• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דלקן

oz1987

משתמש רגיל
דירוג
256
מישהו יודע האם לבנאדם פרטי יש אפשרות להשתמש בדלקן ולחסוך כספים על דלק בחודש ?

מישהו יודע האם לבנאדם פרטי יש אפשרות להשתמש בדלקן ולחסוך כספים על דלק בחודש ?
אתה יודע למה דלקן חוסך כסף לשכירים?
כי המעסיק משלם אותו. (ואז השכיר צריך לשלם שווי מס אז החיסכון הוא הרבה פחות ממה שחושבים).

• אהבתי
Reactions: HHH
לי יש 2 כרטיסי תדלוק של פזומט, עיסקיים אמנם אבל אאל"ט הם מקבלים גם פרטיים
החיסכון הוא כ 3% ממחיר השוק וההתעסקות עם התשלום פר תדלוק

תדלוק בתן או כל תחנת דלק קטנה , יחסוף יותר מ3%. לא בטוח שיש צורך בדלקן חוץ מנוחות, נוחות שאתה מוכן לשלם עליה.

כבר נראה לי שההנחות ממועדוני הלקוחות של הייטקזון והוט יותר משתלמים.

דלקן אוניברסלי אפשרי גם ללקוחות פרטיים אבל ההנחות לא משמעותיות בשום צורה. הן שוות ערך להנחות שמתקבלות מתדלוק עצמי ולא מתווספות אליהן.
הנוחיות באה לידי ביטוי בתהליך התדלוק (פשוט שמים את הפיה בפתח התדלוק) ובהגעת החשבונית המרוכזת במייל עם כל הפרטים (רלבנטי בעיקר לעצמאיים).
פעם ההנחה היתה משמעותית יותר ואכן בכל המהלך היה גם רווח למשתמש. בשנים האחרונות צומצם מרווח השיווק, אותו הנתח הקבוע בחוק לחברות הדלק ומאז ההנחות הניתנות דומות להנחת תדלוק בשירות עצמי.

• אהבתי
Reactions: YPV
נערך לאחרונה ב:
אגב, יש היום כרטיסי תדלוק ש"מקושרים" לחנויות הנוחיות של החברה המנפיקה אז הוא משמש גם לצריכה במתקני החברה
לדוגמא, אני מקבל שטיפה חיצונית אחת חינם בחודש אבל יכול לחייב את הכרטיס על רחיצות נוספות ורכישת מוצרי רכב כמו שמן, נוזלים למיניהם
זה לדוגמא מצויין לעסק\עצמאי שמקבל סיכום "הוצאת תחזוקה\רכב" פעם בחודש במייל וחיוב בהוראת קבע
לפרטי, למי שאין בעיה לשלם במזומן יכול למצוא הזדמנויות יותר סולידיות

ההנחות לא ניתנות בתדלוק עצמי.
ההנחות, גם בתדלוק עצמי, הן מהמחיר המלא לליטר. כך שבימי חול בשעות היום אפשר לתדלק בשירות מלא (לא עצמי) ולקבל הנחה שווה לשירות עצמי. זה הכל מבחינת הנוחיות.

בהקשר של נוחות זה נראה לי כל כך זניח לבנאדם הפרטי.
להכניס כרטיס אשראי למכונה לוקח אקסטרא דקה

בהקשר של נוחות זה נראה לי כל כך זניח לבנאדם הפרטי.
להכניס כרטיס אשראי למכונה לוקח אקסטרא דקה
נכון. רלבנטי יותר לעוסקים מורשים לדוג'. הסירבול של להוציא חשבונית מעמדת התדלוק, עם המספר רכב המדוייק, שבטעות לא ייגמר הנייר במדפסת, שהפתקית תשמר לרו"ח - כל הטרדות האלה לא רלבנטיות עם כרטיס תדלוק/דלקן. העלויות עצמן דומות מאוד בסופו של דבר אבל היתרון טמון ביכולת להכיר בכל הסכום כהוצאה מוכרת בפשטות - חשבונית אחת שמגיעה בסוף החודש במייל.

עוד הבהרה קטנה - מאז שמרווח השיווק הצטמצם לחברות הדלק, ההנחות די ברורות ואין יכולת משחק של צרכן גדול או קטן. יכול להיות שחברת ליסינג או היי טק עם עשרות רכבים פלוס תקבל מחיר טוב יותר, אבל אין הבדל בין חברה קטנה, עוסק מורשה או פרטי בגובה ההנחה. אם מישהו גילה משהו אחר בשנים האחרונות - מוזמן להציף כאן.

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: YPV
אני מתדלק עם כרטיס אשראי של הוט ואף פעם אני לא רואה את ההנחה, האם צריך לעשות משהו במיוחד או שזה אמור להופיע בחשבון החודשי אוטומטית ?

אני מתדלק עם כרטיס אשראי של הוט ואף פעם אני לא רואה את ההנחה, האם צריך לעשות משהו במיוחד או שזה אמור להופיע בחשבון החודשי אוטומטית ?
צריך לתדלק בתחנות "דלק" או "דור אלון", ששם יש את ההנחה.
שים לב שאם אתה בודק דרך אתר הבינלאומי, באמת לא רואים הנחה (רק סכום סופי, אחרי הנחה). באתר של ישראכרט כן רואים.

צריך לתדלק בתחנות "דלק" או "דור אלון", ששם יש את ההנחה.
שים לב שאם אתה בודק דרך אתר הבינלאומי, באמת לא רואים הנחה (רק סכום סופי, אחרי הנחה). באתר של ישראכרט כן רואים.

חייב באתר של ישראכארט או שאפשר גם באפליקציה שלהם ? אני יודע שזה נשמע שאלה של "בקטנות" אבל לחברות האשראי יש קטע לסבך את הכל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ דלקן פרטי צרכנות פיננסית 64

נושאים דומים

Back
למעלה