• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התוספים הכי טובים שיש לכם בדפדפן Chrome.

ביולוג ירושלמי

משתמש בכיר
דירוג
3,286
למה?... כי יש לי כרום ומבחינתי הוא עושה עבודה מעולה (אפילו שגוגל יודעים מה מידת החזיה שלי).
יודע שיש אי אילו כתבות שכאלו מסתובבות ברשת, אבל קיבלתי את הרעיון מהפוסט של יוסי וחשבתי שנעשה את זה אישי יותר.
מוזמנים מאוד להעלות את רשימת תוספי הכרום הכי טובים שאתם משתמשים בהם וממש עוזרים לכם בחיים.
אולי יעזרו גם לנו D:

1. זנחתי את ה- ADBlock ועברתי ל- uBlock origin.
עושה עבודה נפלאה, חוסם הכל כולל הכל , כולל פרסומות ב- YouTube, כולל הרצה אקראית וצורמנית של סרטוני Flash אוטומטיים בשלל אתרים למיניהם.

2. תוסף מעולה לדיקדוק אנגלי/עברי ולהיפך בשם Ginger. כמובן שגם מתרגם.
אויי כמה שהוא עושה עבודה מעולה שזה פשוט תענוג... לא רק שהוא מתקן מילים בודדות, אלא גם משפטים, מילות קישור, חיבורי משפטים והכל.
אלגוריתם מוצלח מאוד של חברה ישראלית שממש משפר את חיי העילגים למחצה.

3. יותר מדי חלונות בדפדפן שמתפקע לעייפה מכל החלונות הפתוחים?
תוסף מצויין לכל אלו שפותחים יותר מדי חלונות בדפדפן בשם OneTab.
לאגרני החלונות שבינינו, הוא פשוט מכווץ את כל החלונות הפתוחים לחלון אחד ובו רשימה של כל מה שאגרתם. מקל מאוד על הדפדפן ועל הזיכרון של המחשב.
הבעיה?... יש לי כבר כמה שמירות שכאלו ומסתבר שאני בכלל לא מינימליסט בכל מה שקשור לחלונות שמחכים שאטרח לקרוא אותם בכרום... Damn.

4. קונים אינטרנטית מ- Amazon? רוצים לדעת מאיזה Amazon הכי זול לרכוש את המוצר שאתם רוצים?
תוסף בשם Mudcompare לוקח את המחירים מכל אתרי האמזון למיניהם ומשווה אותם כך שתוכלו לדעת מאיזה אמאזון (ארה"ב, גרמניה, אנגליה וכו') הכי משתלם לכם לקנות בשקלים.
פינוק.

5. רוצים לרכוש בית? מבררים יום יום ביד 2 בשכונה/עיר ספציפית?
זה התוסף בשביל השוואת המחירים שלכם. נקרא Handz - יד2 על סטרואידים ומה שהוא עושה זה לגלות לכם את המחיר ה"אמיתי" של הדירה, מתי ובכמה המוכר העלה את המחיר ביד 2 או/ו הוריד אותו.
מידע חשוב לדעתי שממש עוזר לקבל החלטות... פתאום קולטים עד כמה אנשים מוכנים להתפשר, או עד כמה הם "דפקו" מחיר גבוה מלכתחילה.
גילוי נאות: אני לא מעוניין לרכוש דירה. יש לי כבר קרטון של מקרר, כולל הבידוד כנגד החורף (קלקרים). אני מסודר.

הנה עוד כמה:

1. תוסף שמקצר לכם את הכתבה... ככה שאם אתם ממהרים - אין צורך לקרוא את כל הכתבה, אלא את התוכן החשוב. לחצו כאן.
2. VPN, לא יותר. לחצו כאן.
3. תוסף שאהוב עלי במיוחד. הוא מסדר את דף ההפעלה/דף הבית של הדפדפן בצורה יפה ומסודרת. לחצו כאן.

לגבי בעיית הטאבים הפתוחים, גם אני נהגתי להשתמש ב OneTab אבל גיליתי שמצטברים אצלי הרבה רשימות של טאבים מכווצים שאני אף פעם לא מגיע אליהן.
היום אני מעדיף להשתמש ב The Great Suspender שמשאיר את הלשוניות פתוחות ופשוט באופן אוטומטי "משהה" טאבים פתוחים שהרבה זמן לא ביקרתי בהם ומשחרר את הזכרון. ואם אני חוזר אליהם אני יכול בלחיצה אחת לשחרר את ההשהיה ולרענן את הדף. אפשר גם בקלות להוסיף אתרים מסויימים (כמו למשל web.whatsapp.com) ל"רשימה לבנה" של אתרים שלעולם לא יושהו.

עוד תוסף שימושי הוא Send from Gmail - אם אני נמצא באתר מעניין בלחיצה אחת נפתח חלון מייל חדש בג'ימייל כשכותרת המייל היא שם האתר והלינק כבר בתוך המייל. אם מסמנים טקסט כלשהו בתוך האתר לפני שלוחצים על התוסף אז הטקסט המסומן יועתק לתחילת המייל לפני הלינק.

תוספים זה וקטור תקיפה עצום.
תחשבו על זה ככה - אתם מאפשרים לרשימה של מפתחים שאתם לא מכירים שחיים במדינות זרות, שאין לכם מושג מה המניעים שלהם, ואין לכם מושג מה הרגלי האבטחה במחשבים שלהם, אם המחשבים שלהם נגועים בנוזקות או לא, אם הם ממחזרים ססמאות או לא, אתם לא יודעים אם וכאשר הם מוכרים את התוסף שלהם למישהו אחר תמורת רווח מהיר, או אם התוסף מרגל אחריכם למטרות איסוף מידע גניבת מידע או כל דבר אחר.
כל הסיכונים הללו התממשו בעבר פעם אחר פעם גם עם תוספים שהיו להם מיליוני משתמשים. ובכל הזמן הזה אתם מאפשרים להם גישה לכל דף שאתם גולשים בו, לכל אתר שאתם מחוברים אליו שזה כולל את הפייסבוק שלכם וכל ההודעות הפרטיות בו, את הג’ימייל שלכם כולל כל המיילים הפרטיים, המיילים של שחזור ססמאות, מסמכים פרטיים בגוגל דוקס, את בדרופבוקס שלכם ועוד ועוד.
גוגל בד״כ טובים בלהנדס אבטחה מהשורש by design, אבל תוספי כרום (וכנל פיירפוקס) זה כשלון מהייסוד.

אני משתמש אך ורק בuBlock origin כי למרות כל הסיכונים הנ״ל - הוא תורם יותר להפחתת הסיכון מאשר שהוא מוסיף ע״י זה שהוא חוסם ווקטור תקיפה חמור לא פחות - קוד זדוני בפרסומות.

זה התוסף בשביל השוואת המחירים שלכם. נקרא Handz - יד2 על סטרואידים ומה שהוא עושה זה לגלות לכם את המחיר ה"אמיתי" של הדירה, מתי ובכמה המוכר העלה את המחיר ביד 2 או/ו הוריד אותו.
היה כלי מצויין כל עוד מעט הכירו אותו. עכשיו הרבה מוכרים/משכירים פשוט פותחים מודעה חדשה כשהם רוצים לשנות את המחיר (וגם לתת הרגשה שזה חדש על המדף ולא נרקב כבר במשך חצי שנה).

adguard.com
אפשר גם לעבוד עם ה-dns שלהם בשביל לחסום פרסומות.
מותקן גם על הסלולרי.

adguard.com
מותקן גם על הסלולרי.
תסתכל על quad9. שירות dns זה לא משהו שאתה רוצה לעשות לו דלגציה לכל חברה קיקיונית.

2. תוסף מעולה לדיקדוק אנגלי/עברי ולהיפך בשם Ginger. כמובן שגם מתרגם.
אויי כמה שהוא עושה עבודה מעולה שזה פשוט תענוג... לא רק שהוא מתקן מילים בודדות, אלא גם משפטים, מילות קישור, חיבורי משפטים והכל.
אלגוריתם מוצלח מאוד של חברה ישראלית שממש משפר את חיי העילגים למחצה.
אני משתמש ב Grammarly לתיקוני איות/דקדוק/תחביר באנגלית

כשאתה כותב את מה שאתה כותב כמו שאתה כותב אותו זה עושה לי חשק להוריד את כל התוספים :'(
בלבלת אותי.
לא סומכים על חברות "נורמליות" כמו Ginger נניח?...
מה אתה עושה כדי להתגבר על המכשול הזה אדם?... שחרר עצה.
הלחצת אותי.

היה כלי מצויין כל עוד מעט הכירו אותו. עכשיו הרבה מוכרים/משכירים פשוט פותחים מודעה חדשה כשהם רוצים לשנות את המחיר
:'(
אני כרגע מחוץ לשוק השכירות, אז לא עוקב. טוב לדעת.

אני משתמש ב Grammarly לתיקוני איות/דקדוק/תחביר באנגלית
יש לי גם אותו. Ginger לדעתי טוב יותר...

לפרנואידים
ממליץ לאור מה שאדם שליו כתב רק לפני כמה שעות? o_o

בתור מי שכתב תוספים בעבודה, וניתח אותם באופן ממוכן למציאת קוד זדוני, וקיבל מספר פניות לרכישת תוספים ע״י צד ג׳ - העצה היחידה היא גמילה. אל תשתמש באף אחד מהם.

בתור מי שכתב תוספים בעבודה, וניתח אותם באופן ממוכן למציאת קוד זדוני, וקיבל מספר פניות לרכישת תוספים ע״י צד ג׳ - העצה היחידה היא גמילה. אל תשתמש באף אחד מהם.
אני מניח שתודה רבה למרות שדיכאת לי את היום :'(
אני צריך עכשיו לשבת ולחשוב איך אני מתמודד מול המידע החדש הזה (חדש לי).
לא יודע למה הרגשתי שתוספים לדפדפן זה "סבבה" בסך הכל, ולא איזה פתח זדוני לזדוניות משוקצת.

אני צריך עכשיו לשבת ולחשוב
IkJJbRY.jpg

ועכשיו ברצינות, אם אתה נכנס לאתרים "רגישים" (בנקים\מידע אישי) תשתמש במצב אינקוגניטו

תחשבו על זה ככה - אתם מאפשרים לרשימה של מפתחים שאתם לא מכירים שחיים במדינות זרות, שאין לכם מושג מה המניעים שלהם, ואין לכם מושג מה הרגלי האבטחה במחשבים שלהם, אם המחשבים שלהם נגועים בנוזקות או לא, אם הם ממחזרים ססמאות או לא, אתם לא יודעים אם וכאשר הם מוכרים את התוסף שלהם למישהו אחר תמורת רווח מהיר, או אם התוסף מרגל אחריכם למטרות איסוף מידע גניבת מידע או כל דבר אחר.
כל הסיכונים הללו התממשו בעבר פעם אחר פעם גם עם תוספים שהיו להם מיליוני משתמשים. ובכל הזמן הזה אתם מאפשרים להם גישה לכל דף שאתם גולשים בו, לכל אתר שאתם מחוברים אליו שזה כולל את הפייסבוק שלכם וכל ההודעות הפרטיות בו, את הג’ימייל שלכם כולל כל המיילים הפרטיים, המיילים של שחזור ססמאות, מסמכים פרטיים בגוגל דוקס, את בדרופבוקס שלכם ועוד ועוד.
גוגל בד״כ טובים בלהנדס אבטחה מהשורש by design, אבל תוספי כרום (וכנל פיירפוקס) זה כשלון מהייסוד.

אני משתמש אך ורק בuBlock origin כי למרות כל הסיכונים הנ״ל - הוא תורם יותר להפחתת הסיכון מאשר שהוא מוסיף ע״י זה שהוא חוסם ווקטור תקיפה חמור לא פחות - קוד זדוני בפרסומות.

מסכים בהחלט, לכן אני תמיד מתעדכן על תוספים שרובם בקוד פתוח ומומלצים באתר:
https://www.privacytools.io/#addons
מה גם שבד"כ תוספים לחסימת פרסומות, הגברת הפרטיות והאבטחה - לעיתים מסייעים לטעון את הדף מהר ויעיל יותר (יש פחות אלמנטים לעבד בקוד).

הרשימה האישית שלי (כולם קוד פתוח):
uBlock Origin
Cookie AutoDelete
HTTPS Everywhere
Decentraleyes

adguard.com
מותקן גם על הסלולרי.

תוריד לסלולרי Brave Browser קוד פתוח (שמבוסס על המנוע של כרום) ע"י מייסד שפת JAVA, חוסם פרסומות ועוד פונקציות נחמדות כברירת מחדל.

נערך לאחרונה ב:
ועכשיו ברצינות, אם אתה נכנס לאתרים "רגישים" (בנקים\מידע אישי) תשתמש במצב אינקוגניטו
פיתרון יפה, לא חשבתי על זה. יש אפשרות להגדיר ל-Chrome לכבות תוספים, כפי שהוא עושה במצב אינקוגניטו, אבל בדומיינים ספציפיים גם מבלי להיכנס לאינקוגניטו?

איך זה עוזר נגד תוספים זדוניים?
מכבה אותם
יש אפשרות להגדיר ל-Chrome לכבות תוספים
כנראה שיש פיתרון עם תוסף כלשהו (:)), מה שכן לפי דעתי תוסף "זר" יוכל לשנות הגדרות אלו אם יחפוץ בכך, לא בטוח (אני)
ג"נ - משתמש בפיירפוקס עם תוסף אחד בלבד (חוסם פרסומות)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א התוספים שלכם לגלישה בטוחה ושמירה על הפרטיות? אוף טופיק 4
א המרת דולרים בצורה הכי פשוטה וזולה שוק ההון 8
מ איפה המקום הכי מומלץ ללמוד יעוץ השקעות התפתחות אישית 6
TamirB98 מתי הזמן הכי טוב לעזוב עבודה? התפתחות אישית 19
T מה הבנק הכי ידידותי להעברות מט"ח הקשורות בקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
T ביטוח נסיעות לחו"ל - מי הכי שירותי והגון? צרכנות פיננסית 42
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
א מה הדרך הכי זולה להחשף לשוק הישראלי ? שוק ההון 3
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
סול איפה בחו"ל יש הכי פחות אנטישמיות אוף טופיק 45
R איפה הכי טוב לגדל ילדים ? נדל"ן 81
י העיר הכי כדאית להשקעה פוסטים מאיכות נמוכה 6
א הדרך הכי טובה להחשף לSP500 שוק ההון 15
A הדרך הכי זולה להכנס (שואל בשביל אחיין) שוק ההון 15
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
A העברת כסף לחו"ל עבור תשלום לפרילנסרים - איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
כ כרטיס אשראי cashback הכי משתלם 2023? צרכנות פיננסית 82
L איך להיכנס לחברות גלובאליות/אמריקאיות הכי מהר ? אוף טופיק 2
L איך להיכנס לחברות גלובאליות/אמריקאיות הכי מהר ? פוסטים מאיכות נמוכה 3
F הדבר הכי פשוט להשקעה כהגנה לקריסה שוק ההון 15
I דרך הכי טובה להיפטר מרכב ישן? צרכנות פיננסית 7
I איך הכי נכון להשתמש בהון העצמי לרכישת דירה למגורים נדל"ן 12
H איפה מקבלים פיקדון הכי גבוה ? לשנה שנתיים פוסטים מאיכות נמוכה 2
Z מה הן מדינות הכי כדאיות מבחינת מס רווח הון? מיסים 10
D לבעלי חניה בבניין,. לא ביקשנו חלף חניה בתמ'א פינוי בינוי , לאחר תכנון וחתימה אבל טרם חתימה סופית., מה הכי טוב כרגע לעשות? נדל"ן 4
ח השקעה במדד שירד הכי הרבה מהשיא שוק ההון 7
T קרן ההשתלמות עם הסיכון המחושב הכי גבוה?!? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
J איזו s&p 500 הכי זולה בטווח רחוק? שוק ההון 10
Y איך להתמנף בצורה הכי בטוחה וזולה? שוק ההון 120
Y מה חבילת האינטרנט הכי טובה היום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 103
ה מה התשואה לפדיון חסרת סיכון הכי טובה היום? שוק ההון 7
א חיסכון חודשי - איזה מוצר הכי יתאים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
V מה הכלי הכי מומלץ למבוגר בן 60 ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
C איפה הכי משתלם וכדאי לקחת קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ש מה הדרך הכי טובה וזולה להעביר סכום כסף לחו'ל שוק ההון 4
Y IRA - מי נותן היום את השירות\מחיר הכי טוב היום? שוק ההון 48
A אני רוצה לשלם אחת לחודש משכורת לפרילנס בחו"ל. איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
ד הצעת מחיר ראשונה במכירת דירה נוטה להיות ההצעה הכי טובה? נדל"ן 10
Aslan באילו ימים / שעות הכי אידיאלי לסחור במניות ארה"ב ? שוק ההון 2
deussex הרגשתם פעם שהמקום הכי טוב - הוא פשוט להישאר ולא לעשות כלום ? התפתחות אישית 14
א יש עוד טעם להשקיע את החלק הכי סולידי בתיק בקרנות של אג"ח ממשלתי? שוק ההון 45
נ מי המדינה הכי מתאימה לתווך בסכסוך בין רוסיה לאוקראינה? אוף טופיק 100
א מה הדרך הכי סבירה להשקיע באינפלציה ? שוק ההון 5
A מזגנים עיליים לבית - האם באמת תדיראן הכי אמין? אוף טופיק 29
B המיליון הראשון הכי קשה? שוק ההון 22
Tsachi01 אלו דרכים הכי בטוחות למניעת עקיצה בהעברה בנקאית? פוסטים מאיכות נמוכה 20
Y מה הדרך הכי זולה להעביר כמה אלפי שקלים לקריפטו השקעות אלטרנטיביות 0
י היכן הכי זול להפקיד/ לפדות צ׳ק אמריקאי מתוכנית הסיוע האמריקאית? צרכנות פיננסית 3
בובין חוט-השני מה הדבר הכי חשוב שאנשים שלוקחים משכנתא לא יודעים נדל"ן 80

נושאים דומים

Back
למעלה