• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש לכם המלצה למזרן?

• פותח הנושא Leo1
  • פורסם בתאריך

Leo1

משתמש בכיר
דירוג
3,761
אני צריך לקנות מזרן, וגיליתי שבניגוד לקניות אחרות, קשה מאוד להבין מה לקנות.
הבנתי שרוב המזרנים בארץ מגיעים משני מפעלים ברשות הפלסטינית ונמכרים תחת מגוון מותגים במחירים מנופחים.
http://www.mako.co.il/news-money/consumer-q1_2016/Article-524bd4202a45351004.htm
אז מה קונים? אם כבר קונים מזרן של חירבאווי, אז עדיף למצוא אותו במחיר זול ולא לשלם אלפי שקלים על תווית. איפה מוצאים? לחילופין אפשר לשקול לקנות משהו יותר יקר, אבל רק אם הוא באמת יותר טוב.
יש לכם רעיונות?

Fitch

משתמש בכיר
דירוג
3,006
ראדיסון של גודנייט.
כמו עמינח, רק במיתוג אחר.

יש לי אצל ההורים וגם אצלינו בדירה את דגם הduke. אחלה VFM.

nick

משתמש בכיר
דירוג
2,586
פולירון ועמינח לא מיוצרים בחברון למיטב ידיעתי.
אנחנו קנינו בתל אביב בחנות שנקראת מוניטין 2000 או משהו כזה. חנות די זולה.
קנינו את אחד הפשוטים של פולירון. עלה 1250₪ למזרון יחיד.
מרוצים מאוד, אממה מאוד-לא-מפונקים, אז לך תדע מה זה אומר.
מה שכן, אחרי לינה באיזה מלון זול או מזרון חברונאי, כואב קצת בגב, התפנקנו קצת למרות הכל...

OnTheVerge

משתמש בכיר
דירוג
2,658
אני צריך לקנות מזרן, וגיליתי שבניגוד לקניות אחרות, קשה מאוד להבין מה לקנות.

ממחקר ברשת הבנתי שכדאי לרכוש מזרנים העשויים מויסקו או לטקס שנוטים להחזיק לאורך שנים ארוכות.
בנוסף, על פי המלצות משרד הבריאות כדאי לבחור מזרן שאינו מכיל מעכבי בעירה (חשודים כמשבשים הורמונליים).

אני ובת זוגתי יכולים להמליץ על 2 דגמים (יקרים) שעליהם ישנו:
1. מזרן של חברת Seally, דגם Happiness (תעשה סקר שוק בין כל המשווקים של seally. תדרוש מחיר בטלפון).
כמה מוכרים אמרו לי ששיעור ההחזרות שלו נמוך והוא נותן ערך גבוה ביחס למחיר.
2. מזרן Hyllestad מהאתר של איקאה.

ido15

משתמש רגיל
דירוג
27
היי, קניתי מזרן לפני כחודש לאחר סקר שוק מאוד מעמיק.
הגעתי לכמה מסקנות שאשמח לשתף אותכם + כמה טיפים :
1. לדעתי צריך להשקיע במזרן איכותי ולא להתפשר מספר סיבות:
א. זה 1/3 מהחיים שלנו.
ב. השקעה חד פעמית לטווח10-15 שנה
ג. משפר את איכות החיים !!
2. אולי הסולידית תחלוק עלי אבל לדעתי זה שווה את ההשקעה של 4-8K (כל אחד לפי היכולת שלו)
3. כמה טיפים :
א. לא ללכת לחנות אחת ולהחליט אם לקנות או לא (אפילו שהמוכר לוחץ עליכם זה המבצע האחרון, המזרנים נחטפים וכדומה...)
אישית הלכתי ל6 חנויות + חקרתי את כל החנויות האפשריות באיטנרנט.
ב. לא להתבייש ולשכב על המזרון לפחות כמה דקות טובות עם כל התנוחות האפשריות !! באמת זה קריטי כי אחרת לא באמת תרגישו אם המזרן נוח לכם או לא.
ג. יש מספר חברות שאמפשרות נסיון של חודש על המזרון וכדומה (יש לבדוק לעומק את הנושא כי יש כאלה שלא מאפשרים להוריד את הכיסוי וכו..)
ד.יש הרבה סוגים של מזרונים וזה קצת קשה להבין את החומר. כמו ויסקו, לטקס, מזרון קשה, רך וכו...
יש לקרוא באיטרנט את כל המושגים ולבקש מהמוכר להרגיש כל מזרן בנפרד ולראות מה מתאים לכם
ה.אם יש לכם בן/בת זוג אז ממליץ מאוד שזה תהיה קנייה משותפת כי יכול לקרות שזה ממש לטעמך אבל לא לטעם הבן/בת זוג.

אני אישית קניתי מזרן של חברה MLILY דגם wellness, חברה חדשה שבקושי מכירים בחסות manchester united של ספורטאים
מאוד ממליץ עליו אבל זה מאוד משתנה מאחד לאחד. יש כאלה שזה ממש לא מתאים להם. לכן חשוב ללכת ולשכב על המזרן ולא להתבייש!!!
ממליץ לקרוא את http://www.mizran.co.il/117325/מאמרים
לפני קניית המזרן אציין בחור בשם אבי להבנתי הוא הבעלים של האתר מאוד עזר לי אפילו שלא קניתי ממנו את המזרן, בחור מאוד אדיב וסבלני.

נ.ב
לא באתי לפרסם ולשווק את המזרנים אם זה ככה נראה באמת רציתי לשתף אותכם בקנייה ובחוויה שלי.
מקווה שעזרתי , שבוע טוב :]
בברכה, עידו

Leo1

משתמש בכיר
דירוג
3,761
הסתובבתי בחנויות. ניסיתי כל מני מזרונים. קשה להחליט וקשה לדעת אם מה שמרגיש לי נוח בחצי דקה בחנות באמת יהיה טוב.
מזרן אחד שנראה לי שהרגיש לי נוח יותר הוא מזרן סרטה קומפליט של עמינח. הוא עולה אבל כמעט 4000 ש"ח. שאלה אם הגיוני להוציא כ"כ הרבה כסף על מזרן ואם הוא באמת טוב, או שזה לא באמת יותר טוב ממזרן זול.

yoyoyo

משתמש סולידי
דירוג
8
קניתי מזרן של אולימפיה פלוס בסיס מיטה הכי פשוט מוואלה-שופס במשהו כמו 700 שקל, כולל משלוח חינם. זה מזרן קפיצים עבה ונחמד, אני ישן כמו תינוק.
אני בטוח שכל ה-"נסיכה על העדשה" שיש בפורום לא ימליצו על מזרן במחיר כזה, אבל לדעתי זה עניין פסיכולוגי ושיווקי. לפני 100 שנים לא היו מזרנים סופר אורטופדיים ואנשים עדיין ישנו טוב.

אני כן מצטער שלא הסתכלתי על המידות של המזרן לפני שקניתי. המזרן קצר ב-10 סנטימטר מהמידות היותר נפוצות, מה שמקשה במציאת סדין עם גומייה שיתאים למזרן.

YPV

משתמש בכיר
דירוג
3,140
אני כן מצטער שלא הסתכלתי על המידות של המזרן לפני שקניתי. המזרן קצר ב-10 סנטימטר מהמידות היותר נפוצות, מה שמקשה במציאת סדין עם גומייה שיתאים למזרן.

נקודה מאוד חשובה. אני עם אותו מזרן כבר 9 שנים. ו 9 שנים מתעצבן כל פעם מחדש שלא מצליח למצוא סדינים תואמים ונאלץ לעשות "קומבינות" כדי שהסדין לא יהיה רופף.

קפבלנקה

משתמש בכיר
דירוג
2,136
יש גומיות יעודיות שתופסות את הסדין מארבעת צדדי המיטה.
עולה בטח 10 ש"ח. מאוד פשוט ויעיל.

YPV

משתמש בכיר
דירוג
3,140
האיכות שלהן בהתאם. נקרעות מהר מאוד וגם לא מותחות את הסדין בצורה טובה ואחידה. מכל מקום, כל הכאב ראש הזה יכול להימנע בקנייה של מזרון במידה רגילה

ITS

משתמש רגיל
דירוג
362
או!
סוף סוף נושא בפורום שאני יכול לתרום בו מהידע שלי ולא רק לשאול ולשאול ולבקש ידע :)

הידע שלי מגיע מזה שאני וחברה שלי עשינו ממש לאחרונה סקר שוק מקיף, היינו בכל חנות אפשרית, קנינו מזרונים, בדקנו אותם, החזרנו אותם, החלפנו למזרונים אחרים, בדקנו גם אותם, החזרנו אותם וחוזר חלילה... עד שמצאנו את מה שעבד לנו.
מה לעשות, אנחנו בררנים ולי יש גב בעייתי... אז המשכנו עד שמצאנו מנוחה.
בדרך, עברנו את כל המלאי והסוגים שקיימים היום בשוק בערך...

אז אלו התובנות שלי בתחום:
- זה באמת נושא שמשפיע המון על איכות החיים ולכן כדאי להשקיע בו את הזמן והכסף הנחוצים.
- קשה למצוא מזרון שמתאים לשני אנשים שישנים עליו (כי כל אחד בנוי אחרת), אבל אפשרי.
- כדאי (אם אפשר) ללכת על מזרון גדול (160*200) ולא על ה"רגילים" (140*190). ההבדל בנוחות ובחופש השינה הוא אדיר! בכל אופן ללכת על הגדלים הסטנדרטיים (אלו שציינתי) ולא משהו אחר כי את מה שתחסכו בגודל לא סטנדרטי תשלמו בקניית בסיס מיטה מיוחד ו/או מצעים בגודל המיוחד.
- אם יש לכם מזרון טוב, לא צריך להוציא הרבה כסף על בסיס/מיטה. משהו פשוט יספיק. אפשר למצוא בסיס פשוטים וסבבה סביב ה-300-400 ש"ח.
- אל תקנו מזרון שאי אפשר לקחת לתקופת נסיון! לא להתפשר על זה. לפעמים משהו מרגיש מדהים בחנות או אפילו בשבוע הראשון אצלכם בבית ואח"כ הוא ממש לא נוח או יוצר כאבי גב. תראו שיש אפשרות לבדוק את המזרון (בניילונים כמובן) אצלכם בבית.
- ויסקו ולטקס הם באמת החומרים הכי טובים שיש כיום שמהם עושים מזרונים. אני אישית אוהב ויסקו. גם כריות ויסקו זה אחלה (300 ש"ח לזוג כריות ויסקו זה מחיר סביר).
- ראדיסון, סרטה וסילי הם אכן חברות אחלה אבל לאחר שבדקנו גם אותן, לדעתי המזרונים הכי טובים שאפשר למצוא היום בשוק (בטווח מחירים כמו של ראדיסון סרטה וסילי) הם סוויס סיסטם (גומאוויר) ומנדלבוים. לדעתי מנדלבוים עושה היום ליין של מזרונים שהם הכי טובים בשוק ובמחירים סבירים בהחלט ובנוסף זו גם חברה ישראלית שמייצרת בדרום הארץ (למיטב ידיעתי) ויש אלמנט "בונוס" של קניית תוצרת כחול-לבן. בסוף קנינו סוויס סיסטם כי חברה שלי העדיפה אותו ואני הסכמתי כי השוו לנו מחיר לזה שקיבלנו במנדלבוים.

מי שרוצה לשאול שאלות ספציפיות מוזמן לפנות בפרטי ואם אוכל אעזור לפי הידע שלי.
ושיהיה לכם לילה טוב

Benjamin W

משתמש בכיר
דירוג
7,502
פולירון באיזה 3K... דיי קשה... מרוצה למדי...

ITS

משתמש רגיל
דירוג
362
נראה לי שאתה קצת משוחד כי חיפשת מראש מזרן:
ממש לא. לא חיפשתי ויסקו לטקס. פשוט מהבדיקות והחיפושים הבנתי שאלו הכי נוחים ואיכןתיים לדעתי.

Sish

משתמש רשום
דירוג
1
או!
סוף סוף נושא בפורום שאני יכול לתרום בו מהידע שלי ולא רק לשאול ולשאול ולבקש ידע :)

הידע שלי מגיע מזה שאני וחברה שלי עשינו ממש לאחרונה סקר שוק מקיף, היינו בכל חנות אפשרית, קנינו מזרונים, בדקנו אותם, החזרנו אותם, החלפנו למזרונים אחרים, בדקנו גם אותם, החזרנו אותם וחוזר חלילה... עד שמצאנו את מה שעבד לנו.
מה לעשות, אנחנו בררנים ולי יש גב בעייתי... אז המשכנו עד שמצאנו מנוחה.
בדרך, עברנו את כל המלאי והסוגים שקיימים היום בשוק בערך...

אז אלו התובנות שלי בתחום:
- זה באמת נושא שמשפיע המון על איכות החיים ולכן כדאי להשקיע בו את הזמן והכסף הנחוצים.
- קשה למצוא מזרון שמתאים לשני אנשים שישנים עליו (כי כל אחד בנוי אחרת), אבל אפשרי.
- כדאי (אם אפשר) ללכת על מזרון גדול (160*200) ולא על ה"רגילים" (140*190). ההבדל בנוחות ובחופש השינה הוא אדיר! בכל אופן ללכת על הגדלים הסטנדרטיים (אלו שציינתי) ולא משהו אחר כי את מה שתחסכו בגודל לא סטנדרטי תשלמו בקניית בסיס מיטה מיוחד ו/או מצעים בגודל המיוחד.
- אם יש לכם מזרון טוב, לא צריך להוציא הרבה כסף על בסיס/מיטה. משהו פשוט יספיק. אפשר למצוא בסיס פשוטים וסבבה סביב ה-300-400 ש"ח.
- אל תקנו מזרון שאי אפשר לקחת לתקופת נסיון! לא להתפשר על זה. לפעמים משהו מרגיש מדהים בחנות או אפילו בשבוע הראשון אצלכם בבית ואח"כ הוא ממש לא נוח או יוצר כאבי גב. תראו שיש אפשרות לבדוק את המזרון (בניילונים כמובן) אצלכם בבית.
- ויסקו ולטקס הם באמת החומרים הכי טובים שיש כיום שמהם עושים מזרונים. אני אישית אוהב ויסקו. גם כריות ויסקו זה אחלה (300 ש"ח לזוג כריות ויסקו זה מחיר סביר).
- ראדיסון, סרטה וסילי הם אכן חברות אחלה אבל לאחר שבדקנו גם אותן, לדעתי המזרונים הכי טובים שאפשר למצוא היום בשוק (בטווח מחירים כמו של ראדיסון סרטה וסילי) הם סוויס סיסטם (גומאוויר) ומנדלבוים. לדעתי מנדלבוים עושה היום ליין של מזרונים שהם הכי טובים בשוק ובמחירים סבירים בהחלט ובנוסף זו גם חברה ישראלית שמייצרת בדרום הארץ (למיטב ידיעתי) ויש אלמנט "בונוס" של קניית תוצרת כחול-לבן. בסוף קנינו סוויס סיסטם כי חברה שלי העדיפה אותו ואני הסכמתי כי השוו לנו מחיר לזה שקיבלנו במנדלבוים.

מי שרוצה לשאול שאלות ספציפיות מוזמן לפנות בפרטי ואם אוכל אעזור לפי הידע שלי.
ושיהיה לכם לילה טוב
שלום לך. אני מחפשת מזרן באמת טוב ונראה שיש לך ניסיון. האם אתה עדיין באותה דיעה על המזרן שרכשת?

Leo1

משתמש בכיר
דירוג
3,761
בסוף הלכתי לכמה חנויות שונות וניסיתי מזרונים שונים בחנויות. המזרן שהרגיש לי הכי נוח היה Serta Complete של עמינח. עלה סביבות 4000 ש"ח בגודנייט(כולל כריות ומגן מזרון). קניתי אותו. הוא נוח מאוד ואני מרוצה. האם יכול להיות שיכולתי לקנות מזרון לא פחות טוב בחצי מהמחיר? אולי ואולי לא. אני לא יודע איך אפשר לדעת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א האם יש לכם המלצה לקרנות אג"ח אמריקאי (קונצרני) שוק ההון 14
נ יש לכם המלצה על ספר העוסק באינפלציה ונזקיה התפתחות אישית 0
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
deussex מה עושה לכם טוב - הרגשה טובה התפתחות אישית 60
סול מה חשוב לכם בנכס מניב? השקעות אלטרנטיביות 7
M האם עליות המחירים פוגעת לכם בחיסכון? אוף טופיק 97
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
adamshalev ספרו איזה השקעות עבדו לכם ב-2021 ואיזה לא? שוק ההון 95
J אספר לכם עליי וספרו לי איך לדעתכם כדאי לי להשקיע מיליון₪ שוק ההון 14
נ נראה לכם שיש אינפלציה בארץ בגלל הקורונה? פוסטים מאיכות נמוכה 8
נ במה אתם מתחרטים שלא "השקעתם" כשהייתה לכם אפשרות? אוף טופיק 40
Q אם היה לכם מליון שקל במזומן עכשיו שוק ההון 25
ג אחרי המבול - מה קונים? יש לכם נתונים מ2009? שוק ההון 3
נ כמה עולה לכם הרכב בחודש? אוף טופיק 86
L סקר ביטול הוי הכחול בוואטסאפ - יש לכם ווי כחול בווטסאפ או שביטלתם את זה? אוף טופיק 54
Myrath תקריות צרכניות שהיו לכם אוף טופיק 0
נ האם ההשקעות במניות תרמו לכם בהבטים לא כלכליים? שוק ההון 11
K ציטוטים שגרמו לכם לחשוב אוף טופיק 189
P יש לכם אפשרות לקחת הלוואה בריבית שלילית, מה אתם עושים? שוק ההון 75
R גם לכם נעלם כסף מהחשבון (IBI טרייד)? שוק ההון 11
מתכנת סקר: יש לכם רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
ס איזה פוסטים הכי עזרו לכם לעשות את הצעד ולהתחיל להשקיע ? שוק ההון 1
bobby TWS של Interactive Brokers - גם לכם הוא איטי? אוף טופיק 82
S כמה שנים נותרו לכם לפרישה? (לעצמאות כלכלית) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 50
ח איך אתם מאזנים? בהנחה שיש לכם תיק סולידי עוקב מדדים. שוק ההון 41
אני חדש ביטוח דירה - יש לכם? חובה? מה לשים לב? מספר שאלות צרכנות פיננסית 3
ביולוג ירושלמי התוספים הכי טובים שיש לכם בדפדפן Chrome. אוף טופיק 70
I חישוב תשואה בתיק בסגנון "בעצם, יש לכם רק תיק השקעות אחד" שוק ההון 3
חסכונית אז כמה אאוטפיטים יש לכם לעבודה משרדית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
ליאת - איפה שיש רצון... מה קשה לכם במעבר לסולידיות? (הפוסט באישורה של דורין) אוף טופיק 32
Nimrod ביג שוט ?? גם לכם קופצות כל הזמן פרסומות שלהם בפייסבוק דרך מלא דפים שהם משתמשים בהם ? אוף טופיק 18
K האמת האוביקטיבית חשובה לכם? אוף טופיק 61
מתכנת TheMarker - בעלי אזרחות אמריקאית? האמריקאים רוצים להכניס לכם יד לכיס שוק ההון 28
adamshalev יש לכם שאלה? תתחילו כאן שוק ההון 39
H בעצם, יש לכם רק תיק השקעות אחד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 89
adamshalev קרנות איריות - כל מה שרציתם לדעת והסתחרר לכם הראש מרוב דיונים שוק ההון 811
Kipodi המחלקה לדרדור לקוחות בבנק: "קנו מהכסף שאין לכם צרכנות פיננסית 0
W המלצה ליועץ לעסקת קומבינציה בישראל נדל"ן 3
Bonfire המלצה למסנן מים מאבנית לברז בשירותים? אוף טופיק 2
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
the_newbie [בקשה] המלצה ליועץ מס \ רואה חשבון המתמחה ברילוקיישן מיסים 5
Bonfire מבקש המלצה בפרטי לבנק אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Roi המלצה על סרט Dumb Money פוסטים מאיכות נמוכה 1
A המלצה לספרים על ליווי התפתחותי אוף טופיק 3
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D המלצה לרו"ח - אזרחית אמריקאית מיסים 10

נושאים דומים

למעלה