• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דירות בקרית גת

איך הדברים מסתדרים זה עם זה?
לעצם העניין, מפעלי אינטל שעוד צפויים להתרחב הם מוקד משמעותי, כמו כן אזור התעשייה כולו ממשיך וגדל. בנוסף זה מיקום אמצע אידאלי לאנשי צבא שעוברים לעיר הבה"דים בין שם למרכז. ודעה אישית באופן כללי - לא צפוף, בסוף לא יהיה יותר מקום במרכז וכבר עכשיו נמאס לאנשים.
זו המציאות כנראה.
קודם כל להיות תלוי באינטל בלבד זה רעיון רע מאד לדעתי, קודם כל כי זה לא טוב להיות תלוי בגורם אחד, בטח ובטח שמצבו לא מזהיר ואחת הסיבות שהוא מקים מפעלים בארץ זה הסבסוד המאד כבד שהוא מקבל.
עיר הבה"דים: כבר קמה, לא? האם מושך עוד אנשים? אם כן כמה מהם רוצים לגור בק.ג?
ודעה אישית באופן כללי - לא צפוף, בסוף לא יהיה יותר מקום במרכז וכבר עכשיו נמאס לאנשים.
דעתך כבודה במקומה מונח אבל במציאות ההפך הוא הנכון: אנשים מחפשים את הצפיפות וככל שצפוף יותר גם יקר יותר. בכל העולם וגם בישראל העולם עובר לערים גדולות ולא לפרוורים.
עכשיו שאלה: האם מישהו באמת רוצה לגור בק.ג? או שזה אילוץ? האם יש סיבה אחת בעולם שמישהו שלא גר בק.ג יגיע לשם?
האם למי שגר שם יש מה לעשות שם או שהוא נאלץ לנסוע למקום אחר?
(לא שואל בהתנשאות, באמת שואל).
הולכים להקים שם עשרות (אולי יותר) אלפי יח"ד בשנים הקרובות, האם יש כ"כ הרבה ביקוש שם? השוק יכול לספוג את זה?

בסוף צריך להחליט איפה לשים את הז'יטונים, האם ק.ג זה המקום הטוב ביותר לשים אותם?

הסיבה היחידה שאני שואל בכלל זה המבצע הזה של חבר שמניסיוני פעמים רבות יש להם דילים באמת טובים, מה גם זה חוסך לא מעט כסף בהוצאות עסקה.

לפי מה שהבנתי הולכים לבנות 2700 יחידות דיור, מתוכן 1800 לאנשי חבר
זה המון. זה מעלה את הסיכון.

חכה עוד כמה שנים אחרי שתהיה מסילה רביעית באיילון (כרגע בבניה) , אז ישתפרו התדירויות לקריית גת בקו לבאר שבע.
המסילה הרביעית תשחרר את צוואר הבקבוק באיילון ואז צוואר הבקבוק יהיה מחסור בקרונות (בדיוק יפתחו את מסילת 431 והמסילה המזרחית) ועבודות חישמול שעוד צריך להשלים וכו'. לא יודע מתי יהיה בתיעדוף של רכבת ישראל להוסיף תדירות לקריית גת.

קודם כל להיות תלוי באינטל בלבד
ניסיתי להסביר שזה לא בלבד.
ואחת הסיבות שהוא מקים מפעלים בארץ זה הסבסוד המאד כבד שהוא מקבל.
הסיבה לא משנה בהקשר הזה, עובדתית המפעלים קמים, והם מעסיקים אלפי אנשים. חלקם בוודאי מעוניינים לגור קרוב לעבודה. מכיר מעצמי ומאחרים. מכיר גם כאלו שעובדים ולא רוצים לגור שם.
אנשים מחפשים את הצפיפות
?
העולם עובר לערים גדולות
אז לשיטתך זה כדאי, מפני שהעיר גודלת ומתוכננת להיות כרך.
עכשיו שאלה: האם מישהו באמת רוצה לגור בק.ג? או שזה אילוץ? האם יש סיבה אחת בעולם שמישהו שלא גר בק.ג יגיע לשם?
(לא שואל בהתנשאות, באמת שואל).
עובדתית זה קורה. העיר מתקרבת כבר לכיוון ה-100,000 תושבים, והתוכניות העתידיות מדברות על 250,000 בעשור הבא. אם זה יקרה, לא יודע, אבל כנראה שגופים ממשלתיים ופרטיים מתכוונים לעבוד על זה.

דעתך כבודה במקומה מונח אבל במציאות ההפך הוא הנכון: אנשים מחפשים את הצפיפות וככל שצפוף יותר גם יקר יותר. בכל העולם וגם בישראל העולם עובר לערים גדולות ולא לפרוורים.
אחוז גדול של האנשים גרים איפה שהם גרים מתוך אילוצים.
סיבה להגעה ? קרבה יחסית למרכז ומחיר בעולם של משבר נדל"ן.

אז לשיטתך זה כדאי, מפני שהעיר גודלת ומתוכננת להיות כרך.
אם היא מתוכננת כהלכה כן רק שזה משהו שלא קורה בארץ לצערי הרב, פה מתכננים רק ערי שינה בגדול אבל איני מכיר את התוכניות לק.ג
עובדתית זה קורה. העיר מתקרבת כבר לכיוון ה-100,000 תושבים, והתוכניות העתידיות מדברות על 250,000 בעשור הבא. אם זה יקרה, לא יודע, אבל כנראה שגופים ממשלתיים ופרטיים מתכוונים לעבוד על זה.
פחות הטווח זמנים שמעניינים אותי אישית, הכוונה היא סדר גודל של 3 עד 5 שנים למימוש.
הפרוייקט הזה מדבר על מאסה גדולה של דירות, רק לחבר מוקצות 1800 דירות וזה המון דירות שיזרקו לשוק בבת אחת, מה גם אני בטוח שרבים מהקונים קונים למטרת סיבוב או השכרה ולא למגורים שלהם.

אתה מושקע בק.ג, אם ככה מה דעתך על הפרוייקט המדובר של חבר? מה לגבי המחירים? (שים לב שזה "החל מ")
הקבלן לא בדיוק ידוע בעמידתו בהתחייבויותיו ובעמידותו הפיננסית:
1661018103859.png

קרבה יחסית למרכז ומחיר בעולם של משבר נדל"ן.
יחסית למה?

אם היא מתוכננת כהלכה כן רק שזה משהו שלא קורה בארץ לצערי הרב, פה מתכננים רק ערי שינה בגדול אבל איני מכיר את התוכניות לק.ג

פחות הטווח זמנים שמעניינים אותי אישית, הכוונה היא סדר גודל של 3 עד 5 שנים למימוש.
הפרוייקט הזה מדבר על מאסה גדולה של דירות, רק לחבר מוקצות 1800 דירות וזה המון דירות שיזרקו לשוק בבת אחת, מה גם אני בטוח שרבים מהקונים קונים למטרת סיבוב או השכרה ולא למגורים שלהם.

אתה מושקע בק.ג, אם ככה מה דעתך על הפרוייקט המדובר של חבר? מה לגבי המחירים? (שים לב שזה "החל מ")
צפה בקובץ המצורף 1470

יחסית למה?
יחסית לפריפריה.

אתה מושקע בק.ג, אם ככה מה דעתך על הפרוייקט המדובר של חבר? מה לגבי המחירים? (שים לב שזה "החל מ"
מה זמן האכלוס? גם לא הבנתי בדיוק מה המיקום.
לדוגמה דירת 4 חד' 100מ"ר אם זה בכרמי גת אז למגורים של עצמי ובעתיד הקרוב יחסית אז כנראה שהייתי קונה כי זה נראה לי בהנחה. אבל בדגש על מגורים, לא כצפייה של השקעה.
הדירה שלי עלתה 50% נומינלית בשמונה שנים. נקנתה למגורים. אחר כך עברתי בגלל שינוי בחיים. לדעתי העלייה מיצתה את עצמה, אבל מה אני מבין.
אז לא הייתי קונה.

זה המון. זה מעלה את הסיכון.
מסכים, אפשר להסתכל על שכונת בית בפארק באור יהודה ומה שקרה שם.
מהמספרים שאני מכיר(מתווכים ואנשי מקצוע) ואין לי איך לאמת אותם 30% נמכרו לאנשי חבר, 20% למחיר למשתכן

אנשים רוצים לגור במרכז. הם נדחקים בחוסר רצון לפריפריה.
שניכם צודקים. אנשים רוצים לגור במיקום מרכזי, וגם ברווחה מסוימת. יש כאלה שנדחקים לדירות קטנות בשכונות פח, ויש כאלה שנדחקים לפריפריה.

אנשים רוצים לגור במרכז. הם נדחקים בחוסר רצון לפריפריה.
יש אנשים כאלה. סיבותיהן עימם, וניתן גם לדון ולבקר סיבות אלו.
יש אנשים שרוצים ותמיד רצו לגור שלא במרכז.

יש אנשים כאלה. סיבותיהן עימם, וניתן גם לדון ולבקר סיבות אלו.
יש אנשים שרוצים ותמיד רצו לגור שלא במרכז.

זה נכון תמיד יש כאלה, אבל הרוב רוצים במרכז.

כל מי שהכרתי באשדוד עזב את העיר. למי שהיה כסף עבר למרכז ולמי שלא היה כסף עבר לאשקלון.

כל מי שהכרתי באשדוד עזב את העיר. למי שהיה כסף עבר למרכז ולמי שלא היה כסף עבר לאשקלון.
אשדוד צפונית מאשקלון. כלומר קרובה יתר למרכז ובשתיהן עוברת אותה רכבת. עזבו מסיבות אחרות. אשדוד מתחרדת.

עזבו כי באשקלון אפשר לקנות דירה הרבה יותר בזול. התחרדות זו תופעת לוואי של הגירה שלילית של חילונים. באשדוד 3 חד' חדשה על הנייר זה 1.7 - 1.9. באשקלון קונים 5 חדרים במחיר הזה. הבדל ענק.

לא משהו מיוחד, עוד פרויקט של משקיעים שכבר בשלב הראשון שהפרויקט היה מוכן(רק חלק מהשכונה) היו בסביבות 150-200 מודעות ביד 2.
ואחרי חודשיים נשארו דירות בלי שוכרים?

ואחרי 5 שנים נשארו בהפסד ?
עברו 3 שנים מאז הקנייה, כמובן שיצאו ברווח.
דירות להשכרה עדיין יש שם המון
למכירה יש מעטות.
ועדיין קרית גת היא לא אור יהודה
וכמות אנשי חבר היא שונה בין שני הפרויקטים.
אבל יכול להיות שאני רואה שחורות ומפספס פה הזדמנות...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D מיסוי בהשכרת שתי דירות, ומגורים בשכירות בדירה אחרת מיסים 1
כ מתי נפתחות דירות חדשות במחיר למשתכן? פוסטים מאיכות נמוכה 4
C למה אנשים פשוט לא קונים דירות, במקום לשכור דירה נדל"ן 186
E מיסוי דירות בארהב נדל"ן 2
Y מכירת דירות בירושה בישראל ע"י אזרח אמריקאי מיסים 9
M מס שבח - שלוש דירות ירושה נדל"ן 13
T האם יש יתרון משמעותי בהתארגנות כקבוצה לרכישת דירות? נדל"ן 16
A בניית דירות על הגג ע"י הקבלן נדל"ן 8
S שאלה: מגמות מחירי דירות לפי מודעות נדל"ן 6
deussex שאלה על החלפת דירות שניות - מיסים נדל"ן 10
romrom התלבטות בין דירות (מחיר למשתכן) נדל"ן 2
סול שתי דירות במקום אחת נדל"ן 4
ה מחירי דירות- רשות המיסים נדל"ן 1
H דיווח שכ"ד למס הכנסה למספר דירות משותפות במסלול 10% נדל"ן 2
M איך בנק מסתכל על דירות להשקעה כשהוא בא לחשב יכולת החזר נדל"ן 7
ש דירות יד1 נדל"ן 5
Cleo קבוצת דיון לבעלי דירות להשכרה בישראל? נדל"ן 49
י דירה במגדל דירות נדל"ן 21
M האם רוב מוחלט של דירות יד2 אכן עולות לאתר יד2/מדלן? נדל"ן 11
F האם מחירי דירות 3 חדרים עולים מהר יותר מ-4 או 5? נדל"ן 24
M דירה להשקעה- מחיר למשתכן או דירות תמא נדל"ן 2
ג הגרלת דירות בנתניה - יקררררר נדל"ן 15
E בעלי דירות בחו"ל, יוצרים קשר ישיר עם השוכרים שלכם? נדל"ן 13
G דירות גן נדל"ן 16
O מיסוי כשכיר בריבוי דירות ועסקאות פליפ מיסים 1
מ עליית מחירי הדירות החדשות יותר לעומת דירות ישנות - תוכנית פעולה נדל"ן 23
H מס רכישה - הרבה שלישי דירות? נדל"ן 24
F למה זוגות קונים דירות ? אוף טופיק 480
A עוקץ/ הונאת משכירי דירות - משכיר שרוצה לסגור מרחוק נדל"ן 29
N דירה להשקעה משכון שני דירות נדל"ן 9
C קהילות אינטרנט של רוכשי דירות נדל"ן 2
מ למה הכוונה בצעד הממשלה שעליו מדברים היום להיתר לפיצול דירות בבתים פרטיים? נדל"ן 5
oferM נתונים על עליות מחירי דירות ושכירות ? נדל"ן 6
ע רכישת דירה להשקעה במחיר השוק בשכונה שרובה דירות מחיר למשתכן (יבנה) נדל"ן 7
מומו הברווז היצע גדול של דירות ושכונה חדשה ליד ישנה נדל"ן 2
O השוואה בין אלטרנטיבות - קניית דירה אחת או שתי דירות (הון התחלתי זהה) נדל"ן 2
O רכישת 2 דירות לפני הנישואין נדל"ן 34
L פער מחירי דירות באריאל - מישהו יודע להסביר בבקשה נדל"ן 3
S פרמיה על דירות עם מאפיינים ייחודיים פוסטים מאיכות נמוכה 0
ח מס שבח מכירה של כמה דירות מיסים 0
ט האם יש מכשיר פיננסי בארץ שעוקב אחר "מדד דירות למגורים" ? שוק ההון 20
V בניין ישן עם מספר דירות למכירה, בעיה? נדל"ן 11
ק כמה דירות מינימום כדאי לקבלן פינוי-בינוי נדל"ן 15
I מחירי דירות ביד-2 נדל"ן 2
Michel בעלי דירות גג בת"א דורשים מהעירייה פיצוי של 100 מיליון שקל נדל"ן 1
S התייעצות מינוף 800K משכנתא לשתי דירות נדל"ן 30
מ 2 דירות ב 2 מיליון נדל"ן 12
S דירות קטנות/מיקרו נדל"ן 0
ט מגורים בשכנות: רכישת קרקע ובניית בניין מגורים/ רכישת מס' דירות בפרוייקט קבלני/ ליקוט דירות שכנות נדל"ן 16
M מס הכנסה על 3 דירות נדל"ן 61

נושאים דומים

Back
למעלה