• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לעשות כסף מהאינטרנט?

כן, אני רואה שזו ההמלצה הרווחת.. הבעייה שהתכנים שאני מתכוונת ליצר הם ממש הפקות שכל אחת מהן תיקח שבוע שבועיים.. אבל אני מניחה שתוך כדי תנועה אני אולי אצליח לחשוב על פוסטים יותר קלילים שיזכו לתשומת לב.
או שאולי היית ממליץ דווקא לאגור תכנים, ואז לפרסם אותם בסמוך אחד לשני?

כן, עדיף להכין כמה מראש, להעלות את האתר עם כמה פוסטים מוכנים (4 - 5 בערך) ולהתחיל לפרסם, במקביל אפשר להעלות כל כמה ימים פוסט
את יכולה לנצל פוסטים התחלתיים ל "פוסט היכרות" "מטרות האתר" "קצת עליי" או דברים כאלה בסגנון שהם יחסית קלילים וגם יוסיפו קצת נפח לאתר בתור התחלה

המלצה שלי - אחרי שתעלי כמה פוסטים לאתר, ישר לפתוח דף פייסבוק ולהתחיל להזמין חברים לדף, ולפרסם את הדף בקבוצות קשורות (כל עוד זה לא עובר על חוקי הקבוצה)
אם תפרסמי את האתר אז סביר להניח שיכנסו פעם אחת (והפעמים הבאות זה תלוי בהם) אבל אם תפרסמי את דף הפייסבוק - סביר להניח שהם יעשו לייק (מניסיון) ואז כל פוסט שתפרסמי באתר תפרסמי במקביל בדף והרווחת פרסום תמידי לאותם משתמשים שאת רוצה "לדוג" בקבוצות
^^ קצת חפרתי אבל זה באמת נכון, מניסיון!

אגב, שווה לקרוא כמה מאמרים על SEO (קידום אורגני) כדי שתכתבי את הפוסטים שלך מההתחלה כמו שצריך (כותרות, קישורים, פסקאות וכו') זה יעזור המון לגוגל וכמובן שגוגל יעזרו גם לך ;)

בהצלחה, אני אשמח לעזור בכל עניין!

@הסולידית - האם יש אפשרות לערוך את הכותרת של הפוסט ל- לעשות כסף מיצירת תוכן לאינטרנט?
אני לא מוצאת אצלי אפשרות כזו, והכותרת נראית לי סתם מפגרת עכשיו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
הבנתי שצריך לקשר את האמ-אמא של הבלוג ולקדם אותו בכל פלטפורמה אפשרית. בין השורות אני מבינה שבלוגרים מפעילים הרבה פרופילים פיקטיביים לצרכי קידום.
תלוי, יש ויש. אני מניח שהרבה מתחילים היו נוהגים כך וכאלה שנואשים לטראפיק. אני מאמין שתוכן איכותי לא צריך שיווק אגרסיבי כל כך כדי להתגלות באמת.
רק בשנה שעברה למשל התחיל באזז על בלוג מאפים של מישהי עקב מתכון אחד שהיא שמה בו (איזה עוגת שוקלד מקורית) וככה גילו אותה הרבה גולשים.
שימי לב שדווקא התכנים שמשווקים בצורה הכי אגרסיבית לא תמיד שווים משהו. כמובן שיש קורלציה בין כמות ואיכות השיווק לתוספת התעבורה, ועדיין את לא רואה כוכבים בבלוגוספירה שיש להם תוכן גרוע או לא מקורי. עדיף שתשקיעי בעיקר בתוכן בפוסטים הראשונים עד שיהיה לך איזה בסיס.

יש פה מספיק אנשים חכמים ממני שהתייחסו ליתר אז רק רציתי להתייחס לנקודה הזאת.

אני שמה לינק להרצאה שאני מקשיבה לה ברגעים אלו בנושא קידום אתרים.

נערך, (ספאם) -דורין

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
בכנות, אין לך מה להקשיב לזה.
זה לא רק זה שהמרצה מדבר שטויות כמו "תירשמו לאינדקסים" (הוא שכח שלב קודם לכן שצריך לנשום כי אחרת לא יהיה לכם אוויר לבזבז את הזמן באנדקסים מלאים בספאם).
זה בעיקר כי אתרים בסגנון שלך מקבלים את רוב הטראפיק או מdirect או מsocial
הדרך היחידה שלך לראות איזשהו כסף מאתר כזה זה דרך social

קראת את הלינק לCASE STUDY שצירפתי מקודם? יש שם פירוט על איך הוא מקבל תנועה מפרופיל פינטרסט לא גדול

אם התוכן יהיה איכותי והזמן שהייה של הגולשים יהיה גבוה - זה מספיק הוכחה לגוגל שמגיע לך להיות מדורגת באורגני.
תשתמשי בוורדפרס ואז תתקיני את הפלאגין שנקרא "yoast" זה יסגור לך את כל הקצוות של "on page seo"

(מדהים כמה הם מנסים לגרום לזה להישמע מסורבל כדי שאנשים יבזבזו את הכסף שלהם להקשיב לשטויות ממצגת בשקל וחצי)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
בבקשה לא להספים כאן זבל מקודם, אין לי סבלנות לזה.

זבל מקודם
התנצלותי הכנה, אין לי שום קשר ליוצר הסרטון, זה עלה לי בחיפוש ביוטיוב כתוצאה ראשונה, ולדעתי דווקא די אינפורמטיבי, או לפחות זה נשמע אינפורמטיבי לאוזניים בתולות.

@brest בהמשך הסרטון הוא דווקא מראה איך לקודד כדי שהאתר יופיע נכון בחיפוש של גוגל וזה לא היה נראה מסובך.. לי אישית זה חידש :)
אני גם לא ידעתי שזמן השהייה באתר בכלל נמדד, וכמו שראית המושג "אורגני" זה משהו שלמדתי פה בשירשור - כל זה חדש לי לגמרי..

לגבי הקייס-סטאדי, הוא כבר פתוח לי בדפדפן מאז שנתת לי את הלינק, אבל בעבודה בעיקר נוח לי להאזין.
כרגע מאזינה אקראית לכל מיני הרצאות שאני מוצאת ביו-טיוב, ולפודקאסט החמוד ביותר ש @לומדת מההתחלה נתנה -
http://www.jenniferesnyder.com/
למרות שהוא פחות אינפורמטיבי מקצועי, אבל נורא כיף להאזין. ג'ניפר מראיינת אנשים נורא מעניינים, ונחשפתי להמון אנשי מקצוע ובלוגרים.

סתם רציתי לעדכן שקניתי דומיין והוסט ואפילו התקנתי וורדפרס לקראת הבלוג שלי.

עכשיו אני צריכה להבין איך לעזאזל אני מתקינה ת'ים, ומארגנת עמודים.. :)

יצא לי 82$ לשלוש שנים דרך בלוהוסט.

סתם רציתי לעדכן שקניתי דומיין והוסט ואפילו התקנתי וורדפרס לקראת הבלוג שלי.

עכשיו אני צריכה להבין איך לעזאזל אני מתקינה ת'ים, ומארגנת עמודים.. :)

יצא לי 82$ לשלוש שנים דרך בלוהוסט.
מורידה את הקובץ למחשב, מחלצת את התיקיה עם כל הקבצים בפנים.
נכנסת לקבצי שרת.. wp-content אחר כך themes.. מעלה את התיקיה לשם.
אחר כך נכנסת לפאנל וורדפרדס לתבניות ומפעילה אותה.

או שתשלמי 5$ בfiverr

@נולי , בהצלחה.
מחיר מצוין.
מורידה את הקובץ למחשב, מחלצת את התיקיה עם כל הקבצים בפנים.
נכנסת לקבצי שרת.. wp-content אחר כך themes.. מעלה את התיקיה לשם.
אחר כך נכנסת לפאנל וורדפרדס לתבניות ומפעילה אותה.
או שתשלמי 5$ בfiverr
למה כל כך מסובך?
הדרך הקלה ביותר:
-> עיצוב -> תבנית חדשה -> בחירת תבנית -> הורדה -> הפעלה -> התאמה אישית
למה להוריד למחשב? הכל כל כך נגיש ישירות באון-ליין

@נולי , בהצלחה.
מחיר מצוין.

למה כל כך מסובך?
הדרך הקלה ביותר:
-> עיצוב -> תבנית חדשה -> בחירת תבנית -> הורדה -> הפעלה -> התאמה אישית
למה להוריד למחשב? הכל כל כך נגיש ישירות באון-ליין
צודק. אני פשוט תמיד משתמש בתבניות קנויות מthemeforest שאני עורך.

במידה והתבנית חינמית, עדיף בדרך שלך.

הכל כל כך נגיש ישירות באון-ליין
אני לא מול האתר שלי כרגע.. אבל בעיקרון לא מצאתי דרך ה"בחירת תבנית" משהו שמצא חן בעייני.

מצאתי את התבנית הזו באתר אחר, והורדתי אותה, אבל עדיין לא התקנתי.
אני מניחה שפה רלוונטית השיטה של @brest
דבר אחד לא הבנתי.. האם מבחינת זכויות יוצרים מותר לי להשתמש בתבנית חינמית לאתר שאני מתכוונת להעלות בו פרסומות?

אני לא מול האתר שלי כרגע.. אבל בעיקרון לא מצאתי דרך ה"בחירת תבנית" משהו שמצא חן בעייני.

מצאתי את התבנית הזו באתר אחר, והורדתי אותה, אבל עדיין לא התקנתי.
אני מניחה שפה רלוונטית השיטה של @brest
דבר אחד לא הבנתי.. האם מבחינת זכויות יוצרים מותר לי להשתמש בתבנית חינמית לאתר שאני מתכוונת להעלות בו פרסומות?
כן

עולם ה wordpress לא מושלם והוא דורש מעט שיפשוף אבל אחריו זה יזרום לך כמו מים.
ולכל בלגן יש את החבר google

וגם אני חושב ש seo זה חשוב כי זה המנוע שממנו את מתכננת לקבל גולשים בחינם

נערך לאחרונה ב:
ממליץ לך לכתוב פוסטים ב- Word ולייצא אותו לעורך שלהם
יש תוספים לעורך המבנה שמשדרג אותו למשל TinyMCE Advanced
כמו כן לא ממליץ לערוך בוורד ולעלות לאתר כי מפספסים את אחד מהדברים החשובים ביותר ל seo שזה h1, h2, h3...

יש תוספים לעורך המבנה שמשדרג אותו למשל TinyMCE Advanced
כמו כן לא ממליץ לערוך בוורד ולעלות לאתר כי מפספסים את אחד מהדברים החשובים ביותר ל seo שזה h1, h2, h3...
תודה על ההארה אני אערוך את ההודעה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
W מה לעשות עם כסף מתחת לרף פתיחת תיק השקעות שוק ההון 6
N מה כדאי לעשות עם כסף בעו"ש שאצטרך בטווח הקרוב? שוק ההון 6
אקה הרבה כסף וקצת ידע, מה לעשות? שוק ההון 21
Yos מה לעשות עם כסף זר קטן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
flower להעזר במשכנתא כדי לעשות כסף נדל"ן 7
זאב לעשות כסף מזבל – היומן של זאב יומני מסע אישיים 181
N לגבי עץ מלא שברשותי האם אפשר לעשות ממנו כסף ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
the_newbie דרכים לעשות כסף "קל" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 101
oz1987 לקנות דירת 4 חדרים ב-120 אלף שקל: 5 ישראלים שהחליטו לעשות הרבה כסף בחו"ל נדל"ן 31
Erap כסף שהצטבר בחשבון מט"ח בבנק. מה כדאי לעשות? שוק ההון 19
מ איך לעשות כסף בשוק מבלי להשקיע? שוק ההון 7
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 1
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
N מתלבט מה לעשות ברקע הירידות האחרונות בשוק ההון שוק ההון 26
I מה לעשות עם ההשקעות בארץ בזמן רילוקיישן? שוק ההון 14
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
נ מתנגד להפיכה המשטרית, מה לעשות כצרכן פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 126
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ר מה לעשות עם פנסיה לא פעילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
O איזה הקצאת נכסים לעשות שוק ההון 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R מה לעשות עם כספים שמיועדים לבניית בית ? שוק ההון 21

נושאים דומים

Back
למעלה