• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אפשרויות מינוף גם בחו"ל

היי רוני הייתי שמח אם תוכל לשלוח לי הודעה פרטית אינני יכול לשלוח לך.
זה פשוט מאוד, לא משנה כיצד הבנק נרשם על הנכס, במידה ולא משלמים את ההחזר החודשי הוא
ילך להליך של כינוס נכסים כדי להחזיר את החוב.

ש את לנו מס שולי שהוא 31 אחוז שאפשר להתקזז עליו.

ומס אקטיבי 10 אחוז שלא ניתן להתקזז עליו? אשמח פה לפירוט
יש את המס השולי 31% ומעלה בהתאם למס השולי משכר העבודה,
והמס המופחת בשיעור 15%, כאן לא ניתן לקזז מס אם שולם בחו"ל, לא ניתן לקזז הוצאות למעט קיזוז פחת.

זה פשוט מאוד, לא משנה כיצד הבנק נרשם על הנכס, במידה ולא משלמים את ההחזר החודשי הוא
ילך להליך של כינוס נכסים כדי להחזיר את החוב.

יש את המס השולי 31% ומעלה בהתאם למס השולי משכר העבודה,
והמס המופחת בשיעור 15%, כאן לא ניתן לקזז מס אם שולם בחו"ל, לא ניתן לקזז הוצאות למעט קיזוז פחת.
כן צריך לעשות חישוב בטח הרואה חשבון עוסר להמליץ מה נראה לו שכדאי לפי ההוצאות של אותה שנה?

*לגבי ההודעה הפרטית הייתי שמח אולי להתייעץ איתך על שירותך בתור אחד שרכש בחו"ל ויכול לסייע לי.

כן צריך לעשות חישוב בטח הרואה חשבון עוסר להמליץ מה נראה לו שכדאי לפי ההוצאות של אותה שנה?
אמת, אתה צריך לאתר יועץ משכנתאות מקומי, אני לא יכול להועיל לך בזה.

חשבתי אולי על רעיון בניית דרך לפרוטפוליו נכסים ולא לעבוד בצורה קצת אקראית כמו עכשיו. אלה בניית מסלול והתמדה פה עם טווח ארוך שנים עד לעצמאות כלכלית.ראיתי שזה שירות שאתה נותן.

קיבלתי הלוואת ריפייננס מגייטהאוס בתנאים מעט טובים יותר ממה שציינת (75% LTV עם ריבית 4.19% Interest Only). ההסברים של רוני מדויקים כרגיל.

אתה יכול לקנות נכס נוסף ולעשות משכון (ריפייננס) של שני הנכסים ביחד. זה התכנון שלי על הנכס שקניתי באמצעות הריפייננס הנל ועוד נכס שנמצא בבנייה כרגע ואקנה ממקורות אחרים.

*היי חבר. הייתי שמח לדעת איך קיבלת ריבית כסאת ולפני כמה זמן זה היה?

* האם היית חייב לםתוח חשבון בנק אנגלי?
*איך היה התהליך? הייתי שמח לדעת ואף לדבר איתך מתלבט אם לעשות מהלך כזה בעצמי
*ריפריינס מה הכוונה ? האם זו הלוואת בלון ?

*היי חבר. הייתי שמח לדעת איך קיבלת ריבית כסאת ולפני כמה זמן זה היה?

* האם היית חייב לםתוח חשבון בנק אנגלי?
*איך היה התהליך? הייתי שמח לדעת ואף לדבר איתך מתלבט אם לעשות מהלך כזה בעצמי
*ריפריינס מה הכוונה ? האם זו הלוואת בלון ?
התחלתי שנה שעברה. בדיוק סיימתי את הרכישה של הנכס החדש.
צריך לפתוח חשבון בנק אנגלי
זה תהליך ארוך ומאוד סיזיפי
ריפייננס- קניית נכס בדרך כלשהי(אצלי במזומן) ומשכון שלו לקבלת כסף. כלומר, להוציא את הכסף מנכס קיים.

התחלתי שנה שעברה. בדיוק סיימתי את הרכישה של הנכס החדש.
צריך לפתוח חשבון בנק אנגלי
זה תהליך ארוך ומאוד סיזיפי
ריפייננס- קניית נכס בדרך כלשהי(אצלי במזומן) ומשכון שלו לקבלת כסף. כלומר, להוציא את הכסף מנכס קיים.
*אצל מי עשית את התהליך קבלת המשכנתא וכמה זמן לקח?
*ובטח קנית דירה לפני אני מתאר לעצמי לבד או עם גוף שילווה אותך?

לקחתי אצל גייטהאוס ולקח כשנה אבל היו כל מיני בעיות ייחודיות ועיכוב במסירת הדירה החדשה שנקנתה. מנסיון של אחרים לוקח 4-8 חודשים.

אכן, קניתי דירה ובין לבין עוד כמה

קיבלתי הלוואת ריפייננס מגייטהאוס בתנאים מעט טובים יותר ממה שציינת (75% LTV עם ריבית 4.19% Interest Only). ההסברים של רוני מדויקים כרגיל.

אתה יכול לקנות נכס נוסף ולעשות משכון (ריפייננס) של שני הנכסים ביחד. זה התכנון שלי על הנכס שקניתי באמצעות הריפייננס הנל ועוד נכס שנמצא בבנייה כרגע ואקנה ממקורות אחרים.
ריבית קבועה?

לקחתי אצל גייטהאוס ולקח כשנה אבל היו כל מיני בעיות ייחודיות ועיכוב במסירת הדירה החדשה שנקנתה. מנסיון של אחרים לוקח 4-8 חודשים.

אכן, קניתי דירה ובין לבין עוד כמה
@עודאחד אשמח אם תוכל לשלוח לי הודעה פרטית לגבי ייעוץ איתך.

שאלה לי אליכם.
כרגע קניתי נכס ראשון בליברפול עם מלווה באזור l מחיר כולל כל העלויות ( עורך דין שיפוץ נוטריון...) ושיפוץ מסיבי 110 אל פאונד.
השכירות שאני אקבל היא 650 פאונד.

*מתלבט האם לקנות עוד נכס דרך במימון מלא שלי (אצטרך למנף עוד מהארץ). ואז לאחר מכאן שיהיה לי 2 נכסים השווי יעלה על 125 אלף פאונד ואוכל למנף עוד משכנתא אחת בריבית של 4.5 בלון.

או פשוט עכשיו לקחת מימון של אזור ה75 אחוז בגייט האוס הלוואות בלון 4.5 אותה ריבית ואולי אף אחר תהליך ראשון לעשות עוד מינוף כזה.

היייתי שמח בראייה לטווח הארוך ודגשים על הבעיות בדרך של כל שיטה ומה דעתכם? מה הייתם עושים ולמה?

לא נותן ייעוץ אבל מוזמן לשאול פה.
לגבי מה שתיכננת לעשות - כאמור, זה בדיוק מה שאעשה. עושה באנדל של שני נכסים (כל אחד באיזור ה100k ).

@עודאחד , שים לב שגייטהאוס נותנים לעשות ריפייננס לנכסים בשווי מעל 125 אלף פאונד (אם כבר עשית איתם ריפייננס בעבר).
אני ניסיתי במקום זה לעבוד עם HTB אבל הם לא עובדים עם משקיעים שיש להם נכסים גם בארה״ב.

בטווח ריביות הללו, לדעתי כדאי לשקול בחזרה להישאר בבנקים בארץ וללחוץ עליהם. מניסיון אפשר לקחת הלוואה בלי ערבות 4% ל10 שנים ואפילו יותר. בהשוואה למשכנתא באנגליה שתארת, ריבית טיפה יותר טובה ופי 2 זמן (חצי מהתשלום החודשי).

כמובן לא ממליץ אבל גם אופציה

בטווח ריביות הללו, לדעתי כדאי לשקול בחזרה להישאר בבנקים בארץ וללחוץ עליהם. מניסיון אפשר לקחת הלוואה בלי ערבות 4% ל10 שנים ואפילו יותר. בהשוואה למשכנתא באנגליה שתארת, ריבית טיפה יותר טובה ופי 2 זמן (חצי מהתשלום החודשי).

כמובן לא ממליץ אבל גם אופציה
באנגליה הדיפולט הוא תשלום ריבית בלבד לטוב ולרע, כאשר בעיני הטוב (שחיקה על ידי אינפלציה ועליית ערך הנכס) הוא משמעותי. כמובן שיש חשש מקריסת מחירים והגעה לנגטיב אקויטי אבל בצפון אנגליה, היכן שאני פועל, מחירי הנכסים ביחס למשכורות עושים שכל.

בארץ ב4% ריבית (צמודה לפריים כמובן) ל10 שנים זה יהיה שפיצר, אלא אם מדובר בהלוואה עם בטוחה של קרן השתלמות. זה גורר תשלום משמעותי גבוה יותר.

אישית עושה גם וגם.

לא המלצה וכו

באנגליה הדיפולט הוא תשלום ריבית בלבד לטוב ולרע, כאשר בעיני הטוב (שחיקה על ידי אינפלציה ועליית ערך הנכס) הוא משמעותי. כמובן שיש חשש מקריסת מחירים והגעה לנגטיב אקויטי אבל בצפון אנגליה, היכן שאני פועל, מחירי הנכסים ביחס למשכורות עושים שכל.

בארץ ב4% ריבית (צמודה לפריים כמובן) ל10 שנים זה יהיה שפיצר, אלא אם מדובר בהלוואה עם בטוחה של קרן השתלמות. זה גורר תשלום משמעותי גבוה יותר.

אישית עושה גם וגם.

לא המלצה וכו
לא מכיר את אנגליה אז קשה לי להשוות.
בארץ אני מדבר על 4% קבועה לא צמודה. ואפשר כמובן לשחק עם זה. עכשיו יש איזו פרסומת על בנק יהב ל15 שנה, מעניין

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
C אפשרויות מימון לרכישת בית ב-2.2 מ' צרכנות פיננסית 10
A אפשרויות הלוואה ארוכות טווח צרכנות פיננסית 1
A השוואת אפשרויות פדיון פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M אפשרויות השקעה כחברה בע'מ ולא עוסק מורשה מיסים 4
B עזרה בבחירת אפשרויות בדמי ניהול קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ג אפשרויות השקעה לטווח קצר/קצר מאוד שוק ההון 9
stamEhad אפשרויות השקעה שיש לאזרח אירופאי (פורטוגלי) ואין לאזרח ישראלי השקעות אלטרנטיביות 12
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
M מהן אפשרויות המשיכה בקפ"ג IRA? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ח התייעצות לגבי אפשרויות תעסוקה עם טווח לימודים קצר התפתחות אישית 3
O אפשרויות לניהול קרן השתלמות כIRA - 2021 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
לאונל אפשרויות להפקדה בקרן השתלמות לקראת סוף השנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
A האם יש מלאכות כפיים עם אפשרויות קריירה סבירות? התפתחות אישית 20
I כדאיות השקעה -בחירה בין אפשרויות שונות נדל"ן 22
M אפשרויות להשקעה שפתוחות רק לתושבי חוץ? שוק ההון 4
D אפשרויות השקעה בנדל"ן מניב נדל"ן 28
י אפשרויות למשוך חסכון פנסיוני פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 6
D אפשרויות למינוף לתושב ישראלי שוק ההון 53
סול פתיחת IAR- בקרן השתלמות או בגמל? האם יש עוד אפשרויות? שוק ההון 6
Y מה אפשרויות קניית כסף (מתכת) אם בקרן נאמנות או מתכת פיזית שמאוחסנת בצורה בטוחה? שוק ההון 13
Y הרכב תיק הארי בראון - השוואה בין אפשרויות שוק ההון 8
J אפשרויות שונות להשקעה (מלבד שוק ההון, נדלן, ..) שוק ההון 23
cypriano de rore תיק השקעות סולידי - טבלת אפשרויות שוק ההון 41
unrealx התלבטות בין 4 אפשרויות אג"ח שוק ההון 9
N ייסורי הדוב או אפשרויות השקעה בזמן הנוכחי שוק ההון 16
V אסטרטגיית או אפשרויות השקעה לזמן מיתון (משבר ו/או נפילות ממושכות בבורסות) שוק ההון 20
A חריגה מתקרת ההפקדה לפנסיה - אפשרויות צרכנות פיננסית 23
מ אפשרויות מימון פרויקט יזמי נדל"ן 3
G השקעה סולידית לטווח קצר/בינוני, עם אפשרויות יציאה שוק ההון 2
ד מה הן אפשרויות המשיכהֽ/ניוד של כספים צבורים בביטוח מנהלים ישן? צרכנות פיננסית 3
ב אפשרויות השקעה בשווקים בו הריבית עולה שוק ההון 10
N חיסכון לילדים - השוואת אפשרויות השקעה שוק ההון 41
ד אפשרויות השקעה עבור תושב חוץ שוק ההון 14
נ בחירה בין אפשרויות שונות בדמי ניהול לקרן פנסיה צרכנות פיננסית 7
I שימוש יתר בIBI או אפשרויות לקופת גמל שוק ההון 12
I אפשרויות השקעה לבעלי אזרחות זרה שוק ההון 3
B אפשרויות השקעה לאזרחים אמריקאיים שוק ההון 37
קיטו קרן השתלמות נזילה, אפשרויות השקעה שוק ההון 21
adamshalev אפשרויות לתכנון מס שוק ההון 13
אהרון מהן אפשרויות ההשקעה לאנשים מבוגרים ? שוק ההון 2
ד היי, מחפש מינוף זול שוק ההון 20
M מינוף נכס קיים לטובת רכישת נכס נוסף נדל"ן 11