• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שירות מומלץ לגיבוי תמונות, וידאו וקבצים

maverick

משתמש רגיל
דירוג
34
שלום,
אשמח לסיועכם באיתור שירות מומלץ לגיבוי של תוכן ממחשב.
מדובר בתוכן שברובו מורכב מתמונות יקרות ערך, סרטי וידאו קצרים (לא סרטים/סדרות וכו' אלא וידאו משפחתי) ומעט קבצים.
אני מעוניין לגבות את הנתונים באתר חיצוני מאחר ואני חושש שהמחשב יגנב/ ההארד דיסק הנייד בו אני מגבה נתונים יתקלקל וכו'.
שמעתי שיש שירותים בחברות כגון - Amazon cloud drive, iDrive, Crashplan אך איני יודע מה עדיף ואשמח להעזר בנסיון שיש בטח לחלק מכם.
אני מעוניין בפתרון זול שיאפשר לי לבצע גיבוי אוטומטי ("נושם") של ספריית התמונות והוידאו שלי.
כמו כן, חשוב לי שיהיה מדובר בשירות מאובטח, אנונימי ושל חברה יציבה (כך שהחשש מפני סגירתה אינו גדול).
תודה!

google drive ??
8 שח בחודש ל 100GB

גם בהארדיסק וגם בענן.
תלוי מה הגודל סה"כ, אולי כדאי לפצל לכמה עננים כדי להמנע מתשלום.
וגם, לעשות סדר בתמונות, לא באמת צריך כל תמונה משפחתית שצילמנו אי פעם.

אמזון דרייב עולה 60 דולר לשנה והוא הייחידי שמציעה באמת אחסון ללא הגבלה, כיוון שאני מצלם המון עם המצלמות Gopro שלי וכל סרטון של 20 דקות מגיע ל-4GB הם היחידים שהיוו אופציה עבורי כל השאר הרבה יותר יקרים, החסרון היחידי הוא שהם לא מציעים תוכנת סנכרון אוטומטית, לכן רכשתי תוכנה חיצונית בעלות של 30$ חד פעמי (קוראים לתוכנה GoodSync), אם זה קבצים שחשובים לך גיבוי בענן + גיבוי לוקאלי אצליך יספיק.

קנה כונן גיבוי נוסף ($100), ושמור אותו בכספת עמידה לאש.
יעיל יותר מאשר שירותי ענן שגובים תשלום תקופתי.
אין לי סבירות להתקין כספת חסינת אש בדירה השכורה שלי

@maverick כמו שכתבתי בעבר בפירוט רב יותר, אני עובד עם תוכנת Crashplan בתשלום, שמגבה את המידע למספר מקומות שונים:
* לכונן חיצוני (מהיר ונוח מבחינת שחזור)
* לענן, בלי הגבלת נפח (איטי מבחינת העלאה והורדה אבל אמין)
* לשטח דיסק שמוקצה לשם כך במחשב של חבר (גם דרך Crashplan, שתומך ביכולת הזאת, ושומר את זה מוצפן) - זה גיבוי מרוחק גיאוגרפית שאינו תלוי בזמינות שרתי החברה

מבחינתי היות וזה בתשלום והחברה קיימת כבר כמה שנים, יש סיכוי סביר להאמין ביציבות החברה ושהשירות יישאר לאורך זמן (בניגוד לפתרונות חינמיים כאלו ואחרים).

המידע הכי משמעותי (סריקה של מסמכים שונים) מגובה בנוסף גם בדרופבוקס.

אמזון דרייב עולה 60 דולר לשנה והוא הייחידי שמציעה באמת אחסון ללא הגבלה, כיוון שאני מצלם המון עם המצלמות Gopro שלי וכל סרטון של 20 דקות מגיע ל-4GB הם היחידים שהיוו אופציה עבורי כל השאר הרבה יותר יקרים, החסרון היחידי הוא שהם לא מציעים תוכנת סנכרון אוטומטית, לכן רכשתי תוכנה חיצונית בעלות של 30$ חד פעמי (קוראים לתוכנה GoodSync), אם זה קבצים שחשובים לך גיבוי בענן + גיבוי לוקאלי אצליך יספיק.

הבעיה המרכזית שלי עם אמאזון זה העובדה שהם לא נותנים תוכנה על מנת ליצור גיבוי "נושם".
אולי באמת השילוב של GoodSync ואמאזון ייתן פתרון. תודה.

@maverick כמו שכתבתי בעבר אני עובד עם תוכנת Crashplan, בתשלום, שמגבה את המידע למספר מקומות שונים:
* לכונן חיצוני (מהיר ונוח מבחינת שחזור)
* לענן, בלי הגבלת נפח (איטי מבחינת העלאה והורדה אבל אמין)
* לשטח דיסק שמוקצה לשם כך במחשב של חבר (גם דרך Crashplan, שתומך ביכולת הזאת, ושומר את זה מוצפן) - זה גיבוי מרוחק גיאוגרפית שאינו תלוי בזמינות שרתי החברה

מבחינתי היות וזה בתשלום והחברה קיימת כבר כמה שנים, יש סיכוי סביר להאמין ביציבות החברה ושהשירות יישאר לאורך זמן (בניגוד לפתרונות חינמיים כאלו ואחרים).

המידע הכי משמעותי (סריקה של מסמכים שונים) מגובה בנוסף גם בדרופבוקס, גם משיקולי נוחות/זמינות וגם כסוג גיבוי שונה.
מעולה. ה-Crashplan נותן גיבוי "נושם"? כלומר, מגבה בכל פעם רק את התמונות שהתווספו לתקיית התמונות? תודה.

@maverick כמובן, ועוד הרבה מאוד פיצ׳רים נוחים.

יש חלופות ראויות בקוד פתוח?
לא שאני זוכר / מכיר מהסקר שוק שעשיתי בזמנו כשבחרתי פתרון.
חוץ מזה הגרסא בתשלום מספקת גם גיבוי ענן בנפח בלתי מוגבל - שזה שירות שאינו קשור בקוד אלא משאבים שמספקת החברה. וכאמור, אני חושב ש-5$ לחודש (קצת פחות אם משלמים על שנה מראש) זה מחיר נמוך עבורי בשביל השירות והשקט נפשי, וידיעה שהם ממשיכים ומשפרים את המוצר.

"גיבוי נושם" = סינכרון אוטומטי.
דרופ-בוקס נותן היום 15 GB חינם כולל סינכרון.
יוצרים ספריה במחשב ואותה מגדירים בדרופ-בוקס.
אפשר ליצור תתי ספריות וכל מה שאתה שופך לשם עולה אוטומטית לענן שלהם.
אם 15 GB לא מספיק אז יוצרים חשבון נוסף בגוגל-דריב ואני חושב שהם העלו את הנפח עד 15GB חינם.

• אהבתי
Reactions: Roi
@yossik פות״ש לא ציין מה הנפחים המדוברים, אבל ציין שמדובר בתמונות וסרטי ווידאו - מה שחורג מאוד מהר מהנפח החינמי הנ״ל.

לא שאני זוכר / מכיר מהסקר שוק שעשיתי בזמנו כשבחרתי פתרון.
חוץ מזה הגרסא בתשלום מספקת גם גיבוי ענן בנפח בלתי מוגבל - שזה שירות שאינו קשור בקוד אלא משאבים שמספקת החברה. וכאמור, אני חושב ש-5$ לחודש (קצת פחות אם משלמים על שנה מראש) זה מחיר נמוך עבורי בשביל השירות והשקט נפשי, וידיעה שהם ממשיכים ומשפרים את המוצר.
אני רוצה קוד מקור שניתן לשנות/לקמפל לבד.
מספיק לי שהקוד של התוכנה המקומית (החינמית) ישוחרר.
כן, היייתי משלם 5$ עבור שירות האחסון, BTW מעניין איך בסכום כה נמוך מספקים אחסון ללא הגבלה..
אהה ולזכור שגם לשירות בתשלום יכול לקרות הדבר הזה

ג'יזס... יש לך זיכרון פנומנאלי!
[אוף טופיק - אם פות"ש היה עורך חיפוש בפורום הוא היה מוצא את השרשור הענתיק שלי ומרחיב אותו].

כמובן, ולכן פתרון הגיבוי שלי מכיל שני עותקי גיבוי שאינם תלוי בשרתי החברה - דיסק חיצוני שלי, ושטח אחסון במחשב של חבר. כך שגם אם שרתי החברה ייסגרו, אני אוכל להשתמש בתוכנה (שהיא מותקנת מקומית) לשחזר משני המקורות האחרים.

כמו שכתבתי בעבר בפירוט רב יותר, אני עובד עם תוכנת Crashplan בתשלום,
לשירות הגיבוי בענן יש ממשק ידידותי כמו google drive שניתן לצפות במסמכים ישירות בדפדפן, או שזה רק כונן וזהו?

"גיבוי נושם" = סינכרון אוטומטי.
דרופ-בוקס נותן היום 15 GB חינם כולל סינכרון.
יוצרים ספריה במחשב ואותה מגדירים בדרופ-בוקס.
אפשר ליצור תתי ספריות וכל מה שאתה שופך לשם עולה אוטומטית לענן שלהם.
אם 15 GB לא מספיק אז יוצרים חשבון נוסף בגוגל-דריב ואני חושב שהם העלו את הנפח עד 15GB חינם.
אכן, אני מתעניין לגיבוי משמעותי בהרבה - סדר גודל של כ300 ג'יגה.

OWNCLOUD
אני בתהליך פרוייקט תחביב להקים ענן לשימוש פרטי...
עושה ניסויים במחשב רגיל, לפטום ו-RASPBERRY PI , בודק אופציות של כוננים שונים רגילים ו/או RAID.. חשוב גם שיהיה חסכוני אנרגטית.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שירות Ledger Recover השקעות אלטרנטיביות 0
M מותר להחתים ימי חופש בזמן שירות מילואים? אוף טופיק 3
Y עבודה בתור שכיר בעת שירות מילואים פעיל אוף טופיק 32
D מאגר של חברות נטולות שירות לקוחות, לטובת הימנעות לקוחות עתידיים אוף טופיק 19
פטל ואוכמניות איך לקבל שירות אישי בבנק? צרכנות פיננסית 21
ס תוספת משכנתא בגין שירות חובה נדל"ן 2
R בן 18 לפני שירות צבאי מתחיל בהרהורים יומני מסע אישיים 12
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
ג למי שקצת טכני - המלצה על שירות חסימת פרסומות בענן אוף טופיק 11
Myrath קבלת טיפול או שירות מיוחד מבי"ח שאינו בהסדר עם קופת החולים אוף טופיק 4
S פיקדון שירות צבאי התפתחות אישית 2
N פיצוי בעקבות דחיה של נותן שירות צרכנות פיננסית 5
D הפסקת הפרשות לקרן פנסיה עקב טעות של נציגת שירות לקוחות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D מה דעתכם על שירות טיפול והגשה לטסט של solo? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
Kipodi שירות שחרור ממכס והקצאת אשראי צרכנות פיננסית 5
המהנדל פתיחת עסק להתעסקות עם ספקי שירות התפתחות אישית 8
גרהם רמה מקצועית של נציגי שירות צרכנות פיננסית 27
ב שירות נוראי - מה אפשר לעשות? צרכנות פיננסית 3
ש רוצה להתנתק, מה ההבדל בין הפסקת שירות/ניתוק/סיום? צרכנות פיננסית 11
Kipodi מיטב דש - שירות בעייתי בנושא הפקדות שוק ההון 1
L שירות לקוחות קרנות השתלמות - שאלון צרכנות פיננסית 5
ב חווית שירות בהלמן אלדובי צרכנות פיננסית 7
A על חוויות שירות ויציבות בבתי השקעות צרכנות פיננסית 3
A על חוויות שירות ויציבות בבתי השקעות צרכנות פיננסית 0
D מישהו יודע מה קורה עם מיטב דש טרייד? שירות לקוחות לא זמין, פלטפורמה לא תקינה. צרכנות פיננסית 4
ש שירות לקוחות - חברות לקרנות השתלמות שוק ההון 4
ש רמת שירות בחשבונות מסחר עצמאיים צרכנות פיננסית 1
doc29 שירות אונליין ל-Direct debit צרכנות פיננסית 0
מ שירות לקוחות בבית ההשקעות שוק ההון 23
קורא הדוק מסחר עצמאי - השוואה של מערכות מסחר/שירות לקוחות בבתי השקעות השונים צרכנות פיננסית 4
N האם מטריה ביטוחית הוא שירות שכל קרן פנסיה מחויבת לספק? צרכנות פיננסית 12
7 שירות Finupp להחזר מס צרכנות פיננסית 56
ERE בלי ה E הלמן אלדובי שירות איום. צרכנות פיננסית 8
liranviper שירות המרת מט"ח עד 2,500 ש"ח צרכנות פיננסית 9
גרהם הלמן אלדובי - מישהו הצליח לקבל מהם שירות? צרכנות פיננסית 17
D שירות לקוחות, אינטרנט אוף טופיק 3
efrat נותני שירות לא מבינים את המשמעות של ללא תשלומים אוף טופיק 14
מ מנורה מבטחים שירות לקוחות צרכנות פיננסית 29
מ אחוז מינוף מומלץ - נדלן או מדדים נדל"ן 17
מ איפה המקום הכי מומלץ ללמוד יעוץ השקעות התפתחות אישית 6
Bonfire חבר שלח הזמנה לכריית המטבע Pi - מומלץ? השקעות אלטרנטיביות 3
ב אגח מומלץ בעקבות נתוני אינפלציה/ריבית שוק ההון 1
D קורס מומלץ לייעוץ משכנתאות והשקעות נדל"ן שוק ההון 0
A בית השקעות מומלץ למסחר עצמאי בארה״ב שוק ההון 9
S רו"ח ישראלי מומלץ עבור הייטקיסט אזרח ארה"ב מיסים 30
הסולידית ★★★קורס השקעות ופנסיה מומלץ בהנחה לגולשי הסולידית - Simplifynance★★★ שוק ההון 0
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
D מעוניין בהמלצה על רדיאטור, לחדר 3*3. שיהיה איכותי חזק. בטיחותי. עם אחריות ארוכה. כמה צלעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A האם מומלץ להשקיע בשוק ההון דרך אתר ישראלי או בחו"ל? פוסטים מאיכות נמוכה 5
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה