• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רעיונות להכנסה נוספת

אנונימית

משתמש סולידי
דירוג
21
נניח שאתם בעלי מקצוע חופשי כלשהו (עו"ד/רו"ח/רופא/אדריכל וכו') והייתם מעוניינים בהכנסה נוספת בערב בנוסף ל - dayjob שלכם ונניח גם שאתם לא חזקים בשיווק מי יודע מה ויכולות התקשורת שלכם טעונות שיפור.

מה הייתם עושים כדי להשיג הכנסה נוספת ? האם הייתם לומדים קורס מסויים למשל מסחר באמזון/קורס כלכלת המשפחה/ייעוץ משכנתאות או משהו אחר ?

וכמובן לא מדברת על עבודה נוספת כמו מלצרות/חלוקת עיתונים וכו'.

אם יש לכם רעיונות שתפו...

ייעוץ השקעות / פנסיה.
אישית, אני שוקל לפתוח קרן השתלמות.

אני בודק מבחנים ועבודות באוניברסיטה. סדר גודל של 30 אלף שקל בשנה בעבור 10-15 אחוז משרה (בערך קורס לסמסטר). פחות או יותר חמישה ימי עבודה נטו בשלושה חודשים.

להעביר שעורי עזר. עדיפות למורה מנוסה בחמש יחידות מתמתיקה או בלשון.

אפשר גם לשכור משהו שיעזור בדברים שאת חלשה בהם, כלומר שיווק, ולהשאר בתכומים שבהם את טובה.

חדשות מרעישות

תוכל לפרט מעט?
אני חושב שיש קישור בעמוד הפרופיל שלי.

יועץ השקעות צריך לעשות התמחות של חצי שנה לדעתי ...
כדי לייעץ באופן רשמי למשקיעים פרטיים בארץ.
יעצתי בעבר בתשלום לחברות בארץ, ליחידים בחו"ל, וליחידים בארץ בתוך הקשר של מוצר אחר שמכרתי.

מתמתיקה או בלשון
אבל לא שניהם.

[נמחק]

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
נניח שאתם בעלי מקצוע חופשי כלשהו (עו"ד/רו"ח/רופא/אדריכל וכו') והייתם מעוניינים בהכנסה נוספת בערב בנוסף ל - dayjob שלכם ונניח גם שאתם לא חזקים בשיווק מי יודע מה ויכולות התקשורת שלכם טעונות שיפור.
אני חושבת שככלל, בעל מקצוע חופשי צריך להיות מסוגל להרוויח הכי הרבה לשעת עבודה כשהוא עוסק במקצוע שלו. שם יש לו הכי הרבה ערך מוסף, ידע ומקצועיות שאין לאחרים. להתפזר לעוד תחומים זה לא יעיל ולא משתלם. עדיף להשקיע בהתמקצעות והצלחה בתחום הראשי. אם זה לא אפשרי להתפרנס יפה מהמקצוע החופשי, אני הייתי שוקלת שוב את בחירת המקצוע. לפעמים בתוך המקצוע צריך ואפשר לגוון מקורות הכנסה, למשל ללמד קורס בתחום באיזשהו מוסד, לתת הרצאות לציבור הרחב, להעביר שיעורים פרטיים, לתת ייעוץ מסוג שונה מהשירות הרגיל, וכולי. אבל במקצוע, לא בתחום אחר לגמרי.

חשבתי להיות מודל לרישום שתמיד מחפשים, אבל אחרי נסיון אחד (אצל מישהו מקסים מהפורום:>) ירדתי מזה, הקושי הפיזי להשאר באותה תנוחה שלוש שעות לא שווה את זה.

מתכננת מתישהו להוציא תעודת תיווך כעבודה שנייה.
עבודה גמישה ולא מחייבת, אני הבוס של עצמי.
בגלל שלא תלויה בה כעבודה ראשית אין לחץ- אמכור אחלה לא אמכור- לא נורא.
תחום הנדלן מעניין אותי, גם אם ארצה להשקיע בנדלן בעתיד זה יוכל לעזור בטח, ואני אוהבת את תחום המכירות, וגם נראית די אמינה ושירותית (ולא רק נראית) וחושבת שזה יהיה היתרון שלי בתחום.
*עריכה*
גם להיות שחקנית פוקר מקצועית.

נערך לאחרונה ב:

מה הייתם עושים כדי להשיג הכנסה נוספת ? האם הייתם לומדים קורס מסויים למשל מסחר באמזון/קורס כלכלת המשפחה/ייעוץ משכנתאות או משהו אחר ?

וכמובן לא מדברת על עבודה נוספת כמו מלצרות/חלוקת עיתונים וכו'.

אם יש לכם רעיונות שתפו...

לייצר עבודה בכלכלת המשפחה או בייעוץ משכנתאות, מצריך עבודה קשה במשרה מלאה, עם הרבה שיווק, ולקחת בחשבון שזה מתפתח לאט, צריך הרבה סובלנות, ויותר מכל צריך להיות מיוחדים, משום שיש הרבה בוגרי קורס בתחומים אלו.

נניח גם שאתם לא חזקים בשיווק מי יודע מה ויכולות התקשורת שלכם טעונות שיפור.

מה הייתם עושים כדי להשיג הכנסה נוספת ? .
משפר את יכולות השיווק והתקשורת שלי.

לייצר עבודה בכלכלת המשפחה או בייעוץ משכנתאות, מצריך עבודה קשה במשרה מלאה, עם הרבה שיווק, ולקחת בחשבון שזה מתפתח לאט, צריך הרבה סובלנות, ויותר מכל צריך להיות מיוחדים, משום שיש הרבה בוגרי קורס בתחומים אלו.
צודק.
אני באה מהתחום הכלכלי ומאד קשה לשווק את עצמך או ליצור ייחוד בייחוד כשכולם נותנים את אותו סוג של שירות ואין לך שום יתרון.

לכן, אני מנסה לחשוב על תחום שיהיה לי בו יתרון ועם זאת לא נפוץ כל כך . אם היית צריך ללמוד תחום מסוים שיוכל להניב לך הכנסה נוספת מה היית לומד ?
מה דעתך על התחום של מסחר באמזון ? האם כדאי לקחת קורס בנושא ?

צודק.
אני באה מהתחום הכלכלי ומאד קשה לשווק את עצמך או ליצור ייחוד בייחוד כשכולם נותנים את אותו סוג של שירות ואין לך שום יתרון.

לכן, אני מנסה לחשוב על תחום שיהיה לי בו יתרון ועם זאת לא נפוץ כל כך . אם היית צריך ללמוד תחום מסוים שיוכל להניב לך הכנסה נוספת מה היית לומד ?
מה דעתך על התחום של מסחר באמזון ? האם כדאי לקחת קורס בנושא ?

אני לא מכיר את התחום באופן אישי, לאחרונה התחלתי ללמוד שיווק, ומרצה אמר משפט מאוד חכם, בכל תחום שאנחנו עוסקים בו ונחשבים לבסדר, זה לא מספיק, אלו שהם בסדר עסוקים בהשרדות, כדי להצליח צריך לחשוב כיצד להיות מיוחדים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש רעיונות להכנסה נוספת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
ש רעיונות להכנסה קטנה נוספת פוסטים מאיכות נמוכה 3
E רעיונות להכנסה נוספת בשביל להגדיל את שיעור החיסכון התפתחות אישית 27
נ רעיונות להכנסה צדדית התפתחות אישית 2
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 2
S מחפש בנרות רעיונות לעבודה כסטודנט התפתחות אישית 4
N רעיונות לתוכניות לטובת הציבור פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 59
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
L הורדה בשכר - רעיונות אוף טופיק 36
ג רעיונות להעביר 6 שעות בתל אביב אוף טופיק 31
וינסנט רעיונות לשמירת ערך של מזומן דולרי שוק ההון 7
G מקומות 'להחנות' כסף - רעיונות? שוק ההון 61
ד רעיונות להשקעה ראשונה נדל"ן 9
S רעיונות לתיק השקעות (150K שקל ) שוק ההון 2
א נדל"ן בסכומים קטנים - סינדקציה, חו"ל ועוד רעיונות? נדל"ן 12
E רעיונות ליום צוות בעבודה? אוף טופיק 4
M רעיונות לארוחת בוקר וערב. אוף טופיק 12
ש רעיונות להתנדבות אוף טופיק 18
י הרגל למידה לפים בשבוע- רעיונות לנושאים? התפתחות אישית 5
J רעיונות לשיפור מצבה הכלכלי של אימי אוף טופיק 34
L רעיונות להשקעה בבורסה בתחומים שאתם מבינים בהם שוק ההון 23
S רעיונות מאיזו סיבה תבוא הקריסה הבאה שוק ההון 46
F רעיונות לאיזון החלק המנייתי בתיק פטור שוק ההון 13
G רעיונות לאיזון החלק המנייתי בתיק שוק ההון 7
liranviper רעיונות למהנדס בן 60 שדובר רוסית בלבד אוף טופיק 11
י רעיונות להשקעה אפריל 2019 ? שוק ההון 43
M הכנסה נוספת לסגירת חובות - רעיונות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
S רעיונות לקרנות של אגחים שוק ההון 19
S רעיונות להשקעה סולידית ללא סיכון שוק ההון 11
ח מבקש רעיונות לקורס שיכול לקדם מקצועית בתחום מערכות המידע התפתחות אישית 3
מ אבן בטוחה - רעיונות מישהו? שוק ההון 12
N רעיונות לחצר וגינה סולידית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
L תקוע עם צ'ק LLC רעיונות? צרכנות פיננסית 39
L רעיונות לתיק סופר סולידי שוק ההון 10
מ רעיונות להשקעה טובה בתשואה של 8% - 12% שוק ההון 30
J רעיונות להרחבת הכנסה כעצמאי התפתחות אישית 28
liranviper רעיונות למקצועות לא ריאליים התפתחות אישית 27
H קניית מוצרים יד שנייה - רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
M עמלה גבוהה ברכישת מט"ח - רעיונות? שוק ההון 4
Yesmad משיכת קרנות\קופות ללא חשבון בנק ישראלי - מצב ביש, רעיונות? צרכנות פיננסית 13
י רעיונות להשקעת 15000 ש"ח מבת מצוה שוק ההון 22
Jane Doe רעיונות. איך עושים כסף מכשרון ציור? התפתחות אישית 21
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
D כתבה ממומנת עם הרבה רעיונות "טובים" אוף טופיק 2
א רעיונות לעסקים מינימלים לפתיחת IRA פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
G מחפש רעיונות לאיפו אפשר להתנדב התפתחות אישית 17
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
ק רעיונות/בקשות מהסולידית לפוסטים בבלוג אוף טופיק 80
B יומן מסע - מעבודה אינטנסיבית להכנסה פסיבית יומני מסע אישיים 15

נושאים דומים

Back
למעלה