• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דלקן פרטי

עלות התקנה בפאמפי סביב התשעים שקל עלות חד פעמית

לא רלוונטי באתר,
המחיר הנוכחי הוא

המחיר ב-טן היה היום 5.76 לשירות עצמי

והנחות התדלוק של פאמפי (שוחחתי איתם השבוע)
טן- 30אג
דור אלון- 23אג
סונול- 22אג

עלות ההתקנה היא 90 שח, וירידות התדלוק הן בהוראת קבע חודשית

גם לעומת המחיר של 5.61, תידלוק בטן יוצא זול יותר ב-15 אג לליטר
עבור 30 ליטר תדלוק, זה יוצא חסכון של 4.5 לתדלוק ועלות ההתקנה מתכסה תוך 20 תדלוקים
שלא לדבר על החיסכון בזמן
ועל מצבים בהם ההשוואה היא לא מול דיזול אלא מול תדלוק באותה תחנת הדלק (נגיד דור אלון בלי הנחה מול דור אלון עם)

נראה לי שאלך על זה

המחיר ב-טן היה היום 5.76 לשירות עצמי

והנחות התדלוק של פאמפי (שוחחתי איתם השבוע)
טן- 30אג
דור אלון- 23אג
סונול- 22אג

עלות ההתקנה היא 90 שח, וירידות התדלוק הן בהוראת קבע חודשית

גם לעומת המחיר של 5.61, תידלוק בטן יוצא זול יותר ב-15 אג לליטר
עבור 30 ליטר תדלוק, זה יוצא חסכון של 4.5 לתדלוק ועלות ההתקנה מתכסה תוך 20 תדלוקים
שלא לדבר על החיסכון בזמן
ועל מצבים בהם ההשוואה היא לא מול דיזול אלא מול תדלוק באותה תחנת הדלק (נגיד דור אלון בלי הנחה מול דור אלון עם)

נראה לי שאלך על זה

תיקון טעות- עלות התקנה= 90 + מעמ
(לא משנה את החישוב יותר מדי)

תיקון טעות- עלות התקנה= 90 + מעמ
(לא משנה את החישוב יותר מדי)
איך מצטרפים והאם יש אפשרות להימנע מתשלום באשראי ולשלם במזומן בתחנה עצמה [בהנחה שיש מתדלק נאמר]

התשלום בהוראת קבע לא באשראי, אין אפשרות למזומן.
יש מספר רב של מקומות התקנה. צור עימם קשר

התשלום על ההתקנה הוא באשראי
אמורים לחזור אליי השבוע (אמרתי שאחשוב על זה), אתקדם ואעדכן

עידכון: תדלקתי היום פעם ראשונה עם הדלקן, ממש תענוג
עלות ההתקנה היא 105~ (באזור שלי יש רק מתקין אחד, שלא הכי יעיל מבחינת תורים/ קבלת אנשים, אבל בסוף תפסתי אותם)
יש כמה ביורוקרטיות של שיחות/טפסים אונליין שצריך למלא אחרי ההתקנה
ואז עוד המתנה של כמה שעות עד שזה נקלט, וזהו.

עידכון בדילאיי.
לתדלק בלי להעביר אשראי זה באמת כייף, אבל אפשר לחסוך יותר אם לא מתדלקים פאמפי אלא עושים סקר שוק קטן על מבצעים באזור שלכם.
ולמה? ההנחות של פאמפי הן על המחיר הרשמי. לא על המחיר של אותו היום בתחנת דלק X. ככה שמבחינת חיסכון, אלא אם לחוצים על לתדלק ואתם באזור לא מוכר/ לא מוצאים מבצע לא באמת חוסכים.
לדוגמא באזור שלי (פרדס חנה), בימי חמישי/ ראשון בתחנת הדלק דור אלון (שעל הכביש שמוביל מבנימינה לפרדס חנה) מבצע של כ-30אג מתחת לרשמי. ההנחות של פאמפי הן כ-20 אג.
בשאר הזמן בפז לא רחוק משם יש הנחות של כ25אג מתחת לרשמי...

אגב, אני מניח שבטווח של שנה באמת אחזיר את עלות ההתקנה רק מההבנה של המבצעים/ מחירים ותשומת לב לאיפה ומתי כדאי לתדלק :P

נערך לאחרונה ב:
עידכון בדילאיי.
לתדלק בלי להעביר אשראי זה באמת כייף, אבל אפשר לחסוך יותר אם לא מתדלקים פאמפי אלא עושים סקר שוק קטן על מבצעים באזור שלכם.
ולמה? ההנחות של פאמפי הן על המחיר הרשמי. לא על המחיר של אותו היום בתחנת דלק X. ככה שמבחינת חיסכון, אלא אם לחוצים על לתדלק ואתם באזור לא מוכר/ לא מוצאים מבצע לא באמת חוסכים.
לדוגמא באזור שלי (פרדס חנה), בימי חמישי/ ראשון בתחנת הדלק דור אלון (שעל הכביש שמוביל מבנימינה לפרדס חנה) מבצע של כ-30אג מתחת לרשמי. ההנחות של פאמפי הן כ-20 אג.

אגב, אני מניח שבטווח של שנה באמת אחזיר את עלות ההתקנה רק מההבנה של המבצעים/ מחירים ותשומת לב לאיפה ומתי כדאי לתדלק :P

כמו כל תחום אחר בצרכנות נבונה, קיבעון ונוחיות יבואו על חשבון המחיר בלונג ראן.
מאז שחברות הדלק "צומצמו" והמדינה הקטינה להם את נתח השיווק במחיר הדלק, הן לאף אחת מהן רצון או יכולת להוריד משמעותית ובאופן גורף את מחיר הדלק מעבר להנחות הקבועות שהזכרת מקודם. הן בדלקן והן בכרטיסי תדלוק או באפליקציות. הנחות רגעיות או נקדותיות הן עניין אחר. כמו שהזכרתי בעבר, הדלקן מאפשר לך תדלוק חופשי בכל התחנות (אם עושים חוזים נוספים מול חברות שלא קיימות בפאמפי), במחיר מופחת גם בתדלוק מלא והיתרון המשמעותי הוא לעסקים ולחברות בע"מ. במקום להתעסק עם הזנת ת"ז ומס' רכב למשאבה ולאסוף את הקבלות הקטנטנות שדוהות עם הזמן ונעלמות עוד לפני כן, אתה מקבל במייל חשבונית מסודרת עם פירוט ברור. כמובן שזה עוד יותר מפשט עניינים כשיש מס' רכבים.

לענייני הנחות על חשבון נוחות - אולי שווה לך לבדוק את תחנות התדלוק במושבים של אברך אלון. ההרשמה דומה לדלקן. אתה מקבל צ'יפ. המחיר בדרך כלל זול. כמובן שצריך להכיר את המיקומים של התחנות באזורך לפני.

אני ממש לא מחובר לתחום בארץ,אנחנו נוסעים מעט יחסית ומתדלקים פעם בחודש בערך.
אבל יצא לי להירשם לאפליקציה של פז כי יש לי תחנה ליד הבית. מאוד נוח,יש אופציה ל"תדלוק מהיר" לוחצים על כפתור ומקבלים קוד של כמה ספרות שטוב לעשר דקות.
מזינים את הקוד ומתדלקים, זה טוב גם לחנות הנוחות אפשר לקנות בעזרת מספר ת.ז ואישור בטלפון(טוב למי ששוכח את הארנק בבית)יש גם כול מיני הטבות ומבצעים.

דיברתי עכשיו עם פאמפי.
אכן מחירי ההנחות מעודכנים כמוש רשמו עדיין:
טן 30 אג
דור 23 אג
סונול 22 אג

אבל יש פרט מאוד חשוב שאמרו לי עכשיו שלא דיברו עליו בפורום ולדעתי משנה את המשחק אומר שכדאי להתקין בכל מצב (לדעתי).
הנציגה על הקו טוענת שאם הגעתי לתחנה ויותר זול שם (בין אם מבצע או בין כי יש הנחת מזומן) אני יכול לשלם באשראי/מזומן לפני שאני מכניס את הפיה לקורא הדלקן ואז בעצם התשלום יהיה כרגיל כמו היום.

מבחינתי זה אומר בעצם שאין לי סיבה לא להתקין אותם אפילו בתור פרטי.
אם אני רואה שמחיר הדלק זול יותר כאן, מעולה אשתמש כרגיל.
אם הלכתי לתחנה יקרה יותר / נתקעתי - יש לי הנחה קבועה.

מה דעתכם?

נ.ב:
יש גם הנחה על שטיפומט ב39₪ לפנימי וחיצוני, אבל זה יש גם דרך פנגו ביותר מקומות לשטוף..

דיברתי עכשיו עם פאמפי.
אכן מחירי ההנחות מעודכנים כמוש רשמו עדיין:
טן 30 אג
דור 23 אג
סונול 22 אג

אבל יש פרט מאוד חשוב שאמרו לי עכשיו שלא דיברו עליו בפורום ולדעתי משנה את המשחק אומר שכדאי להתקין בכל מצב (לדעתי).
הנציגה על הקו טוענת שאם הגעתי לתחנה ויותר זול שם (בין אם מבצע או בין כי יש הנחת מזומן) אני יכול לשלם באשראי/מזומן לפני שאני מכניס את הפיה לקורא הדלקן ואז בעצם התשלום יהיה כרגיל כמו היום.

מבחינתי זה אומר בעצם שאין לי סיבה לא להתקין אותם אפילו בתור פרטי.
אם אני רואה שמחיר הדלק זול יותר כאן, מעולה אשתמש כרגיל.
אם הלכתי לתחנה יקרה יותר / נתקעתי - יש לי הנחה קבועה.

מה דעתכם?

נ.ב:
יש גם הנחה על שטיפומט ב39₪ לפנימי וחיצוני, אבל זה יש גם דרך פנגו ביותר מקומות לשטוף..
יש לי את הדלקן הזה כבר כמה שנים (ולפני כן כרטיס תדלוק של אחת החברות).
מאז שהממשלה צמצמה מהותית את 'מרווח השיווק' של חברות הדלק, ההנחות בכל הדלקנים וכרטיסי התדלוק היא מינורית עד לא רלבנטית למשתמש הרגיל. (לא יודע איך הדבר בחברות גדולות) היתרון העיקרי כפי שאני רואה אותו מתבטא בריכוז כל קבלות הדלק הקטנטנות בחשבונית אחת במייל. חוסך מעט בלגן בניירת אצל עצמאים.

יש לי את הדלקן הזה כבר כמה שנים (ולפני כן כרטיס תדלוק של אחת החברות).
מאז שהממשלה צמצמה מהותית את 'מרווח השיווק' של חברות הדלק, ההנחות בכל הדלקנים וכרטיסי התדלוק היא מינורית עד לא רלבנטית למשתמש הרגיל. (לא יודע איך הדבר בחברות גדולות) היתרון העיקרי כפי שאני רואה אותו מתבטא בריכוז כל קבלות הדלק הקטנטנות בחשבונית אחת במייל. חוסך מעט בלגן בניירת אצל עצמאים.

ממה שאני רואה בתחנות הדלק סביב הבית שלי, אחת בהנחה של 21 אג (סונול) וכל היתר דלקן כמו פאמפי היה חוסך לי כסף.. אז נכון שכנראה יש פה ייתרון משמעותי יותר לריכוז קבלות וכו', אבל לא הצלחתי להבין למה לא לעשות אם יש לי גם אופציה לשלם רגיל וגם אופציה להנחה קבועה בדלק אם אבחר להשתמש בה... עלות התקנה מכסה את עצמה תוך כמה חודשים.

ממה שאני רואה בתחנות הדלק סביב הבית שלי, אחת בהנחה של 21 אג (סונול) וכל היתר דלקן כמו פאמפי היה חוסך לי כסף.. אז נכון שכנראה יש פה ייתרון משמעותי יותר לריכוז קבלות וכו', אבל לא הצלחתי להבין למה לא לעשות אם יש לי גם אופציה לשלם רגיל וגם אופציה להנחה קבועה בדלק אם אבחר להשתמש בה... עלות התקנה מכסה את עצמה תוך כמה חודשים.
אין שום בעיה או מניעה לעשות. דרך פאמפי גם לא מבקשים צ'ק פקדון או משהו כזה רק הוראת קבע וזה עובד וחלק. פשוט אני יודע שיש מספיק תחנות דלק מסביב שנותנות הנחות דומות גם ללקוחות מזדמנים. כל אחד ומה שנוח לו.

בגדול, אתה יכול להיות די בטוח שבכל הקשור לדלק שזה הוצאה עצומה לכל משק בית כמעט, אם היה אפשרות לקבל עוד הנחות משמעותיות כולם היו הולכים על זה. :)

למרות שזה נשמע הגיוני מה שאתה אומר, בפועל אנחנו יודעים שרוב עצום של אנשים עושים החלטות כלכליות שגויות מאוד, על בסיס קבוע, ובסכומים הרבה יותר גבוהים.

עידכון בדילאיי.

מקפיץ לטובת העניין עם הדלקן לעצמאיים (גלובס).

א. מישהו התנסה בשנה האחרונה בהתקנת דלקן בצורה עצמאית? מה עלות התקנה + כמה זמן לוקח להתקין דבר כזה ?
ב. אם התקנתי ואני מוכר את הרכב, זה משהו שצריך לבטל או לחזור להיכן שהתקנתי ו"להסיר" משהו?
ג. מי נגד מי, מה לעשות, מה הכי משתלם וכו'.
ד. האם יש דרך שההורדה תתבצע באותו רגע ולא דרך האשראי בסוף החודש?

אהבת חינם, שנה טובה לכולם.

נ.ב
במחשבה שנייה, נראה לי בכלל שזה לא יעבור עד נובמבר.

אני עם פאמפי, כבר הרבה שנים. מאוד מרוצה.

בשנה האחרונה הוסיפו תשלום חודשי של בערך 8 שקלים. גם בקיזוז התשלום החודשי, אני חוסך עשרות שקלים בחודש בגלל ההנחות הקבועות. גם אם לא היו הנחות, עדיין מאוד נוח לקבל חשבונית מרוכזת בסוף חודש, במקום לאגור מלא תדפיסים מהמשאבות.

ד. האם יש דרך שההורדה תתבצע באותו רגע ולא דרך האשראי בסוף החודש?
הוראות קבע בחשבון בנק.

אני חוסך עשרות שקלים בחודש בגלל ההנחות הקבועות
תודה רבה על המידע.
א. אילו הנחות קבועות יש והאם אתה יכול לתדלק בכל מקום ?
ב. תוכל להסביר על ההתקנה של המכשיר?
ג. הוראת קבע כל סוף חודש? יש לפאמפי הרשאה כמו למשל לבית השקעות/ביטוח?

א. אילו הנחות קבועות יש והאם אתה יכול לתדלק בכל מקום ?
ב. תוכל להסביר על ההתקנה של המכשיר?
ג. הוראת קבע כל סוף חודש? יש לפאמפי הרשאה כמו למשל לבית השקעות/ביטוח?
היה על זה דיון כאן

גם באתר שלהם יש תשובות למרבית השאלות. אתה גם יכול לשאול את שירות הלקוחות שלהם בוואטסאפ.

"הדלקן" הוא בעצם טבעת מגנטית. "מלבישים" אותה על הפתח למילוי דלק. קודחים כמה חורים ומחברים.

אח"כ המתקין מקשר במערכת בין הדלקן שלך לחברה דרכה אתה מחתבר. הכל כולל הכל לוקח 10-15 דקות.

נראה ככה

DALKAN-201820YROK.jpg

מחיה שרשור ישן.
יש התאגדות במועצה אצלנו וסגרו דיל לדלקן אוניברסלי.
30 אג הנחה בדור אלון וסונול
35 אג הנחה בדלקומט וטן
ללא עלות והתקנה חינם

כרגע יש לנו הנחה קבועה בדור אלון של 30 אג בתדלוק עצמי אז מתלבט כמה זה מועיל ואם כדאי

מי שהתקין מרוצה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
oz1987 דלקן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
F בי״ס פרטי לילדים צרכנות פיננסית 14
ש קרן השתלמות לעצמאי/ת כדאית אל מול הפרשה לחשבון פרטי ממוסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
D ביטוח פרטי מהעבודה עם הצהרת בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P הרחבת אחזקת נשק פרטי? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 22
ה הקטנת חשיפה בתיק השקעות פרטי שוק ההון 5
ב להתחיל בניית בית פרטי עכשיו או לחכות כשנה נדל"ן 2
R הרפתקה לבית פרטי נדל"ן 18
I מורה פרטי - כיצד מתחילים התפתחות אישית 17
A יתרונות של עסק על פני אדם פרטי ברכישה ומכירת נדלן נדל"ן 6
V פגישה ראשונה עם קבלן לטובת בניית בית פרטי נדל"ן 51
R ביטוח בריאות פרטי + מכבי - האם הכרחי? צרכנות פיננסית 1
ס עוסק פטור או מורשה מורה פרטי מיסים 15
U הצגת פרטי פוליסה והיסטוריה של תביעות, בחשבון של המבוטח באתר חברת הביטוח צרכנות פיננסית 2
P למה בחיוב צ'ק לא רואים את פרטי חשבון המושך? צרכנות פיננסית 5
F ניוד חשבון בנק פרטי שלי מלאומי לחשבון שלי ושל בת הזוג בדיסקונט צרכנות פיננסית 7
A התייעצות בנוגע לקרן השתלמות ובית ספר פרטי שוק ההון 5
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
P מעבר לספק חשמל פרטי צרכנות פיננסית 81
T ניהול השקעות לאדם פרטי צרכנות פיננסית 14
liranviper קניית קריפטו דרך אינטרקטיב ומשיכה לארנק פרטי השקעות אלטרנטיביות 2
ש רכב ליסינג או פרטי? מיסים 1
L נהג צעיר רכב ראשון - יד 2 או ליסינג פרטי צרכנות פיננסית 3
P גן ילדים פרטי -תשלום יחסי אוף טופיק 11
מ ביטוח דירה - נזקי צנרת - האם כדאי שרברב פרטי על פני שרברב של חברה שבהסדר נדל"ן 25
M ביטוח חיים פרטי - חובה או שקר? צרכנות פיננסית 31
D התקנת רשת אינטרנט קווית דרך פרטנר או דרך טכנאי פרטי אוף טופיק 1
ט רכב פרטי סולידי (נראה לי) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
E בית פרטי עם גינה ופינוי בינוי נדל"ן 1
T השכרת רכב פרטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
D טיפול רפואי ללא ביטוח בריאות פרטי צרכנות פיננסית 17
M כדאיות בניית יחידת דיור בבית פרטי נדל"ן 21
L רכב פרטי, האם זה באמת שווה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 73
G שאלות לגבי ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, ושימוש בבית השקעות פרטי כסוכן פנסיוני במקום הסוכן במקום העבוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
G חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש, קופות גמל ופנסיה) שוק ההון 14
א חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש ופנסיה) שוק ההון 5
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
O ניוד פוזיציות מבנק הפועלים ל IB -- פרטי איש קשר בבנק שוק ההון 1
D התמחות במשפטים - מגזר פרטי או ציבורי? התפתחות אישית 22
The Doctor קבלת הלוואה כנגד מניות בסטארטאפ פרטי השקעות אלטרנטיביות 3
M האם קופות גמל והשתלמות חייבות לאפשר עדכון פרטי מעסיק? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
RumpSteak החזר מס (עקב ביטוח חיים פרטי) לזוג נשוי - הגשה ביחד או בנפרד? מיסים 1
oren-roach פתיחת חשבון מסחר עצמאי - מסחרי או פרטי שוק ההון 2
1337justme דרישה לתשלום עבור אכ"ע פרטי לאחר הפסקת עבודה צרכנות פיננסית 3
R כללית מושלם וביטוח בריאות פרטי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
I ביטוח חיים פרטי וביטוח שאירים בקרן פנסיה צרכנות פיננסית 12
I תיאום מס לשכיר - זיכוי עבור תשלום לריסק פרטי ומטריה ביטוחית צרכנות פיננסית 7
I פרטי אופציה ב- IBKR Client Portal? פוסטים מאיכות נמוכה 0
S מסלול ביטוח ללא נכות בקרן פנסיה במידה וישנו אכ"ע פרטי על כל השכר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D למה צריך חשבון ממוסה (תיק פרטי) בנוסף לחשבון פטור (IRA) ? שוק ההון 11

נושאים דומים

Back
למעלה