1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

יאוש מקופת גמל להשקעה בהלמן אלדובי

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י JonJonJon, ‏16/4/19.

data-full-width-responsive="true">
  1. Solidic

Solidic משתמש ותיק

חייב להודות שבחברה המתחרה, אינטרגמל (מור השקעות) שירות הלקוחות יחסית טוב, מהיר והאתר מתעדכן על בסיס יומיומי (לאובססיביים שמעוניינים לעשות את הבדיקה השבועית המיותרת על רווחים והפסדים). הפקדות מתעדכנות תוך יום עסקים אחד.
    (לא ממליץ - מספר חוויה אישית)

2. adamshalev

adamshalev מודרטור

אשתף בייאוש שלי גם, ביקשתי לפני חודשיים לעדכן מוטבים בחשבון. שלחתי את הטופס הנדרש וצילום תז במייל. לפני שבוע קיבלתי הודעה שמשהו לא תקין או חסר בצילום ללא פירוט. שלחתי מייל לשאול מה לא תקין (לא יכולתם להגיד מה בעצמכם?) ואחרי שבוע הם ענו שהת.ז. חסרה. עכשיו אני יודע שהיא לא חסרה כי אני רואה אותה מצורפת למייל ששלחתי להם :roll::roll::roll::roll::roll:
    אבל בסדר, אשלח עוד פעם כי למה לא.

3. goldy

goldy משתמש ותיק

שלחתי להלמן שאלה לגבי מעבר מסלול בקופ"ג להשקעה במייל לפני שבועיים ועוד לא ענו לי.
    לא פעם ראשונה שלא עונים לי שם למייל.

אני שונא להתקשר עבור משהו שבקלות יכול היה להיות במייל ובכלל מעדיף את כל ההתנהלות שלי במייל. הם כנראה לא.

4. matan1070

matan1070 משתמש סולידי

כל כך מבין אותך ! אני אחי ואבא שלי יש לנו עסק משפחתי שכבר מעל חודשיים ניסיתי לפתוח שלחתי את כל הפרטים מילאתי את כל הביורוקרטיה אמרו שהכל בסדר ויפתחו הגיע ה15 לאפריל ולא נכנס , שוב מרדף עד שנדב הסמנכ"ל שנמצא כאן בפורום הרים את הכפפה ועזר לי ותוך כמה ימים פנה אלי אדם יותר בכיר ונראה שבימים הקרובים הכל יצא לפועל @נדב .

נדב אוהב/ת את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.