• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שירות מומלץ לגיבוי תמונות, וידאו וקבצים

לשירות הגיבוי בענן יש ממשק ידידותי כמו google drive שניתן לצפות במסמכים ישירות בדפדפן, או שזה רק כונן וזהו?
עקרונית השירות הזה, בניגוד לדרופבוקס/גוגל דרייב, אינו מיועד לעבודה שוטפת מול הקבצים בענן - אלא מיועד בעיקר לגיבוי בלבד.

* יש תוכנה מקומית שמשמשת לניהול הגיבוי ליעדים השונים, בדיקת סטאטוס והגדרות הגיבוי השונות, וכמובן שיחזור במידת הצורך
* יש אפליקציה לנייד שנראה לי (לא חושב שהשתמשתי בה אי פעם) מאפשרת לגשת לקבצים בודדים המגובים בענן
* באתר שלהם אי אפשר לצפות בקבצים בודדים, רק בהגדרות / סטאטוס גיבוי, או להפעיל שחזור

ל-GOOGLE DRIVE יש אמנם הגבלה של 15~17 גיגה חינמי.
אבל, סינכרון של התמונות מהטלפון באיכות גבוהה ולא מקורית (להצגה על מסך מחשב ועוד קצת) לא נספר מבחינת נפח.

במסגרת מה שהייתי צריך אישית והתפקיד שלי התנסיתי בהרבה שירותים.
שורה תחתונה - Crashplan ללא ספק.
גיבוי ללא הגבלה. מהירות טובה. כולל תכנת סינכרון אוטומטית. אפשרות לגבות מחשבים אחרים לוקאלית ואופסייט (לתוך מחשב אחר שלא בבית למשל של חבר). 60$ לשנה.

לפי מה שאתה מתאר אתה רוצה לגבות מחשב לענן באופן רצוף וזו הדרך הנכונה לעשות זאת. אבל לטובת אחרים שקוראים.

צריך להגיע למצב שתמיד כל הקבצים יהיו גם על המחשב וגם בענן ויעודכנו באופן רציף כי:
  • אם אתם לא מגבים את המחשב עם התמונות שלכם והכונן הקשיח יקרוס - חבל על הזמן
  • כספת זה לא פתרון - כי צריך גיבוי שוטף
  • גיבוי רק בענן - החברה יכולה להסגר
  • גיבוי מחשב רק לכונן חיצוני - במקרה פריצה או שריפה וכו' שניהם יכולים להעלם בבת אחת
וכללים נוספים לגיבוי נכון קל ופשוט לתחזוקה:
  • אם יש לכם כל מיני תמונות וסרטים בכל מיני מקומות, כדאי שתעבירו את כולן למחשב אחד כדי שיהיה אפשר לגבות מקום אחד מרכזי. תמונות וסרטים כי זה הדברים הכבדים
  • כל מחשב אחר בבית - להשתמש בתוכנות הענן (כגון OneDrive או GoogleDrive או DropBox וכו') כדי ליצור פולדר מקומי מסונכרן ושם ורק שם לשמור את כל המסמכים (וורד, אקסל וכו'). בדרך כלל המסמכים האישיים לא מגיעים לנפח גדול ולכן אפשר להשתמש בשירותים ברמה חינמית
  • מאותה סיבה ובמיוחד בגלל נושא שריפה או מים - אם עד היום לא העברת את האלבומים \ נגטיבים \ קלטות \ DVD עם הצילומים והסרטים שלך למדיה דיגיטלית - תאסוף הכל בשקית ותתן לחנות צילום שתעשה עבורך את זה. יעלה כמה שיעלה (אני פרסתי את זה לחודשים כדי שההוצאה תהיה מתונה).
  • אם נפח התמונות קטן מהתכניות הזולות של ספקי שירות אפשר להגיע לעלות יותר נמוכה מ 60$ לשנה. יחד עם זאת, נפח כל התמונות והוידאו שלך קטן מ 300GB? אולי ואולי שכחת כמה מאגרים או למשל את האלבומים והקלטות וה DVD כנ"ל. העניין הוא שכאשר הנפח עובר 300GB או המחיר פתאום קפץ, להעביר את כל ה 300GB ויותר לשירות אחר זה המון התעסקות והמון זמן (מנסיון). בגלל זה בסופו של דבר הגעתי ל Crashplan.
שונות:
  • בגוגל פוטוס אמנם אפשר לשמור את כל התמונות חינם וללא הגבלה אבל רק אם משתמשים באופציית הורדת איכות התמונה. אז נכון שזה אפשרי אבל אם זה די הפוך לרצון לצלם באיכות הגבוהה ביותר
  • לא הייתי ממליץ על שירות שצריך להשלים אותו עם תוכנת סינכרון מספק אחר בגלל
    • יכול להיות שהיום היא עובדת ומחר לא, כי היא לא מבית היוצר של ספק השירות והוא עלול לשנות את התשתיות מבלי לתאם
    • ספק ענן שיש לו גם תוכנה יש לו יותר משאבים מחברה שמיצרת רק תוכנת סינכרון והוא יתמוך בה באופן שוטף. תוכנה שאינה של הספק, יכול להיות שעידכונים ותיקונים יהיו פחות תדירים, יכול להיות שהחברה הזאת תהיה קיימת היום ומחר לא
    • ספק שמייצר תוכנה גם דואג שהיא תעבוד אופטימלית לשירות שלו. יכול להיות שתכנה שאינה שלו לא תעבוד באופן אופטימלי או תהיה מועדת לבעיות במקרה הקל ולאבדן חומר במקרה הקשה

נערך לאחרונה ב:
amazon Drive
יש תוכנה שנקראת odrive לסנכרון

קנה כונן גיבוי נוסף ($100), ושמור אותו בכספת עמידה לאש.
יעיל יותר מאשר שירותי ענן שגובים תשלום תקופתי.
זה יעיל רק כגיבוי קר נוסף.
הסיכוי לכשל מכאני או באלקטרוניקה של ssd הוא איום מאוד ממשי.

זאת גישה מאוד בעייתית כאחסון או אפילו גיבוי עיקרי.

[יצא ארוך - מתנצל מראש. ]
אני משתמש ב-CrashPlan במחשבים שלי ושל כמה בני משפחה (בתפקידי כאיש הסיסטם המשפחתי). יש לי מה שנקרא family subscription - עד 10 מחשבים.
בסה"כ מרוצה, מסכים עם מה שאמרו לפניי @Yevgeny ו @ליאור. התיעוד טוב והרושם הכללי הוא של מוצר רציני.

הבדל אחד חשוב בין CrashPlan לדרופבוקס ודומיו הוא שדרופבוקס מסנכרן לענן רק את תיקיית הדרופבוקס, כלומר תיקיה אחת ספציפית במחשב (זה היה ככה גם בגוגל דרייב ו-OneDrive בפעם האחרונה שבדקתי). כך שאם משתמשים בדרופבוקס למטרת גיבוי, צריך לזכור לשים את כל הקבצים שרוצים לגבות בתיקיה הזאת.
CrashPlan לעומת זאת יגבה כל תיקיה במחשב שהוגדר לו לגבות, כך שאפשר להמשיך להשתמש במיקומים הרגילים - Desktop, My Documents, וכו'.
לטעמי ההבדל הזה מאד חשוב עבור משתמשים פחות טכניים, כאלה שלא סביר שיזכרו למקם קבצים חשובים בתיקיה ספציפית. במילים אחרות, דוד נחום יכול להמשיך לשים את כל הקבצים על ה-Desktop כמו שהוא אוהב. :) לכן CrashPlan בעיניי הוא פתרון "שגר ושכח" מוצלח למשתמשים כאלה.
[הערה בנושא: לפני כמה שנים כשבחנתי אפשרויות, ראיתי שאפשר לשנות ב-Windows את המיקומים של התיקיות ה"מיוחדות" - Desktop, My Documents וכו' - לכל מקום במערכת הקבצים. כלומר אפשר לכאורה להשתמש בדרופבוקס, לשים את כל התיקיות האלה בתוך תיקיית הדרופבוקס, ולהנות מכל העולמות.
מצד שני הסידור הזה מצריך זמן setup בהתחלה, ואני גם זוכר במעורפל ששינוי המיקום לא היה אפשרי עבור כל התיקיות המיוחדות.
כמו כן, אם רוצים לגבות גם מכונן חיצוני שמחובר למחשב - זה קל עם CrashPlan, אבל מן הסתם אי אפשר להעביר את הכונן החיצוני לתיקיית הדרופבוקס.]

עוד כמה מחשבות:
1. CrashPlan זה נטו גיבוי. אין פיצ'רים כמו עריכת מסמכים דרך ה-web, או להסתכל על התמונות המגובות שלי מהסמארטפון.
2. מצד שני זו תוכנה ייעודית לגיבוי, לכן יש אי-מייל שבועי שמדווח עבור כל מחשב כמה אחוז ממנו מגובה (לכל יעד גיבוי בנפרד).
3. אין תמיכה בגיבוי מהסמארטפון (היה יכול להיות נחמד בשביל התמונות). יש אפליקציה, אבל היא רק להורדת קבצים מגובים.
4. family subscription הוא אפשרות זולה אם יש הרבה מחשבים. עם זאת, כל המחשבים הם על אותו חשבון CrashPlan, כך שהקבצים של כל אחד נגישים לכל השאר. יש לזה השלכות פרטיות (בין בני המשפחה) והשלכות אבטחה. אצלי הפעלתי אפשרות שתוכנת ה-CrashPlan תדרוש סיסמא כשפותחים אותה, מה שמקטין את בעיית האבטחה.
5. הגיבוי המקומי של CrashPlan (למשל לכונן חיצוני) הוא בפורמט proprietary, כלומר התוכן שלו נגיש רק דרך התוכנה.
אם עובדים עם סיסמא כמוני (ר' סעיף קודם), שמתי לב שאפשר להיכנס לתוכנה רק אם מחוברים לשרתי החברה. זה אומר שאם החברה נסגרת, אי-אפשר לשחזר לא מהענן ולא מהכונן המקומי. גם אי אפשר להתקין את התוכנה על מחשב חדש ולהתחבר לחשבון שלי (כי אין שרת), מה שהיה מאפשר לחבר למחשב הזה את כונן הגיבוי ולשחזר ממנו.
זה אמנם תרחיש קיצון (סגירת החברה + תקלה במחשב), אבל מדגים למה הפורמט הסגור מפריע לי.

לכל מי שחושש מהאיכות הנמוכה בגיבוי תמונות חינמי של גוגל...
support.google.com/photos/answer/6220791?hl=iw
אם המצלמה של הסלולרי היא 16mp ומטה, למעשה אין הבדל.
אם אתה מצלם במצלמה רגילה ושומר raw לדוגמה... אז כן זו בעיה.

דרופבוקס: מסמכים וקבצים בשוטף. קוד (שמגובה גם בגיט מרוחק). מסמכים חשובים ורגישים בספריה מוצפנת עם BoxCryptor.

גוגל פוטוס: כל התמונות והסרטונים באיכות שלא תופסת נפח.

קראשפלאן: כל דיסק המידע של המחשב שכולל גם את כל הנ״ל (נפרד מדיסק מערכת ההפעלה). יש לנו מנוי משפחה שמגבה כ9 מחשבים. מגובה לענן והדיסק שלי מגובה לדיסק גיבויים במחשב של אישתי.

אני לא מבין את הפרנויה.
מקור על המחשב + עותק על כונן קשיח בבית + עותק על כונן קשיח בעבודה.
מה הסבירות לכך ששלושת העותקים ינזקו?

משתמשי CRASH PLAN -
מה הכוונה "גיבוי נושם"? האם נשמר רק הגיבוי העדכני (תוך ייעול התעבורה בין המחשב לענן) או שכמו הTIME MACHINE במק, הוא שומר את כל הגרסאות אחורה?

ואם בוחרים על גיבוי הדדי אצל/עם מחשב של חבר - זה ממש דורש הקצאה של הארד דיסק נכבד לעניין. כמה מקום אתם מקצים לעניין? מדובר ממש במירור של המחשב שלכם, לא? מגבים את כל המחשב או רק ספריות נבחרות?

סבירות נמוכה, אבל מה הסבירות ששולשתם אכן יהיו מגובים UP-TO-DATE ברגע האמת?
כמו כן, הפתרונות שהם מציעים חוסכים בחלקם את הצורך בקניית הארד דיסק.

ועוד שאלה - איך אתה מסנכרן את הכוננים השונים? תוכנה או ידנית? פשוט נראה כמו הרבה עבודה...

אני לא מבין את הפרנויה.
מקור על המחשב + עותק על כונן קשיח בבית + עותק על כונן קשיח בעבודה.
מאיפה המשמעת העצמית אשכרה לעשות את זה?
כאילו להחזיק אותם מסונכרנים? להוציא, לחבר, להריץ?

קרה לי לפני כמה שנים שפירמטתי את המחשב, ושכחתי להעתיק עליו את מה שגיביתי, במשך חודשים כאילו. וזה בדיוק היה הזמן שכונן הגיבוי החליט להתפגר. כל המסמכים היו בגוגל דרייב, והתמונות היו מגובות על מחשב אחר, אז לא איבדתי שום דבר חשוב.

מאז הפרנויה....

@י.ג קראשפלאן שומר גרסאות אחורה. יש מגבלות מסויימות וסבירות. הוא לא ישמור אינסוף גרסאות אלא התדירות הולכת ויורדת ככל שהולכים אחורה בזמן. למשל יותר גרסאות של הזמן האחרון אבל רק את הגרסה האחרונה ביותר בכל חודש משלשת החדשים לפני כן, וכך הלאה. בנוסף הוא לעולם לא ימחק מהגיבוי קובץ שמחקת במחשב. אתה יכול לשלוט במדיניות שמירת הגרסאות.

כמובן שגיבוי הדדי לוקח מקום. יש לך שליטה על כמה מקום אתה מקצה ואיזה ספריות לגבות. זה לא סצנריו ממש מושלם, יחד עם זאת אפשר שבאופן שימוש כזה (אתה וחבר מחזיקים כונן ענק נוסף במחשב ומגבים אחד לשני) יהיה לך גיבוי חינם (כי קראשפלאן לא גובים כסף על התוכנה אלא רק על שירות גיבוי הענן).

@TunaGolem ראשית זה הרבה עבודה לשמור כל הזמן גיבויים עדכניים בשני דיסקים אחד בבית ואחד בעבודה. ביום שיפרצו לבית ויגנבו את המחשב עם הדיסק המחובר אליו, או שתהיה שריפה, כמובן שיתברר שהדיסק בעבודה לא הכיל את הקבצים העדכניים שהם בדרך כלל הכי חשובים. הרבה יותר פשוט לשים תכנה על המחשב שמגבה באופן שוטף לענן.

שונות:
  • הגיבוי החינמי של התמונות בגוגל מציין שהאיכות טובה למצלמות עד 16 מגהפיקסל למטרות תצוגה והדפסה רגילה. זה בסדר גמור לתמונות שוטפות אבל לא מספיק לתמונות שמצלמים בכוונה במצלמות איכותיות (DSLR) או לוידאו. אפילו שהצלחתי להעלות גיבויי וידאו גיליתי שבחלק מהוידאו שהעליתי העותק של הוידאו בענן היה דפוק

מה הכוונה "גיבוי נושם"?
תחפש בגוגל, לא תמצא שם "גיבוי נושם" אלא כאן בפורום של הסולידית. לכן אני מניח שאין כזה דבר אבל מקריאת התוכן הבנתי שהמשורר התכוון לסינכרון.
עכשיו - כולם מדברים על גיבוי, האם משהו מהממליצים בדק אם שיחזור עובד ;)
אוסיף מעט לדבריו של @יובל אך רק מההיבט של דסק-טופ או נייד.
דבר ראשון וחובה הוא רסקיו-דיסק שהוא אימג' של מערכת ההפעלה, רג'יסטרי וכל התוכנות המותקנות.
רסקיו-דיסק לתקליטות אחד (DVD או בלו-ריי) בדרך מספיק תקליטור אחד אבל יכול להתפרס על 2-3.
זה חוק הברזל הראשון.
אם המחשב הלך פקעקט רק רסקיו-דיסק יציל אתכם כי לא תוכלו להגיע לעננן ולשחזר.
רסקיו-דיסק גם מפרמט את הדיסק ולאחר מכן מתקין את מערכת ההפעלה ומחזיר את המחשב לאותה נקודה מיום הגיבוי.
עכשיו, זה לא כולל את הקבצים, מסמכים ספריות וכו' שאותם אני מגבה לדיסק חיצוני את כל הדטה והחשובים ביותר גם לדיסק רשת.
אז זה מה שיש להגיד בנושא - קודם כל ליצור רסקיו-דיסק, אחר כך תבחנו מה טוב לכם לפי מה שהמליצו קודמי.

דרופבוקס: מסמכים וקבצים בשוטף. קוד (שמגובה גם בגיט מרוחק). מסמכים חשובים ורגישים בספריה מוצפנת עם BoxCryptor.
גוגל פוטוס: כל התמונות והסרטונים באיכות שלא תופסת נפח.
קראשפלאן: כל דיסק המידע של המחשב שכולל גם את כל הנ״ל (נפרד מדיסק מערכת ההפעלה). יש לנו מנוי משפחה שמגבה כ9 מחשבים. מגובה לענן והדיסק שלי מגובה לדיסק גיבויים במחשב של אישתי.
1. אין לכם בעיית פרטיות שמשתפים ב -CrashPlan את כל המחשב?
2. את התיקייה המוצפנת עם BoxCryptor אתה גם מגבה AS IS ל- CrashPlan ?

אני לא מבין את הפרנויה.
משפט ששמעתי פעם:
פרנואיד = אופטימי עם ניסיון (אופטימי בעבר)

הגיבוי החינמי של התמונות בגוגל מציין שהאיכות טובה למצלמות עד 16 מגהפיקסל למטרות תצוגה והדפסה רגילה. זה בסדר גמור לתמונות שוטפות אבל לא מספיק לתמונות שמצלמים בכוונה במצלמות איכותיות (DSLR) או לוידאו. אפילו שהצלחתי להעלות גיבויי וידאו גיליתי שבחלק מהוידאו שהעליתי העותק של הוידאו בענן היה דפוק
צילומים של אבאמא של הילדים.
תמונות ישנות יותר - יש לי עשרות שנים שנסרקו ב-300 ו-600 DPI.
תתפלא כמה תמונות של סבא/סבתא מימי אנו באנו ארצה עדיף שלא לסרוק באיכות גבוהה יותר, היו בגודל 9X13 ומטה.

לדוגמה -
WPcHUCMUe8E9ICDQQY-lGSfxN16F3kjpwQrIGbTUIDC8riLNY6fCr-HflWqjbRupFSdDWGZPVamUKlbhqJxc2CRBK1EFGTg0aar7YYtG0d8jCMDSSBK8i5mF0_cYkl0n3UnHMInRFryN-m2RBzJRM-gLcgEAHM-illBBrs5MTQH-EsSQwr-DYrlNfI6Wnfbyzkv7Ir0_W7dL5_c33zwDAsKYlN8w_xvH4hVPJ-1C55EwHjE-342aDSQiB-GwETjsmtgyGIC3VOumsfMJUww84eILU2xZ4Qa6MIxk_ChMzfiTOfh5SVP8d_qNR_C7kZOJ0YcHcdnjpyk7Qniqa4wQQ1HXd6HPgGKcQjxeiqvsCUuqPneWkqzlCejQQWVUbG5VjVadeYR3hlWKluBY47kKK2zpu8T1O86AMilS05VywSkzn0WIgNLFnJg0k3apvFX7tGhVkkGCKQXrAcZT5DbUuSUSxudLsHOkfyD3TgI3ZxF-iUMx5v_k1FMV9_p7hk4uV4-XTFbIRF-7a0u7WYxyOO8-y1Tf8GJtvNVpY3JVNoQFEhHRe8k9u1bbOfFfArn6Yv2iBKcWQmfuY3r8IKeB3wzIIJvdDevc9ekwW7s3vPv_qEMi2KqZ=w1545-h936-no

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שירות Ledger Recover השקעות אלטרנטיביות 0
M מותר להחתים ימי חופש בזמן שירות מילואים? אוף טופיק 3
Y עבודה בתור שכיר בעת שירות מילואים פעיל אוף טופיק 32
D מאגר של חברות נטולות שירות לקוחות, לטובת הימנעות לקוחות עתידיים אוף טופיק 19
פטל ואוכמניות איך לקבל שירות אישי בבנק? צרכנות פיננסית 21
ס תוספת משכנתא בגין שירות חובה נדל"ן 2
R בן 18 לפני שירות צבאי מתחיל בהרהורים יומני מסע אישיים 12
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
ג למי שקצת טכני - המלצה על שירות חסימת פרסומות בענן אוף טופיק 11
Myrath קבלת טיפול או שירות מיוחד מבי"ח שאינו בהסדר עם קופת החולים אוף טופיק 4
S פיקדון שירות צבאי התפתחות אישית 2
N פיצוי בעקבות דחיה של נותן שירות צרכנות פיננסית 5
D הפסקת הפרשות לקרן פנסיה עקב טעות של נציגת שירות לקוחות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
D מה דעתכם על שירות טיפול והגשה לטסט של solo? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
Kipodi שירות שחרור ממכס והקצאת אשראי צרכנות פיננסית 5
המהנדל פתיחת עסק להתעסקות עם ספקי שירות התפתחות אישית 8
גרהם רמה מקצועית של נציגי שירות צרכנות פיננסית 27
ב שירות נוראי - מה אפשר לעשות? צרכנות פיננסית 3
ש רוצה להתנתק, מה ההבדל בין הפסקת שירות/ניתוק/סיום? צרכנות פיננסית 11
Kipodi מיטב דש - שירות בעייתי בנושא הפקדות שוק ההון 1
L שירות לקוחות קרנות השתלמות - שאלון צרכנות פיננסית 5
ב חווית שירות בהלמן אלדובי צרכנות פיננסית 7
A על חוויות שירות ויציבות בבתי השקעות צרכנות פיננסית 3
A על חוויות שירות ויציבות בבתי השקעות צרכנות פיננסית 0
D מישהו יודע מה קורה עם מיטב דש טרייד? שירות לקוחות לא זמין, פלטפורמה לא תקינה. צרכנות פיננסית 4
ש שירות לקוחות - חברות לקרנות השתלמות שוק ההון 4
ש רמת שירות בחשבונות מסחר עצמאיים צרכנות פיננסית 1
doc29 שירות אונליין ל-Direct debit צרכנות פיננסית 0
מ שירות לקוחות בבית ההשקעות שוק ההון 23
קורא הדוק מסחר עצמאי - השוואה של מערכות מסחר/שירות לקוחות בבתי השקעות השונים צרכנות פיננסית 4
N האם מטריה ביטוחית הוא שירות שכל קרן פנסיה מחויבת לספק? צרכנות פיננסית 12
7 שירות Finupp להחזר מס צרכנות פיננסית 56
ERE בלי ה E הלמן אלדובי שירות איום. צרכנות פיננסית 8
liranviper שירות המרת מט"ח עד 2,500 ש"ח צרכנות פיננסית 9
גרהם הלמן אלדובי - מישהו הצליח לקבל מהם שירות? צרכנות פיננסית 17
D שירות לקוחות, אינטרנט אוף טופיק 3
efrat נותני שירות לא מבינים את המשמעות של ללא תשלומים אוף טופיק 14
מ מנורה מבטחים שירות לקוחות צרכנות פיננסית 29
מ אחוז מינוף מומלץ - נדלן או מדדים נדל"ן 17
מ איפה המקום הכי מומלץ ללמוד יעוץ השקעות התפתחות אישית 6
Bonfire חבר שלח הזמנה לכריית המטבע Pi - מומלץ? השקעות אלטרנטיביות 3
ב אגח מומלץ בעקבות נתוני אינפלציה/ריבית שוק ההון 1
D קורס מומלץ לייעוץ משכנתאות והשקעות נדל"ן שוק ההון 0
A בית השקעות מומלץ למסחר עצמאי בארה״ב שוק ההון 9
S רו"ח ישראלי מומלץ עבור הייטקיסט אזרח ארה"ב מיסים 30
הסולידית ★★★קורס השקעות ופנסיה מומלץ בהנחה לגולשי הסולידית - Simplifynance★★★ שוק ההון 0
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
D מעוניין בהמלצה על רדיאטור, לחדר 3*3. שיהיה איכותי חזק. בטיחותי. עם אחריות ארוכה. כמה צלעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A האם מומלץ להשקיע בשוק ההון דרך אתר ישראלי או בחו"ל? פוסטים מאיכות נמוכה 5
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה