• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לעשות כסף מהאינטרנט?

@נולי כתבתי לך תגובה שטרם אושרה ע"י המערכת, אז בינתיים רציתי להציע לך לנסות את אינסטגרם. תעלי תמונות ותשתמשי ב hashtags רבים ומגוונים. תסתכלי באיזה hashtags משתמשים חשבונות אינסטגרם דומים לשלך, או תמציאי בעצמך: diy, design, interiordesign, homeimprovement ועוד. תעקבי אחרי חשבונות מצליחים ותנסי להבין למה הם מצליחים. תני לזה זמן, אבל תוך כמה חודשים יהיו לך כמה מאות עוקבים לפחות. את תראי שזה עובד. לא מכירה מספיק את פינטרסט אבל אינסטגרם כלי חשוב עבור הנישה שלך לא פחות לדעתי.

* לי יש חשבון באינסטגרם בשביל ציורים שלי, לא למטרת רווח בינתיים. יש לי משהו כמו 430 עוקבים בינתיים וזה בלי מאמץ מיוחד חוץ ממה שאמרתי לעיל. זה עוזר שהחשבון ממוקד לנושא ספציפי. וה hashtags הם המפתח.

@לומדת מההתחלה תודה. :)
את האינסטוש אני מכירה, ואפילו לי יש לא מעט עוקבים אפילו שאני סתם מצלמת את הילדים שלי ולא מקפידה על האשטאגס בכלל.
הקמתי כבר יוזר לבלוג העתידי.. בינתיים אני סתם עוקבת אחרי יוזרים בסגנון שלי, מתישהו כשיהיה לי תוכן, אני אעשה מתקפת מעקבים.

היי,
בהחלט אפשר לעשות כסף מהאינטרנט

יש לי אתר אינטרנט שהוא פעיל כבר שנה וקצת, בחודשים האחרונים הוא מייצר לי הכנסה קבועה של 700-900 ש"ח מגוגל אדסנס + 300 ש"ח (בערך) מתוכניות שותפים
בממוצע יש לי בערך 20 - 30 אלף גולשים מידי חודש, זה תלוי בעיקר בכמות הפרסום
אני לא מוותר על פרסום - בעיקר בפייסבוק, יש לי גם דף של האתר, ומפרסם גם בקבוצות (איפה שאפשר ושרלוונטי לאתר)

אני ממליץ לך לא להתפשר על בלוג חינמי כלשהוא (בלוגר, וורדפרס.קום וכו'...) אלא להשקיע כמה דולרים ולקנות דומיין, ולהשקיע עוד כמה דולרים ולקנות אחסון לאתר.
מלבד הרצינות שהאתר משדר זה גם מוסיף לקידום וגם אפשר לשחק עם האתר (מהצד הטכני) בחופשיות וללא הגבלה.

לגבי הרווחים מגוגל אדסנס -
זה משתנה בין מודעה למודעה, יש מודעות שאפשר להרוויח עליהם חצי שקל לקליק, ויש מודעות שאפשר להרוויח עליהם 5 שקלים לקליק (ואף יותר) - זה תלוי בכמה גורמים כמו לדוגמא - התחרות במילות המפתח של המודעה

לגבי תוכניות שותפים -
אני אישית לא כ"כ אוהב לעבוד איתם, אבל עדיין זה בלתי נמנע כי יש קמפיינים מעולים שרלוונטים לאתר שלי אז אני מרוויח עוד קצת כסף מזה

לדעתי, חשוב להקפיד על תוכן איכותי ולעלות פוסטים מידי כמה ימים

תודה על הדאגה, אבל מזה אני לא דואגת.
לא מדובר רק ב-פדופילים.
ב-ממים של הורים, אסור להעלות תמונות אישיות ולא בגלל חשש לפדופילים, כמו חשש משימוש פוגע בתמונות.
אני חושב שהילדים שלי מופיעים כ-5 פעמים ב-FB ולא בתמונות שאני פרסמתי.
יש הרבה ממים שמוכיחים שלא כל תמונה שהגיעה ל-אינטרנט נעלמת לה.

לא מדובר רק ב-פדופילים.
ב-ממים של הורים, אסור להעלות תמונות אישיות ולא בגלל חשש לפדופילים, כמו חשש משימוש פוגע בתמונות.
אני חושב שהילדים שלי מופיעים כ-5 פעמים ב-FB ולא בתמונות שאני פרסמתי.
מחזק את דעתך.
העלאת תמונות קטינים ל FB זה no; no!.
זה חוסר אחריות וגם כפי שראינו יש תביעות משפטיות של בגירים שתבעו את ההורים שלהם על החשיפה של תמונתם במדיה.
לדעתי זה גובל בחוסר אחריות של הורים צעירים שלא מבינים היום את המשמעות של זה.
אפשר לשלוח תמונה לסבא וסבתא במייל אבל לפרסם בפייסבוק לכול העולם ובני דודו? נו? באמת? זה ממש חסר אחריות.

איאייי נראה לי נסחפתם לגמרי.
הילדים שלכם אם תרצו או לא יגיעו לגיל 10 די מהר וייפתחו פייסבוק בעצמם (אם לא יפתחו להם לפני זה) ויהיו שם תמונות שלהם והעולם לא ייחרב.
כמה מאות מיליוני ילדים (אם לא יותר) שהתמונות שלהם בפייסבוק מוכיחות שהכל בסדר.

תודה רבה @brest נשמע שאתה באמת יודע המון.

אני בעצמי מכורת פינטרסט (איך לא!!?).
כשאתה אומר ללמוד את הפלטפורמה, למה אתה מתכוון?

יש לי את הלוחות האישיים שלי, אבל למעט כמה חברים עוקבים, אני לא ממש הבנתי איך מקדמים את המשתמש שלי.
הבנתי שאני אמורה לייצר קישור מהאתר של הבלוג לפינטרסט, אבל מכל מה שקראתי באינטרנט על קידום נשמע לי לא משכנע.

יש לך מקורות טובים לעניין?
חפשי בגוגל BHW Forum, יש הרבה דרכים, אני אישית לא מתעסק בפינטרסט אבל הרבה אנשים שם כן.

אל תבני על לצמוח על בסיס אורגני בלבד, בגלל שהתוכן שלך "איכותי".
אם זה היה כל כך קל כולם היו עושים את זה ומצליחים.

נו, אז?

אני מעלה תמונות של הילדים בלי חשש.
מי שלא רוצה להעלות תמונות של הילדים שלו, מוזמן, אבל מה זו הביקורת הזאת על שיקול הדעת של הורים אחרים?

כי חלק מהם לא מפעילים שיקול דעת.
@mudale222 יש מי שלא מודע לאיפה התמונות שלו או מה הזכויות שלו על תמונות.
היה מקרה שהורים הרשו לרשות ממשלתית להשתמש בתמונה של הבת שלהם העלתה ל-fb.
והאמת שאפילו לא צריך הרשאה, ברגע שהעלת... העברת ל-fb את הזכויות.
נ.ב.
אנחנו בדרך כלל מעבירים ביקורת על "לא סולידיים" ובטוח שאם הייתי רגיש יותר, הייתי מזהה מידי פעם ביקורת על מילותי ו/או/ מעשיי.
זו לא היתה ביקורת כנגד אדם ספציפי, אם את חושבת שהיא כלפייך, מניח ששמעת אותה כבר קודם.

אם את חושבת שהיא כלפייך
להיפך, לא הרגשתי ביקורת, רק קצת פטרונות והתנשאות.. שים לב שגם בשרשורים שעוסקים בביקורת על הלא סולידיים אני מדגישה תמיד שאני לא שופטת.

אבל אני בהחלט נתקלת בכל מיני סרבני העלאת תמונות (כולל אחי היקר לי מכל) ואני באמת שלא מבינה את הראציונאל.
זה כמו ההורים שלא נותנים לילדים ממתקים וחושבים שהם אשכרה עושים משהו שישנה משהו.
הפחד הזה מתמונות ומפייסבוק כל כך מצחיק בעייני במציאות שבה אתה לא יכול לצעוד 3 צעדים ברחוב מבלי להיות מצולם מ3-4 זויות..
לפחות בפייסבוק אתה יכול לבחור להעלות את התמונות המחמיאות.

כלומר...
תמונות DUCK FACE, ילדים משועממים מבויימים, סרטוני ערסים שנוהגים ב-260 קמש בכביש החוף ועוד ועוד...

כפי שראינו יש תביעות משפטיות של בגירים שתבעו את ההורים שלהם על החשיפה של תמונתם במדיה.
ראיתי, בצרפת, כי החוק שם מפגר.
אני אקח את הסיכון, תודה. :)

לפרסם בפייסבוק לכול העולם ובני דודו?
נחש מה, גם כשאני יוצאת עם הילדים שלי לגינה, כל העולם ובני דודו רואה אותם. בלייב!!
אני חושבת שאני ואתה שייכים לדורות מאוד שונים, וכנראה בגלל זה התפיסה שלנו שונה לגמרי.. בכל מקרה, אני מעריכה את הדאגה שלך, אבל היא באמת לא רלוונטית לסגנון החיים שלי ולדרך שבה העולם הוירטואלי קשור אליו.

אל תבני על לצמוח על בסיס אורגני בלבד, בגלל שהתוכן שלך "איכותי".
סליחה על הבורות - מה הכוונה ב"אורגני"?
ולמה "איכותי" במרכאות.. אני באמת מתכוונת לייצר תוכן איכותי שקשור גם לתחום הפרנסה שלי כשכירה.
אני רואה את החומר שמסתובב ברשת, ובהחלט מסוגלת לייצר תכנים מעניינים סקסיים ומקוריים יותר.

לדעתי, חשוב להקפיד על תוכן איכותי ולעלות פוסטים מידי כמה ימים
כן, אני רואה שזו ההמלצה הרווחת.. הבעייה שהתכנים שאני מתכוונת ליצר הם ממש הפקות שכל אחת מהן תיקח שבוע שבועיים.. אבל אני מניחה שתוך כדי תנועה אני אולי אצליח לחשוב על פוסטים יותר קלילים שיזכו לתשומת לב.
או שאולי היית ממליץ דווקא לאגור תכנים, ואז לפרסם אותם בסמוך אחד לשני?

ןתודה ל @סולידית שהעלתה ממש פוסט בהזמנה.

נערך לאחרונה ב:
ראיתי, בצרפת, כי החוק שם מפגר.
הלוואי עלינו. החוקים שם מאוד מתקדמים. הפרדה טוטאלית של דת ומדינה. אולי מעט שמאלנים אבל אם אם את מכירה (ואני חושב שאת בכלל לא מכירה) את החוקים הסוציאליים שם תקנאי בכל אמא פריזאית צעירה שיולדה וקיבלה טיפול חינם, תשלום של כמעט שנה על חופשת לידה, ביקור אישי בבית של אחות לעומת מה שהיה ונעלם כאן (טיפת חלב) ופעוטון מגיל כמעט 0 במחיר כמעט 0. וכן, יש בצרפת גם חוקים 'מטופשים ומפגרים' לשמירת זכויות קטינים שאת מנפנפת כלאחר יד.
מה את היית אומרת אם אני הייתי מצלם אותך בחשאי ומעלה את התמונות לאינטרנט?
כל מקרה, אני מעריכה את הדאגה שלך, אבל היא באמת לא רלוונטית לסגנון החיים שלי ולדרך שבה העולם הוירטואלי קשור אליו.
כשתגדלי תביני, יש מה שנקרא חוכמת חיים ואת זה לא לומדים באוניברסיטה או בווטצאפ.

ואני חושב שאת בכלל לא מכירה
זו אמירה קצת מתנשאת, לא?
כשתגדלי תביני,
וזו אמירה ממש מתנשאת, שדי מוציאה את החשק להמשיך את הדיון איתך, אבל אני בכל זאת אשקיע כמה שורות.

1. מה אעשה אם מישהו יצלם אותי ויעלה תמונות שלי לאינטרנט?
כלום. לא מפריע לי.
אם זו תמונה מאוד מביכה, אבקש ממנו יפה להסיר אותה.
אם זו תמונה שהועלתה בכוונת זדון כדי לגרום לי נזק - פה יש מקום להיעזר בחקיקה, אבל לא זה המקרה בהעלאת תמונות של ילדים.

2. אישית אני לא מקנאת בחוקים סוציאליים מהסוג שמייצר כלובי זהב לנשים, ואני גם לא מאמינה בתשלום עבור חופשת לידה במדינת ישראל.
משפחה זה משהו שצריך לתכנן בדיוק כמו את התקציב, ולא ברור לי למה המדינה צריכה לקחת מיסים מכלל האוכלוסיה כדי לממן את אלו שבחרו לעשות ילדים.

אם זו תמונה שהועלתה בכוונת זדון כדי לגרום לי נזק - פה יש מקום להיעזר בחקיקה, אבל לא זה המקרה בהעלאת תמונות של ילדים.
מכבד את דעתך למרות שלחלוטיו אני לא מסכים איתך. וכפי שאמרתי, בעוד מספר שנים תרדי לסוף דעתי.

@yossik זו פוביה לא מבוססת ותו לא, נשמע כמו תופעת לוואי של פער הדורות ולא יותר.
התחלת באיומי פדופילים..
נניח ואיזה פדופיל שומר את התמונות של הילדים שלי במחשב שלו, מה בדיוק אמור להפחיד אותי פה.
הרבה יותר מלחיצים אותי הורים שלא סוגרים את השער של הגן כשהם אוספים את הילדים כי זו סכנה ממשית.

אח"כ עברנו ל"כשתגדלי תביני" כי בצרפת איזה ילד עם תסביכים תבע את ההורים שלו.
אתה יודע, גם הטינאייג'ר של מדונה מפרסם סטטוסים שאמא שלו כלבה - שנסיק מזה שאסור להיות כוכבי פופ?

אם אתה מכיר סכנה קונקרטית, בוא תחלוק איתנו, אני בטוחה שאני לא היחידה שסקרנית מה אני כבר לא יודעת מפאת גילי הצעיר (בחיי, מזמן כבר לא התייחסו אלי כאל נערה פוחזת, זה אפילו קצת מרענן)
את הילדים שלך אל תצלם ואל תפרסם, עזוב אותי בבקשה להחליט לבד, ואני אודה לך אם תוותר על הטון המתנשא והפטרוני.

הדבר היחיד שיש באמת לשקול בחיוב לוותר עליו - זה להעלות תמונות של ילדים קטנים בעירום חלקי\מלא שהיפותטית יכול לגרור התקפה של פדופיל שיידלק עליו. למרות שאני לא מכיר שום מקרה כזה בארץ והסיכוי שואף ל0 זה הדבר היחיד שהייתי נזהר בו. כל השאר באמת סתם פוביות שאין להם הרבה קשר למציאות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
W מה לעשות עם כסף מתחת לרף פתיחת תיק השקעות שוק ההון 6
N מה כדאי לעשות עם כסף בעו"ש שאצטרך בטווח הקרוב? שוק ההון 6
אקה הרבה כסף וקצת ידע, מה לעשות? שוק ההון 21
Yos מה לעשות עם כסף זר קטן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
flower להעזר במשכנתא כדי לעשות כסף נדל"ן 7
זאב לעשות כסף מזבל – היומן של זאב יומני מסע אישיים 181
N לגבי עץ מלא שברשותי האם אפשר לעשות ממנו כסף ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
the_newbie דרכים לעשות כסף "קל" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 101
oz1987 לקנות דירת 4 חדרים ב-120 אלף שקל: 5 ישראלים שהחליטו לעשות הרבה כסף בחו"ל נדל"ן 31
Erap כסף שהצטבר בחשבון מט"ח בבנק. מה כדאי לעשות? שוק ההון 19
מ איך לעשות כסף בשוק מבלי להשקיע? שוק ההון 7
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
N מתלבט מה לעשות ברקע הירידות האחרונות בשוק ההון שוק ההון 26
I מה לעשות עם ההשקעות בארץ בזמן רילוקיישן? שוק ההון 14
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
נ מתנגד להפיכה המשטרית, מה לעשות כצרכן פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 126
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ר מה לעשות עם פנסיה לא פעילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
O איזה הקצאת נכסים לעשות שוק ההון 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R מה לעשות עם כספים שמיועדים לבניית בית ? שוק ההון 21

נושאים דומים

Back
למעלה