• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מעבר לארה״ב לשנה והעברת כסף מהחשבון בארץ

tomchoook

משתמש סולידי
דירוג
13
אני עובר לארה״ב לשנה. ביום שאגיע אנסה כבר לפתוח חשבון בנק, אבל אצטרך להעביר לחשבון הזה במהירות בערך 30K $ בשביל לקנות רכב. את שאר ההוצאות הקטנות אוכל לבצע עם האשראי הישראלי שלי עד שתכנס המשכורת הראשונה.
מהי הדרך הכי טובה, מהירה וזולה לבצע את ההעברה הזו כולל המרת מט״ח? אם יש טיפים אחרים אשמח גם כן לשמוע :) תודה!

גוגל "הסולידית אינטראקטיב ברוקרס"

למה להסתבך? תעשה פשוט העברה בינלאומית מהחשבון שלך בארץ לחשבון בארה"ב. יקחו לך כמה עשרות דולרים עמלה וזהו. השאלה זה אם תצליח לפתוח חשבון בנק כלכך מהר אם אתה לא אזרח/green card

תבדוק דרך קלירשיפט, אופקים

אני עובר לארה״ב לשנה. ביום שאגיע אנסה כבר לפתוח חשבון בנק, אבל אצטרך להעביר לחשבון הזה במהירות בערך 30K $ בשביל לקנות רכב. את שאר ההוצאות הקטנות אוכל לבצע עם האשראי הישראלי שלי עד שתכנס המשכורת הראשונה.
מהי הדרך הכי טובה, מהירה וזולה לבצע את ההעברה הזו כולל המרת מט״ח? אם יש טיפים אחרים אשמח גם כן לשמוע :) תודה!

בהצלחה עם המעבר!

לאחרונה נלחמתי בטחנת הרוח הזו בדיוק, הערותיי:
1. תנסה לפחות חשבון כבר מהארץ
2. אם אי אפשר, תבין בדיוק איזה מסמכים אתה צריך כדי לפתוח חשבון (בבנק שאתה הולך לפתוח בו חשבון כי זה משתנה בין בנקים) ותוודא שהמסמכים מוכנים (הוכחת מגורים, חוזה עבודה, דרכון, SSN וכו')
3. תטוס עם מזומן עלייך, מותר לך להביא עד 10K דולר לאדם, אם אתם טסים כמשפחה אז 3 נפשות סוגרות לך את הפינה
4. שוק הרכבים בארה"ב (ובעולם) בעייתי מאוד, קח בחשבון שתצטרך (כנראה) להתפשר כי פשוט לא יהיו את הרכבים שרצית זמינים
5. 30K זה סכום מכובד לרכב, אפשר לקנות רכבים סבירים מאוד גם בפחות
6. תתכונן לשכור רכב עם ההגעה
7. תתכונן לשלם המון על ביטוח רכב
8 ההעברה הכי זולה שמצאתי היא דרך IB, אבל קח בחשבון שאחרי שהכסף נכנס לחשבון בIB אתה צריך לחכות לפחות 3 ימים עד שאתה יכול למשוך אותו אז תתכנן זמנים בהתאם
9. כרטיס אשראי ישראלי לא יתקבל בכל מקום כי הוא כרטיס אשראי= credit, חלק מהמקומות (בעיקר סופרים זולים וחנויות קטנות מניסיוני) מקבלות רק חיוב מיידי =debit אז ממליץ לטוס עם מזומן לרזרבה

מוזמן לפנות בפרטי לשאלות נוספות

מניסיון לפני 3 שנים, למחרת הנחיתה הייתי ב BOFA ובאותו היום היה לנו חשבון. כמה ימים לאחר מכן העברנו את הכסף לשם.
אכן, הכי פשוט להעביר דרך הבנק. רק תבדוק שיש לך תנאים סבירים.
וכן, כדאי לשכור רכב עוד מהארץ, כדי לא להיות לחוץ בעניין הרכבים שם. אנחנו עשינו שני חוזי שכירות נפרדים. לשבועיים ראשונים, ולשבועיים שלאחר מכן. את השני ביטלנו מיד לאחר שקנינו רכב.
וכן, אתה תשלם הרבה על ביטוח. בוודאי אם אין לך רישיון של המדינה (ואנחנו לשנה לא טרחנו לעשות).

בהצלחה עם המעבר!

2. אם אי אפשר, תבין בדיוק איזה מסמכים אתה צריך כדי לפתוח חשבון (בבנק שאתה הולך לפתוח בו חשבון כי זה משתנה בין בנקים) ותוודא שהמסמכים מוכנים (הוכחת מגורים, חוזה עבודה, דרכון, SSN וכו')
3. תטוס עם מזומן עלייך, מותר לך להביא עד 10K דולר לאדם, אם אתם טסים כמשפחה אז 3 נפשות סוגרות לך את הפינה
4. שוק הרכבים בארה"ב (ובעולם) בעייתי מאוד, קח בחשבון שתצטרך (כנראה) להתפשר כי פשוט לא יהיו את הרכבים שרצית זמינים
8 ההעברה הכי זולה שמצאתי היא דרך IB, אבל קח בחשבון שאחרי שהכסף נכנס לחשבון בIB אתה צריך לחכות לפחות 3 ימים עד שאתה יכול למשוך אותו אז תתכנן זמנים בהתאם
9. כרטיס אשראי ישראלי לא יתקבל בכל מקום כי הוא כרטיס אשראי= credit, חלק מהמקומות (בעיקר סופרים זולים וחנויות קטנות מניסיוני) מקבלות רק חיוב מיידי =debit אז ממליץ לטוס עם מזומן לרזרבה

תודה רבה!

קחו לך כמה עשרות דולרים עמלה וזהו.
או שיש לך תנאים ממש טובים בבנק שלך ואתה לא מודע לתנאים שרוב האנשים מקבלים, או שאתה לא מודע לכמה אתה משלם.
על העברה של 30K דולר תשלם עמלה של לפחות כמה מאות דולרים. וגם זה אם יש לך הנחות בבנק.
השאלה זה אם תצליח לפתוח חשבון בנק כלכך מהר אם אתה לא אזרח/green card
מה הבעיה?
להמון אנשים פה בפורום יש חשבון בנק אמריקאי בלי שהם אזרחים/בעלי גרין קארד או אפילו בעלי אשרת עבודה בארה"ב.
רוב הבנקים בסה"כ רוצים 2 תעודות מזהות (למשל דרכון ורשיון נהגה ישראלים). חלקם רוצים גם הוכחת כתובת (אם כי לא כולם). וזהו.
ואם הבנק הראשון שאתה נכנס אליו רוצה משהו שאין לך, אז פשוט תצא ותילך לבנק אחר.

בהצלחה עם המעבר!

אני לא רואה אופציה לשלוח לך הודעה פרטית. בכל אופן אכתוב זאת כאן, ואשמח לקבל תשובה :)

לפי הויזה שלי (J-1) אקבל SSN תוך בערך שבועיים מהגעתי לארה״ב (אני נוחת ב-21.5).
חשבתי לפתוח חשבון ב-bank of america, אבל מה הייתרון בלפתוח חשבון בבנק מקומי?
אני מודע לעניין הרכבים בעולם (לצערי)... אולי יותר זול לעשות ליסינג לשנה? כמובן שאין לי קרדיט בבנק אמריקאי...
בכל אופן לאחר שקונים רכב איך עושים ביטוח ואיפה הכי משתלם? האם אני יכול לנהוג עם הרשיון הישראלי שלי למשך שנה?
אקבע פגישה בבנק דיסקונט לגבי העברה בנקאית, ואשאל אם יוכלו להשוות תנאים ל-IB או clearshift.

תודה!

אתה לא צריך SSN כדי לפתוח חשבון.
זה לא באמת משנה.
ההבדל העיקרי זה עמלות וכאלה
כמובן שאין לי קרדיט בבנק אמריקאי...
חבל.
אקבע פגישה בבנק דיסקונט לגבי העברה בנקאית, ואשאל אם יוכלו להשוות תנאים ל-IB
אין שום סיכוי.
הם לא יכולים אפילו להתקרב.
לשם יש יותר סיכוי שהבנק יצליח להתקרב

אתה לא צריך SSN כדי לפתוח חשבון.
אני עכשיו מתכתב עם נציג של bank of america בפייסבוק ואומרים לי שאני כן צריך :/ אתה מכיר בנקים אחרים שלא דורשים?
ההבדל העיקרי זה עמלות וכאלה
יש לך המלצה לבנק עם עמלות נמוכות? :)
איך משיגים קרדיט?
לשם יש יותר סיכוי שהבנק יצליח להתקרב
אם כך הבחירה הזולה ביותר היא IB?

תודה! :)

אני עכשיו מתכתב עם נציג של bank of america בפייסבוק ואומרים לי שאני כן צריך :/ אתה מכיר בנקים אחרים שלא דורשים?
אונליין זה אכן בעיה, אבל פיסית במקום לרוב אין בעיה.
אני פתחתי בבופא בלי SSN ובלי כלום.
פשוט לך לסניף ותנסה. מקסימום אם הסניף לא מסכים תעבור לסניף אחר.
יש לך המלצה לבנק עם עמלות נמוכות?
זה לא באמת משנה בהתחלה. תתחיל מבנק כלשהו. אח''כ כבר יותר קל לפתוח כשתיהיה לך הסטוריה, הוכחת כתובת וכו'.
איך משיגים קרדיט?
משתמשים במוצרי אשראי.
הכי פשוט זה להוציא כרטיסי אשראי.
אבל עכשיו קצת מאוחר מידי. זה תהליך שהיית יכול להתחיל כבר לפני כמה שנים.
אם כך הבחירה הזולה ביותר היא IB?
כן. בפער ענק

אונליין זה אכן בעיה, אבל פיסית במקום לרוב אין בעיה.
אני פתחתי בבופא בלי SSN ובלי כלום.
פשוט לך לסניף ותנסה. מקסימום אם הסניף לא מסכים תעבור לסניף אחר.
הם גם דורשים כתובת אבל כמובן שאין לי עדיין (רק אתחיל לחפש כשאגיע). האם זה גם חובה או שאפשר להתגמש בנושא?

הם גם דורשים כתובת אבל כמובן שאין לי עדיין (רק אתחיל לחפש כשאגיע). האם זה גם חובה או שאפשר להתגמש בנושא?
הכל גמיש.
אני נתתי להם כתובת של חבר.

אני לא רואה אופציה לשלוח לך הודעה פרטית. בכל אופן אכתוב זאת כאן, ואשמח לקבל תשובה :)

אני מודע לעניין הרכבים בעולם (לצערי)... אולי יותר זול לעשות ליסינג לשנה? כמובן שאין לי קרדיט בבנק אמריקאי...
בכל אופן לאחר שקונים רכב איך עושים ביטוח ואיפה הכי משתלם? האם אני יכול לנהוג עם הרשיון הישראלי שלי למשך שנה?
אקבע פגישה בבנק דיסקונט לגבי העברה בנקאית, ואשאל אם יוכלו להשוות תנאים ל-IB או clearshift.

תודה!
עניתי בפרטי

הידע שלי על פתיחת חשבון ב BOFA הוא מלפני שלוש שנים. אבל בסניף עצמו אין שום צורך ב SSN. כן צריך כתובת. אבל אכן, אתה יכול להתחיל מכתובת של חבר, ולשנות לאחר מכן.
סביר שלא תוכל לעשות ליסינג לטווח זמן כל קצר וללא קרדיט.
עניין רישיון הרכב משתנה ממדינה למדינה. אני לא עשיתי, ונהגתי שנה עם הרישיון הישראלי. זה אומר שתשלם ביטוח רכב יקר יותר (זו הסיבה לעשות רישיון מקומי בדרך כלל). אני מצאתי שבאותו הזמן הטרחה של לעשות את הרישיון לא הייתה שווה את ההוזלה בביטוח.
אתה עושה סקר שוק קצר, ומוצא מי מוכן לבטח. אני באתי מוכן עם אישור מהביטוח הישראלי שלא תבעתי בשלוש שנים האחרונות. זה לא עניין בכלל את החברות האמריקאיות. אז אל תטרח בעניין.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
tomchoook מעבר לארה״ב לשנה צרכנות פיננסית 1
R מה עושים עם תיק השקעות לפני מעבר לארה"ב שוק ההון 1
M מעבר מחשבון אינטראקטיב בורקס ישאל לארה"ב? משהו השתנה? שוק ההון 1
R מעבר לארה"ב עם ויזת L (עם תהליך מיידי של גרין קארד לאחר ההגעה)- מה עושים עם הפנסיה וקרנות ההשתלמות? מיסים 0
Y אפיקי השקעה המתאימים לפני מעבר זמני לארה"ב? שוק ההון 7
C הדרך הטובה ביותר לחסוך לפנסיה לפני מעבר לארה"ב שוק ההון 1
L פתיחת קה"ש לעצמאי/ת כאשר באופק מעבר אפשרי לארה"ב? שוק ההון 7
ס מעבר לארה״ב שוק ההון 1
ש הגדלת הפרשת חלק עובד לקרן השתלמות מעבר ל-2.5% פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
littleSeal מעבר מעוסק זעיר לחברה גדולה יזמות והגדלת הכנסות 0
G מעבר מ-VTI ל-1183441 INVESCO S&P 500 UCITS ETF שקלית שוק ההון 15
מ מעבר למסלול מניות בקרן פנסיה בגיל 47 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 33
Y מעבר בין בתי השקעות וטופס 867 שוק ההון 5
F מעבר לעצמאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
I מעבר קרן השתלמות ואיפוס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N מעבר חברת סלולר צרכנות פיננסית 2
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
M מעבר לIRA, הסכנה שלא מדברים עליה שוק ההון 26
R מעבר לבלינק שוק ההון 1
מ מכירת קרן כספית ביום האחרון בשנת המס בעקבות מעבר לתושבות מס אמריקאית מיסים 4
B רכישת מקרר - מעבר דירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
A מעבר לקטנוע חשמלי - כדאיות כלכלית לעומת חסרון טווח הנסיעה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
י כדאיות מעבר לIKBR שוק ההון 7
I שאלות בסיסיות על מעבר מקרנות אמריקאיות אל קרנות איריות\ישראליות שוק ההון 6
ב האם מעבר בין מסלולי השקעה בקרן הפנסיה מצריך חיתום רפואי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S רגע לפני מעבר ל-IRA התיעצות אחרונה - האם לנייד כסף מקרן הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
S התייעצות - מעבר ל-IRA (קרן השתלמות + קופת גמל) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
L מעבר IRA בקה"ש בלבד או קה"ש + פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 47
ד מעבר מפיקדון צמוד מדד לקרן כספית שוק ההון 3
G הרעה בדמי ניהול בגמל וקרן השתלמות עקב מעבר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
C מעבר לקנדה כתעודת ביטוח אוף טופיק 31
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
דו דו תהליך מעבר לגלובלנט קה״ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ו בירור הליך מעבר בין בתי השקעות ישראליים צרכנות פיננסית 4
T האם כדאי למשוך כספים מקרנות פנסיה/השתלמות מעבר לתקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M מעבר למערכת פתוחה בבית השקעות שוק ההון 3
M התלבטות לפני מעבר דירה שמייקר את הוצאות השכירות נדל"ן 13
כ קרן השתלמות מעבר לתקרה - חסרונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T מעבר מארה"ב לאירופה - אשמח להתייעצות שוק ההון 0
T התייעצות לגבי מעבר מארה"ב לאירופה (לא אזרח אמריקאי, לא תושב ישראל, כן אזרח של מדינת באיחוד האירופי) אוף טופיק 1
M מעבר לגלובלנט IRA פוסטים מאיכות נמוכה 4
T מעבר מבנק לבית השקעות בתיק מעורב שוק ההון 0
T קה"ש ופנסיה מעבר לתקרה - אופציות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N מעבר בנק - איך מתבצעת בפועל קבלת ההטבות/התמקחות? צרכנות פיננסית 2
Z מעבר לקרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ישראלי מצוי זוג אזרחים אירופאים עם נכות - מעבר לחו״ל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
M מעבר מתיק מנוהל בבורסת ת"א לתיק פסיבי מבוסס מדד עולמי שוק ההון 16

נושאים דומים

Back
למעלה