• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דמי ניהול שנתיים ביום אחד ?

Peper

משתמש רשום
דירוג
5
במקרה שקניתי קרן סל עם עלות דמי ניהול לדוגמא של 0.5 אחוז, למחרת החלטתי למכור את הקרן האם יגבו לי 0.5 אחוז מהסכום בקרן ? או שמחשבנים את זה שנתי מה שאומר שעל יום אחד אני ישלם רק פרומיל מעלות דמי הניהול שזה יוצא כלום, תודה רבה לעונים

האם יגבו לי 0.5 אחוז מהסכום בקרן
לא, זה שנתי. בכל מקרה העמלה מגולמת במחיר הקרן, כך שתקבל בדיוק את שווי המכירה (בניכוי מס, אם יש).

(אין באמור כדי להמליץ על הפרקטיקה של החזקה יומית בקרנות סל)

לא, זה שנתי. בכל מקרה העמלה מגולמת במחיר הקרן, כך שתקבל בדיוק את שווי המכירה (בניכוי מס, אם יש).

(אין באמור כדי להמליץ על הפרקטיקה של החזקה יומית בקרנות סל)
תודה רבה עזרת לי מאוד, ואם כבר ציינת את זה, האם יש סיבה שבשלה אתה לא ממליץ על פרקטיקה של החזקה יומית בקרנות סל ?

תודה רבה עזרת לי מאוד, ואם כבר ציינת את זה, האם יש סיבה שבשלה אתה לא ממליץ על פרקטיקה של החזקה יומית בקרנות סל ?
כן.
א. אסור להמליץ
ב. דעתו האישית כנראה שלקנות קרנות סל ליום אחד זה יותר מטפשי.

גם אני לא ממליץ

במקרה שקניתי קרן סל עם עלות דמי ניהול לדוגמא של 0.5 אחוז, למחרת החלטתי למכור את הקרן האם יגבו לי 0.5 אחוז מהסכום בקרן ? או שמחשבנים את זה שנתי מה שאומר שעל יום אחד אני ישלם רק פרומיל מעלות דמי הניהול שזה יוצא כלום, תודה רבה לעונים
יגבו ממך עמלת קנייה/מכירה שביחד תגיע בערך ל- 0.5 (תלוי בברוקר שלך).
ובכל מקרה אם אתה חושב שתוכל להרוויח ממסחר יומי אז
גוגל: הסולידית מסחר יומי

יגבו ממך עמלת קנייה/מכירה שביחד תגיע בערך ל- 0.5 (תלוי בברוקר שלך).
ובכל מקרה אם אתה חושב שתוכל להרוויח ממסחר יומי אז
גוגל: הסולידית מסחר יומי
קראתי את הפוסט הנל, אני לא מתכוון להיות סוחר יום יותר בכיוון של תקופות קצרות, הדגש של הסולידית הוא על ספקולנטים שסוחרים במניות בצורה יומיומית עם סיכון גבוה ביותר, אני מתכוון לסחור במדד שהוא מוצר הרבה יותר סולידי על פני תקופות קצרות

קראתי את הפוסט הנל, אני לא מתכוון להיות סוחר יום יותר בכיוון של תקופות קצרות, הדגש של הסולידית הוא על ספקולנטים שסוחרים במניות בצורה יומיומית עם סיכון גבוה ביותר, אני מתכוון לסחור במדד שהוא מוצר הרבה יותר סולידי על פני תקופות קצרות
דעתי שגם מכך לא תצליח להרוויח (קרא על השערת השוק היעיל וכו).
בכל מקרה אם אתה רוצה להתנסות בזה, אני ממליץ לשים סכום מוגבל וחסום לצורך הלמידה.

שהוא מוצר הרבה יותר סולידי על פני תקופות קצרות
מה אתה מתכוון תקופות קצרות?
והאם בדקת את העניין לפני המחשבה להשקיע לתקופות אלו?

והאם בדקת את העניין לפני המחשבה להשקיע לתקופות אלו?
אני אסביר, השוק נמצא כעת בתקופה של דשדוש זה יכול להסתיים מחר וזה יכול להמשך גם חודש, הרעיון הוא לקנות למטה ולמכור למעלה, כמובן שאי אפשר לדעת בדיוק אבל אפשר לשער ולהצליח ב 60 - 70 אחוז של הפעמים, פיתחתי אסטרטגיה שלמה בעניין ובדקתי אותה בדמו, בכל אופן לאף אחד לא מובטחת הצלחה, אני מנסה...

אני אסביר, השוק נמצא כעת בתקופה של דשדוש זה יכול להסתיים מחר וזה יכול להמשך גם חודש, הרעיון הוא לקנות למטה ולמכור למעלה, כמובן שאי אפשר לדעת בדיוק אבל אפשר לשער ולהצליח ב 60 - 70 אחוז של הפעמים, פיתחתי אסטרטגיה שלמה בעניין ובדקתי אותה בדמו, בכל אופן לאף אחד לא מובטחת הצלחה, אני מנסה...
הבנתי.
תקשיב, אני לא בא להקניט או משהו גם אני די חדש בשוק ההון,
אבל רק לפני ימים אחדים לא ידעת את ההבדל בין קרן סל לקרן מחקה ועוד דברים בסיסיים, (שזה סבבה למי שחדש בשוק ההון) איך כבר פיתחת "אסטרטגיה" והחלטת שהשוק תיכף עולה וכו'?
תעשה כמובן מה שאתה רוצה, ואתה תחליט איזה סיכונים לקחת, רק חשוב שתעשה את זה בעיניים פקוחות. בהצלחה.

כמובן שאי אפשר לדעת בדיוק אבל אפשר לשער ולהצליח ב 60 - 70 אחוז של הפעמים
מה, אתה סטטיסטיקן? אתה מדבר על הימור ובהימורים הבית תמיד מנצח.
להזכירך:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/מחפש-קרן-סל-על-ת-א-35.15589/#post-359138
אין לך נסיון, אתה חדש בתחום אז למרות שאסור לייעץ, עצתי לך לחזור לבלוגים וללמוד את החומר.
במערכת הדמו התיאוריה עובדת, במציאות זה לא עובד כי אין לך משאבי מיחשוב אדירים לנצח את המתחרים שלך בשוק האמיתי [יש דיונים בנושא].
בכל אופן, אני מאוד מעריך את הנחרצות שלך והרצון [ממש לא בציניות] לשאול עוד ועוד ובהצלחה.

חכו שהוא יגלה מה זה אופציות o_o

ששששששששששששששש!!!! הנה הפלת אותו בפח ;)

@Peper , לפני שאתה שורף סתם כסף תעשה בקטסטינג על האסטרטגיה שלך ואח"כ תנסה אותה בחשבון דמו, ורק אז אם הכל טוב לך על זה.

והאם בדקת את
ששששששששששששששש!!!! הנה הפלת אותו בפח ;)

@Peper , לפני שאתה שורף סתם כסף תעשה בקטסטינג על האסטרטגיה שלך ואח"כ תנסה אותה בחשבון דמו, ורק אז אם הכל טוב לך על זה.
תסתלבטו חופשי אם זה גורם לכם הנאה, אני כבר שנים עוקב אחרי שוק ההון, ואני יכול להסביר לכם איך המסחר באופציות מתנהל, מאז המשבר של 2008 אני עוקב ולומד ולומד... עד היום לא השקעתי עכשיו אני נכנס אחרי הרבה מאוד הפנמת ידע, כן אני יודע צריך להשקיע במדדים... כל טמבל יכול להשקיע במדדים בשביל זה לא צריך ללמוד את שוק ההון, "רוב הסוחרים בשוק נכשלים" נכון כי רוב הסוחרים הם אנשים בלי שום ידע וניסיון שחולמים להביא את המכה ולעשות כסף,
האסטרטגיה, הקור רוח, והשליטה העצמית, זה מה שיוצר את המיעוט בשוק ההון שמרוויח, ומרוויח הרבה !

תסתלבטו חופשי אם זה גורם לכם הנאה, אני כבר שנים עוקב אחרי שוק ההון, ואני יכול להסביר לכם איך המסחר באופציות מתנהל, מאז המשבר של 2008 אני עוקב ולומד ולומד... עד היום לא השקעתי עכשיו אני נכנס אחרי הרבה מאוד הפנמת ידע, כן אני יודע צריך להשקיע במדדים... כל טמבל יכול להשקיע במדדים בשביל זה לא צריך ללמוד את שוק ההון, "רוב הסוחרים בשוק נכשלים" נכון כי רוב הסוחרים הם אנשים בלי שום ידע וניסיון שחולמים להביא את המכה ולעשות כסף,
האסטרטגיה, הקור רוח, והשליטה העצמית, זה מה שיוצר את המיעוט בשוק ההון שמרוויח, ומרוויח הרבה !

אני מאוד מאוד מתקשה להאמין לך.
בן אדם שעוקב שנים אחרי השוק ויכול להרצות לנו על אופציות, לא אמור לשאול איך גובים דמי ניהול ומה ההבדל בין מכשירי השקעה שונים.
ואגב, בניגוד למה שאתה חושב רוב הסוחרים הם ממש לא אנשים בלי ידע וניסיון...
הם בדר"כ אנשים שחושבים ש"האסטרטגיה, הקור רוח, והשליטה העצמית, זה מה שיוצר את המיעוט בשוק ההון שמרוויח, ומרוויח הרבה" - וכמובן שהם בטוחים שזה מה שהם.

מצטרף ל"קושי"
@Peper
בכל מקרה, אם מה שרשמת הוא נכון או מוקצן או ווטאוור זה רק משהו לפתור בינך לבין עצמך
בכל מקרה, כאן עוזרים, לא מייעצים, אולי אפשר לספר לך מהנסיון

כל ה"מאפיינים" שציינת הם אכן חשובים, אבל אפשר להגיד את זה על כל דבר בחיים, כמו קריירה או פרוייקט
מה שעוזר לך להצליח בשוק ההון הוא לדעת שאתה יכול להפסיד באותה מידה שאתה יכול להרוויח, להתכונן לזה וליישם את זה
מעבר לזה, אם אתה מחפש "אלפא" (ארחיב אם תרצה) אתה תמיד עושה זאת עם הפלח הכי קטן של התיק
לכן, כאשר אדם רוצה "להתחכם" הוא יעשה זאת תמיד עם כל מה שהוא מוכן להפסיד, ואם הוא לא מוכן להפסיד את זה, ישמור על זה

המרווחים הגדולים הם אלה שידעו לשמור על ההון שלהם באותה מידה שהם הגדילו אותו

כמובן אפשר לתמצת כמה אנשים שפשוט קנו משהו מאוד מאוד מוקדם ומכרו ממש אבל ממש מאוחר
אבל זה כבר עניין של תיזמון והידחפות חובבנית לתוך קהל של ענקים שעוסקים בזה 24/7 ואפילו מקבלים על זה משכורת

עוד דרך להצליח בשוק ההון (אמנם הפרטי) זה להשקיע בעצמך או בסביבתך במשהו שנראה לך מוצלח, להעיז, ליזום
ובסוף למכור למישהו אחר את הכל או חלקים מזה ולעבור לדבר הבא
אם ניחנת ביכולת כזאת, אז אפשר להצליח מאוד, ואם לא ומצאת אחד שהוא כן נראה לך, תמיד תוכל לבצע רק את פעולת ההשקעה

לכל דבר יש את הסיכון שלו, מה שחשוב להבין שזה הדבר היחיד להבין

מצטרף ל"קושי"
@Peper
בכל מקרה, אם מה שרשמת הוא נכון או מוקצן או ווטאוור זה רק משהו לפתור בינך לבין עצמך
בכל מקרה, כאן עוזרים, לא מייעצים, אולי אפשר לספר לך מהנסיון

כל ה"מאפיינים" שציינת הם אכן חשובים, אבל אפשר להגיד את זה על כל דבר בחיים, כמו קריירה או פרוייקט
מה שעוזר לך להצליח בשוק ההון הוא לדעת שאתה יכול להפסיד באותה מידה שאתה יכול להרוויח, להתכונן לזה וליישם את זה
מעבר לזה, אם אתה מחפש "אלפא" (ארחיב אם תרצה) אתה תמיד עושה זאת עם הפלח הכי קטן של התיק
לכן, כאשר אדם רוצה "להתחכם" הוא יעשה זאת תמיד עם כל מה שהוא מוכן להפסיד, ואם הוא לא מוכן להפסיד את זה, ישמור על זה

המרווחים הגדולים הם אלה שידעו לשמור על ההון שלהם באותה מידה שהם הגדילו אותו

כמובן אפשר לתמצת כמה אנשים שפשוט קנו משהו מאוד מאוד מוקדם ומכרו ממש אבל ממש מאוחר
אבל זה כבר עניין של תיזמון והידחפות חובבנית לתוך קהל של ענקים שעוסקים בזה 24/7 ואפילו מקבלים על זה משכורת

עוד דרך להצליח בשוק ההון (אמנם הפרטי) זה להשקיע בעצמך או בסביבתך במשהו שנראה לך מוצלח, להעיז, ליזום
ובסוף למכור למישהו אחר את הכל או חלקים מזה ולעבור לדבר הבא
אם ניחנת ביכולת כזאת, אז אפשר להצליח מאוד, ואם לא ומצאת אחד שהוא כן נראה לך, תמיד תוכל לבצע רק את פעולת ההשקעה

לכל דבר יש את הסיכון שלו, מה שחשוב להבין שזה הדבר היחיד להבין
מצטער אבל לא חידשת כלום

בן אדם שעוקב שנים אחרי השוק ויכול להרצות לנו על אופציות, לא אמור לשאול איך גובים דמי ניהול ומה ההבדל בין מכשירי השקעה שונים.
ואגב, בניגוד למה שאתה חושב רוב הסוחרים הם ממש לא אנשים בלי ידע וניסיון...
הם בדר"כ אנשים שחושבים ש"האסטרטגיה, הקור רוח, והשליטה העצמית, זה מה שיוצר את המיעוט בשוק ההון שמרוויח, ומרוויח הרבה" - וכמובן שהם בטוחים שזה מה שהם.
אני עוקב שנים אחרי השוק עצמו, איך הוא מתנהג ואיך הוא מגיב, מה הטריגר של עליה ירידה וכו' ולא אחרי מכשירי ההשקעה הפיזיים, זה היה פחות רלוונטי לי עד היום...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
י קל גמל שינוי דמי ניהול למקסימום כעבור שנתיים שוק ההון 10
A האם דמי ניהול מצבירה בקופת פנסיה הם חודשיים או שנתיים? צרכנות פיננסית 7
M סימולציה תיק ישראלי אל מול קרן זרה - דמי ניהול שנתיים שוק ההון 6
ט מזעור דמי ניהול ומיסוי במדד עולמי שוק ההון 23
צ העלאת דמי ניהול בשינוי מסלול השקעה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
עידו ג הבדלי דמי ניהול בקרן אירית - כדאיות שוק ההון 6
ס דמי ניהול לבחור צעיר בפנסיה וקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
L פיטורים ושימור דמי ניהול בקופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ש דמי ניהול ועמלות בבנק - תיק השקעות שוק ההון 5
R שמירת דמי ניהול בקרן פנסיה לאחר עזיבת מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
ס דמי ניהול באקסלנס טרייד שוק ההון 3
ר שאלה על דמי ניהול שוק ההון 4
M התייעצות - האם כדאי למכור תעודות סל ישנות עם דמי ניהול גבוהים? שוק ההון 14
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ס דמי ניהול בעבודה ראשונה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
R דמי ניהול פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
U דמי ניהול קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
R דמי ניהול קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 154
שם משתמש בעייתי "מיטב כספית ניהול נזילות" מעלה את דמי הניהול שוק ההון 26
M ניוד מהפנסיה לקופ"ג - דמי ניהול פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א הבנת דמי ניהול פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
N דמי ניהול תיק ממוסה לעומת IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
ש אירית צוברת על הסנופי עם דמי ניהול של אמריקאית שוק ההון 5
S חישוב של מיסוי ריאלי/נומינלי בתוספת דמי ניהול שוק ההון 2
S חישוב של מיסוי ריאלי/נומינלי בתוספת דמי ניהול מיסים 7
K סוכן ישיר מול סוכנות הסדר - תיאום דמי ניהול? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
D דמי ניהול חודשיים וניוד מסחר עצמאי - מיטב דש לעומת בתי השקעות אחרים צרכנות פיננסית 1
ק דמי ניהול יקרים כנגד תשלום מס על רווחי הון - קרנות ישראליות אל מול זרות שוק ההון 2
B הקרן השקלית 1159250 על מדד S&P 500 (דמי ניהול: 0.07%) של בלאקרוק iShares שוק ההון 2
לאץ' הפסקת הפחתת דמי ניהול? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
Y דמי ניהול ואיזון אקטוארי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
א דמי ניהול בפנסיה - שאלה עקרונית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
O דמי ניהול נמוכים מול קרן מחקה S&P פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
O חשיבות איזון/גירעון אקטוארי אל מול דמי ניהול פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ptom הערכת דמי ניהול נסתרים לצרכי סימולציית מס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
c881 הלוואה ב - 1% דמי ניהול מצד אחד. מצד שאני - העברת קופת גמל/ קרן פנסיה לניהול של גוף לא ידוע. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
A דמי ניהול לקרן השתלמות חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
P מחפש מחשבוני פנסיה להשוואת דמי ניהול ומסלולי תשואות, יש דבר כזה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ישראלי מצוי קרן מחכה עם דמי ניהול נמוכים שמתמחה בטכנולוגיה כלל עולמית צרכנות פיננסית 1
M אתר שמשווה קרנות השתלמות מחקות S&P דמי ניהול פוסטים מאיכות נמוכה 0
D התייעצות על דמי ניהול בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
ב דמי ניהול גבוהים בביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
M דמי ניהול בפנסיה לעובדי מדינה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
O עליית דמי ניהול הזויה בקופות הגמל של מיטב IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
G דמי ניהול בפנסיה וקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
M קרן כספית איילון - דמי ניהול נמוכים, מה הקאץ'? שוק ההון 12
T האם בקרנות מחכות יש דמי ניהול בשכבות? שוק ההון 5

נושאים דומים

Back
למעלה