• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם אתם נושאים נשק?

יכולת לחפש מופעים שלו ולראות של"רוצחים ישראלים" קוראים קומנדו.

@אורי אאל"ט בארה"ב, מתקני כליאה נקראים Correction Facilities. חוץ מהעובדה שהעציר נכלא לכמה שנים, מצפים גם לאיזו תוכנית שיקום שתקדם אותו ותוציא אותו מאיפה שהוא.
בישראל, מחבל נכנס למערכת למטרת לימודים ולא בדיוק למטרת שיקום.
אני צריך למצוא את המערכון משנות ה-90 איך מבלבלים חיילים חדשים שמגיעים לאזור עזה -

נ.ב.
תזכיר לי... איך בדיוק השוטרים אויימו על ידי השחורים שנורו בגב?
שכחתי פשוט כבר את כל השמות של הערים.
העלית שלוש טענות שאף אחת מהן לא קשורה לדיון:
1. מתקני הכליאה בארץ לא עושים את עבודתם. אולי בהשוואה לארה״ב. איך זה קשור? זה מתיר לך להרוג מישהו ללא משפט כדי שלא יגיע לכלא שלטעמך לא עובד כמו שצריך? פעל לשינוי מערכת הכליאה.
2. הוראות פתיחה באש מבלבלות. אני לא מסכים. עברתי והעברתי את הוראות הפתיחה באש אלפי פעמים. הן ברורות מאוד.
3. בארה״ב שוטרים ירו בשחורים ללא הצדקה. מה זה קשור? האם זו אמת המידה שלך? שוטרים עבריינים?

בבקשה -

דרך אגב @אורי התיאום ציפיות הוא לא עם הטרוריסטים (סליחה, לוחמי חרות).
הציפיות הן מול בית המשפט בהאג, שלאחרונה האמריקאים כבר התלוננו שזה מפריע להם לפעול מול דאע"ש, כי בזמן שהם (האמריקאים) מחוייבים להקים מערכות נגד התקפות אוויריות, הטרוריסטים פשוט מעמידים אזרחים מול החלון עד שנגמר למטוסים דלק.
מצד שני, יורים ממזלט לעבר בית חולים (למרות שיודעים מה, איפה וכיצד) ורק אומרים סליחה, בזמן שאם בישראל זה קורה בשוגג ומתנצלים "דורשים חקירה מקיפה בנידון" (ביטוי ממורק ל"דורשים להעיף ראשים")
שוב, לא קשור בכלל. בית המשפט בהאג אמר משהו על כך שאסור לירות במי שעומד להרוג אותך? אתה מדבר מהירהורי לבך, בדיוק כמו שאני כותב ״טרוריסט״ ואתה מנסה להכניס מילים לפיו של הצד השני, שלי, כאילו אני קורא להם ״לוחמי חירות״. אתה ממציא אנשי קש ומגיב להם.
סוגיית הסטנדרט הכפול בו נמדדת ישראל בזירה הבינלאומית, למשל בדוגמא שהבאת על בית החולים, נכונה באופן כללי, אבל שוב, לא קשורה כלל לדיון.

@אורי חשבתי וניסיתי לענות לכל טענותייך על חוסר העניין בתשובות שלי.
אין לי כח לויכוח פוליטי נוסף.

אם ננסה לחזור לדיון המקורי - "האם אתם נושאים נשק", כבר אמרתי בהתחלה - אני לא נושא נשק, כדי שבטעות לא יעלה לי לראש שאני רמבו.
ראה התמונות של @yossik , אדם קופץ מול משאית עם מקל גדול.

ישבתי על הגדר והקשבתי לטיעונים במיוחד נשק/אומנות לחימה.
יש לי ניסיון בנשק חם וקר וגם באומנות לחימה.
חגורה שחורה בטאי-קוון-דו, לאחר מכן שנת לימוד בתורת הקאנג-פו, שנתיים כמאבטח (לא אילו שבודקים תיקי נשים בקניונים), שנתיים ליוויתי טיילים בארץ כמאבטח וחובש.
אימוני הנשק שעברתי היו מפרחים מאוד, זה לא היה רק מטווח לקבלת רישיון אלא אימוני צליפה וגם קרבות מגע עם נשק כמו חטיפת נשק מהיריב ונטרולו.
אימוני אומנות הלחימה דורשים התמדה, אורח חיים, פילוסופית חיים (way of life) וכושר פיזי מעל ומעבר.
אבל, למי שרק מתחיל באומנות הלחימה יש לו יתרון אדיר על כל בנאדם ממוצע. חודש האימון הראשון מקנה בסיס להבנת הנושא, טכניקות הגנה והתקפה מאוד פשוטות ויעילות ובמיוחד הימנעות מעימותים.
בזמן האימונים באומנות הלחימה את/ה מקבלים גם תפקיד של חונך לצעירים בנושא. ראיתי ילדים ונערים חנונים שמאיזו סיבה נהפכו לשק חבטות בבתי ספר ולאחר כחודש ועדיין ללא כושר פיזי מספיק השכיבו את הבריון השכונתי שהתעלל בהם בשתי שניות והפכו למלכי הכיתה.
עכשיו מה דעתי על נשיאת נשק חם - לא ולא חד משמעי אלא אם אתם מקצוענים. החוק קובע כי חייבים להפריד בין האקדח למחסנית. ז"א אם אתם נוהגים ברכב, האקדח בתא הכפפות והמחסנית בבגאג' (או ההיפך). אם אתם הולכים עם נשק אז גם כן נדרשת הפרדה וכן יש גם חובה לחבר את האקדח עם כבל מתכת לחגורה למניעת חטיפת נשק. בגדה יש הנחות ועצימת עיין בנושא והנשק תמיד טעון וכדור בקנה.
עכשיו, דמינו לכם שכל מי שעבר קורס חפיף במטווח, קיבל רישיון לנשיאת נשק מוציא את כלי המשחית מהבוידם, טוען מחסנית, מסתובב בחוצות העיר כמו רמבו, שומע משהו היסטרי צועק "מחבל" ויורה לכול הכוונים ללא הבחנה, פוצע או הורג חס וחלילה גם אנשים תמימים, שב לביתו לאחר תחקיר קצר במשטרה, אשתו אומרת "גבר, גבר", מנחמת, מפנקת ומעריצה אותו, מניח את האקדח הטעון על השולחן, הילד משחק עם האקדח, פולט כדוד ופוגע באחותו...
המחבלים הצעירים דוקרים לפי מה שראו בסרטים - הנפת יד כלפי מעלה וניסיון הנחתה של הסכין שזו טכניקה אומללה ולא נכונה. סכינאי אמיתי ינסה לדקור קודם בבטן או לשסות את הצוואר בצורה רוחבית. ומאחר ולפי מה שראיתי בכול הקליפים האחרונים מזירות הפיגוע של המחבלים הסכינאים, הטכניקה הפשוטה ביותר להתגונן נגדם היא - הרמת האמה בזוית של 90 מעלות מעל הראש, או יצירת X עם שתי ידיים מעל הראש כדי לעצור את הסכין.
http://i2.wp.com/www.thomaswictor.com/wp-content/uploads/2015/10/blocking_a_knife.jpg
ואחר כך בעיטה לביצים (אשכים בעברית צחה) שזה האיבר הרגיש ביותר לגבר.
אין אף גבר בעולם עם אשכי ברזל, ברגע שפוגעים בהם הבנאדם מתקפל ואז מנחיתים מכה עם זווית כף היד בעורף והוא מנוטרל למספר שניות ואפילו דקות אם פגעתם בעצב מnרכזי. עדיף לגרון שזה ינטרל אותו לזמן רב יותר אבל דורש טכניקות מתקדמות כמו אגרוף לסנטר ואחר כך לוושט שזה עוצר את הנשימה לזמן מה.
לסיכום - לא לנשק אלא אם אתם מקצוענים וכן לאומנות הלחימה שיש בה ערך מוסף לחיים בריאים.
יוסי אתה התגלמות הbadass! :)

תקנה בארץ לא חסר איפה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
F אתם מפזרים בין כמה ברוקרים ? פוסטים מאיכות נמוכה 14
C אילו יריחונים/מגזינים אתם קוראים? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 12
ש חוץ מיס/הוט איזה רשת אתם ולמה? צרכנות פיננסית 5
ד האם אתם רואים בנפילה של הביטקוין בשבוע האחרון הזדמנות קנייה ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 358
M כמה נפשות אתם, וכמה כסף בממוצע אתם מוציאים בשנה על חופשות בארץ ובחו"ל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ב איך אתם עוקבים אחרי התיק שלכם? שוק ההון 17
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
S איך אתם משקיעים באג״ח בתקופה הנוכחית שוק ההון 1
נ מה אתם קונים כאשר אתם משקיעים בS&P 500? מה החלופות? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
ל כמה צדקה אתם נותנים בחודש פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 132
S איך אתם ממקסמים חיסכון עם מועדוני צרכנות וקופונים צרכנות פיננסית 10
TheOneTech כל כמה זמו אתם שולחים קריאות מונה לספקית גז שלכם? פוסטים מאיכות נמוכה 0
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
N איך אתם עוקבים אחר ההשקעות שלכם ב-2023? שוק ההון 15
T איך אתם מחכים לרכישת דירה באזור שהגדרתם? נדל"ן 23
N באיזה אפיק סולידי אתם משתמשים בימים אלו? שוק ההון 17
לב מישקין עבודה משרדית - איך אתם שורדים את זה? אוף טופיק 53
deussex האם אתם עושים חוזה השכרה דרך עורך דין ? מרגיש מבולבל, אשמח לתובנות נדל"ן 28
א סיכון מס בקרן השתלמות או שילוש של דמי הניהול - מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 9
ב לחיות על הקצה או ללכת על בטוח - מה אתם הייתם עושים? נדל"ן 14
fizban קרן השתלמות IRA - עם איזה בנק אתם עובדים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 36
S ניתוח טכני - איך אתם עושים? פוסטים מאיכות נמוכה 9
A ברוקר ישראלי - דרך איפה אתם ממליצים להשקיע? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ב עם כמה כסף אתם פרשתם? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 17
Y איך אתם מחשבים תשואה נדל"ן 6
H איך אתם מתכננים לראות את המונדיאל? פוסטים מאיכות נמוכה 4
deussex עד כמה אתם סומכים להפקיד את כל הכסף בבית השקעות ישראלי ? שוק ההון 81
ס מה אתם הייתם עושים ? דחיית תואר בשנה למען מקום טוב יותר אוף טופיק 13
Shnizelia באיזה תיק גב אתם משתמשים? פוסטים מאיכות נמוכה 12
C איך אתם מתמחרים את שווי הנכס שלכם בתוך הפרוטפוליו השקעות? נדל"ן 11
ה איך אתם עושים את זה ? יומני מסע אישיים 40
R איך אתם מנהלים את הדירה המחולקת? נדל"ן 3
Y כמה אתם משלמים חשבון גז? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
lavi מרגע זה אתם עם כסף - ביטוח דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
deussex האם אתם עושים משהו ספציפי בעקבות האינפלציה, והמצב בשווקים ? פוסטים מאיכות נמוכה 39
H בכמה אתם קונים קילו פירות וירקות צרכנות פיננסית 10
P האם אתם שמחים בחלקכם? ( מבחינה חומרית) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 66
M אז איך אתם עם הוצאות החגים פורים ופסח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
צ איך אתם מכבים את המוח פוסטים מאיכות נמוכה 40
deussex האם אתם עושים פעילויות מנע בעקבות המלמחמה באוקראינה בתיק/קופות גמל ? שוק ההון 25
Avi W איך אתם עוקבים אחרי הדיבידנדים פוסטים מאיכות נמוכה 1
M מאיפה אתם קונים ביטקוין ולמה? השקעות אלטרנטיביות 1
M מה אתם עושים עם הגמל להשקעה עם כל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
בובין חוט-השני איך אתם מוודאים שטח נכס (דוגמא מוחשית בפנים) נדל"ן 2

נושאים דומים

Back
למעלה