• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עבודה משרדית - איך אתם שורדים את זה?

לב מישקין

משתמש רשום
דירוג
7
שלום לכולם.

פוסט פריקה.

מסכם כשנה וחצי במשרד.

זה תמיד ככה במשרדים? כל הרעל הזה והמתח בין אנשים והיריביות והרגישויות והתככים והמזימות?

אני פשוט מותש מזה.

רוצה לבוא לעשות את העבודה בשקט בלי כל הרחש בחש הזה וכל הזמן להיזהר לא לדרוך על אחרים וכל הזמן זמזום של מי שחותר לתנאים משופרים ומי שמרכל על אחרים.

אולי ככה זה בעבודות משרדיות???

זה פשוט מתיש. יש הרבה סופשים שאני לוקח איתי מחשבות לבית על מה יהיה ואיך אסתדר.

בא לי לעבוד עם אנשים טובים ובלי כל היום להיות על המשמר ולהיזהר לא לדבר חופשי כי חלק מהאנשים ישתמשו בזה אחרי זה בשביל להגחיך אותך או נגדך.

אני רוצה להישאר לכל הפחות תקופה לצבור ניסיון במשרד הנוכחי לא רוצה לעזוב יחסית מהר.

עכשיו ראש הצוות שלי החליטה שאני חותר תחתיה ודו פרצופי ולא כנה והיא זורקת לי הערות רעילות ועוקצניות ומרגיש שהיא ממש טעונה עלי על לא עוול בכפי. דווקא עד עכשיו חשבתי שהיא בנאדם הגון.

השאלות שלי:

1. אולי זה רק ההתחלה ועם השנים לומדים להסתדר וגם כבר תופסים פוזיציה ומקצועיות ומפסיקים להתבוסס בביצה העכורה המשרדית.
מה הניסיון שלכם??

2. יש לכם טיפים איך לשרוד עבודה משרדית בהיבט החברתי?

3. הייתם יוזמים שיחה עם ראש הצוות? היא יכולה להתפוצץ עלי ואני חושש מזה. אני מעדיף שהיא תרגע לבד עם הזמן. מה כדאי לעשות?

4. יצא לכם לעבוד במשרד בכיף והרמוניה ללא תככים ומזימות או שזה תמיד ככה?

יצא לכם לעבוד במשרד בכיף והרמוניה ללא תככים ומזימות או שזה תמיד ככה?
כן.

בגדול נשמע שחזרת לתיכון. תברח מהמקום הזה כמה שיותר מהר ותחפש משהו נורמלי. יש מספיק כאלה.
עדיף במשרה שדורשת כישורים אמיתיים ואנשים מגיעים אליה כדי לעבוד קשה ולהביא תוצאות.

ובלי כל היום להיות על המשמר ולהיזהר לא לדבר חופשי
מה זה מבחינתך לדבר חופשי?
ואם אתה מדבר חופשי, למה אתה מקטר על אלה ש
כל הרעל הזה והמתח בין אנשים והיריביות והרגישויות והתככים והמזימות?
יכול להיות שהדיבור החופשי שלך גם מייצר רעל ותככים?

באופן כללי, אנשים לא מדברים אף פעם באופן חופשי (כלומר, כל מה שמתחשק להם בלי להתחשב אם זה פוגע במישהו אחר) אלא אם יש להם בעיה בהבנה חברתית.

נראה שאתה עובד במקום רעיל.
לפעמים יש חיכוכים פה ושם ויש אולי אדם או שניים שפחות נעים איתם אבל סך הכל החוייה טובה.
ב2 תפקידים האחרונים שלי הייתי בצוותים ממש קטנים ושם בכלל יש אוירה טובה מאוד.

קשה לשפוט בלי לדעת את הצד שלה, אני מנהל אנשים והייתה לי מהנדסת שחתרה תחתי, מהרגע שזה קרה היא הייתה שרופה אצלי, למזלה המנהל שלי היה אפס ובמקום לתמוך בי ולאפשר לי לפטר אותה או להעמיד אותה במקום \ פשוט העביר אותה לצוות אחר אשכרה נתן לה מה שהיא רוצה.

בכל מקרה לגופו של עניין, אם היא אומרת לך בפנים שאתה חותר תחתיה אין דרך חזרה משמה, ללא קשר צריך לדעת לשחק את המשחק הפוליטי כי יש את זה בכל משרד \ חברה \ ארגון אבל אם החוויה הכללית רעה אז פשוט תחליף ותחשוב עם עצמך מה אתה יכול לעשות להבא יותר טוב על זה אתה יכול לשלוט על אחרים לא.

היה לי מנהג בחברה שעבדתי בה שהייתי עובר בין המתכנתים אצלנו ושואל אותם שאלות של כאלו של ראיונות עבודה בתכנות או במתמטיקה, סתם בשביל הכיף (בוגרי מדמ"ח יבינו). מן סוג של אסקפיזם כזה. העבודה היתה כל-כך משעממת ואפורה, כולם ישבו מול המחשב כמו זומבים. ראיתי את זה בתור שליחות להוסיף לאווירה במשרד משהו שיהיה בו איזה אתגר שכלי ויאפשר להביע קצת יצירתיות.

זה היה "הקטע שלי", לתת לשאול מדמ"חניקים שאלות במדמ"ח. היו עוד אנשים שהיה להם את הקטע שלהם. היה איזה אחד שהיה אוהב לדבר על כלכלה ואחד אחר עם תואר שני בפסיכולוגיה... היו כל מיני אנשים מעניינים, אנשים שיש להם (רחמנא לצילן) תחומי עניין נוספים שהם לא עבודה שאפשר לדבר עליהם. אז תהיה אחד כזה, תהיה בן אדם מעניין. תהפוך את מקום העבודה למקום מפגש בין אנשים שמשתפים בניהם תחומי עניין שונים ולומדים דברים אחד מהשני; ופעם ב- מתקתקים קצת על המקלדות המכאניות כדי שהבוס ישמע ויהיה מבסוט.

ככה אני שרדתי :)

נראה שאתה עובד במקום רעיל.
לפעמים יש חיכוכים פה ושם ויש אולי אדם או שניים שפחות נעים איתם אבל סך הכל החוייה טובה.
ב2 תפקידים האחרונים שלי הייתי בצוותים ממש קטנים ושם בכלל יש אוירה טובה מאוד.
מחזק את ההודעה הזאת. נשמע שהמקום ספציפית בעייתית.

לוקח איתי מחשבות לבית
עד שתחליט מה לעשות (להישאר או לחפש עבודה אחרת), תעשה הסכם עם עצמך- ברגע שאתה יוצא מהעבודה בסוף היום, אתה משאיר את העבודה- בעבודה.
כשאתה מגיע הביתה-אתה משאיר את הבעיות של העבודה מחוץ לדלת.

אני יודעת שזה לא קל לעשות את הסוויץ' הזה, אבל כמו כל הרגל חדש-צריך לחזור עליו שוב ושוב עד שהוא נטמע.
באמת חבל על הזמן והאנרגיות שלך, שיכולים להיות מופנים לדברים טובים יותר בשבילך.

זה תמיד ככה במשרדים? כל הרעל הזה והמתח בין אנשים והיריביות והרגישויות והתככים והמזימות?

אני פשוט מותש מזה.
הגיע הזמן להודות, הרבה מעסיקים מוכנים לשלם לנו לא בגלל שאנחנו הכי טובים במקצוע שלנו, סביר שיותר מחצי מאתנו פחות מתאימים ושהיה קל להחליף אותנו אלמלא אוכלוסיות פחות משכילות היו רוכשות השכלה.

הם משלמים לנו כי אנחנו מוכנים מרצוננו החופשי לסבול את כל הרעל הזה או במקרים מסויימים האופי שלנו מתאים להעדפות שלהם כמו כפפה ליד/סוגר להם פינות.

כמו כן, לומר שפרודקטיביות וייצרנות בתעשייה נובעות משיחות מסדרון ומהפסקות סביב מכונת הקפה והקפיטריה (נראה לי שיש מחקר או שניים שמראים זאת) חוטא למציאות. 70% מהזמן לדעתי הם ריכולים, ליקוק לבוס, הקטנה של עובדים אחרים וכו' וכו', רק 30% או פחות מסתכמים בפרודקטיביות וייצרנות.

נראה לי שאנו מצויים בתזוזה טקטוקנית בעניינים האלו, בזמן שבנייני המשרדים הם בנייני רפאים והעובדים מתנים העסקה ביומיים מהבית לכל הפחות, פלטפורמות GPT/דיסקורד ואחרות אולי עשויות להחליף את המושגים "בנייני משרדים"/"ארגון"/"מקום עבודה".

עידן מפחיד ומעניין.

עכשיו ראש הצוות שלי החליטה שאני חותר תחתיה ודו פרצופי ולא כנה והיא זורקת לי הערות רעילות ועוקצניות ומרגיש שהיא ממש טעונה עלי על לא עוול בכפי. דווקא עד עכשיו חשבתי שהיא בנאדם הגון.
לא יודע אם מה שאכתוב עכשיו רלוונטי ספציפית למקרה שלך, אבל באופן כללי לדעתי מקומות עבודה מתאימים יותר לאנשים שמיסודם הם טובים יותר בעניינים חברתיים ובשימוש במניפולציות חברתיות. אין בזה רע הכרחי, מדובר בצורך של השוק כנראה.

נערך לאחרונה ב:
הם משלמים לנו כי אנחנו מוכנים מרצוננו החופשי לסבול את כל הרעל הזה או במקרים מסויימים האופי שלנו מתאים להעדפות שלהם כמו כפפה ליד/סוגר להם פינות.
איזה שטויות.
מעסיקים משלמים כדי שתעשה את העבודה שלשמה גוייסת בצורה המיטבית.
הרעל המדובר נוצר מאנשים שכישורי התקשורת שלהם מנווטים לריכולים והתמרמרויות. אפשר לשנות את זה, מספיק שאדם אחד מחליט לשוחח רק על דברים נחמדים בהפסקות, ואת מה שיש לו להגיד על בעיות שהוא נתקל בעבודה - להפנות לאנשים הרלוונטים כדיון/הצעה ולא כרכילות. אדם אחד יכול להשפיע לטובה (וגם לרעה) על ההתנהלות החברתית סביבו. ראיתי את זה כל-כך הרבה פעמים בחיי העבודה שלי (וגם שומעת מילדיי, והם נהנים מחברת הקולגות שלהם) כך שאני לפחות יכולה להמליץ לנסות את הדרך הזאת.

איזה שטויות.
מעסיקים משלמים כדי שתעשה את העבודה שלשמה גוייסת בצורה המיטבית.
הרעל המדובר נוצר מאנשים שכישורי התקשורת שלהם מנווטים לריכולים והתמרמרויות. אפשר לשנות את זה, מספיק שאדם אחד מחליט לשוחח רק על דברים נחמדים בהפסקות, ואת מה שיש לו להגיד על בעיות שהוא נתקל בעבודה - להפנות לאנשים הרלוונטים כדיון/הצעה ולא כרכילות. אדם אחד יכול להשפיע לטובה (וגם לרעה) על ההתנהלות החברתית סביבו. ראיתי את זה כל-כך הרבה פעמים בחיי העבודה שלי (וגם שומעת מילדיי, והם נהנים מחברת הקולגות שלהם) כך שאני לפחות יכולה להמליץ לנסות את הדרך הזאת.
אני מתחיל לחשוד בבומריות ;)

מה שכתבת רלוונטי בהנחה והעובד מתאים לתעשיות המכניסות המון כסף. בהנחה שהכי רחוק שיגיע זאת משרה סביב השכר החציוני או הממוצע, נראה לי שאני יותר בכיוון ברוב מקומות העבודה. קחי גם בחשבון שמה שהצעת זאת בדיוק אותה מניפולטיביות או דרישה למיומנויות חברתיות על חשבון מיומנויות מקצועיות בהרבה מקרים.

נערך לאחרונה ב:
שלום לכולם.

פוסט פריקה.

מסכם כשנה וחצי במשרד.

אני פשוט מותש מזה.

מזדהה עם דבריך. אני שקלתי לפתוח דיון בנושא, אבל ירדתי מזה.

חזרתי לעבוד מאחד הביג 4 אחרי כמה שנים טובות במשרדים קטנים. מהרבה בחינות יש שדרוג בשכר ובתנאים, אבל האנשים ג'יזס אשכרה עודף סגמ"ת עם מנטליות של עבד כי ימלוך.

המון תככים ומזימות. פוליטיקה משרדית מגעילה. תחילה עבדתי מול אחד שאגר אצלו עבודה וזרק לי פירורים. חצי שנה ירקתי בתקרה ולא הבנתי על מה בכלל משלמים לי משכורת. הלכתי למנהלת הראשית שלי (שהיא ממש-ממש-ממש אחלה וכנראה הסיבה העיקרית שאני עדיין שם) והיא הזיזה אותי למנג'רית אחרת. עכשיו אני עובד מולה. בהתחלה הייתה מאוד נחמדה, תקשורתית ומשתפת, אבל בשבועות האחרונים התהפכה עלי. כל הזמן תוקפת, נוזפת, גוערת, מקטינה, לא נותנת לי להוציא מילה מהפה. לחוצה כאילו מי ישמע הסורים על הגדר.

זה פשוט אנשים קטנים שבמקום לבוא לעבוד, לזרום ולעשות כסף מתעסקים בפוליטיקה מכוערת כי הם חושבים שזה מה שיאפשר להם לטפס בסולם התאגידי. מנטליות של שכירים קטנים שהשתן עלה להם לראש ולא מבינים שיכולים להעיף אותם מהיום למחר לרחוב בלי למצמץ.

האמת גם אני מותש מכל זה. שקלתי להתפטר, אבל אני צריך לקחת משכנתא בקרוב וחוץ מזה אין לי כרגע אפשרות תעסוקה יותר טובה. שקלתי מעבר לביג 4 אחר למחלקה אמריקאית אני מכיר שם מישהו והוא אומר שהאווירה ממש סבבה. זה לא מפתיע אחרי הכל מדובר ב-anglos אז הם פחות מגעילים מישראלים מבחינות מסוימות, אבל גם להם יש קטעים אלוהים ישמור. באמת שאני לא יודע מה יותר גרוע מנטליות ישראלית או מנטליות אמריקאית.

נערך לאחרונה ב:
לחזור למנג׳ר שתחתיו ירקתי בתקרה? האמת שקלתי את זה.

אני מתחיל לחשוד בבומריות ;)
ברור, בומרית גאה :)
*אבל דיברתי גם על ילדיי.
בהנחה שהכי רחוק שיגיע זאת משרה סביב השכר החציוני או הממוצע
מנסה להבין: אתה מתכוון שבמקומות עם שכר ממוצע-נמוך יש אווירה רעילה ובמקומות עם שכר גבוה לא?
ראשית, המגיבים כאן מראים שאווירה רעילה יכולה להיות בכל מקום.
שנית, אני טוענת שאפשר לשפר אויירה רעילה בכל מקום.
שלישית, אנשים שטוענים לאווירה רעילה כלפיהם, בדרך כלל לא שמים לב שיש להם חלק באותה אווירה. אין צורך להיתמם ולשקר לעצמך שאתה מלאך והאחר שטן.
בהתחלה הייתה מאוד נחמדה, תקשורתית ומשתפת, אבל בשבועות האחרונים התהפכה עלי. כל הזמן תוקפת, נוזפת, גוערת, מקטינה, לא נותנת לי להוציא מילה מהפה. לחוצה כאילו מי ישמע הסורים על הגדר.
אם היא תוקפנית רק כלפיך, תבדוק איתה ועם עצמך מה קרה.
אם היא תוקפנית גם כלפי האחרים- כנראה מופעלים עליה לחצים (בעבודה ו/או בבית) שמשפיעים עליה לרעה.
וחשוב להזכיר שכולנו נמצאים על המנעד שבין אמפטיה ונחמדות לאנטיפתיה ורשעות. וזה יכול להשתנות לפי הטריגרים המזדמנים.

שלישית, אנשים שטוענים לאווירה רעילה כלפיהם, בדרך כלל לא שמים לב שיש להם חלק באותה אווירה. אין צורך להיתמם ולשקר לעצמך שאתה מלאך והאחר שטן.
זה לא נכון. אווירה רעילה בארגון זו אשמת המנכ"ל בלבד. אני מסכים עם ווטרן-טירון פה, בהרבה מקרים משתלם להנהלה לייצר את האווירה הזו באופן מכוון.
אז נא לא להאשים את העובדים הפשוטים. זה יהיה מבורך אם תבואי לעבודה עם מטהר-אוויר, אבל זה עדיין לא אומר שאת אשמה בזה שהאווירה עכורה מלכתחילה.

אם היא תוקפנית רק כלפיך, תבדוק איתה ועם עצמך מה קרה.
אם היא תוקפנית גם כלפי האחרים- כנראה מופעלים עליה לחצים (בעבודה ו/או בבית) שמשפיעים עליה לרעה.
וחשוב להזכיר שכולנו נמצאים על המנעד שבין אמפטיה ונחמדות לאנטיפתיה ורשעות. וזה יכול להשתנות לפי הטריגרים המזדמנים.

בכללי היא אדם די אגרסיבי. קצת ערסית כזאת. פעם הלכתי איתה בתל אביב ורוכבת קורקינט כמעט התנגשה בה ושאלתי אותה אם היא מרגישה שהחיים בישראל הפכו להיות יותר לחוצים בזמן האחרון והיא התחילה " השמאלנים המחורבנים האלה %$@#&* בגללם אין לנו דמוקרטיה". מאז אני נזהר.

אני לא אומר שאני קדוש, תמים ועובד הכי מדהים בארגון. היו כמה פאקים מהצד שלי. לא מכחיש. היו כמה דברים שהיא ביקשה ממני לעשות ולא עשיתי בין היתר כי אני מתמרן בין שתי מחלקות. אני גם לא פוסל שהיא עוברת משהו במישור האישי שמקרין על ההתנהגות שלה במשרד. אבל עדיין יש דרך לדבר. היא יודעת אין לי הרבה ניסיון בנישה שלה. היא יודעת שאני לא 100% שוחה בתיק. לא יכול להיות שהיא מצפה ממני לזכור הכל בעל פה וברגע שאני אומר לה "שנייה בודק במיילים" היא מתחילה לצאת עלי או שאני מנסה לפתח שיחה מקצועית היא ישר קוטעת אותי.

ביום חמישי עשינו שיחת Teams ואני ממש החזקתי את עצמי לא לנתק לה בפרצוף. רוצה לעבוד לבד לכי תעבדי לבד. go f*** yourself. בחיי כל אדם בארגון הזה יותר רעיל מהשני. הכי גרוע שאי אפשר לא לקחת את זה הביתה. אני כבר שלושה ימים חושב על השיחה שהייתה לנו ביום חמישי.

נערך לאחרונה ב:
שלום לכולם.

פוסט פריקה.

מסכם כשנה וחצי במשרד.

אני פשוט מותש מזה.

רוצה לבוא לעשות את העבודה בשקט בלי כל הרחש בחש הזה וכל הזמן להיזהר לא לדרוך על אחרים וכל הזמן זמזום של מי שחותר לתנאים משופרים ומי שמרכל על אחרים.

אולי ככה זה בעבודות משרדיות???

זה פשוט מתיש. יש הרבה סופשים שאני לוקח איתי מחשבות לבית על מה יהיה ואיך אסתדר.

בא לי לעבוד עם אנשים טובים ובלי כל היום להיות על המשמר ולהיזהר לא לדבר חופשי כי חלק מהאנשים ישתמשו בזה אחרי זה בשביל להגחיך אותך או נגדך.

אני רוצה להישאר לכל הפחות תקופה לצבור ניסיון במשרד הנוכחי לא רוצה לעזוב יחסית מהר.

השאלות שלי:

1. אולי זה רק ההתחלה ועם השנים לומדים להסתדר וגם כבר תופסים פוזיציה ומקצועיות ומפסיקים להתבוסס בביצה העכורה המשרדית.
מה הניסיון שלכם??

3. הייתם יוזמים שיחה עם ראש הצוות? היא יכולה להתפוצץ עלי ואני חושש מזה. אני מעדיף שהיא תרגע לבד עם הזמן. מה כדאי לעשות?

4. יצא לכם לעבוד במשרד בכיף והרמוניה ללא תככים ומזימות או שזה תמיד ככה?
תעבוד בעוד מקומות, תראה איך זה. מאוד תלוי במקום עבודה, לא מעט סובלים מהבוסים שלהם, ככל שתבין מוקדם יותר מה אתה יכול ומה לא ותצבור בטחון אולי זה יעזור לך(אני אומר אולי כי אני עוד לא צברתי).

מו כן, לומר שפרודקטיביות וייצרנות בתעשייה נובעות משיחות מסדרון ומהפסקות סביב מכונת הקפה והקפיטריה (נראה לי שיש מחקר או שניים שמראים זאת) חוטא למציאות. 70% מהזמן לדעתי הם ריכולים, ליקוק לבוס, הקטנה של עובדים אחרים וכו' וכו', רק 30% או פחות מסתכמים בפרודקטיביות וייצרנות.

נראה לי שאנו מצויים בתזוזה טקטוקנית בעניינים האלו, בזמן שבנייני המשרדים הם בנייני רפאים והעובדים מתנים העסקה ביומיים מהבית לכל הפחות, פלטפורמות GPT/דיסקורד ואחרות אולי עשויות להחליף את המושגים "בנייני משרדים"/"ארגון"/"מקום עבודה".
אני מניח שגם אם אנשים יעבדו מהבית ויראו פחות אחד את השני רכילויות, רעל ותככים ישארו, דווקא יותר קל להרעיל דרך המקלדת כאשר לא צריך לראות את מי שנפגע.
מה שכן גם חסרי כישורי כתיבה\דיבור יצליחו להפיץ שמועות מרושעות ביעילות על ידי ה"בינה המלאכותית"

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R שמירת דמי ניהול בקרן פנסיה לאחר עזיבת מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
TamirB98 מתי הזמן הכי טוב לעזוב עבודה? התפתחות אישית 19
H עצה לגבי חיפוש עבודה התפתחות אישית 14
S תביעת אובדן כושר עבודה מהפנסיה אוף טופיק 5
M תשלום מעביד לביטוח אובדן כושר עבודה - האם אפשרי גם חלק השכר שמופנה לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
עידו ג הצעת עבודה - חברה מפוקפקת? אוף טופיק 7
M פנסיה- תביעת אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
TamirB98 עבודה ראשונה בתחום אחרי התואר התפתחות אישית 1
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
E פנסיה או רק פוליסת אובדן כושר עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
עידו ג עבודה/למידה מרחוק התפתחות אישית 17
ק אובדן כושר עבודה קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ד ביצעתי רצף פצויים ולא מצאתי עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
edangz החזר מס עבודה באילת מיסים 0
B עבודה ראשונה בהייטק התלבטות קופג או קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
ד החזר מס לשכיר עם הכנסות ממספר מקומות עבודה מיסים 1
B תושבת חוץ וחידוש ויזת עבודה. אוף טופיק 3
N קורס/עבודה לסטודנט התפתחות אישית 3
ס תשלום מיסים לסטודנט חסר עבודה מיסים 1
ס מענק עבודה בשל המלחמה לעובד חדש אוף טופיק 1
ז חוזה עבודה גלובאלי אוף טופיק 17
S עבודה כעצמאי ושכיר חדש תוך כדי מילואים אוף טופיק 1
א דמי הבראה + ימי חופש אחרי הפסקת עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
Y עבודה בתור שכיר בעת שירות מילואים פעיל אוף טופיק 32
Xeno למי לשלם מיסים? אזרח ארהב, גר בישראל, עבודה אמריקאית, עובד עצמאי מיסים 2
מ מטריה ביטוחית ואובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ב שאלות + צ'ק ליסט למעבר עבודה צרכנות פיננסית 13
N פתיחת קופת גמל להשקעה דרך מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
singleton מענק עבודה במדינות אירופה מיסים 1
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
נגב איך מסתדר בן זוג הייטקיסט של קרייריסטית שקיבלה משרה בארה"ב מבחינת ויזת עבודה ומיסים? מיסים 13
G הרעה בדמי ניהול בגמל וקרן השתלמות עקב מעבר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
ז מענק עבודה - "מס' נכסים לא מזכה" מיסים 1
Tim_Duncan 0 שעות עבודה בחודש מסוים כשכיר במשרה חלקית אוף טופיק 2
E יש לי עסק עונתי. בזמן שאין עבודה תמיד עולה לי לשלב בעוד קריירה. מה אומרים? אוף טופיק 5
B האם להקים פנסיה באופן עצמי לפני תחילת עבודה כשכיר, למי שאין קופה פעילה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
F ביטוח אבדן כושר עבודה בפרישה מוקדמת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
י זומנתי לראיון עבודה מחר (לתפקיד של כלכלן/תמחירן) התפתחות אישית 1
stamEhad סיום עבודה - מימון רכישת אופציות ע"י כספי פיצויים + ימי חופשה מיסים 6
ז עבודה כעצמאי בנוסף לעבודה כשכיר התפתחות אישית 11
S מציאת עבודה בפיתוח תוכנה (אמבדד) בברלין אוף טופיק 6
יבגני_ל מנסה להבין את העלות של ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
yancuk תוכנית עבודה עבור רכישת נכס נדל"ן 10
י סיום תואר ראשון בכלכלה (חד חוגי) וחיפוש עבודה התפתחות אישית 11
יבגני_ל כדאיות ביטוח אבדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ptom חיפוש עבודה במשבר התפתחות אישית 29
C עזיבת מקום עבודה - איך לעשות את זה נכון התפתחות אישית 19

נושאים דומים

Back
למעלה