• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הלוואות עמית לעמית בארץ

האם אתם מרוצים מהלוואות p2p

• השקעתי ב eloan וכן

הצבעות: 1 0.3%
  • השקעתי ב eloan ולא

הצבעות: 27 8.3%
  • השקעתי בטריאה וכן

הצבעות: 33 10.2%
  • השקעתי בטריאה ולא

הצבעות: 15 4.6%
  • השקעתי בבלנדר וכן

הצבעות: 10 3.1%
  • השקעתי בבלנדר ולא

הצבעות: 13 4.0%
  • השקעתי ב btb וכן

הצבעות: 22 6.8%
  • השקעתי ב btb ולא

הצבעות: 12 3.7%
  • השקעתי באחר וכן

הצבעות: 4 1.2%
  • השקעתי באחר ולא

הצבעות: 0 0.0%
  • לא השקעתי ושוקל בחיוב

הצבעות: 70 21.5%
  • לא השקעתי ולא מתכנן

הצבעות: 153 47.1%

• סך הכל מצביעים
    325
טריא לוקחים 0.5% מההחזר. לא בחישוב שנתי.
בנוסף, לוקחים עוד שברירי אחוז על קרן הביטחון.
תוכל להסביר לי בבקשה את החישוב של העמלות בטריא:
הפקדה של 50א ב29.3
החזרים 1130
ריבית 627

יתרת החשבון 50.438

בהנחה שלקחו 0.5% מההחזר כ6 ש"ח

אז מה מסביר את ההפרש של 144 ש"ח בין הריבית שרשומה כחזרה לבין ה438?

ומה עם BTB? איזה עמלה לוקחים?

כרגע הם לא לוקחים דמי ניהול מהמלווים (כלומר, דמי הניהול שלהם הם מהלווים בלבד).
הם לוקחים קרן בטחון של 1% מכל הפקדה ומכל סכום שמתקבל

כרגע הם לא לוקחים דמי ניהול מהמלווים (כלומר, דמי הניהול שלהם הם מהלווים בלבד).
הם לוקחים קרן בטחון של 1% מכל הפקדה ומכל סכום שמתקבל
הפקדה של 50א ב29.3
החזרים 1130
ריבית 627

יתרת החשבון 50438

הפקדה של 50א ב29.3
החזרים 1130
ריבית 627

יתרת החשבון 50.438

אני לא עובד של טריא (רק מלווה מרוצה) ולא הולך לנבור במספרים שלך.
פה יתנו לך תשובות קונקרטיות על תיק הלקוח שלך. תאמיני או לא, הם לוקחים ברצינות את העניין הזה של שירות.

אני לא עובד של טריא (רק מלווה מרוצה) ולא הולך לנבור במספרים שלך.
פה יתנו לך תשובות קונקרטיות על תיק הלקוח שלך. תאמיני או לא, הם לוקחים ברצינות את העניין הזה של שירות.
תודה. חשבתי שזה משהו סטנדרטי שאולי אתה מבין לגביו. אפנה אליהם

תודה. חשבתי שזה משהו סטנדרטי שאולי אתה מבין לגביו. אפנה אליהם
עמלת המלווים היא אכן סטנדרטית ועומדת על 0.5% מכל החזר אבל יש גם את קרן הבטחון, המיסים שנוכו ויש גם את גובה הריבית של אותן הלוואות, כל אחת ביחס ליתרת הקרן שלה, ריביות פיגורים אם ישנן וכו' וכו'. הם שולחים דו"ח סופר מפורט כל תחילת חודש. תציצי בו. זה האתר היחידי מהשלושה שהשקעתי בהם שממש רציני בכל אספקט, גם באספקט הדיווח.

נערך לאחרונה ב:
עמלת המלווים היא אכן סטנדרטית ועומדת על 0.5% מכל החזר אבל יש גם את קרן הבטחון, המיסים שנוכו ויש גם את גובה הריבית של אותן הלוואות, כל אחת ביחס ליתרת הקרן שלה, ריביות פיגורים אם ישנן וכו' וכו'. הם שולחים דו"ח סופר מפורט כל תחילת חודש. תציצי בו. זה האתר היחידי מהשלושה שהשקעתי בהם שממש רציני בכל אספקט, גם באספקט הדיווח.
מעולה, תודה

לא חשבתי על האופציה הזו, למען האמת.
קשה לי להאמין שמישהו יקנה את ההלוואות הישנות שלי. ברשימת הריבלנד יש 1800 הלוואות אחרות ורובן בריביות טובות יותר.
אולי אנסה, סתם בשביל הלימוד. גם ככה מדובר בסכומים נמוכים. כל ההשקעה בבלנדר בכמה אלפי שקלים האלה היא בסוף יותר קרובה לתחביב מאשר השקעה רצינית.

אני שוקל בימים אלה האם להפוך את זה להשקעה יותר רצינית בסכום של כמה עשרות אלפים כדי לגוון את התיק הכללי שלי.
מול הסיכון הלא ברור בבלנדר יש את הסיכון המוחשי יותר של הבורסה. הייתי בפנים ב2008 כדי לחוות ירידות חדות. זה לא היה כיף.
איך הלך נןסיון המכירות?

סיפור מעניין על רמת אבטחת המידע של BTB
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2475402182498020
(הכתבה בהארץ, למי שאין פייסבוק: https://www.haaretz.co.il/captain/net/.premium-1.7566076)

אמ;לק:
מישהו גילה באג אבטחתי חמור באתר של B2B. במקום להודות לו ולתקן את התקלה, החברה החליטה לשלוח מכתב מאיים מעורכי הדין שלה.

אני תוהה אם הבעיה היא רק ב B2B או שבמקרה רק אותם תפסו והבעיה הזאת קיימת גם אצל החברות האחרות בתחום

שלום לכולם,
אחרי שנים של עבודה בשוק ההון ( בתי השקעות גדולים ) בתור סוחר/ ברוקר מוסדי, אני אצטרף בקרוב לאחת הפלטפורמות המוזכרות כאן. היות שהגעתי לתחום באופן די מקרי, לא התעמקתי בו עד לאחרונה.
את הצד העסקי והמקצועי אני מבין, פשוט לעומת הדברים שעסקתי בהם עד כה.
את צד הלקוח לעומת זאת, הלך רוחו, חששותיו, תהיותיו כולל את התפתחות הפלטפורמות בארץ, למדתי בשעות האחרונות של קריאת השרשור הזה מתחילתו ועד סופו. אני מגיע מהתחום המוסדי שבו הלקוחות הם מנהלי השקעות מוסמכים ומנוסים, מכירים את המוצרים לפחות כמוני, מכירים את השוק לפחות כמוני. אני מרגיש שחסכתם לי הרבה זמן של ניסוי וטעיה ועל כן מודה לכם מאד!

לא בקיא במדיניות הפורום לכן הקפדתי לא לחשוף שום פרט מזהה לגבי הגוף הספציפי או שלי, אין לי בעיה להיחשף אם זה מקובל או אם יש צורך.
אשמח להשיב טובה ולנסות לסייע בתחומים שאני מתמצא (בגבול החוקי ).

שלום לכולם,
אחרי שנים של עבודה בשוק ההון ( בתי השקעות גדולים ) בתור סוחר/ ברוקר מוסדי, אני אצטרף בקרוב לאחת הפלטפורמות המוזכרות כאן. היות שהגעתי לתחום באופן די מקרי, לא התעמקתי בו עד לאחרונה.
את הצד העסקי והמקצועי אני מבין, פשוט לעומת הדברים שעסקתי בהם עד כה.
את צד הלקוח לעומת זאת, הלך רוחו, חששותיו, תהיותיו כולל את התפתחות הפלטפורמות בארץ, למדתי בשעות האחרונות של קריאת השרשור הזה מתחילתו ועד סופו. אני מגיע מהתחום המוסדי שבו הלקוחות הם מנהלי השקעות מוסמכים ומנוסים, מכירים את המוצרים לפחות כמוני, מכירים את השוק לפחות כמוני. אני מרגיש שחסכתם לי הרבה זמן של ניסוי וטעיה ועל כן מודה לכם מאד!

לא בקיא במדיניות הפורום לכן הקפדתי לא לחשוף שום פרט מזהה לגבי הגוף הספציפי או שלי, אין לי בעיה להיחשף אם זה מקובל או אם יש צורך.
אשמח להשיב טובה ולנסות לסייע בתחומים שאני מתמצא (בגבול החוקי ).
אם החברה שאתה מצטרף אליה בסדר עם זה שתענה על שאלות בשמה כאן בפורום אני חושב שרבים ישמחו. כפי שכבר ראית כאשר נציגים מחברות שונות כתבו כאן היו לאנשים הרבה שאלות והצעות.
ובהצלחה בתפקיד החדש!

תודה על ההבהרה !
הנציגים שאני ראיתי שהגיבו כאן היו המייסדים עצמם אאל״ט ואילו אני אהיה עובד שכיר בצד המשקיעים, לא יודע מהי רמת המידור בין המחלקות השונות ועל מה אוכל לענות ״בשלוף״ , בכל מקרה אשאל כמובן מהי המדיניות ואבקש רשות לכתוב כאן או בכלל במדיה החברתית בגבולות הגזרה שיתירו לי.
לא יודע למה הפסיקו לכתוב כאן האחרים , אני בכל אופן מאד מחובר למדיה הזאת של פורומים מאז שהמציאו אותה, מנהל או פעיל מוכר בפורומים בתחומי התחביב שלי , אז מניח שיהיה לי טבעי להיות גם כאן.
בינתיים יכול לענות לשאלות על שוק ההון, שם אין לי שום אינטרס אישי/עסקי ושום מניעה לשתף בכל מה שאני יודע. עבדתי אצל חברי בורסה בולטים, הספקתי אפילו לחוות את המסחר בזירות, מכיר אישית את השחקנים הכבדים, את המוסדיים , את כל מה שקרה בעשרים השנים האחרונות .

@1998NL , ברוך הבא לפורום!
אתה יכול להוסיף ג.נ בחתימה שלך בפרופיל המשתמש.

תודה , אני אוסיף אחרי שאקבל אישור , אחרת ממילא לא אוכל להשתתף .
כבר עכשיו אני יכול לענות על הרבה מהתהיות שהועלו כאן במשך השנים , עוד לפני שכף רגלי דרכה בחברה, היות שבדיוק כמותכם גם אני בדקתי ככל האפשר מהמידע הגלוי ומהרישום למערכת , לאן אני נכנס ואם אני בכלל רוצה להיכנס לשם.
אבל כל דבר שאכתוב יקשר אותי מיד לחברה ספציפית. בדקתי רק את זו שאני מתעניין בה...

יום ראשון במשרד .... מיועד להיות מנהל תיק לקוחות ב BTB אחרי שאלמד מה עושים. אחרי שראיתי את סדרי הגודל , מאמין שיזרקו אותי למים העמוקים מהר מאד. זה תפקיד שכולל טיפול בלקוחות קיימים ובחדשים - סוג של שירות+מכירות בצד המשקיעים.

אז אמנם לא הוסמכתי לדבר בשם החברה, אבל כן יכול להזדהות ולענות על מה שהוא בתחום ידיעתי / הבנתי. דוברים רשמיים מטעם החברה פעילים ככה הבנתי במדיות אחרות כדוגמת פייסבוק, אין להם משאבים להיכנס לכל המדיות הקיימות ... חברה רזה בסה״כ 20 עובדים. ביררתי על מספר נקודות שקראתי כאן ולא היו לי נהירים ואתם מוזמנים לאתגר אותי. מה שלא אדע או לא בתחום שלי אשתדל לשאול ולהשיב עבורכם ועבור קוראים עתידיים.

ניר

יום ראשון במשרד .... מיועד להיות מנהל תיק לקוחות ב BTB אחרי שאלמד מה עושים. אחרי שראיתי את סדרי הגודל , מאמין שיזרקו אותי למים העמוקים מהר מאד. זה תפקיד שכולל טיפול בלקוחות קיימים ובחדשים - סוג של שירות+מכירות בצד המשקיעים.
בהצלחה!

שבוע קשוח..., מצד אחד ללמוד על מוצר אחד פשוט, זה קל לעומת מאות ני״ע ומכשירים פיננסיים מורכבים שהתעסקתי איתם עד היום בתפקידים הקודמים. מצד שני מקום חדש - זה מערכות חדשות, מבנה ארגוני חדש, בעיקר מאות לקוחות שאני יורש (בשאיפה שיהיו אלפים ואני כמובן לא היחיד ) ורק להגיע לכולם ולענות לשאלות ובקשות שוטפות זה הרבה עבודה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
nicepo1 הלוואות עמית לעמית בחול - לנדינג קלאב שוק ההון 79
ו הלוואות למדינה בריבית 6% פוסטים מאיכות נמוכה 9
משה גל האם 'וואן זירו' נותנים באמת הלוואות ב-5% ריבית? צרכנות פיננסית 9
A הלוואות אישיות שוק ההון 0
ע הלוואות בנקאיות בדיגיטל צרכנות פיננסית 3
H שאלה האם כדאי למחזר הלוואות שיש לי עקב עליית הריבית? צרכנות פיננסית 3
ט החזרי הלוואות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
ItayG אפליקציית מעקב שווי נכסים/השקעות/הלוואות ונתונים חסכון והוצאות צרכנות פיננסית 18
F נטילת הלוואות לצרכי השקעה - תלוי סביבת אינפלציה שוק ההון 69
A כמה סוגיות בנושא הלוואות \ מחזור הלוואות בתקופת פריים עולה נדל"ן 3
C הלוואות צרכנות פיננסית 4
ל הלוואות חברתיות פוסטים מאיכות נמוכה 2
W מינוף ע''י הלוואות פריים בתקופת אינפלציה וריבית עולה אוף טופיק 1
I החזר מס על הלוואות חברתיות השקעות אלטרנטיביות 2
A התייעצות לגבי מסלול תשלום לקבלן - חלק מההון קיים בנכס אחר שהוא ללא משכון \ הלוואות נדל"ן 8
mudale222 האם פחות שווה להחזיר הלוואות ככל שעובר הזמן? צרכנות פיננסית 10
The Stoic הלוואות ללא ריבית - למה לא כולכם עושים את זה כל הזמן? צרכנות פיננסית 44
ישראלית הלוואות בריבית אפסית צרכנות פיננסית 14
ה הלוואות ללא ריבית צרכנות פיננסית 7
י הלוואות מפנסיה/גמל - אפשרות למינוף פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
P הלוואות Margin ב IB - על מה להסתכל כדי להמנע מ margin call ? שוק ההון 5
א ריביות על הלוואות שונות לדיור נדל"ן 1
Wonko הורדת מינוף וסדר סגירת הלוואות צרכנות פיננסית 27
stamEhad הלוואות P2P, כמה גדול הסיכון? השקעות אלטרנטיביות 2
ל הלוואות לא יומיות מהברוקר - יש חיה כזאת? שוק ההון 6
H שאלה לגבי הלוואות בשני חשבונות בבנקים שונים צרכנות פיננסית 8
T למה בנקים לא רוצים לתת הלוואות לדיור? נדל"ן 29
A הלוואות מקרנות פנסיה / השתלמות מנייתיות. צרכנות פיננסית 2
זריקת תבונה מסע יציאה מבור כלכלי - חיסול הלוואות בגובה 90 אש"ח תוך שנה וקצת יומני מסע אישיים 28
א הלוואות מקרן השתלמות\קופות גמל. הקפאה עד להודעה חדשה? צרכנות פיננסית 31
L הלוואות של securities שוק ההון 3
O אחוז החזר הלוואות (מינוף, לא צריכה) מסך ההכנסות שוק ההון 4
I הלוואות זהב BTB שוק ההון 9
מ הלוואות מקרן השתלמות IRA צרכנות פיננסית 4
A מיטב ד״ש - סגירת הלוואות בזמן הקורונה צרכנות פיננסית 6
ב קיזוז הלוואות על חשבון קרן השתלמות צרכנות פיננסית 4
O הלוואות IB שוק ההון 43
O לא %100 מניות, יש הלוואות כדאית? שוק ההון 9
ERE בלי ה E הלוואות לשיפוץ נדל"ן -MPL – Market Place Lending נדל"ן 3
hommie אלטשולר שחם - הלוואות ע"ח קרן השתלמות שוק ההון 61
ImCarryGG הלוואות מבנקים לפי דירוג אשראי צרכנות פיננסית 18
נ כתבה שמסבירה על הלוואות ולא מעודדת לקיחה שלהם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
Y מיצוי הלוואות-משכנתא מול הלוואה על חשבון פנסיה או הלוואה מהבנק נדל"ן 19
E הלוואות P2P צרכנות פיננסית 1
A הלוואות מגופים מוסדיים - שאלת תם שוק ההון 2
סול הלוואות לחברות שוק ההון 10
B שאלות בנושא הלוואות ליזמי נדל"ן בחו"ל נדל"ן 4
always.smile הלוואות במט״ח צרכנות פיננסית 3
always.smile אחוז החיסכון כשלוקחים הלוואות צרכנות פיננסית 16
א כלי להשוואת הלוואות (משכנתא) נדל"ן 5

נושאים דומים

Back
למעלה