• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דעתכם על הזדמנויות נדל"ן בחו׳׳ל

מעדיף להחשף למט''ח שאני מעדיף, כמו שבשוק ההון אני דולרי, פע אעדיף להחשף לפאונד. אני מסכים שבכלליות זה ניתן לגידור.
אתה בטח לא זוכר את הימים שבהם פאונד היה 8.5 שח .
סיכון מטבע זה דבר רציני מאוד.

אני מתעניין בהשקעה בנדל׳׳ן בינלאומי ושמח לשמוע דעות על ערים שעדיין גלום בהם פוטנציאל.
מעניין אותי בעיקר השילוב בין פוטנציאל העיר/מדינה
בדבלין יש תשואת שכירות מהגבוהות ביותר באירופה.
מס שכ״ד בניכוי הוצאות - 20%

בנוסף, במידה ואמצא עסקה משתלמת בפחות ממחיר השוק *בארץ* זה לחלוטין דבר שאעשה
אל תיתפס יותר מדי על ״לקנות מתחת למחיר השוק!״. זה יגרום לך לפספס עסקאות טובות בשוק שאתה מאמין בו.

שמח לשמוע דעות לא קונבציונליות, ערים שלא שמעתי עליהם, הזדמנויות, פלוסים ומינוסים וכ׳׳ו..
שנה טובה לכל חברי הפורום

היי
השקעה בנדל"ן די דומה בכל שוק, יש ניואנסים כאלו ואחרים המאפיינים כל שוק.

כאשר אנחנו כמשקיעי נדל"ן מישראל מוסיפים אופציות השקעה גם בחו"ל,
זה מאפשר לנו ליהנות משוק עולה בכל רגע נתון.

זה כמובן מצריך ידע, הבנה, התמקצעות, ולקחת בחשבון רמות סיכון כאלו ואחרות כמו בכל סוג של השקעה,
ובנוסף חשובה היכולת להכיל השקעה עם מימון (הערך המוסף של השקעה בנכס מניב, זה באמצעות מימון).

אחד הקשיים שיש לנו בתחילת הדרך, זה להתמודד עם החשיפה למידע רב בתחום ולאסטרטגיות שונות של השקעה,
בעצם, לצערי רוב המשקיעים הלא מנוסים, מתקשים להבין את ההשקעה, את היתרונות והחסרונות של ההשקעה,
ולכן הם עלולים לקבל החלטה על השקעה שלא מתאימה להם כמשקיעים מתחילים.

אתה בטח לא זוכר את הימים שבהם פאונד היה 8.5 שח .
סיכון מטבע זה דבר רציני מאוד.

את האמת שאני זוכר, גרתי ועבדתי באנגליה בתקופה שלאחר מכן.
גם להיות חשוף רק לשקל זה בעייתי, במיוחד בעולם שבו אני מרוויח בעיקר בדולרים.

היי
השקעה בנדל"ן די דומה בכל שוק, יש ניואנסים כאלו ואחרים המאפיינים כל שוק.

כאשר אנחנו כמשקיעי נדל"ן מישראל מוסיפים אופציות השקעה גם בחו"ל,
זה מאפשר לנו ליהנות משוק עולה בכל רגע נתון.

זה כמובן מצריך ידע, הבנה, התמקצעות, ולקחת בחשבון רמות סיכון כאלו ואחרות כמו בכל סוג של השקעה,
ובנוסף חשובה היכולת להכיל השקעה עם מימון (הערך המוסף של השקעה בנכס מניב, זה באמצעות מימון).

אחד הקשיים שיש לנו בתחילת הדרך, זה להתמודד עם החשיפה למידע רב בתחום ולאסטרטגיות שונות של השקעה,
בעצם, לצערי רוב המשקיעים הלא מנוסים, מתקשים להבין את ההשקעה, את היתרונות והחסרונות של ההשקעה,
ולכן הם עלולים לקבל החלטה על השקעה שלא מתאימה להם כמשקיעים מתחילים.

היי רוני, אני מסכים.

לטעמך מעבר לשיקולים של שווקים ומטבעות זרים, יש שווקים שאתה פועל בהם שאפשרויות המינוף הם מאוד כדאיות כרגע?
אני מתכוון מעבר לריבית בסיסית נמוכה, גם האפשרות לנטילת מספר משכנאות בעבור נכסים, ידידותית לעסקאות עם פן יותר יזמי עבור תושבי חוץ, אותו הדבר בהקשר מיסוי.

אני בעד יתרונות של צפון אנגליה, אבל מהבנתי האפשרות לצמיחה (של מספר נכסים, השקעות נוספות) היא יותר קשה ומעייפת ממקומות אחרים בגלובוס. דעתך?

היי רוני, אני מסכים.

לטעמך מעבר לשיקולים של שווקים ומטבעות זרים, יש שווקים שאתה פועל בהם שאפשרויות המינוף הם מאוד כדאיות כרגע?
אני מתכוון מעבר לריבית בסיסית נמוכה, גם האפשרות לנטילת מספר משכנאות בעבור נכסים, ידידותית לעסקאות עם פן יותר יזמי עבור תושבי חוץ, אותו הדבר בהקשר מיסוי.

אני בעד יתרונות של צפון אנגליה, אבל מהבנתי האפשרות לצמיחה (של מספר נכסים, השקעות נוספות) היא יותר קשה ומעייפת ממקומות אחרים בגלובוס. דעתך?

בכל מדינה נושא המימון שונה ומשתנה במהלך הזמן, ההחלטה היכן להשקיע, צריכה להתבסס על ניתוח כדאיות השקעה, מימון ניתן להשיג גם מישראל.
https://www.youtube.com/watch?v=HnPTv1UMX4E&t=358s

לגבי אנגליה, ניתן לקבל מימון כמשקיעים ישראלים בתנאים מסוימים, אני קיבלתי לפני 3 שבועות משכנתא בלון ל 15 שנים בסך של 150,000 פאונד,
משלם רק ריבית שנתית של 4.54%.

ריבית המימון חשובה, אך אם מדובר בשוק שעיתוי הרכישה בו הוא עם פוטנציאל עליית ערך ושכירויות משמעותית, אין לי בעיה להשקיע עם מימון
בריבית מעט גבוהה, ברוב המקרים זה יבטל את הצורך בתשלום במס הכנסה.

בכל מדינה נושא המימון שונה ומשתנה במהלך הזמן, ההחלטה היכן להשקיע, צריכה להתבסס על ניתוח כדאיות השקעה, מימון ניתן להשיג גם מישראל.
https://www.youtube.com/watch?v=HnPTv1UMX4E&t=358s

לגבי אנגליה, ניתן לקבל מימון כמשקיעים ישראלים בתנאים מסוימים, אני קיבלתי לפני 3 שבועות משכנתא בלון ל 15 שנים בסך של 150,000 פאונד,
משלם רק ריבית שנתית של 4.54%.

ריבית המימון חשובה, אך אם מדובר בשוק שעיתוי הרכישה בו הוא עם פוטנציאל עליית ערך ושכירויות משמעותית, אין לי בעיה להשקיע עם מימון
בריבית מעט גבוהה, ברוב המקרים זה יבטל את הצורך בתשלום במס הכנסה.

תודה @רוני . עניין המינוף באמת בשביל ליצור תיק נכסים מהר יותר באותה המדינה.
מובן לי עניין ההלוואה מהארץ. לשאלתי, האם ניתן באנגליה ספציפית בקלות יחסית לקחת מספר משכנתאות מעבר לדירה ראשונה?

עבור 150 אלף פאונד שקיבלת, כמה היית צריך לשים דאון?

ברור לי שעניין התזמון והמיקום זה החשיבות העליונה, אבל בשבילי להיכנס לנד׳׳לן זה בעיקר בגלל אפשרות המינוף.
ד׳׳א, עוזר אם מישהו אזרח אנגלי בעל דרכון?

@רוני
אתה משקיע באנגליה כ limited company או פשוט במסלול המס השולי (כדי להזדכות על ריבית משכנתא, דמי ניהול וכו). אם לפי מס שולי אז לא צריך לשלם ביטוח לאומי מעל הכנסה של 24K שח לשנה?

@rambo7
לי יש דרכון בריטי וציינתי זאת ולא אמרו שזה מועיל במשהו כי אני עדיין non domicile. הציעו 80K פאונד במסלול של interest only . 4.4 אחוז קבוע לשנתיים ראשונות ואז עולה. לא לקחתי בינתיים.

@rambo7
לי יש דרכון בריטי וציינתי זאת ולא אמרו שזה מועיל במשהו כי אני עדיין non domicile. הציעו 80K פאונד במסלול של interest only . 4.4 אחוז קבוע לשנתיים ראשונות ואז עולה. לא לקחתי בינתיים.

היי תודה על התגובה. אתה יכול לפרט יותר? איזה בנק, כמה כסף דאון בשביל 80 קיי ומה זה בדיוק ׳עולה׳?
להבנתי בשביל להשיג את המימון אתה אמור לרכוש נכס (בסכום מסויים) ורק אחרכך לקבל את המימון למישהו שהוא non domicile.

איזה בנק מדובר?

אני גם עם דרכון ובעבר התגוררתי, לא שולל שבמידה ואתקדם עם השקעה להגיש בעבור דירה שלי למגורים.

ד׳׳א, עוזר אם מישהו אזרח אנגלי בעל דרכון?

אני מאמין שכן, יתכן ובנקים אנגלים יתנו לך מימון (אני קיבלתי מבנק זר, מוסלמי), זה ייתן לך יותר אופציות מימון, צריך לפנות לברוקר משכנתאות ולהבין.

נערך לאחרונה ב:
@רוני
אתה משקיע באנגליה כ limited company או פשוט במסלול המס השולי (כדי להזדכות על ריבית משכנתא, דמי ניהול וכו). אם לפי מס שולי אז לא צריך לשלם ביטוח לאומי מעל הכנסה של 24K שח לשנה?

אני והשותפה רוכשים באנגליה באופן אינדיבידואלי, ובארץ מעבירים לבעלות החברה שלנו, המס הוא כמובן מס חברות, אבל מאחר והמינוף גבוה
וניתן לקזז הוצאות, ריבית מימון, פחת מבנה, פחת ריהוט, נסיעות לאנגליה, סביר להניח שלא נשלם מס על ההכנסות, כל עוד לא נמשוך את זה כדיבידנד.

@רמבו
אשמח לדעת האם השקעת בסופות של דבר ואם כן, אז איפה?
תודה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R פיקדון מובנה $ צמוד אמזון - דעתכם? צרכנות פיננסית 32
F דעתכם האישית על השפעת הבינה המלאכותית על חברות הטק אוף טופיק 8
י תיק תיאורטי לשנה הקרובה - דעתכם? שוק ההון 0
V חוות דעתכם על תמהיל עם יועץ נדל"ן 20
oferM מה דעתכם על קרן עוקבת מדד עם הגנה מעליות וירידות? שוק ההון 24
כ ת"א רמת גן 3 חד' ב 2.3 להשקעה - דעתכם? נדל"ן 12
F תיק משני למטרה קרובה יותר, 100% סנופי שקלי, דעתכם? שוק ההון 15
littleSeal חוות דעתכם על תיק השקעות ראשון שוק ההון 0
G מה דעתכם על Invesco? שוק ההון 5
M קיבלתי הצעה לרכישת דירה ראשונה להשקעה - דעתכם? נדל"ן 4
Bonfire הישורת האחרונה מול FinUpp - מה דעתכם? מיסים 12
ד מה דעתכם על החוב של ארה"ב ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
O האם בשלב הצבירה 100 אחוז מניות מבחינה רציונלית טהורה דעתכם? פוסטים מאיכות נמוכה 5
ב תכנית פרישה - מה דעתכם? שוק ההון 10
Y מה דעתכם-אגח חברות ממשלתיות/בנקים-אטרקטיבי? שוק ההון 18
N מה דעתכם על סרבנות בצה"ל ככלי מחאתי? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 665
O כדאיות ביטוחים, אשמח לשמוע את דעתכם פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
U מה דעתכם על פריסת התשלומים הזאת? נדל"ן 7
ר מה דעתכם על השקעות בתחום הנשק? שוק ההון 9
ו מה דעתכם על צעירי 2023 בהשוואה לצעירי 2013? פוסטים מאיכות נמוכה 52
N מה דעתכם על קרן ההשתלמות המנייתית של אלטשולר שחם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 21
S מה דעתכם על קיוסק / פיצוציה כהשקעה יזמות והגדלת הכנסות 33
S חסכון wow בפפר- מה דעתכם ? צרכנות פיננסית 26
T דופלקס - מה דעתכם? נדל"ן 28
S סכום להשקעה- אשמח לחוות דעתכם שוק ההון 1
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
D מה דעתכם על שירות טיפול והגשה לטסט של solo? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
ש תמהיל והצעה מהבנק דעתכם נדל"ן 12
מ מה דעתכם על תפקיד המתווך בעסקאות נדל"ן? נדל"ן 112
F דעתכם על עתיד הביטקוין השקעות אלטרנטיביות 1
R קרן IJR ו-VOO. אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 7
R התיק שלי לטווח הארוך (עשורים קדימה), אשמח לשמוע את דעתכם שוק ההון 53
mudale222 מה דעתכם על קנייה ורישום דירה על שמי על מנת לחמוק ממיסים על דירה שנייה (לטובת קרוב משפחה) נדל"ן 30
א אשמח לחוות דעתכם נדל"ן 5
E מה דעתכם על קרנות TDIF? שוק ההון 11
The Thinker מה דעתכם על NFT? השקעות אלטרנטיביות 103
Tsachi01 מה דעתכם על כך שיוטיוב החליטה להסיר את מונה הדיסלייקים? אוף טופיק 38
א מחשבות על החלק הסולידי של התיק- דעתכם ? שוק ההון 8
M דעתכם לגבי הרכב תיק התחלתי שוק ההון 5
פרח בר חוות דעתכם על תיק השקעות לסטודנט חדש שוק ההון 14
N מה דעתכם על שינוי מודל הערבות ההדדית הקיים בביטוח הבריאות הציבורי? אוף טופיק 60
Y מה דעתכם על התכנון מס הבא? [כספי פיצויים] מיסים 15
א תמהיל משכנתא - אודה לחוות דעתכם נדל"ן 4
aminadav מה דעתכם על מנת לחסוך בדמי ניהול לקנות ישירות את המניות ולא דרך קרנות מחקות? שוק ההון 3
W דעתכם על תואר בהנדסת תעשייה וניהול התפתחות אישית 3
I דעתכם על תמהילי המשכנתא הבאים נדל"ן 9
deussex חוות דעתכם בבקשה - תיק השקעות ראשון שוק ההון 9
לעניות דעתי חוות דעתכם המלומדת- תמהיל, ריביות ופריסה נדל"ן 26
Tsachi01 מה דעתכם על אורח החיים הסולדי בחברה החרדית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 541
S דעתכם הכלכלית היא? בין 1 ל 10. אוף טופיק 5

נושאים דומים

Back
למעלה