• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השוואת תנאים לקרן השתלמות IRA

@איליה, אז השלב הבא בתהליך הוא שהחבר'ה מהלמן הלדובי יוצרים עם כל אחד מאיתנו קשר?

ושוב, תודה רבה על היוזמה!
למיטב הבנתי השלב הבא הוא לשלוח להלמן אלדובי את הדוח השנתי האחרון שלך בצירוף פרטי התקשרות.
הם לא יצרו קשר עם אף אחד שלא מספק את הפרטים הללו.

למיטב הבנתי השלב הבא הוא לשלוח להלמן אלדובי את הדוח השנתי האחרון שלך בצירוף פרטי התקשרות.
הם לא יצרו קשר עם אף אחד שלא מספק את הפרטים הללו.
בדיוק

היית אמור לקבל מייל מאיליה עם האנשים בהלמן אלדובי שאליהם אתה צריך לשלוח דוח אחרון ומס' טלפון. אם לא, כדאי שתיצור קשר עם איליה.
נכון

תקימו גוגל גרופ של IRA for Hasolidit Readers
הקבוצה סגורה ולא קריאה מבחוץ (לדיונים חופשיים)
ההרשמה תעשה על ידי צרוף של אנשים שפונים בפרטי למקים הקבוצה דרך הפורום
מי ידע במה מדובר ולא יהיו לו הפתעות
ניהול גיוס ההמשתתפים יהיה פשוט וגם ללא חשש של בעלת הבלוג לקישור לא נאות ו/או פגיעה במוניטין ושאר ירקות

בתור מי שמשלמת מכיסה כדי לתת את הפלטפורמה לכינוס היוזמה הזו ומפסידה לא מעט כסף במונחים של הכנסה אבודה משיווק "affiliates", נדמה לי שהמינימום ההוגן יהיה לא להשתמש בשם הבלוג שלי. תודה :).

נערך לאחרונה ב:
אני לא חושב שאיליה השתמש בשם הבלוג בתכתובת הענפה בנושא (כולל התכתובת במיילים שלא דרך האתר).
נראה לי שאת יכולה לישון בשקט הלילה בידיעה ששם הבלוג שמור :)

תקימו גוגל גרופ של IRA for Hasolidit Readers
הקבוצה סגורה ולא קריאה מבחוץ (לדיונים חופשיים)
ההרשמה תעשה על ידי צרוף של אנשים שפונים בפרטי למקים הקבוצה דרך הפורום
מי ידע במה מדובר ולא יהיו לו הפתעות
ניהול גיוס ההמשתתפים יהיה פשוט וגם ללא חשש של בעלת הבלוג לקישור לא נאות ו/או פגיעה במוניטין ושאר ירקות
עוד הפעם, כבר הגבתי על זה קודם:
אני לא מבין מה לא ברור פה - היחידה שיכולה לעשות דבר כזה זאת @הסולידית אם זה לא ברור למישהו אז זה מאוד מאוד חבל.
אני בכל ההתכתבויות ושיחות שעשיתי במהלך מו"מ ובין חברי הקבוצה לא השתמשתי בשם הבלוג ואסרתי על אחרים להשתמש בו.
אם @הסולידית לא רוצה מסיבות השמורות איתה שמישהו ישתמש בשם הבלוג (שהוא אגב קניין רוחני) אז זאת זכותה ולפני שחושבים על שימוש כזה חייבים לשאול אותה.

עוד הפעם, כבר הגבתי על זה קודם:
אני לא מבין מה לא ברור פה - היחידה שיכולה לעשות דבר כזה זאת @הסולידית אם זה לא ברור למישהו אז זה מאוד מאוד חבל.
אני בכל ההתכתבויות ושיחות שעשיתי במהלך מו"מ ובין חברי הקבוצה לא השתמשתי בשם הבלוג ואסרתי על אחרים להשתמש בו.
אם @הסולידית לא רוצה מסיבות השמורות איתה שמישהו ישתמש בשם הבלוג (שהוא אגב קניין רוחני) אז זאת זכותה ולפני שחושבים על שימוש כזה חייבים לשאול אותה.
אבל לעומת זאת, השתמשתי בשם של איליה...

נערך לאחרונה ב:
איליה,
האם יש חדש במעבר?
מזמן לא קבלנו עדכונים...

תקבלו בקרוב, רק נגמר פסח וגם בהלמן אלדובי האנשים לוקחים חופש

טוב, חברים בהתארגנות כבר קיבלו מייל.
עכשיו הודעה למי שעוד לא הצטרף:
ניתן להצטרף לקבוצה (עד יום החתמה) בצורה הבאה

חבר שרוצה להצטרף ישלח מייל לדיאגו (diego@gemel.co.il) כאשר ניר (nirm@gemel.co.il) מכותב למייל זה:
- כותרת המייל "הצטרפות להתארגנות של איליה"
- תוכן:
- שם מלא
- מספר טלפון
- דוחות קה"ש מצורפים

תנאים:
- קה"ש IRA בהלמן אלדובי. 0.22% דמי ניהול לחברי הקבוצה, לא מצליח לעלות פה קובץ עמלות, אז זה עמלות
רגילות של IRA של הלמן אלדובי.
- קה"ש מתחת ל30K: חבר יצטרף למסלול מנוהל של הלמן אלדובי (0.6% לחברי הקבוצה) וכאשר יצבור 30K
יוכל לעבור למסלול IRA בהלמן אלדובי לפי התנאים שסוכמו עם הקבוצה.

עריכה מ21.04.2015: התנאים שונו למצטרפים חגשים כפי שמתואר פה:
http://www.hasolidit.com/kehila/threads/השוואת-תנאים-לקרן-השתלמות-ira.239/page-7#post-11168

נערך לאחרונה ב:
פניתי אליהם במייל בהתאם להוראות שנתת ולא קיבלתי כל מענה, יש לך דרך לבדוק איתם לגבי זה?

אנקדוטה בקשר לכוחה של תחרות:
אני ואבא שלי ביקשנו להעביר את הקרנות להלמן בתנאים של הפורום - 0.22%.
  • אני קיבלתי הצעה ממגדל לבטל את הניוד בתמורה לדמי הניהול של הלמן ובנוסף לקבל מענק של 750 ש"ח. (סירבתי כי למגדל עדיין אין IRA למרות שהם טוענים שזה בתהליך ואוטוטו באוצר מאשרים להם)
  • אבא שלי קיבל הצעה ממיטב-דש לבטל את הניוד בתמורה לדמי ניהול של 0.2% בלבד. הוא קיבל את ההצעה.

@Izelman סבלנות זאת תכונה מבורכת
@עומר : זה חדשות מצוינות! אגב שים לב שלפעמים 0.22 של הלמן עדיף (כי אין עמלת מינימום), הכל תלוי בגודל התיק וגובה הפקדות חודשיות. אגב, הלמן לא ניסו לתת הצעה נגדית?

אבא שלי קיבל הצעה ממיטב-דש לבטל את הניוד בתמורה לדמי ניהול של 0.2% בלבד. הוא קיבל את ההצעה.

על איזה סדר גודל מדובר אם אפשר לשאול? אני תוהה איזה אינטרס יש להם להציע 0.2% לחשבון אחד כשלקבוצה כולה הם לא טרחו להציע משהו מתחת ל-0.3% למרות שמדובר בקבוצה שסיימה עם, כמה, 8-9 מיליון? איבדתי ספירה מתישהו..

@Izelman סבלנות זאת תכונה מבורכת
@עומר : זה חדשות מצוינות! אגב שים לב שלפעמים 0.22 של הלמן עדיף (כי אין עמלת מינימום), הכל תלוי בגודל התיק וגובה הפקדות חודשיות. אגב, הלמן לא ניסו לתת הצעה נגדית?

על איזה עמלת מינימום מדובר?

על איזה עמלת מינימום מדובר?
החל מינואר השנה יש עמלת קנייה\מכירה על קרנות מחקות במיטב דש. 0.04% עם מינימום של 4.65 ש"ח שזה 0.3% מהפקדה של 1571 ש"ח (מקסימום פטור ממס) לעומת 63 אגורות בהלמן. כלומר יש לך הפרש של 48 ש"ח בחישוב שנתי שזה עוד 0.048% אם יש לך 100K בקה"ש. כלומר מישהו עם 100K בקה"ש והפקדות של 1571 בחודש ישלם 0.22% דמי ניהול ועוד 0.007% בעמלות קנייה כל חודש לעומת 0.2% ועוד 0.048% במיטב.
ברור שכמה שהקה"ש יותר גדולה והפקדות גדולות יותר ככה מתקרבים לנקודת איזון והחל מנקודה מסוימת ההצעה הנגדית של מיטב טובה יותר.

ל איזה סדר גודל מדובר אם אפשר לשאול? אני תוהה איזה אינטרס יש להם להציע 0.2% לחשבון אחד כשלקבוצה כולה הם לא טרחו להציע משהו מתחת ל-0.3% למרות שמדובר בקבוצה שסיימה עם, כמה, 8-9 מיליון? איבדתי ספירה מתישהו..
עומר היה חבר בהתארגנות אחרת שמשם לקחתי השראה (נדמה לי שהיה להם 4-5 מיליון)

אנקדוטה בקשר לכוחה של תחרות:
אני ואבא שלי ביקשנו להעביר את הקרנות להלמן בתנאים של הפורום - 0.22%.
  • אני קיבלתי הצעה ממגדל לבטל את הניוד בתמורה לדמי הניהול של הלמן ובנוסף לקבל מענק של 750 ש"ח. (סירבתי כי למגדל עדיין אין IRA למרות שהם טוענים שזה בתהליך ואוטוטו באוצר מאשרים להם)
  • אבא שלי קיבל הצעה ממיטב-דש לבטל את הניוד בתמורה לדמי ניהול של 0.2% בלבד. הוא קיבל את ההצעה.
אבא שלך לא ניסה לדרוש את ההטבה גם בשביל החשבון שלך תוך כדי ההתמקחות שלהם איתו?

החל מינואר השנה יש עמלת קנייה\מכירה על קרנות מחקות במיטב דש. 0.04% עם מינימום של 4.65 ש"ח שזה 0.3% מהפקדה של 1571 ש"ח (מקסימום פטור ממס) לעומת 63 אגורות בהלמן. כלומר יש לך הפרש של 48 ש"ח בחישוב שנתי שזה עוד 0.048% אם יש לך 100K בקה"ש. כלומר מישהו עם 100K בקה"ש והפקדות של 1571 בחודש ישלם 0.22% דמי ניהול ועוד 0.007% בעמלות קנייה כל חודש לעומת 0.2% ועוד 0.048% במיטב.
ברור שכמה שהקה"ש יותר גדולה והפקדות גדולות יותר ככה מתקרבים לנקודת איזון והחל מנקודה מסוימת ההצעה הנגדית של מיטב טובה יותר.

אתה יוצא פה מנקודת הנחה שקונים כל חודש. אפשר לקנות פעם ברבעון ועמלת המינימום נהיית זניחה.

עומר היה חבר בהתארגנות אחרת שמשם לקחתי השראה (נדמה לי שהיה להם 4-5 מיליון)

אני זוכר את זה, אם תחפור בת'רד מספיק אחורה תיזכר שאני זה שהעלה את העניין P: אבל אני לא חושב שאבא שלו היה באותה ההתארגנות, ובכל מקרה גם אם כן זה עדיין לא מבהיר בכלל מה האינטרס שלהם לרדת ל-0.2..

פניתי אליהם במייל בהתאם להוראות שנתת ולא קיבלתי כל מענה, יש לך דרך לבדוק איתם לגבי זה?
גם לי הם לא הגיבו. לא שיא הנימוס אבל איליה הסביר שאם הדוחות בסדר הם לא עונים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I השוואת תנאים בבנק מזרחי להצעות הייטקזון/מועדון הוט צרכנות פיננסית 42
C השוואת תנאים בפנסיה והשתלמות עבור מחקי מדד/IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S השוואת תנאים שנתנו לי לפתיחת תיק בפסגות שוק ההון 9
F השוואת תנאים - בנק ובית השקעות שוק ההון 27
C פתיחת חשבון בנק בארה"ב - השוואת תנאים צרכנות פיננסית 11
צ השוואת מספרי ניירות ערך (טיקרים) שוק ההון 6
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
ס השוואת קופת גמל להשקעה מול מסחר עצמאי שוק ההון 15
M קניית דירה ראשונה בפרויקט דירה בהנחה - השוואת תמהילים נדל"ן 52
V השוואת ביטוחי בריאות פרטיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
M על השוואת מחירים נכונה למוצר בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 39
A השוואת אפשרויות פדיון פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M השוואת תשואות בS&P 500 בקרונות השתלמות / קופות גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M השוואת קרנות השתלמות וקופות גלמל להשקעה מחקה מדד SP 500. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
א השוואת תשואות קופות גמל לסנופי שוק ההון 8
כ השוואת ביצועי קרנות נאמנות למדד שוק ההון 4
T השוואת תשואות קרנות מחקות ישראליות מול איריות - ממצאים אמפיריים? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A מכירים אתר השוואת תיקים שלוקח בחשבון מס על איזון? שוק ההון 19
I השוואת תמהילים של משכנתא נדל"ן 9
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
Mose השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים שוק ההון 26
א השוואת הצעת עבודה אמריקאית לישראלית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Y השוואת משכורות בהייטק התפתחות אישית 12
K השוואת תיק מנוהל לתיק עצמאי שוק ההון 2
S ביטוח רכב - השוואת מחירים 2021 צרכנות פיננסית 9
Y אלטשולר שחם VS מיטב דש - השוואת תשואות שוק ההון 28
משה גל אוזניות כפתור בלוטות' מומלצות וסולידיות. השוואת דגמים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
G השוואת תנאי עמלות בין אקסלנס לאחרים שוק ההון 15
1337justme השוואת פקדונות צמודי מדד שוק ההון 9
מ מסמך השוואת ביטוחי בריאות של לשכת סוכני הביטוח צרכנות פיננסית 2
Y השוואת פנסיה+השתלמות צרכנות פיננסית 3
ע השוואת קרן השתלמות לעצמאים שוק ההון 2
U השוואת ביטוח מבנה לבעלי משכנתא אוף טופיק 7
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
Octopus השוואת אסטרטגיות השקעה - עם/בלי רכישת דירה (+ גיליון סימולציות) שוק ההון 12
מ השוואת מסלולי השקעה בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A השוואת קרנות שוק ההון 31
U למה אלטשולר שחם לא מופיע בטבלת השוואת בתי השקעות שוק ההון 2
T השוואת עמלות בין בית השקעות ישראלי ל-IB שוק ההון 0
T השוואת ETF זר של S&P 500 שוק ההון 5
ramiv השוואת קרנות פנסיה - הפניקס מחקה מדד חו"ל - הראל מניות צרכנות פיננסית 2
O השוואת קומבינציות ETF איריות צוברות שוק ההון 42
ש השוואת דמי המרה בין מיטב לפסגות צרכנות פיננסית 5
ת לקראת התחלה - השוואת בתי מסחר להשקעה שוק ההון 1
Liron2035 קה"ש IRA הלמן-אלדובי, רכישת IWDA: השוואת עלויות ברוקר שוק ההון 9
ע השוואת ETF שוק ההון 3
Y השוואת גמל נט למדד שוק ההון 4