• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ייבוא כיסא של HERMEN MILLER

ramhal

משתמש רגיל
דירוג
289
היי שאלה לכל החברים שיושבים הרבה מול המחשב.
עקב בעיות גב שהתעוררו בזמן האחרון מעוניין לקנות כיסא של הרמן מילר שלפי מה שאומרים הם הכי טובים בתחום הזה היום.
הבנתי שלהזמין את זה מארהב יעלה חצי מהמחיר בארץ אשמח לדעת אם יש מישהו שהזמין מהם כיסא בצורה הזו ואיך הוא עשה את זה תודה(:

כסאות מדהימים ובהחלט שווים את מחירם בארה"ב. המשלוח לארץ יקר מאוד וצריך להשוות ליבואן לבדיקת כדאיות.
שם לב שיש המון דגמים.
אני אהבתי את Aeron

אתה עושה פעילות גופנית?
כן, האמת שעשיתי הרבה שינויים באורח חיים גם התחלתי לשבת המון שעות על כיסא ( גרוע מתקפל כזה כמו של הים אבל עדיין הוא יותר נוח לי מהכסא מנהלים שהיה לי). וגם התחלתי לעשות המון ספורט אני חושב שהכאבים בגב, שהקרינו לי לרגל ולא הצלחתי לרוץ יכולים לנבוע משתי הגורמים האלה. אבל בגלל שאני מתכנן בשנים הקרובות להמשיך לשבת המון שעות מול המחשב ( מתחיל ללמוד את כל ענייני התכנות) מעדיף לקנות כיסא הכי טוב שאפשר ולהיפטר מהגורם הזה לפחות.

כסאות מדהימים ובהחלט שווים את מחירם בארה"ב. המשלוח לארץ יקר מאוד וצריך להשוות ליבואן לבדיקת כדאיות.
שם לב שיש המון דגמים.
אני אהבתי את Aeron
לפי מה שקראתי קצת בעיקר על הדגם שציינת המחירים כולל המשלוח מיסים והכל מגיעים כמעט לחצי מהמחיר בארץ חסכון של בין 2000 ל3000 שקל.
הבעיה שאין לי ניסיון בכלל בקניות ברשת ולא ודע אם בא לי להסתבך עם שילוח מארהב לארץ דרך חברה שלישית ואם יש בעיה בדרך לא יודע אם יש כל כך עם מי לדבר אם הכיסא לא מגיע טוב וכו'.

הכאבים בגב,
שני תרגילים פשוטים שאני עושה כשהגב מתחיל להראות סימנים ראשונים (פעם בשעתיים):
1. לעמוד על רגל אחת (בלי משענת לידיים) במשך רבע דקה-חצי דקה. כשיש שיווי משקל טוב, לנסות להזיז את הרגל המורמת למעלה והצידה לאט.
2. ללכת לאט על קו (אפילו דמיוני).
התרגילים האלה מחזקים את השרירים הקטנים בצידי עמוד השידרה וגם בצידי הברך ועוזרים לייצוב והקטנת/העלמת כאבים.
בנוסף, כל שעה לקום מהמחשב לכמה דקות. אם אתה בבית, הזדמנות להכניס כביסה למכונה/לקפל בגדים ולשים בארון/לשטוף כלים/להעביר מטאטא. כולם תרגילים טובים להפעלה של מגוון שרירים שבדרך כלל מתעלמים מהם.
אולי זה יפטור אותך מהוצאת כסף מיותרת על כיסא... אני יושבת שעות על כיסא פושטי ביותר.

ולא הצלחתי לרוץ
ריצה זה טוב ויפה אבל פחות קשור כנראה לכאבים שלך.

אתה צריך אימוני כח.
בשבילי הכאבים פסקו תוך חודשים בודדים מהרגע שהתחלתי עם הסקוואט והדדליפט, אבל אני מניח שתרגילי כח *משמעותיים* אחרים יעשו גם את העבודה.

כן, האמת שעשיתי הרבה שינויים באורח חיים גם התחלתי לשבת המון שעות על כיסא ( גרוע מתקפל כזה כמו של הים אבל עדיין הוא יותר נוח לי מהכסא מנהלים שהיה לי). וגם התחלתי לעשות המון ספורט אני חושב שהכאבים בגב, שהקרינו לי לרגל ולא הצלחתי לרוץ יכולים לנבוע משתי הגורמים האלה. אבל בגלל שאני מתכנן בשנים הקרובות להמשיך לשבת המון שעות מול המחשב ( מתחיל ללמוד את כל ענייני התכנות) מעדיף לקנות כיסא הכי טוב שאפשר ולהיפטר מהגורם הזה לפחות.

אני ממליץ לראות סרטוני ארגונומיה.
אני גם מתאמן אבל יושב הרבה בגלל העבודה. לפני כמה זמן התחילו לי כאבי ברכיים, ואז נזכרתי שבעבודה (כבר כמה חודשים עובד מהבית) אני יושב עם הדום לרגליים... הבאתי אחד ומאז ממש השתפר.

שני תרגילים פשוטים שאני עושה כשהגב מתחיל להראות סימנים ראשונים (פעם בשעתיים):
1. לעמוד על רגל אחת (בלי משענת לידיים) במשך רבע דקה-חצי דקה. כשיש שיווי משקל טוב, לנסות להזיז את הרגל המורמת למעלה והצידה לאט.
2. ללכת לאט על קו (אפילו דמיוני).
התרגילים האלה מחזקים את השרירים הקטנים בצידי עמוד השידרה וגם בצידי הברך ועוזרים לייצוב והקטנת/העלמת כאבים.
בנוסף, כל שעה לקום מהמחשב לכמה דקות. אם אתה בבית, הזדמנות להכניס כביסה למכונה/לקפל בגדים ולשים בארון/לשטוף כלים/להעביר מטאטא. כולם תרגילים טובים להפעלה של מגוון שרירים שבדרך כלל מתעלמים מהם.
אולי זה יפטור אותך מהוצאת כסף מיותרת על כיסא... אני יושבת שעות על כיסא פושטי ביותר.

זה כמו לנהוג על גיר רגיל. זה חוסך קצת דלק אבל טרחה בהתנהלות יום יומית ובמיוחד בעליות ופקקים. ולמי שאומר שכיף לו, כנראה לא גר בחיפה או ירושלים.
עם כסא טוב, לא תצטרכי את כל קום\שב כל חצי שעה.
בוודאי שיש היום כסאות נוחים ומתקדמים בפחות כסף. על AM משלמים פרמיה כי זה מותג יוקרתי.

אני ממליץ לראות סרטוני ארגונומיה.
אני גם מתאמן אבל יושב הרבה בגלל העבודה. לפני כמה זמן התחילו לי כאבי ברכיים, ואז נזכרתי שבעבודה (כבר כמה חודשים עובד מהבית) אני יושב עם הדום לרגליים... הבאתי אחד ומאז ממש השתפר.
סתם ביוטיוב או שיש לך משהו מומלץ?

זה כמו לנהוג על גיר רגיל. זה חוסך קצת דלק אבל טרחה בהתנהלות יום יומית ובמיוחד בעליות ופקקים. ולמי שאומר שכיף לו, כנראה לא גר בחיפה או ירושלים.
בוודאי שיש היום כסאות נוחים ומתקדמים בפחות כסף. על AM משלמים פרמיה כי זה מותג יוקרתי.
אתה מכיר מותגים נוספים שנותנים את אותה התוצאה בפחות כסף? היוקרה לא מעניינת בכלל

זה נשמע כמו עונש אבל זה יוסיף לך בריאות בחיים אם תקפיד לקום כל שעה-שעתיים ולהפעיל את הגוף קצת, בלי קשר לבעיות גב. יש עוד כמה בעיות בריאות שזה יכול לחסוך לך.

זה נשמע כמו עונש אבל זה יוסיף לך בריאות בחיים אם תקפיד לקום כל שעה-שעתיים ולהפעיל את הגוף קצת, בלי קשר לבעיות גב. יש עוד כמה בעיות בריאות שזה יכול לחסוך לך.
במילים אחרות את טוענת שיותר בריא לשבת על כיסא ב500 שקל ולעשות כמה דקות הפסקה לתרגילים כול שעתיים מלקנות כיסא ב8000 שקל ולא לקום כול היום?
לא מבין בתחום אבל נשמע לי הגיוני מאוד.

אני מוציא משלוחה מאיטליה בקרוב אם יש כסא איטלקי שאתה רוצה במקום.

אחדד.
מסכים שלא בריא לשבת כל היום ללא תנועה אבל יש הבדל בין לקום כל שעה להתמתח ולהזרים את הדם לבין לקום כל שעה כי הכסא לא נח וגורם כאבים.

כי הכסא לא נח וגורם כאבים.
הפות"ש רק ציין שיש לו כאבי גב, הוא לא ציין שזה באשמת הכיסא, אז אני מביאה פתרונות שהצליחו לי יותר.
אגב, לי עצמי כסא משרדי זה אסון. אני תמיד מעדיפה לשבת על כסא עם 4 רגליים יציבות על הרצפה.

1. כסא טוב לא פותר את הצורך בפעילות גופנית, ובהתנהלות נכונה בקטע ארגונומי (לקום)

2. מדובר במוצר מאוד יקר, וודאי לא סולידי. אני תוהה כמה זה באמת נחוץ וכמה זה brand.

ריצה זה טוב ויפה אבל פחות קשור כנראה לכאבים שלך.

אתה צריך אימוני כח.
בשבילי הכאבים פסקו תוך חודשים בודדים מהרגע שהתחלתי עם הסקוואט והדדליפט, אבל אני מניח שתרגילי כח *משמעותיים* אחרים יעשו גם את העבודה.
אני מתאמן גם בחדר כושר (עד שסגרו לנו אותו עוד פעם). יותר הגיוני שהכאבים זה עקב עומס ולא חוסר בפעילות גופנית כי עשיתי המון ספורט בתקופה האחרונה הרבה יותר ממה שהגוף שלי מורגל אליו. בכל זאת כסא זה נראה לי חלק חשוב מהמשוואה ואני מחפש משהו שאפשר לשבת עליו בראש שקט בלי לפחד כל הזמן שהישיבה שוברת לי את הגב.

1. כסא טוב לא פותר את הצורך בפעילות גופנית, ובהתנהלות נכונה בקטע ארגונומי (לקום)

2. מדובר במוצר מאוד יקר, וודאי לא סולידי. אני תוהה כמה זה באמת נחוץ וכמה זה brand.
אני לא מחפש משהו שיפתור אותי מפעילות גופנית. ושוב היוקרה של הכיסא לא יכולה לעניין אותי פחות. אני באמת רוצה רק כסא שאוכל לשבת עליו שעות ארוכות בראש שקט בלי לעשות לעצמי נזקים בגב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
U מיסי ייבוא בגרמניה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
unrealx ייבוא מחירי מניות של בורסות הארץ לאקסל - הפסיק לעבוד? אוף טופיק 1
A פתיחת עסק ייבוא שוק ההון 2
ק ייבוא ריבית פריים מעודכנת לאקסל אוף טופיק 3
yossik מי גוזר קופון מהסיפור הזה של ייבוא העגבניות? צרכנות פיננסית 68
רוקישיק ייבוא מחיר קרן לgoogle docs שוק ההון 2
רוטב פיצה כיסא נוח למשרד אוף טופיק 1
ח כיסא מחשב מומלץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
J כיסא בטיחות לרכב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 59
Ben Dover כיסא למשרד - איכות לטווח ארוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
nicepo1 המלצה על כיסא מחשב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 61
א מתי לזרוק כיסא צרכנות פיננסית 29
V אני רוצה לקנות לאחיינית שלי כיסא אוכל לבית ולא מבין בזה כלום, יש למישהו המלצה? אוף טופיק 10
Michel ביצוע מהלך משמעותי של הפקדה עצמאית בקרן פנסיה מקיפה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ש תכנית הDRIP של אינטראקטיב ישראל שוק ההון 1
yanosh34 עודף לא ברור של זיכוי לפי סעיף 45א מיסים 15
R קרן השתלמות IRA בדמי ניהול של 0.5, האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
T האם מס על הפקדות גבוהות לפנסיה של המעסיק אמור להיות מחושב בצורה שנתית או חודשית? מיסים 7
R שאלה של מתחיל לגבי השקעות בS&P500 שוק ההון 1
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 15
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
S האם מדד חלקי סקטוריאלי של סנופי נחשב מדד מבחינת גמל IRA? שוק ההון 1
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 18
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 3
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 16
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
ש איך עושים סדר בכל הבלגן של חסכונות/פנסיה/השתלמות וכו'? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ש חסרונות של פנקס קבלות ממוחשב לעומת ידני? מיסים 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
K חברה משותפת בבעלות של כמה חברות יזמות והגדלת הכנסות 14
A חובת הגשה של טופס 134 בדוח השנתי מיסים 0
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G נייר ערך של 50 החברות הגדולות ב-s&p שוק ההון 6
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה