• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בעקבות המקרה של חברת ״אמוזה״ - איך אנשים נופלים בהשקעות האלה?

אני זוכר עד עכשיו שתפסו אותי פעם בתחנה מרכזית באר שבע אחרי שסגרתי שבת לפני עייף וגמור ודרך לחץ דיי אגרסיבי לפי הזכור לי כמעט מכרו לי איזה משהו בתנאים כאילו ואחרים שאני לא זוכר אותם
לבת שלי עשו את אותו תרגיל, אחת העמותות העלאק אקולוגיות. היא חשבה שזאת תרומה חד פעמית ואז גילתה בבית שזה הוראת קבע. אמא שלה היתה צריכה להפעיל איומים כדי שהם יבטלו את החיוב.

לבת שלי עשו את אותו תרגיל, אחת העמותות העלאק אקולוגיות. היא חשבה שזאת תרומה חד פעמית ואז גילתה בבית שזה הוראת קבע. אמא שלה היתה צריכה להפעיל איומים כדי שהם יבטלו את החיוב.
אפשר תמיד לחסום הו"ק דרך חברת האשראי.

היא בחורה כל-כך אחראית שמן הסתם לא היה מביא תועלת. כמו שאז, היא בדיוק חזרה מהבסיס (אחרי שבועיים שלא היתה בבית) ובתחנה המרכזית בת"א התעלקו עליה. היתה עייפה, לא קראה את האותיות הקטנות, חשבה שזאת תרומה חד פעמית (למשהו שהיא תומכת בו)... משהו שכל אחד יכול ליפול בו מדי פעם. מאז, להבדיל מרוב בני גילה, היא מתמחה בלקרוא את האותיות הקטנות ולא נרתעת מלסדר את הבירוקרטיה בחייה (פנסיה, בט"ל, קופ"ח). יש שכר לטעויות :)

הוראת קבע היא רק אמצעי טכני לביצוע התשלום ולא קשורה להתחייבות החוזית עצמה.
אם חתמת על עסקה שבה אתה מתחייב לשלם בהוראת קבע כל חודש, ביצוע חסימת הו"ק דרך האשראי היא פתרון גרוע שרק תגרום להצטברות חוב, הליכי גבייה והוצל"פ.

הוראת קבע היא רק אמצעי טכני לביצוע התשלום ולא קשורה להתחייבות החוזית עצמה.
אם חתמת על עסקה שבה אתה מתחייב לשלם בהוראת קבע כל חודש, ביצוע חסימת הו"ק דרך האשראי היא פתרון גרוע שרק תגרום להצטברות חוב, הליכי גבייה והוצל"פ.
אם חתמת על הוראת קבע חברת האשראי לא תחסום את העסקה.

לא זוכר מה אמרתי בזמנו...
אבל ישיבת אור הנר, הבינו שעדיף לשחרר את אחותי מהתשלום החודשי המדובר.

אם חתמת על הוראת קבע חברת האשראי לא תחסום את העסקה.
אפשר לבטל הוראת קבע בכרטיס אשראי.
מתוך האתר של כאל:

"בעבר תהליך הביטול היה שונה בין חברות האשראי לבנקים: בבנק היה צריך לשלוח הודעה לביטול ללא כל צורך בהסבר והוראת הקבע היתה מתבטלת באופן אוטומטי, ואילו בחברות האשראי התהליך היה מסורבל יותר והצריך את הסכמת הספק לביטול, דבר שהיה גורר התעסקות רבה ואף תשלומים נוספים ללא צורך. תיקון חדש לחוק הגנת הצרכן שינה מצב זה וכיום אפשר לבטל הוראות קבע בחברות האשראי גם ללא הסכמת הספק".

מה שאי אפשר לבטל זו עסקה בתשלומים.

לא יודע.
מיידוף שלט בוול סטריט.

היית קונה אוטו מהבריון הזה? ונציגי מכירות שקוראים לך אחי...

לא חושב שיש סימן אזהרה שלא היה כאן.

מה הבעיה עם האחי? נציגי המכירות מדברים עם הלקוחות בשפה שהם מדברים... איך היית מתכנן לפנות לחייל משוחרר? "סליחה אדוני, התואיל בטובך להקדיש מזמנך היקר" ? לא, אתה פונה אליהם בשפה שלהם

מה הבעיה עם האחי? נציגי המכירות מדברים עם הלקוחות בשפה שהם מדברים... איך היית מתכנן לפנות לחייל משוחרר? "סליחה אדוני, התואיל בטובך להקדיש מזמנך היקר" ? לא, אתה פונה אליהם בשפה שלהם

לא, אחי. אתה לא.
אם אתה נציג מכירות ואתה מדבר עם איזה ערס אז אתה מתחיל לקלל כל מילה רביעית שלך? ממש לא.
אתה אמור לייצג חברה של השקעות, מקצועית, פיננסית, מחושבת, שתשיא תשואה למשקיעים שלה.
לא שכונה. לכן בחיים לא תשמע נציג בבנק מדבר אליך ככה, ולמען האמת לכל חברה שמכבדת את עצמה ושווה משהו יש כללים מאוד מאוד ברורים איך נציגי המכירות מדברים עם הלקוחות שלהם.

האם שאני גם חשבתי על הפלטפורמה הזאת במבט ראשוני כמקום שכדאי לבחון בו השקעה, הידיעה שאנשים כמו מישל ודניס הם אנשים שעושים טוב לציבור ומשפיעי דעת קהל אהובים, גרמה לי להרגיש יותר ביטחון בהשקעה.
יחד עם זאת אני לעולם לא הולך עיוור ואני תמיד עושה את הבדיקה שלי, אז מיד הרצתי חיפוש כאן בפורום על נכסים דיגטיליים והבנתי שכדאי לי להתרחק.

היה לי הרושם שמדובר בכתבה ממומנת
זאת לא כתבה ממומנת, זה דף פירסומי שנכתב ע"י החברה ונשלח למחלקת הפירסום בעיתון/אתר. על פירסום המודעה שילמו הרבה כסף.
הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים לזהות מודעת פירסומת כיום. זה לא מופיע במיסגור הנכון (בעיתון הפיזי, בתקופות רחוקות יותר, היה ברור מה מודעה ומה כתבה) וכשכתוב בתחילת הדף "בשיתוף עם..." - רובם לא מבינים מה המשמעות. גם בפייסבוק, כמה אנשים שמים לב אם מה שמופיע להם בפיד הוא ממומן או לא? ואם הם כן שמו לב, האם הם מתייחסים לזה אחרת מאשר לפוסט אורגני? אני לא בטוחה.
כנראה שחוץ מחינוך פיננסי, צריך גם חינוך לקריאה ביקורתית.

https://www.google.com/amp/s/www.israelhayom.co.il/interactive/amp/article/811699

עצוב, באמת....
חיפוש קצרצר בגוגל על שמות השותפים שמצויינים בכתבה של הצמד חמד הזה, כבר אמור להעלות חשד, ולגרום לאנשים להתרחק.

זה מביך, ממש מביך.
לא מעריך את גיא לרר יתר על המידה בתור עיתונאי, אבל יפה שלראיון הזה הוא הגיע מוכן, והצליח לשים את החברות האישית עם מישל ודניס בצד.
לא ברור לי למה לא נפתחה חקירת משטרה עד עכשיו? ולמה אין צו עיכוב יציאה מהארץ נגד המעורבים?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 12
M משיכת כספי פנסיה בעקבות נכות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ס השקעה ב-SCHG בעקבות הפוסט על השקעות לילד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
א חיסכון לילדים בib (בעקבות הפוסט האחרון בבלוג) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
simple בעקבות הורדת הדירוג קרנות כספיות לאן ? שוק ההון 3
מ מכירת קרן כספית ביום האחרון בשנת המס בעקבות מעבר לתושבות מס אמריקאית מיסים 4
A החזר שכירות בעקבות איחור נדל"ן 11
R החזר מס רווח הון ששולם בעקבות הפסד הון בשלב מאוחר יותר מיסים 1
ב אגח מומלץ בעקבות נתוני אינפלציה/ריבית שוק ההון 1
deussex שאלה על טיפול בקרנות גמל (ולא רק) בעקבות רלוקיישן לארה"ב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A מחשבות על קניה חודשית IRA בעקבות המלחמה שוק ההון 31
E שאלה בעקבות קבלת הודעה ממס הכנסה לגבי שנת המס 2018 מיסים 9
Y ייעוץ פיננסי בעקבות כספי ירושה נדל"ן 15
N שינוי מיסוי בעקבות החקיקה אוף טופיק 46
deussex וותק קרן פנסיה משלימה - בעקבות העברת ביטוח מנהלים לקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P בעקבות הזמן האבוד יומני מסע אישיים 21
R הרהורים על תיאוריית השוק היעיל, בעקבות הרפורמה המשפטית. פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 45
A שאלה לגבי מיסוי בעקבות מכירת RSU מיסים 2
de dud מחשבות על הגירה בעקבות המצב פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 1208
K מחיר למשתכן - סיכון בעקבות אג"ח של הקבלן נדל"ן 4
N פיצוי בעקבות דחיה של נותן שירות צרכנות פיננסית 5
ק שער הדולר בעקבות העלאת הריבית בארה"ב שוק ההון 4
Y שינויים בלוח הסילוקין בעקבות עליית הריבית צרכנות פיננסית 7
S מחפש סלולרי חדש - בעקבות השרשור על הפלאפון שהלך לי.. אוף טופיק 10
deussex האם אתם עושים משהו ספציפי בעקבות האינפלציה, והמצב בשווקים ? פוסטים מאיכות נמוכה 39
א תהיות בעקבות הסכסוך הרוסי - אוקראיני שוק ההון 7
deussex האם אתם עושים פעילויות מנע בעקבות המלמחמה באוקראינה בתיק/קופות גמל ? שוק ההון 25
R שאלה על נעילת הפסדים ורווחים בעקבות הפוסט "מכפילי כוח" דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 5
deussex פלונטר עם א.כ.ע מהעבודה, בעקבות מעבר של ביטוח מנהלים לקרן פנסיה משלימה, ממגדל למיטב דש פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
B החזר הוצאות עבודה מהבית לשכיר בעקבות הקורונה מיסים 1
מ תיקון דוחות מס בעקבות הפסד הון שלא דווח מיסים 3
O החזר דמי ביטוח לאומי בעקבות זקיפת שכר של הפרשות פנסיוניות מיסים 9
stamEhad שאלה על תשלום מס יסף (מילוי טופס 135 - דו"ח מס שנתי מקוצר) בעקבות מימוש אופציות. האם אני חייב? מיסים 13
סול איך לקנות מניות - תהיה בעקבות הפוסט דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
I בעקבות הפוסט של הסולידית על קרנות סל מוטות דיבידנד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 73
A [אנומליה בשווקים בעקבות ציוץ של אילון מאסק] שוק ההון 111
מ האם בעקבות הקורונה יש שינוי במדיניות המשכנאות מצד הבנקים? נדל"ן 28
A טיפים להפתחת מיסוי בעקבות משבר הקורונה מיסים 6
ש אנשים שבקשיים בעקבות הקורונה שוק ההון 71
S בעקבות המצב, האם הורדתם את החלק המנייתי באופן משמעותי? שוק ההון 18
Yoss טופס 867 שגוי בעקבות העברת ניירות ערך דרך הבנק צרכנות פיננסית 3
מ השקעה במניות חברות תעופה, קרוזים ומלונות בעקבות המשבר שוק ההון 71
N אפליקציה חלופית לזיהוי תקלות ברכב בעקבות סגירת אנג'י צרכנות פיננסית 7
R הימנעות ממלכודות מס בעקבות משבר הקורונה שוק ההון 1
M [תהיות בעקבות משבר הקורונה] אוף טופיק 63
noa877 האם בעקבות הירידות בשווקים והמשיכה של מבוטחים - בתי ההשקעות מוכרים בהפסד? שוק ההון 32
N מדד המחירים לצרכן בעקבות הקורונה צרכנות פיננסית 12
D בחירת קרן השתלמות וקופת גמל בעקבות כניסה לקבע שוק ההון 8
S שאלה בעקבות מלחמת הסחר בין ארה"ב-סין שוק ההון 49
D שינוי אסטרטגי בתיק ההשקעות בעקבות כניסת BlackRock לארץ שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה