• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כמה אתם מוציאים על הכלב שלכם?

@yoraplife, יש מצב שאת\ה מגלים לנו באיזה אוכל מדובר? וכמובן, מה משקל כל שק....

תודה.

שק אוכל איכותי שמחזיק לה חודש וקצת עולה לנו 168.
איזה אוכל זה, כמה ק"ג?

כדור תילוע - 20 שקל כל חצי שנה.
איזה כדור תילוע ב-20 ש"ח מתאים לכלבה של 30 ק"ג?
רוב הכדורים (ורמיס, או דרונטל אם מצליחים להשיג) הם ל-10 ק"ג (כך שכלב במשקל 20 יצטרך שניים, וכן הלאה).
והאם נותנים כדור אחד בלבד כל חצי שנה, ולא שניים בהפרש של 10 ימים (ורמיס)?
ורמיס הכי נפוץ היום. מי שיודע על כדורי תילוע אחרים והיכן ניתן להשיג, אשמח שישתף.

יש לי רועה קווקזית (72 קילו של אהבה) בת 7 עם בעיות אגן.
מזון - בין 250 - 500 ש"ח לחודש - חודשיים (מזון רפואי - יש ימים שאני מדללת את האוכל עם אורז/שאריות לחם/ירקות ופירות שמותר).
טיפולים - השנה הוצאתי לא מעט על טיפולים דחופים - דלקות אוזניים/דלקת בדרכי השתן (כולל תרופות עלה לי בסביבות ה 1000 ש"ח לטיפול)
הוטרינר שלנו לא לוקח כסף על ביקור אלא רק על טיפול.
חיסונים - 200 ש"ח בשנה לכל החיסונים הרגילים.
הגיינה - את הכלבה אני לא מספרת (אחרי חווייה אחרונה רעה מאוד) כך שפשוט נדרש לסרק אותה באופן קבוע (במיוחד בתקופות נשירה).
אני מקלחת אותה לעיתים נדירות (עקב לוגיסטיקה מסובכת - נסו להכניס כלבה של 70 קילו לאמבטיה :)).
פרעושים - היא כלבת בית כך שהיא לא חשופה יותר מדי לפרעושים, אבל בגלל שיש עוד כלב + חתול, אנחנו איכשהו מתקזזים יחד על הוצאות אמפולות. אני מטפלת בה בעיקר בימי הקיץ (180 - 220 ש"ח לאמפולות).
פנסיון - אצל ההורים/אחים/חברים - כולם מוכנים לארח אותה :)
חטיפים וצעצועים - הכלבה שלי אוהבת לרבוץ וצעצועים לא מעניינים אותה. אוכל לעומת זאת כן :) אם היא לא מצליחה לגנוב אוכל מהשיש (חלות ולחמים זה המועדפים עליה) היא מקבלת פעם בשבוע ממתקים. אין לי כ"כ מעקב ספיציפית עבורה כי כפי שציינתי יש עוד כלב וחתול.

כלבה בת 12, חצי לבדרדור וחצי גולדן רטריוור. לקחתי אותה בזמנו מצער בעלי חיים כשהיא הייתה בת חודשיים. שוקלת 26 קילו.
אוכל: 170 ש"ח לשק אוכל שמחזיק מעמד כחודש וחצי - חודשיים (קונה ישירות מהיבואן, לא משלם פערי תיווך).
וטרינר: 500 ש"ח בשנה על טיפולים סטנדרטים (לא כולל אם צריך משהו דחוף).
חטיפים וצעצועים לפינוק: 30 ש"ח בחודש, (למרות שהחטיף האהוב עליה הוא הנעלי צבא שלי מהמילואים :roll:).
שמפו: משתמש באותו דבר כמו שלי (אז אני לא מחשיב זאת כחלק מהוצאות עליה, אלא כחלק מהוצאות הבית).
פנסיון: לא משלם. כשצריך אני משאיר אותה אצל ההורים.
איך קונים אוהל ישירות מהיבואן?
עכשיו גם נכנסנו להוצאה רצינית, התחלנו איתו אילוף שזה לא זול בכלל כדי לעבוד על כמה התנהגויות בעייתיות לקראת תינוק חדש...

איך קונים אוהל ישירות מהיבואן?
יש לי קרוב משפחה שעובד בתור עובד נמל, כחלק מהסכם שיש להם עם יבואנים שונים הם קונים את המוצרים בנמל ישירות מהיבואן ברגע שהוא מגיע לארץ.
הוא קונה בשבילי את השקים במחירי עלות, ואני מחזיר לו את הכסף.

איזה אוכל זה, כמה ק"ג?

איזה כדור תילוע ב-20 ש"ח מתאים לכלבה של 30 ק"ג?
רוב הכדורים (ורמיס, או דרונטל אם מצליחים להשיג) הם ל-10 ק"ג (כך שכלב במשקל 20 יצטרך שניים, וכן הלאה).
והאם נותנים כדור אחד בלבד כל חצי שנה, ולא שניים בהפרש של 10 ימים (ורמיס)?
ורמיס הכי נפוץ היום. מי שיודע על כדורי תילוע אחרים והיכן ניתן להשיג, אשמח שישתף.

@yoraplife, יש מצב שאת\ה מגלים לנו באיזה אוכל מדובר? וכמובן, מה משקל כל שק....

תודה.

היי,

דבר ראשון השק הוא של בונזו גולד במשקל 17 ק"ג.
אני אישית מרוצה מהערכים שלו והיא אפילו מרוצה יותר. מהרגע שהאוכל נוגע בקערה שלה ועד הרגע שהקערה יותר מצוחצחת ממה שקנינו אותה (רק עם "חומר ניקוי" שלא אמליץ עליו), עוברות בין 1 ל2 דקות.

היא אוכלת כל יום 500 גרם מהאוכל, כך שהוא מחזיק 34 ימים.

לגבי המשקל שלה - האמת שטעיתי. שקלתי אותה בשבת האחרונה והיא שוקלת 22.5 קילו (כל הזמן שיערנו שהיא 30 ק"ג). לגבי כדורי התילוע, אנחנו קונים אותם מהווטרינר ב20 ש"ח לאחד וההנחיה שלו היא לתת אחד כל חצי שנה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M כמה נפשות אתם, וכמה כסף בממוצע אתם מוציאים בשנה על חופשות בארץ ובחו"ל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
I מתי אתם מוציאים כסף? שוק ההון 3
DiverGirl כמה אתם מוציאים על אוכל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 139
adamshalev סקר: כמה אתם מוציאים בחודש (לאדם בוגר במשפחה) ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
C אילו יריחונים/מגזינים אתם קוראים? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 12
ש חוץ מיס/הוט איזה רשת אתם ולמה? צרכנות פיננסית 5
ד האם אתם רואים בנפילה של הביטקוין בשבוע האחרון הזדמנות קנייה ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 325
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ב איך אתם עוקבים אחרי התיק שלכם? שוק ההון 17
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
S איך אתם משקיעים באג״ח בתקופה הנוכחית שוק ההון 1
נ מה אתם קונים כאשר אתם משקיעים בS&P 500? מה החלופות? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
ל כמה צדקה אתם נותנים בחודש פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 132
S איך אתם ממקסמים חיסכון עם מועדוני צרכנות וקופונים צרכנות פיננסית 10
TheOneTech כל כמה זמו אתם שולחים קריאות מונה לספקית גז שלכם? פוסטים מאיכות נמוכה 0
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
N איך אתם עוקבים אחר ההשקעות שלכם ב-2023? שוק ההון 15
T איך אתם מחכים לרכישת דירה באזור שהגדרתם? נדל"ן 23
N באיזה אפיק סולידי אתם משתמשים בימים אלו? שוק ההון 17
לב מישקין עבודה משרדית - איך אתם שורדים את זה? אוף טופיק 53
deussex האם אתם עושים חוזה השכרה דרך עורך דין ? מרגיש מבולבל, אשמח לתובנות נדל"ן 28
א סיכון מס בקרן השתלמות או שילוש של דמי הניהול - מה אתם הייתם עושים? שוק ההון 9
ב לחיות על הקצה או ללכת על בטוח - מה אתם הייתם עושים? נדל"ן 14
fizban קרן השתלמות IRA - עם איזה בנק אתם עובדים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 36
S ניתוח טכני - איך אתם עושים? פוסטים מאיכות נמוכה 9
A ברוקר ישראלי - דרך איפה אתם ממליצים להשקיע? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ב עם כמה כסף אתם פרשתם? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 17
Y איך אתם מחשבים תשואה נדל"ן 6
H איך אתם מתכננים לראות את המונדיאל? פוסטים מאיכות נמוכה 4
deussex עד כמה אתם סומכים להפקיד את כל הכסף בבית השקעות ישראלי ? שוק ההון 81
ס מה אתם הייתם עושים ? דחיית תואר בשנה למען מקום טוב יותר אוף טופיק 13
Shnizelia באיזה תיק גב אתם משתמשים? פוסטים מאיכות נמוכה 12
C איך אתם מתמחרים את שווי הנכס שלכם בתוך הפרוטפוליו השקעות? נדל"ן 11
ה איך אתם עושים את זה ? יומני מסע אישיים 40
R איך אתם מנהלים את הדירה המחולקת? נדל"ן 3
Y כמה אתם משלמים חשבון גז? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
lavi מרגע זה אתם עם כסף - ביטוח דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 30
deussex האם אתם עושים משהו ספציפי בעקבות האינפלציה, והמצב בשווקים ? פוסטים מאיכות נמוכה 39
H בכמה אתם קונים קילו פירות וירקות צרכנות פיננסית 10
P האם אתם שמחים בחלקכם? ( מבחינה חומרית) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 66
M אז איך אתם עם הוצאות החגים פורים ופסח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
צ איך אתם מכבים את המוח פוסטים מאיכות נמוכה 40
deussex האם אתם עושים פעילויות מנע בעקבות המלמחמה באוקראינה בתיק/קופות גמל ? שוק ההון 25
Avi W איך אתם עוקבים אחרי הדיבידנדים פוסטים מאיכות נמוכה 1
M מאיפה אתם קונים ביטקוין ולמה? השקעות אלטרנטיביות 1
M מה אתם עושים עם הגמל להשקעה עם כל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5

נושאים דומים

Back
למעלה