• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סקר - כמה נשים מביאות הביתה נטו ?

כמה אתן/הנשים שלכם מביאות הביתה נטו ?

• 0-8

הצבעות: 21 25.3%
  • 8-10

הצבעות: 9 10.8%
  • 10-12

הצבעות: 14 16.9%
  • 12-13.5

הצבעות: 7 8.4%
  • 13.5-15

הצבעות: 8 9.6%
  • 15-17

הצבעות: 8 9.6%
  • 17-19

הצבעות: 5 6.0%
  • 19 ומעלה

הצבעות: 11 13.3%

• סך הכל מצביעים
    83
@גרהם
נאלץ שלא להסכים כנראה.

ומילה על המוביליות החברתית - זה נכון שיש חשיבות ל
לגנטיקה וכסף
, ודווקא בגלל זה יש מקום למדינה להוביל.
בתור אחת שלא הגיעה מכסף, וקשרים רק בגילי המופלג למדתי לרקום, אני דווקא חושבת שזה בהחלט המקום של המדינה לעודד צעירים ללמוד מקצועות רווחיים.
העשירים ילכו בכל מקרה לבין תחומי, וגם מי שילמד שם תקשורת יצליח למצוא משרה רווחית.
השאלה היא מה יקרה עם אלו שהולכים ללמוד תקשורת במכללת ספיר.

גבר שבשבוע טוב אסף ילד פעם אחת מהגן, שלא יצפה לקבל משמורת משותפת
אני לא מסכים. זה שהסיכום בין ההורים הנשואים היה על חלוקת תפקידים כלשהי (למשל שבה האם אחראית על מרבית הדברים הקשורים לגידול הילדים והאב אחראי על מרבית הפרנסה) לא מהווה סיבה לקבע זאת גם לאחר שהם נפרדים. בוודאי שהסכם כזה שהיה מקובל עליהם כאשר הילדים קטנים לא צריך להיות בעל משקל בחלוקת המשמורת כאשר הילדים כבר גדולים יותר.

לטעמי ברירת המחדל צריכה להיות משמורת משותפת, אלא אם שני הצדדים הנפרדים מעוניינים בסידור אחר או שבית המשפט מגיע למסקנה שאחד מהם לא יהיה מסוגל למלא את תפקידו כהורה.

השאלה היא מה יקרה עם אלו שהולכים ללמוד תקשורת במכללת ספיר.
הם ירוויחו פחות במקצוע שהם החליטו שהם אוהבים בלי שהמדינה תפתה אותם למקצוע שהם יסבלו בו.
מי שטוב ואוהב מדעים ומתמטיקה לא צריך הטבה מהמדינה כדי ללמוד מקצוע מכניס.
למה שמדינה תעודד אדם להיות מתכנת בינוני במקום עובד סוציאלי מצטיין?

במקרה כזה, כדאי מאוד שזה יהיה מסוכם בכתב.
את מדברת על הסכם משמורת קדם נישואין ?
קשה לי להאמין שזה יעבור בית משפט,
להבנתי המשמורת היא לפי טובת הילדים וגם אם ההורים יחליטו מראש מספיק שאחד ההורים יערער בשם הילדים כדי שהעירעור יעבור דיון. זה לא הסכם ממון זה "דיני נפשות".
זה כמו שגבר שיחתים אישה שאין לו חובו. כספיות לילד שלה אם תיכנס להריון והיא חותמת מרצונה, אבל הקטין ואפוטרופסו יכול בכל עת להגיש תביעת מזונות בשם הקטין ...

"אהבתי" את ההקבלה בין משמורת ילדים לבין הוצאה להורג.
שמתי מרכאות כמובן, והכוונה היתה שבתי המשפט בארץ לא מאפשרים לבני זוג להחליט כל דבר על צד שלישי שהוא ילד משותף (מאומץמאן ביולוגי) זו עובדה .

זה כמו שגבר שיחתים אישה שאין לו חובו. כספיות לילד שלה
זה ממש לא כמו, כי כך או כך הילד יקבל משני ההורים שלו או משמורת או מזונות. ובכלל ואפשר לעגן כל דבר בכתב, ואז ללכת לבית משפט לריב על משמעות החוזה.
בכל מקרה, אצלנו סיכמנו בכתב משמורת משותפת, למרות שאני המטפלת העיקרית מאז שהם נולדו. הבנזוג כל כך מבועת מהרעיון שהוא יצטרך להיות איתם לבד כל סופ"ש שני, שהוא לא מוכן להתגרש בשום פנים ואופן.

ובכלל, מצחיק אותי תמיד שלגברים נורא נוח שנשים לוקחות על עצמן את הטיפול בילדים.. כשהמחיר של זה הוא אובדן הכנסה ותק ונסיון מבחינתן, ואז פתאום כן ממש ממש חשוב להם להיות אבות מעורבים כשנפרדים.

שכל זוג יעשה מה שבא לו, כן.. אבל בואו..

סיכמנו בכתב משמורת משותפת
שתדעו שזה לא תופס...
ובכלל, מצחיק אותי תמיד שלגברים נורא נוח שנשים לוקחות על עצמן את הטיפול בילדים.. כשהמחיר של זה הוא אובדן הכנסה ותק ונסיון מבחינתן, ואז פתאום כן ממש ממש חשוב להם להיות אבות מעורבים כשנפרדים.

שכל זוג יעשה מה שבא לו, כן.. אבל בואו..
חבל שאין סמיילי מקיא מרוב התקרבנות.
ואני נעלב אישית מתיאור הזמן שם - "תמיד"

ובכלל, מצחיק אותי תמיד שלגברים נורא נוח שנשים לוקחות על עצמן את הטיפול בילדים
דווקא הגיוני. הגירושין הם כאפה בהרבה מובנים וכנראה גם בקשר להורות. אף אחד לא רוצה להיות בית מארח של הילדים שלו אז אחרי הגירושים משקיעים יותר.

זה ממש לא כמו, כי כך או כך הילד יקבל משני ההורים שלו או משמורת או מזונות. ובכלל ואפשר לעגן כל דבר בכתב, ואז ללכת לבית משפט לריב על משמעות החוזה.
אני לא מתווכח על מה שאפשר לכתוב בחוזה,
אבל ברגע הגירושים בארץ , אם אחד הצדדים יערער על המשמורת המשותפת בית המשפט לעיניני משפחה חייב לדון בכך ברצינות ולוודא שההסכם שנערך לפני הולדת הילד רלבנטי לילד . נכון שגם בהסכם ממון יש אפשרות תמיד לעירעור , אבל בפועל בגלל שתערך בדיקת מסוגלות הורית וטובת הילד אין משמעות להסכם.

מצחיק אותי תמיד שלגברים נורא נוח שנשים לוקחות על עצמן את הטיפול בילדים.. כשהמחיר של זה הוא אובדן הכנסה ותק ונסיון מבחינתן, ואז פתאום כן ממש ממש חשוב להם להיות אבות מעורבים כשנפרדים.
את יכולה להמשיך לצחוק, זה לא רע, אבל אני לדוגמא הייתי תמיד אב מעורב, וטיפלתי יותר בילדים מאשר גרושתי. וכך גם לאחר הגירושין.
לדעתי משמורת משותפת היא ממילא לא כ"כ נפוצה, אז לטעון שגברים נכנסים למשמורת משותפת למרות שקודם לא היו מעורבים, זה די מגוחך.

האם לדעתכם התוצאות היו שונות אם היה סקר רק לגברים?

אולי כדאי לפתוח כזה...אני מנחשת שיהיו פחות גברים עם 0-8 בחודש.
נכון אבל זה רק בגלל שהתרומה העיקרית שלהן למשק הבית (שיש לה גם משמעות כספית) לא נמדדת בהכנסה כספית.
מהכרותי, ברוב המשפחות לנשים יש פחות זמן פנוי (במובן של זמן שהן עושות משהו שהוא בשבילן בלבד) מאשר לגברים.

אולי כדאי לפתוח כזה...אני מנחשת שיהיו פחות גברים עם 0-8 בחודש.
אכן כן , אחוז המשתכרים בקטגוריה זו נמוך יחסית לנשים לפי הסקר של הגברים.

לפי הנתונים פה ובסקר של הגברים- נשים מרויחות בממוצע 30% פחות מגברים !
אפליה חיה ובועטת. כל אותן תירוצים לגבי שעות עבודה נמוכות משל גברים אינן מצדיקות פער כזה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיקולים ותהיות בבחירת קרן פנסיה וגמל\השתלמות לאחר סקר שוק ולימוד עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
A [סקר] איפה נמצא תיק ההשקעות הממוסה שלכם? שוק ההון 34
ד סקר עמלות מוסדות פיננסים צרכנות פיננסית 3
חתול לילה סקר: האם מובילי המאבק צריכים להסכים לפשרה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 379
guesto סקר: עד כמה פסיבי התיק שלכם? שוק ההון 28
הק995 חובת מילוי סקר פולשני של הלמ"ס אוף טופיק 47
oferM סקר: האם הריבית העולה תוריד את מחירי הדירות מחוץ לאיזור הפריפריה ? פוסטים מאיכות נמוכה 7
O סקר - האם מייק צריך להשקיע בקרן של אינבסקו במקום בזו של בלאקרוק? שוק ההון 310
E סקר: דירה ענקית 6 חדרים VS ארבע חדרים עם גינה גדולה נדל"ן 9
ט סקר - עד מתי חורף הקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 8
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 3 שוק ההון 8
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 2 שוק ההון 21
stamEhad סקר -מחזיקים נכסים שלא בהכרח קורלטיביים לשוק המניות? שוק ההון 11
חתול לילה סקר: האם זה תיק טוב למשקיע מתחיל? שוק ההון 76
Harvey אסטרטגיה להשקעה בנדל״ן באיזור גוש דן, סקר - מה הסוג נכסים המועדף עליכם? נדל"ן 8
הסולידית סקר: איזו ערכת עיצוב הכי מוצלחת? שער הקהילה 35
nicepo1 סקר,בחירה בנכס ספקולטיבי ל20 שנה אוף טופיק 11
flower סקר | חקיקה אזרחית אוף טופיק 18
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
flower סקר - עוזר\ת וירטואלית - Alexa/Bixby/Cortana/Siri/Google אוף טופיק 19
twister סקר + דיון: כמה מזומן אתם מחזיקים בעו"ש למחייה היומיומית? שוק ההון 120
Ron.B סקר מחיר למשתכן- מגורים או השקעה? נדל"ן 7
Mr. Bigglesworth סקר: כמה התיק שלכם חשוף ישירות לשקל? שוק ההון 6
גרהם סקר בחירות 2020 אוף טופיק 1378
S סקר - עד כמה אתם הייתם מוכנים לפשרה כדי למנוע בחירות נוספות אוף טופיק 152
א סקר ריבית מובטחת עד סוף החיים שוק ההון 20
L סקר ביטול הוי הכחול בוואטסאפ - יש לכם ווי כחול בווטסאפ או שביטלתם את זה? אוף טופיק 54
ג אחוזים קטנים מהתיק בניירות ספקולטיביים + סקר שוק ההון 11
the_newbie סקר: אלוקציית נכסים ע"פ מצב משפחתי שוק ההון 36
דור דורים מועד ב' – סקר בחירות 2019S אוף טופיק 1073
Jenia29 סקר משכורות אוף טופיק 7
קורא הדוק אם מחר מבטלים את הפטור ממס בקרן השתלמות. מה אתם עושים? (סקר) צרכנות פיננסית 20
S סקר למשקיעי מדדים פסיבים על החלק המנייתי בתיק שלכם שוק ההון 67
adamshalev סקר: איזה סוג של משקיע אתם? שוק ההון 37
דור דורים סקר בחירות 2019 - אחרי הגשת הרשימות אוף טופיק 119
S סקר למשקיעים באופן פרטי עם חשבון חייב במס שוק ההון 40
H סקר ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 79
Benjamin W סקר בחירות 2019 אוף טופיק 2476
adamshalev סקר: מה ההקצאה שלכם למניות היום שוק ההון 153
S סקר תושבות אוף טופיק 0
S סקר: עצמאים מרוויחים יותר ? אוף טופיק 3
א סקר - גילאי עובדי הייטק בפורום אוף טופיק 26
א סקר: באיזה גיל אתם מתכננים לפרוש/באיזה גיל פרשתם ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
מתכנת סקר: יש לכם רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
דור דורים [סקר] מיטב דש פנסיה מקיפה מסלול מנייתי פאסיבי חו"ל צרכנות פיננסית 35
א סקר: לאיזה עשירון אתם שייכים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
adamshalev סקר: מה הייתה התשואה שלכם לשנת 2017 שוק ההון 66
P סקר השוואת דמי ניהול בפוליסות חסכון צרכנות פיננסית 76
י תוצאות סקר שוק: מדיניות ההשקעות בתכנית 'חסכון לכל ילד' של כל קופות הגמל, במסלול הסיכון המוגבר. שוק ההון 31

נושאים דומים

Back
למעלה