• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מעבר לIB ממתווך וMargin Loan

Visionary

משתמש רשום
דירוג
2
אני יודע שהנושא הזה כל כך מדובר כאן ואני בטוח שאפישהו, בין כל התגובות שעברתי ושלא הספקתי למצוא בכמה השעות האחרונות, נמצאות כל התשובות שלי:)
אם זאת, כמות החומר והמידע שהצטבר פה בפורום הוא אסטרונומי, מדהים ולפעמים אף מבלבל לכן אהיה קצר בשאלות:

מתכנן לעבור מIB ישראל לIB ישירות.
הסיבה העיקרית היא יכולת המינוף בתנאים טובים יותר מאשר דרך המתווך הישראלי (~10% שנתי בישראלo_o).
מעוניין לקחת הלוואה Margin Loan שהיא ~40% מהתיק שלי:
* האם אני פשוט מבצע משיכה בדולרים לחשבון הישראלי וההלוואה מופיעה בתור מינוס ב CASH שלי?
* באתר של IB מופיע טבלה עם אחוזי הריביות כאן. לפיכך לסכום של 30$K הריבית הינה 1.58% שנתית. מנסה להבין מה זה ה Benchmark Rate 1.58% (BM + 1.5%)? האם Benchmark Rate הוא 1.58 ולכן הריבית המשוכללת הינה 3.08%?
* להבנתי ההלוואה היא הלוואה ללא מגבלת זמן והייתי מעוניין לדעת כיצד מתבצע ההחזר? הריבית יורדת בצורה יומית? האם אני יכול להמשיך להפקיד כסף בצורה חודשית, לשלם רק את הריבית, ועם השאר להמשיך לקנות מניות?

ולפני השאלות הבאות, אני מצטער מראש כי אני יודע כמה אנשים השקיעו מזמנם לענות עליהם אבל כמו שציינתי, נורא קל ללכת לאיבוד עם כמות החומר :roll:
בIB ישירות:
* עלות המרה 2$ מט''ח.
* עלות קנייה 0.0035$ מינימום 0.35$ כאן
* ניתן להעביר באמצעות העברה רגילה (לא זה''ב).
* צויין בפורום עוד שיש 10$ חודשי לחשבון שהוא 100K> (3 חודשים ללא עלות), אבל לא מצאתי שום יזכור באתר. כאן נראה שזה בכלל 0$.

והכי חשוב, ושוב מצטער על הבורות אבל תמיד טוב לוודא שוב, אני משקיע מינואר 2021 בצורה חודשית ולא דיווחתי עדין אף פעם. עם זאת, חובת הדיווח חלה על הפקדות מעל 500Kש''ח בשנה, חשבון שהוא מעל 1,872,000ש''ח ובעת מכירה ברווח. האם זה מדויק?

לצערי אין סמיילי של לב, אבל תודה עצומה לכל מענה.

* באתר של IB מופיע טבלה עם אחוזי הריביות כאן. לפיכך לסכום של 30$K הריבית הינה 1.58% שנתית. מנסה להבין מה זה ה Benchmark Rate 1.58% (BM + 1.5%)? האם Benchmark Rate הוא 1.58 ולכן הריבית המשוכללת הינה 3.08%?
לא. 1.58% סה"כ.

להבנתי ההלוואה היא הלוואה ללא מגבלת זמן והייתי מעוניין לדעת כיצד מתבצע ההחזר? הריבית יורדת בצורה יומית?
מדוייק

האם אני יכול להמשיך להפקיד כסף בצורה חודשית, לשלם רק את הריבית, ועם השאר להמשיך לקנות מניות?
כן, וכן
צויין בפורום עוד שיש 10$ חודשי לחשבון שהוא 100K> (3 חודשים ללא עלות), אבל לא מצאתי שום יזכור באתר. כאן נראה שזה בכלל 0$.
פעם היה 10$ מתחת ל-100k$, עכשיו חינם.

לא מייעץ ולא ממליץ, התינוקת של השכנה שלי הקלידה.

האם אני פשוט מבצע משיכה בדולרים לחשבון הישראלי וההלוואה מופיעה בתור מינוס ב CASH שלי?
זאת אופציה אחת.
אופציה אחרת זה לקנות ביותר כסף ממה שיש לך.
רק שים לב ל MC.

מנסה להבין מה זה ה Benchmark Rate 1.58% (BM + 1.5%)
ה BM, לפי מה שהצגת, הוא כרגע 0.08%.
שים לב שהוא יכול להשתנות (ובעיקר לעלות).

הריבית יורדת בצורה יומית?
אאל"ט החיוב בריבית הוא רק פעם בחודש.
החישוב יומי.

עם זאת, חובת הדיווח חלה על הפקדות מעל 500Kש''ח בשנה, חשבון שהוא מעל 1,872,000ש''ח ובעת מכירה ברווח. האם זה מדויק?
תלוי את מי שואלים.
יש שטוענים שגם אם קיבלת דיבידנד יש חובת דיווח, ויש שטוענים שאם שילמת 25% מס על הדיבידנד אז לא צריך.
ויש כמובן עוד המון סיבות אחרות שיכולות ליצור חובת הגשת דו"ח (למשל עצמאי. הכנסה מעל תקרת מס יסף ועוד).
אם אתה מגיש דוח אתה חייב לכלול בו את כל ההכנסות שלך מכל המקורות (כולל דיבידנד שמועה עליו מלוא המס במקור).

אני משקיע מינואר 2021
אז בכל מקרה לא היית צריך עדיין לדווח.
אם תגיש דוח ל2021 זה יהיה מתישהו באפריל-מאי 2022

@half-solid תודה רבה על התשובה ועל החיוף בסוף:)

@roneng אכן נזהר מאוד מה MC. מתכנן על הלוואה של 25% מהתיק. תודה רבה!:)

אני יודע שהנושא הזה כל כך מדובר כאן ואני בטוח שאפישהו, בין כל התגובות שעברתי ושלא הספקתי למצוא בכמה השעות האחרונות, נמצאות כל התשובות שלי:)
אם זאת, כמות החומר והמידע שהצטבר פה בפורום הוא אסטרונומי, מדהים ולפעמים אף מבלבל לכן אהיה קצר בשאלות:

מתכנן לעבור מIB ישראל לIB ישירות.
הסיבה העיקרית היא יכולת המינוף בתנאים טובים יותר מאשר דרך המתווך הישראלי (~10% שנתי בישראלo_o).
מעוניין לקחת הלוואה Margin Loan שהיא ~40% מהתיק שלי:
* האם אני פשוט מבצע משיכה בדולרים לחשבון הישראלי וההלוואה מופיעה בתור מינוס ב CASH שלי?
* להבנתי ההלוואה היא הלוואה ללא מגבלת זמן והייתי מעוניין לדעת כיצד מתבצע ההחזר? הריבית יורדת בצורה יומית? האם אני יכול להמשיך להפקיד כסף בצורה חודשית, לשלם רק את הריבית, ועם השאר להמשיך לקנות מניות?

ולפני השאלות הבאות, אני מצטער מראש כי אני יודע כמה אנשים השקיעו מזמנם לענות עליהם אבל כמו שציינתי, נורא קל ללכת לאיבוד עם כמות החומר :roll:
בIB ישירות:
* עלות המרה 2$ מט''ח.
* עלות קנייה 0.0035$ מינימום 0.35$ כאן
* ניתן להעביר באמצעות העברה רגילה (לא זה''ב).
* צויין בפורום עוד שיש 10$ חודשי לחשבון שהוא 100K> (3 חודשים ללא עלות), אבל לא מצאתי שום יזכור באתר. כאן נראה שזה בכלל 0$.

והכי חשוב, ושוב מצטער על הבורות אבל תמיד טוב לוודא שוב, אני משקיע מינואר 2021 בצורה חודשית ולא דיווחתי עדין אף פעם. עם זאת, חובת הדיווח חלה על הפקדות מעל 500Kש''ח בשנה, חשבון שהוא מעל 1,872,000ש''ח ובעת מכירה ברווח. האם זה מדויק?

לצערי אין סמיילי של לב, אבל תודה עצומה לכל מענה.
היי,

לצערי אין לי אפשרות לכתוב לך בפרטי אז כותב כאן:
ראיתי בשרשור אחר שהצלחת לבצע את המעבר. קודם כל - ברכותיי!

אני גם מעוניין לבצע את הניתוק מאינטראקטיב ישראל ולעבור לIB ישירות. רציתי לדעת כיצד עשית זאת?
אני מבין שישנן 2 דרכים
1. לפתוח חשבון חדש עם IBKR (להקפיד שכל הפרטים זהים לחלוטין לאלו של הישראלי)
2. לדבר עם אינטראקטיב ישראל שיסכימו 'לשחרר' את התיווך הישראלי.

האם יש עוד אופציה? באיזו מהן אתה נקטת?
וכיצד היית ממליץ לעשות זאת? ההעדפה האישית שלי היא לשמור את החשבון הקיים ופשוט להעביר אותו (מבלי לפתוח חשבון חדש בIB).

תודה!

היי,

לצערי אין לי אפשרות לכתוב לך בפרטי אז כותב כאן:
ראיתי בשרשור אחר שהצלחת לבצע את המעבר. קודם כל - ברכותיי!

אני גם מעוניין לבצע את הניתוק מאינטראקטיב ישראל ולעבור לIB ישירות. רציתי לדעת כיצד עשית זאת?
אני מבין שישנן 2 דרכים
1. לפתוח חשבון חדש עם IBKR (להקפיד שכל הפרטים זהים לחלוטין לאלו של הישראלי)
2. לדבר עם אינטראקטיב ישראל שיסכימו 'לשחרר' את התיווך הישראלי.

האם יש עוד אופציה? באיזו מהן אתה נקטת?
וכיצד היית ממליץ לעשות זאת? ההעדפה האישית שלי היא לשמור את החשבון הקיים ופשוט להעביר אותו (מבלי לפתוח חשבון חדש בIB).

תודה!
הי @kakashi!
אכן כל התהליך היה מאוד פשוט ומהיר.
אני אישית בחרתי באופציה הראשונה שציינת מהסיבה שרציתי לעשות את זה כמה שיותר מהר בשביל הMaragin Loan.
לאחר שאתה פותח חשבון חדש בIBKR עם פרטים זהים לחשבון מהמתווך הישראלי והחשבון מאומת (אצלי לקח יומיים), המעבר של הנכסים והמזומן מהחשבון הישראלי מאוד פשוט. ברגע שאתה עושה Transfer מהחשבון הישראלי, החשבון החדש יופיע אוטומטית ברשימה. ברגע שהחשבון הישראלי שלך מרוקן, אתה יכול להכנס לAcoount settings ולסגור אותו בעצמך.
כל התהליך הוא ללא שום תקשורת מול המתווך הישראלי.
שים לב שכדאי להוציא את הדוח Activity שלך בחשבון הישראלי לפני הסגירה (כשהחשבון כבר על 0). במידה ולא, גם לא נורא, יש לך 3 חודשים גישה לחשבון וגם המתווך הישראלי יכול לשלח לך את כל הדוחות הנדרשים למשך תקופה של 3 חודשים לאחר הסגירה.

החסרון היחידי הוא גרף הביצועים בעמוד הראשי שלא עובר עם כל ההיסטוריה מהחשבון הישראלי. הפוזיציות שתעביר לחשבון החדש יהיו ההנקודת אפס שלך. כמובן ש ה Unrealized P/L ישאר כמו שהוא.

אם אתה לא ממהר, אולי תנסה את האופציה השניה ותספר לנו איך הלך;)

אז בכל מקרה לא היית צריך עדיין לדווח.
אם תגיש דוח ל2021 זה יהיה מתישהו באפריל-מאי 2022
לפי החוק צריך להגיש דו"ח חצי שנתי.
לפי מה שכתוב כאן, החובה הזו לא נאכפה עד היום.

אני מנסה ללמוד כאן ולא מבין (כמעט) כלום.

1 באתר של IB רשום ריביות של 1.58 ורשום ריבית יומית של 0.0272% שזה בערך 15% שנתי מתי זה ככה ומתי ככה ?

2 במקום לקנות באופן עצמאי קרן מחקה מדד SPX למשל על חשבון מינוף בריבית (זולה) לIB לא ניתן לקנת תעודה ממונפת פי 3 על אותו מדד ואז אין ריבית (מה הטעות?)

3

1 באתר של IB רשום ריביות של 1.58 ורשום ריבית יומית של 0.0272% שזה בערך 15% שנתי מתי זה ככה ומתי ככה ?
צרף לינק / צילום מסך

2 במקום לקנות באופן עצמאי קרן מחקה מדד SPX למשל על חשבון מינוף בריבית (זולה) לIB לא ניתן לקנת תעודה ממונפת פי 3 על אותו מדד ואז אין ריבית (מה הטעות?)
ניתן לעשות הכל.
ניתן גם לקנות מתאמפטמין מהייזנברג.

קרא פה למה לא לעשות את זה (לגבי התעודה הממונפת, לא מתערב לגבי המתאמפטמין).

לא ממליץ לא מייעץ

1 תחת עמלות מסחר.
2. תודה אני מבין שלא קיים ממונף שאינו מתאפס בטווח של שנים.
3 ולא כל מי שאינו מודע לכל האפשרויות של מינוף חזקה שהוא מסומם.o_o

1 תחת עמלות מסחר.
נכנסתי לעמלות מסחר. רשום שם 1.58% לסכומים של עד 100K.
לא ראיתי בשום מקום שמוזכרת ריבית יומית של 0.0272%. אתה יכול אולי לכוון אותי קצת יותר?
יש ריבית. היא מגולמת בדמי הניהול ובתשואה.
2. תודה אני מבין שלא קיים ממונף שאינו מתאפס בטווח של שנים.
קרנות ממונפות לרוב מתאפסות יומית. יש לזה יתרונות וחסרונות כמובן.
3 ולא כל מי שאינו מודע לכל האפשרויות של מינוף חזקה שהוא מסומם.o_o
יש אנשים שפוחדים נורא מהמילה מינוף ומתרחקים ממנה כמו מאש. מבחינתם זה נשמע כמו סוג של סמים.
והם צודקים במידה מסויימת - מינוף זה מאוד מאוד מסוכן.
מצד שני, אם יודעים מה עושים ומודעים לסיכונים, זה יכול להיות כלי יעיל. אבל עדיין מאוד מסוכן.

תודה.

פירוט הריביות תחת "מסלולי עמלות למסחר" תחת "לצפיה במחירון המפורט" עמוד 8

אני מבין שמינוף שמתאפס בשוק תנודתי הוא "הימורים" ולא "השקעות" (אני לא ידעתי שלא קיים מינוף שאינו מתאפס ...).

פירוט הריביות תחת "מסלולי עמלות למסחר" תחת "לצפיה במחירון המפורט" עמוד 8
נראה לי שאתה מתבלבל בין IB לבין עבודה דרך המתווך הקפריסאי (ישראלי) שלהם.
אצל המתווך הריביות הרבה הרבה יותר גבוהות. בעבודה ישירה עם IB הריבית הדולרית היא 1.58%

את העמלות והריביות של IB אפשר לראות כאן:

אין מספרי עמודים ואין חוברת.

אני מבין שמינוף שמתאפס בשוק תנודתי הוא "הימורים" ולא "השקעות"
בדיוק להיפך. האיפוס היומי בא להגן עליך.
אני לא ידעתי שלא קיים מינוף שאינו מתאפס
קיים מינוף שלא מתאפס. קוראים לזה "הלוואה".
טכנית זה לא ממש אפשרי לעשות מינוף שלא מתאפס בנייר נסחר. תחשוב על זה - אם אני נכנס היום, והיום המינוף הוא פי 3. אתה נכנס עוד חודש, אם המינוף לא התאפס בינתיים אז כשאתה תכנס המינוף כבר לא יהיה פי 3 אלא יהיה משהו אחר.

המשמעות של "מתאפס יומי" בסה"כ אומר שדואגים שבתחילת כל יום המינוף יהיה בדיוק פי 3.

תודה רונן.

אני לא מבין אנגלית ואני מנסה (עד שאלמד את השפה ברמה שארגיש בטוח בהבנת האותיות הקטנות של ההסכמים...) להשקיע בצורה שאני מבין מה אני עושה

עד היום השקעתי בנדלן עם מינוף (קבלן ובנק וכו') אני מנסה לפנות לשוק זה ומחפש אפשרות בהתאם למגבלה הנ"ל אולי יש מדריך מפורט יותר בעברית (לא תרגום של גוגל...). תודה מראש.

על איזה מניות /ת"ס קרנות IB נותנים מינוף הכי גבוה (כלומר שנחשב כבטוחה גבוהה). הבנתי כאן שהמקסימום הוא 9% הון עצמי (כלומר קנייה בסכום של פי 11 מההון העצמי) באיזה קרן זה קיים

בתודה מראש.

עד היום השקעתי בנדלן עם מינוף (קבלן ובנק וכו') אני מנסה לפנות לשוק זה ומחפש אפשרות בהתאם למגבלה הנ"ל אולי יש מדריך מפורט יותר בעברית (לא תרגום של גוגל...). תודה מראש.
קח בחשבון שהשקעה במניות זוהי השקעה ממונפת כבר כי החברות עצמן ממונפות.
על איזה מניות /ת"ס קרנות IB נותנים מינוף הכי גבוה (כלומר שנחשב כבטוחה גבוהה). הבנתי כאן שהמקסימום הוא 9% הון עצמי (כלומר קנייה בסכום של פי 11 מההון העצמי) באיזה קרן זה קיים
משתנה מתעודה לתעודה אבל התעודות הנפוצות פה בפורום כמו תעודות על מדד רחב עולמי, אמריקאי או סנופי כולן עומדים בקריטריון הזה.
תעודות איריות נותנות קצת פחות שווי לביטחונות, תעודות אזוטריות יותר הרבה פחות.

אורי תודה. זה גם ב IB ישראלי (בגלל מגבלת השפה אני נרתע מהאחר).

אם אני מבין נכון תשואה ממוצעת של 7% בניכוי ריבית של 1.6 הוא כ60% תשואה על ההון עצמי ובהילקח מרווח סיכון של MC על תעודות כאלה עדיין ניתן להרוויח כ50% שנתי (לפני מס) ללא סיכון רציני תקן אותי אם/במה אני טועה ?

אורי תודה. זה גם ב IB ישראלי (בגלל מגבלת השפה אני נרתע מהאחר).
כן, שווי לבטחונות זהה.
אם אני מבין נכון תשואה ממוצעת של 7% בניכוי ריבית של 1.6
הריבית בIB ישראל היא גבוהה יותר.
ללא סיכון רציני תקן אותי אם/במה אני טועה ?
שזה לא התשואה, בחישוב צריך להביא בחשבון גם מיסוי וגם כמה מינוף אתה רוצה לקחת.

אנא הסבר ביתר פירוט

אם המינוף הוא פי 11 והתשואה הממוצעת היא 7% הרווח הוא 77% בניכוי ריבית של (בהנחה של) 3% (3*10) נטו לפני מס 47%
אם אני לא מתמנף עד המקסימום בשביל סך ביטחון נניח מינוף של פי 8 הוא 39% (9* 7% פחות 8*3%) לפני מס.

מה הסיכון שתעודות סל הנ"ל יירדו עד שהמינוף הנ"ל יהיה בחריגה משווי הבטוחה.

מה אני מפספס

תודה על ההתייחסות

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N מעבר מקופת גמל להשקעה לIB שוק ההון 2
נ בואו נדבר על הנושא האהוב עליכם - מעבר לIB צרכנות פיננסית 9
ע מעבר ממיטב דש לIB - מידע סותר בין הפורום למה שאמרו לי במיטב שוק ההון 22
ש הגדלת הפרשת חלק עובד לקרן השתלמות מעבר ל-2.5% פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
littleSeal מעבר מעוסק זעיר לחברה גדולה יזמות והגדלת הכנסות 0
G מעבר מ-VTI ל-1183441 INVESCO S&P 500 UCITS ETF שקלית שוק ההון 15
מ מעבר למסלול מניות בקרן פנסיה בגיל 47 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 33
Y מעבר בין בתי השקעות וטופס 867 שוק ההון 5
F מעבר לעצמאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
I מעבר קרן השתלמות ואיפוס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N מעבר חברת סלולר צרכנות פיננסית 2
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
M מעבר לIRA, הסכנה שלא מדברים עליה שוק ההון 26
R מעבר לבלינק שוק ההון 1
מ מכירת קרן כספית ביום האחרון בשנת המס בעקבות מעבר לתושבות מס אמריקאית מיסים 4
B רכישת מקרר - מעבר דירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
R מה עושים עם תיק השקעות לפני מעבר לארה"ב שוק ההון 1
A מעבר לקטנוע חשמלי - כדאיות כלכלית לעומת חסרון טווח הנסיעה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
י כדאיות מעבר לIKBR שוק ההון 7
I שאלות בסיסיות על מעבר מקרנות אמריקאיות אל קרנות איריות\ישראליות שוק ההון 6
ב האם מעבר בין מסלולי השקעה בקרן הפנסיה מצריך חיתום רפואי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S רגע לפני מעבר ל-IRA התיעצות אחרונה - האם לנייד כסף מקרן הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
S התייעצות - מעבר ל-IRA (קרן השתלמות + קופת גמל) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
L מעבר IRA בקה"ש בלבד או קה"ש + פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 47
ד מעבר מפיקדון צמוד מדד לקרן כספית שוק ההון 3
M מעבר מחשבון אינטראקטיב בורקס ישאל לארה"ב? משהו השתנה? שוק ההון 1
G הרעה בדמי ניהול בגמל וקרן השתלמות עקב מעבר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
C מעבר לקנדה כתעודת ביטוח אוף טופיק 31
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
דו דו תהליך מעבר לגלובלנט קה״ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ו בירור הליך מעבר בין בתי השקעות ישראליים צרכנות פיננסית 4
T האם כדאי למשוך כספים מקרנות פנסיה/השתלמות מעבר לתקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M מעבר למערכת פתוחה בבית השקעות שוק ההון 3
M התלבטות לפני מעבר דירה שמייקר את הוצאות השכירות נדל"ן 13
כ קרן השתלמות מעבר לתקרה - חסרונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T מעבר מארה"ב לאירופה - אשמח להתייעצות שוק ההון 0
T התייעצות לגבי מעבר מארה"ב לאירופה (לא אזרח אמריקאי, לא תושב ישראל, כן אזרח של מדינת באיחוד האירופי) אוף טופיק 1
M מעבר לגלובלנט IRA פוסטים מאיכות נמוכה 4
T מעבר מבנק לבית השקעות בתיק מעורב שוק ההון 0
T קה"ש ופנסיה מעבר לתקרה - אופציות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N מעבר בנק - איך מתבצעת בפועל קבלת ההטבות/התמקחות? צרכנות פיננסית 2
Z מעבר לקרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ישראלי מצוי זוג אזרחים אירופאים עם נכות - מעבר לחו״ל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
M מעבר מתיק מנוהל בבורסת ת"א לתיק פסיבי מבוסס מדד עולמי שוק ההון 16
G מעבר בין מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S מעבר למיטב מ-IBI צרכנות פיננסית 7
Y כספים שהופקדו לקרן השתלמות מעבר לתקרה המזכה בפטור ממס שוק ההון 28

נושאים דומים

Back
למעלה