• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

צריך ספר טוב שמסביר על דוחות פיננסים.??

Halbali07

משתמש סולידי
דירוג
6
אני מחפש ספר על דוחות פיננסים עם מישהו מכיר ..אני צריך להתמצא קצת בדוחות פיננסים...יש המלצות ?

איפה אני אמור ללמוד את זה בספר או באינטרנט יש לך המלצה איפה אתה למדתה?
אפשר בספר,אפשר בסיכומי מחברת של מישהו או אפשר גם בקורס (בפתוחה או משהו כזה).
אני למדתי את זה בקורס במסגרת אקדמאית.

לי הוא עזר רבות

תודה אנגלית לא כל ככך עוזר לי מכירים קורסים של ניתוח דוחות פיננסים מומלצים ?

תודה אנגלית לא כל ככך עוזר לי
זה אולי קצת חורג מהשאלה המקורית שלך - אבל והיות ורוב המידע בעולם (בכל נושא שהוא - לא רק פיננסי) זמין בעיקר באנגלית, הייתי מאוד ממליץ להשקיע בזה. זה השקעה בעצמך שתתן לך יותר תשואה מכמעט כל דבר אחר שתוכל לעשות...

זה אולי קצת חורג מהשאלה המקורית שלך - אבל והיות ורוב המידע בעולם (בכל נושא שהוא - לא רק פיננסי) זמין בעיקר באנגלית, הייתי מאוד ממליץ להשקיע בזה. זה השקעה בעצמך שתתן לך יותר תשואה מכמעט כל דבר אחר שתוכל לעשות...
לקחתי לצומת לבי אני בשלב לימודים מתקדם :)

יש את coursera שזה אתר שנותן קורסים ברמת אוניברסיטה אמנם גם הוא באנגלית אבל הרבה יותר קל (לפחות בשבילי) ללמוד מסרטון של בן אדם שמסביר על דוחות מאשר לקרוא את הדוחות וההסברים שלהם.
עשיתי שם קורס שנקרא finance for non-finance people או משהו בסגנון הזה עזר לי לקבל מסגרת כללית טובה לגבי הדוחות והיי קח זאת כהזדמנות ללמוד אנגלית =)
הקורס מאוד מומלץ למי שלא מכיר את התחום

ויש כמובן את Preston pysh שמעביר קורס ביו טיוב על המשנה של באפט וגם נותן הסבר מעולה על קריאת דוחות. גם באנגלית.

יש את coursera שזה אתר שנותן קורסים ברמת אוניברסיטה אמנם גם הוא באנגלית אבל הרבה יותר קל (לפחות בשבילי) ללמוד מסרטון של בן אדם שמסביר על דוחות מאשר לקרוא את הדוחות וההסברים שלהם.
עשיתי שם קורס שנקרא finance for non-finance people או משהו בסגנון הזה עזר לי לקבל מסגרת כללית טובה לגבי הדוחות והיי קח זאת כהזדמנות ללמוד אנגלית =)
הקורס מאוד מומלץ למי שלא מכיר את התחום
אשתי בדיוק עוברת על כל הקורסים הפיננסים שם והקורסים ברמה גבוהה מאד. מצטרף להמלצה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין אוף טופיק 113
G אם היו לי הפסדים גדולים שנה שעברה, אבל בשנה הזאת הרווחתי קצת - אני צריך לשלם מס כרגיל? מיסים 3
י צריך עזרה בלבחור ברוקר שוק ההון 14
מ איזה טופס אני צריך ממיטב דש? מיסים 8
מ איזה מסמך אני צריך לבקש ממיטב ד"ש שיביאו לי בשביל שאדע מה היה העלות של המניות כשקניתי אותם? שוק ההון 8
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
האזרח החשדן צריך הכוונה ועזרה - נמצא במירוץ העכברים צרכנות פיננסית 47
נ כמה כסף צריך חוסך לפנסיה בהתאם לגילו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
T מסיים תואר בהנדסת חשמל. מדוכא, מפוחד, ומוטרד מהעתיד, צריך עצות. (פוסט ארוך) התפתחות אישית 16
I למה הייטקיסט צריך להפקיד לפנסיה בגיל בוגר יותר ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 28
ז מה צריך לדעת לפני ששוכרים דירה? נדל"ן 23
E איך מתמחרים כמה כסף אני צריך לגבות מהלקוח עבור דלק? אוף טופיק 10
Y האם בן 14 צריך לשלם מס \ לדווח למס הכנסה על רווחים מפרסומות ב youtube? מיסים 9
ל איזו משכורת צריך כדי לחיות בצורה צנועה לבד בארה"ב? התפתחות אישית 9
הסולידית האם פורום הסולידית צריך לשמש אכסניה לדיונים פוליטיים? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 159
איש ירח מי צריך ללמד את הילדים שלכם על כסף דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 65
הפרופסור מה צריך לדעת כדי לעבוד כמנתח ניתונים בחברות הייטק? התפתחות אישית 17
א מתי צריך לשלם דמי תווך בעסקת רכישה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
stamEhad מחיר למשתכן - תוך כמה זמן אני צריך לארגן את הכסף? נדל"ן 4
Regevkr מה אני צריך לדווח ל-IRS ומה למס הכנסה בישראל? מיסים 6
A צריך קצת עזרה בלהבין את אופציות ההשקעה בבלנדר צרכנות פיננסית 2
א אם קונים מק"מ ומחכים עד הסוף, האם צריך לשלם עמלת מכירה ? שוק ההון 3
O סקר - האם מייק צריך להשקיע בקרן של אינבסקו במקום בזו של בלאקרוק? שוק ההון 310
tomer111 האם צריך לעשות לבצע פעולה אקטיבית בקרן הפנסיה לומר לה שפורש בגיל 60 שמתחיל לקבל פנסיה בגיל 60? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
F האם צריך להשקיע בישראל שוק ההון 6
N צריך מאגר טיפים , להתנהלות עם חברות ההשקעות הישראליות - שרובן ככולן כושלות. ומעלות סיכונים רבים ובעיות פוטנציאליות. פוסטים מאיכות נמוכה 22
L קיבלתי בדואר 1042-S ואני מגיש דוח שנתי עם חישוב ידני של רווח הון ודיבידנדים - אני צריך לעשות עם זה משהו? מיסים 0
A למה בן אדם עובד בישראל (עם פנסיה) לא צריך ביטוח חיים צרכנות פיננסית 62
S מצלמה ׳׳מקצועית׳׳ וסולידית? צריך בכלל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 49
M תושב חוץ צריך לשלם מסים על מניות שקנה בעודו תושב ארץ ישראל? מיסים 3
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
ה למה צריך לשים לב בביטוחי משכנתא? נדל"ן 2
F צריך קצת סדר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
O למה צריך להגיש תיאום מס? מיסים 7
ח למכירת דירה צריך התייעצות נדל"ן 1
S האם צריך דו"ח שנתי למען דיבידנדים בלבד? מיסים 2
ה צריך עזרה בחיים | 28 יומני מסע אישיים 41
P מתי צריך להגיש מס רווח הון? מיסים 33
ב צריך עזרה בהבנת תיק "מייק", בדולרים, למתחילים שוק ההון 6
ב צריך עזרה לעשות סדר בפנסייה וביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ה האם החוב הענקי של ארהב צריך להדאיג אותי? שוק ההון 5
כנשר האם צריך רישיון בכדי למכור (לשווק?) פוליסת ביטוח? צרכנות פיננסית 1
א באסה - צריך משקפיים. לפני שאני ניגש לאופטיקה, מה תמליצו לי ממרכיבי משקפים מנוסים? אוף טופיק 19
aminadav שאלה לגבי 6 כללי אצבע להרכבת תיק השקעות. בשביל לישון בשקט צריך להיות מוכן להפסיד את הכל, לא רק חצי, לא? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
T לוקח פסק זמן מהעבודה - האם צריך לדאוג באופן מיוחד לקופות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
D למה צריך חשבון ממוסה (תיק פרטי) בנוסף לחשבון פטור (IRA) ? שוק ההון 11
נירוש צריך חוות דעת לגבי PEPPER פוסטים מאיכות נמוכה 17
S מה אני צריך לחפש בצבא? התפתחות אישית 17

נושאים דומים

Back
למעלה