זה גינון בחצר הבניין ובגינה הקהילתית.

יש סיפוק עצום בלקטוף תותים חסה וצמחים לתה שאתה גידלת

זה מושג כללי, לא ? מיידנפולנס, הכוונה להיות מודע לכאן ועכשיו ולהיות כל הזמן באותו הרגע ?
תרגול יומיומי של (מינימום) 10 דק'
עדיף פעמיים ביום

אחרי שבועיים כבר מרגישים השפעה בשאר היום
מאוד עוזר להוריד את הביקורת העצמית והשיפוטיות שמלווה חלק מאתנו רוב הזמן
מנקה את רעשי הרקע ומאפשר להתחבר לפנימיות והרצונות שלנו שלעיתים נסתרים ומודחקים (סליחה על ההשתפכות)

נערך לאחרונה ב:
אצלי זה למצוא פינה שקטה ולהקשיב למוזיקה שאני אוהב באזוניות או רמקול איכותי. ההבדל בשמיעה באוזניות/רמקולים פשוטים לאיכותיים הוא שמיים וארץ.

בנוסף מתנדב לאחרונה בארגון שעוזר בכל מיני דרכים לחולי סרטן ומשפחות שלהם והסיפוק אדיר.

זה קשה לקבל את זה אבל אין אפשרות להרגיש טוב כל הזמן (בצורה בריאה), או להרגיש טוב למרות שקורה לי משהו רע. לבני אנוש יש פיצ'ר ייחודי שאין לאף יצור אחר בכדור, בטח לא ברמת ההשפעה שלו על התפקוד והבריאות של כל המערכת, וזה רגשות. אנחנו מתוכנתים להרגיש רע במצבים מסוימים ואין לנו מה לעשות נגד זה. כמו שאנחנו מרגישים רעבים אחרי שלא אכלנו הרבה זמן, אנחנו מדוכאים, עצבניים, חרדתיים כשלא קיבלנו את מלוא הצרכים שלנו מבחינת רגשית, והגוף שלנו צריך שיהיה ביטוי לרגשות האלה (שליליים או חיוביים) בצורת בכי, עצבים, דיבור... ואני לא חושבת שאפשר לדאוג לכך שנקבל את מלוא הצרכים הרגשיים שלנו בכל עת לעד... אם רע לנו שווה להתעקב על זה ולהרשות לעצמנו להרגיש קצת רע בלי לברוח ממנו, לנסות להבין מה חסר לי שבגלל זה רע לי... התהליך של להבין מה חסר לי הוא הדבר המורכב בחיים, כי לרוב אנחנו מניחים שמה שחסר לנו זה מה שהחברה וההורים והחברים אמרו שצריך להיות לנו אבל אין לנו (כסף, יופי, מעמד ועוד מיליון דברים) וזה הגיוני שזה מה שנחשוב ולפיכך נפעל, כי אף אחד מעולם לא אמר לנו אחרת. אנחנו מה שלימדו אותנו. אנחנו מתוסכלים כי או שאנחנו לא מצליחים להשיג את הדברים האלה, או שאנחנו משיגים אותם ועדיין ממשיכים להרגיש רע. להבין מה אתה באמת צריך וunlearn את מה שהכניסו לראש מילדות זה תהליך שכל אחד עובר וכל אחד נמצא במקום אחר בתהליך. כל אדם לומד להבין את עצמו יותר באמת ככל שהראש שלו פתוח יותר לרעיונות חדשים ולעזרה מאחרים וכוח הרצון גובר על הפחדים שלו. וגם כמובן ניסיון ומזל.
סליחה אם זה יצא פילוסופי מידי חחח, פשוט זה מה שעלה לי לראש כשקראתי את הנושא המדובר.
ובנימה לא פילוסופית - כשחרא לי אני אוהבת לעשות הליכות. עד לפני כמה חודשים גרתי במדבר, ממש כמה שניות הליכה מחבר יפהפה. אז הייתי הולכת לראות את השקיעה בהרים, או את הכוכבים, או סתם לראות את המדבר בשעות אחרות, ותמיד זה ניקה לי את הראש. המדבר הוא התרופה הכי טובה שיצא לי למצוא. היום כשאני גרה שוב בעיר אני מוצאת את עצמי נהנית גם מהליכות ברחובות העיר, שלא נחשבת לשיא היופי, אבל בזמן שקיעה או בין ערביים הכל נראה לי מהפנט, ואני נהנית גם לצלם תוך כדי.

נערך לאחרונה ב:
רציתי לשאול אתכם, אם נתתם דעת על שיפור החוויה האישית בעולם, ללא קשר לתוצאות החיצוניות שלנו, ומה מעלה את מצב הרוח שלכם, והאם עבדתם על עצמכם בכיוון של להחזיק מצב רוח טוב, או לדעת לצאת ממצב רוח לא טוב - באופן מיידי ?
מוסיקה בבוקר עם הקפה, הליכה יומית או אימון כושר עם מוסיקה באזניים, מופעי מוסיקה בזאפה (עם מזגן). בקיצר, מוסיקה. וקפה איכותי.

מה שעושה אותי מאושר זאת הידיעה שאני פועל בהצלחה בדרך להשגת מטרות מסויימות, כמו קריירה. זה "מנטרל" את כל הרעשים מסביב. כמו שאחרים כתבו כאן, כשאני לא מרוצה ונימצא בחוסר מעש, דברים כמו גינון או עבודות בית, בישול, מרגיעים אותי.

תרגול יומיומי של (מינימום) 10 דק'
עדיף פעמיים ביום

אחרי שבועיים כבר מרגישים השפעה בשאר היום
מאוד עוזר להוריד את הביקורת העצמית והשיפוטיות שמלווה חלק מאתנו רוב הזמן
מנקה את רעשי הרקע ומאפשר להתחבר לפנימיות והרצונות שלנו שלעיתים נסתרים ומודחקים (סליחה על ההשתפכות)
היי תוכל לפרט קצת על התרגול? התחלתי להתעניין בתחום אבל לא הצלחתי להביא את זה למישור הפרקטי כל כך

נראה לי שאנשים מתחילים להיות מעט יותר מאושרים כמירוץ גיל ה-20 נגמר לא? (בייחוד אלו שלא זכו בו במדליה כלשהי)

כבר פתרו את הבאגים, אבל תכל'ס לא עפתי על המשחק באופן אישי, כל 'המסביב' בנוי בצורה מדהימה, אבל הדמויות (אולי חוץ מקיאנו ריבס), העלילה, וחוסר חופש הבחירה די הורידו לי ממנו. משחק סבבה, אבל רחוק מלהיות יצירת מופת לדעתי.
יש משהו מיוחד שאני מפספס בכל מה שקשור למשחקי יריות בגוף ראשון? מאז האבולוציה של Call of Duty (כל מה שבא אחרי 3) כל המשחקים מהסוג הזה הפכו לממש גרועים ומשעממים לדעתי. אלא אם הדגש הפסיק להיות בקרב עצמו וביריות ועבר לעלילה או משהו כזה?

כל המשחקים מהסוג הזה הפכו לממש גרועים ומשעממים לדעתי. אלא אם הדגש הפסיק להיות בקרב עצמו וביריות ועבר לעלילה או משהו כזה?
Cyberpunk 2077 נחשב גם/בעיקר ל-RPG (אם כי יש שאומרים שמהבחינה הזו הוא לוקה בחסר).

לגבי FPS אמיתיים, אחד מודרני שאנשים מאוד אוהבים הוא דווקא בעל השפעות קלאסיות:
https://store.steampowered.com/app/379720/DOOM

אבל אולי פשוט מה שהשתנה זה אתה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S סחירות בקרנות סל בבורסת ת"א + רגולציה על עושה שוק שוק ההון 0
C מה בית ההשקעות עושה עם הכסף הנזיל בחשבון? שוק ההון 1
G מה מייק היה עושה עם דולרים? שוק ההון 12
Tsachi01 תתעוררו: הממשלה הזאת עושה בנו מניפולציות של שמאל ימין חרדיים חילונים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 54
כ הוצאה מוכרת דרך השקעות במניות או נדל"ן וכו'? (תכנון מס) (איך טראמפ עושה את זה?) שוק ההון 0
S עושה חשבון נפש בנושא התעסוקה ואולי גם קצת פריקה התפתחות אישית 49
I מגן מס לא עושה היגיון - ספארק שוק ההון 33
stamEhad קבלת כספים בחשבון Wise - מה אני עושה איתם ? צרכנות פיננסית 12
S קרן סל ישראלית בלאקרוק בלי עושה שוק שוק ההון 5
T עושה הסבה מהנדסה למדעי המחשב (לימודי תעודה בפתוחה) -ממוצע נמוך התפתחות אישית 4
סול ביטוח - אני עושה את זה נכון? צרכנות פיננסית 28
V עושה סדר בפנסיה (והאם יש איך להתכונן לקראת פגישה עם יועץ פנסיוני?) - התייעצות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P הרהורים על ההווה ועל העתיד - ומה אני עושה הלאה מכאן. יומני מסע אישיים 144
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
בייניש עבר רבעון מאז שפתחתי את התיק, תוהה אם אני מפספס משהו בזה שאני לא עושה כלום שוק ההון 9
י ווליום , עושה שוק, ואיפה בודקים? שוק ההון 2
S קניה כאשר מחזור המסחר נמוך עם עושה שוק (בלאקרוק שקלי) שוק ההון 27
ב עזרה בנושא מיסוי - בחשבון אחד הרווחתי, ובשני יש לי מגן מס. מה אני עושה? מיסים 14
D מה אני עושה לא נכון ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 118
נ קרן סל אירית sp 500 - "עושה שוק" שוק ההון 2
Danielovich Dragon Protfoloio - איזה תיק עושה הכי הרבה תשואה ב100 שנה האחרונות? שוק ההון 12
A אני לא מאמינה שאני עושה את זה יומני מסע אישיים 19
ק איך וורן באפט עושה את זה שוק ההון 29
J עלות המרת שקל לדולר למטרת מסחר בברוקר אמריקאי -עושה סדר שוק ההון 65
כימאי עדכני - iShare עושה עליה (או שזה רק עניין שיווקי?) שוק ההון 22
A איך אתם עונים ל "מה אתה עושה בחיים"? אחרי פרישה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 34
C מה אני עושה הלאה(עבודה/קריירה) ? אוף טופיק 49
ל בהחלט עושה חשק להשקיע... שוק ההון 14
אברם דוניץ מה אני עושה עם 8 מיליון ש"ח?!,זה ממש חוסר אונים! שוק ההון 11
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
א האם יש לכם המלצה לקרנות אג"ח אמריקאי (קונצרני) שוק ההון 14
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
סול מה חשוב לכם בנכס מניב? השקעות אלטרנטיביות 7
M האם עליות המחירים פוגעת לכם בחיסכון? אוף טופיק 97
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
adamshalev ספרו איזה השקעות עבדו לכם ב-2021 ואיזה לא? שוק ההון 95
J אספר לכם עליי וספרו לי איך לדעתכם כדאי לי להשקיע מיליון₪ שוק ההון 14
נ יש לכם המלצה על ספר העוסק באינפלציה ונזקיה התפתחות אישית 0
נ נראה לכם שיש אינפלציה בארץ בגלל הקורונה? פוסטים מאיכות נמוכה 8
נ במה אתם מתחרטים שלא "השקעתם" כשהייתה לכם אפשרות? אוף טופיק 40
Q אם היה לכם מליון שקל במזומן עכשיו שוק ההון 25
ג אחרי המבול - מה קונים? יש לכם נתונים מ2009? שוק ההון 3
נ כמה עולה לכם הרכב בחודש? אוף טופיק 86
L סקר ביטול הוי הכחול בוואטסאפ - יש לכם ווי כחול בווטסאפ או שביטלתם את זה? אוף טופיק 54
Myrath תקריות צרכניות שהיו לכם אוף טופיק 0
נ האם ההשקעות במניות תרמו לכם בהבטים לא כלכליים? שוק ההון 11
K ציטוטים שגרמו לכם לחשוב אוף טופיק 189
P יש לכם אפשרות לקחת הלוואה בריבית שלילית, מה אתם עושים? שוק ההון 75
R גם לכם נעלם כסף מהחשבון (IBI טרייד)? שוק ההון 11
מתכנת סקר: יש לכם רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34

נושאים דומים

Back
למעלה