• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הדרך המשתלמת ביותר להעביר כסף מבנק ישראלי ל-Robinhood?

Superb

משתמש סולידי
דירוג
21
שלום,

בת הזוג עם אזרחות אמריקאית וחשבון בנק ב-Chase. מקבלת משכורת בשקלים לחשבון בנק ישראלי. אני מאמין שהדרך הפשוטה המשתלמת ביותר להשקעה (VT/VTI) היא דרך Robinhood. לאחר בדיקה (גם בפורום) לא מצאתי פרקטיקה עדכנית לעכשיו, לכן השרשור החדש.
אז מה הדרך המשתלמת ביותר להעביר משכורת בשקלים מבנק ישראלי ל-Robinhood?
בהנחה שקצבת ההשקעה היא 5,000 ש"ח בחודש, מהי תדירות ההשקעה המועדפת מבחינת עמלות מט"ח?

תודה

אז מה הדרך המשתלמת ביותר להעביר משכורת בשקלים מבנק ישראלי ל-Robinhood?
הדרך הכי זולה היא דרך IB.
מצד שני, אם כבר יש חשבון ב IB לא באמת צריך את רובינהוד :)

לאחר בדיקה (גם בפורום) לא מצאתי פרקטיקה עדכנית לעכשיו
לא יודע איפה חיפשת, באמת
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/הפקדה-בשקלים-והמרת-שקל-מט-ח-ב-interactive-brokers.3734/
אני מאמין שהדרך הפשוטה המשתלמת ביותר להשקעה
אמונה זה נחמד
תאסוף עובדות, זה נדרש

לא יודע איפה חיפשת, באמת
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/הפקדה-בשקלים-והמרת-שקל-מט-ח-ב-interactive-brokers.3734/

אמונה זה נחמד
תאסוף עובדות, זה נדרש
אולי כדאי שבמקום להיות אגרסיבי תסביר את עצמך, איך שזה נראה ברובין הוד אין עמלות אז למשקיע הפאסיבי עדיף אותם על IB, אמנם לא חקרתי את הנושא כי אני לא אמריקאי

אולי כדאי שבמקום להיות אגרסיבי תסביר את עצמך, איך שזה נראה ברובין הוד אין עמלות אז למשקיע הפאסיבי עדיף אותם על IB, אמנם לא חקרתי את הנושא כי אני לא אמריקאי
למעט IB, בכל דרך שתעביר שקלים מישראל לדולרים בארה"ב תשלם לפחות 0.5% מהכסף (ובד"כ יש מינימום של כמה עשרות דולרים עמלה).
עמלת קניה מניות בIB היא 35 סנט.

עכשיו תשווה בין החסכון של 35 סנט על קניה של מניה שאתה חוסך ברובינהוד לעומת עלות המרת/העברת הכספים שאתה משלם כדי להעביר את הכסף לרובינהוד.

שתי מחשבות זריזות על רוביןהוד:
1. הם מוכרים את העסקאות של המשקיעים לסוחרי HFT.
2. האם יש להם חלק מהיכולות של IB שעוזרות לשפר תשואה: שינוי סדר מכירה של מניות, השאלת מניות, מימון זול, המרת מטבעות בזול? זה לא רלוונטי לכולם, אבל כאשר כן רלוונטי יכול לעשות הבדל גדול בהרבה מאשר עמלות רכישה.

בת הזוג עם אזרחות אמריקאית וחשבון בנק ב-Chase. מקבלת משכורת בשקלים לחשבון בנק ישראלי.
לא פירטת אם אתם גרים בישראל או ארה"ב. רובינהוד דורשים מגורים בארה"ב (Have a legal U.S. residential address within the 50 states). כמובן שאפשר לשקר להם, אבל לא בטוח שזה רעיון טוב לשקר לחברה שתחזיק את רוב ההון שלך.

אם מאוד חשוב לך חינמי יש ברוקר חינמי שמקבל גם ישראלים ויש לו הרבה יתרונות על רובינהוד.

שתי מחשבות זריזות על רוביןהוד:
1. הם מוכרים את העסקאות של המשקיעים לסוחרי HFT.
2. האם יש להם חלק מהיכולות של IB שעוזרות לשפר תשואה: שינוי סדר מכירה של מניות, השאלת מניות, מימון זול, המרת מטבעות בזול? זה לא רלוונטי לכולם, אבל כאשר כן רלוונטי יכול לעשות הבדל גדול בהרבה מאשר עמלות רכישה.
מההבנה המועטה שלי, השאלת מניות מימון זול וכו' לא רלוונטיים אם השימוש היחידי בפלטפורמה הוא רכישה של מניות אחת לתקופה. מה גם שהממשק של רוביןהוד נראה נוח ביותר. לגבי סוחרי ה-HFT, יש דרך שבה זה יכול לפגוע אם אני גם ככה לא מתכנן לקנות מניות ספציפיות?

לא פירטת אם אתם גרים בישראל או ארה"ב. רובינהוד דורשים מגורים בארה"ב (Have a legal U.S. residential address within the 50 states). כמובן שאפשר לשקר להם, אבל לא בטוח שזה רעיון טוב לשקר לחברה שתחזיק את רוב ההון שלך.

אם מאוד חשוב לך חינמי יש ברוקר חינמי שמקבל גם ישראלים ויש לו הרבה יתרונות על רובינהוד.
גרים בישראל ומשתכרים בשקלים, אך יש כתובת מגורים אמינה להשתמש בה. לא הכרתי את FT, תודה, אחקור בנושא.

למעט IB, בכל דרך שתעביר שקלים מישראל לדולרים בארה"ב תשלם לפחות 0.5% מהכסף (ובד"כ יש מינימום של כמה עשרות דולרים עמלה).
עמלת קניה מניות בIB היא 35 סנט.

עכשיו תשווה בין החסכון של 35 סנט על קניה של מניה שאתה חוסך ברובינהוד לעומת עלות המרת/העברת הכספים שאתה משלם כדי להעביר את הכסף לרובינהוד.
זה ככל הנראה ה-takeout העיקרי, תודה.

אחפור בקישור ש- @קפה שחור צירף.

מההבנה המועטה שלי, השאלת מניות מימון זול וכו' לא רלוונטיים אם השימוש היחידי בפלטפורמה הוא רכישה של מניות אחת לתקופה. מה גם שהממשק של רוביןהוד נראה נוח ביותר. לגבי סוחרי ה-HFT, יש דרך שבה זה יכול לפגוע אם אני גם ככה לא מתכנן לקנות מניות ספציפיות?
עבור מי שמשקיע בקרנות נזילות כמו VT השאלת מניות ו-HFT לא מאד רלוונטי.

השאלת מניות, מימון זול
מניות נזילות התשלום להשאלה אפסי ואיזה מימון זול יש בדיוק? אפשר לחבר כרטיס אשראי דולרי או ישראלי לחשבון בIB ולהשאיר שם יתרה בדולרים ושח?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y הדרך המשתלמת ביותר למשוך כסף חזרה מIB צרכנות פיננסית 1
R מה הדרך הטובה והזולה ביותר להצמד לדולר? פוסטים מאיכות נמוכה 5
P הדרך לאיתקה יומני מסע אישיים 1
Y מכירה של RSU בשכבות, מה הדרך המיטבית מיסים 19
T מה הדרך הטובה ביותר לקצור רווחים מקריפטו במינימום עמלות? השקעות אלטרנטיביות 0
Bonfire מה הדרך הזולה ביותר להמיר עשרות אלפי דולרים לש"ח? צרכנות פיננסית 9
Henchman34 האם קל גמל \ slice הגיעו לסוף הדרך? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G השקעה דרך בורסת ישראל או בורסת ארה"ב? מה הדרך הנכונה להשלים את תיק המניות שלי? שוק ההון 4
א מה הדרך הכי זולה להחשף לשוק הישראלי ? שוק ההון 3
S מה הדרך הקלה ביותר לגהץ בגדים? צרכנות פיננסית 18
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
א הדרך הכי טובה להחשף לSP500 שוק ההון 15
A הדרך הכי זולה להכנס (שואל בשביל אחיין) שוק ההון 15
A מה הדרך הטובה לרכוש רכב? צרכנות פיננסית 6
G בתחילת הדרך, מבולבל מרוב רעשי רקע יומני מסע אישיים 1
I הדרך הנכונה להשקעה בקרן נאמנות שוק ההון 3
ע הדרך שלי יומני מסע אישיים 13
grimble grumble הדרך של גרימבל - גמד בצומת דרכים יומני מסע אישיים 22
נ הדרך הזולה להעברת כסף לחשבון בחו"ל צרכנות פיננסית 2
ה תיעוד הדרך יומני מסע אישיים 17
גימפל הדרך הטובה ביותר לחקות את ה- S&P 500 שוק ההון 4
ח התייעצות | תחילת הדרך עם סכום כסף משמעותי יומני מסע אישיים 9
A זוג באמצע הדרך יומני מסע אישיים 25
T מהי הדרך האופטימלית להחליף קרן אחת באחרת? שוק ההון 9
X מהי הדרך הזולה ביותר להעביר להמיר יורו ולהעבירם לבנק בישראל? צרכנות פיננסית 1
ש מה הדרך הכי טובה וזולה להעביר סכום כסף לחו'ל שוק ההון 4
T הדרך הבריאה והזולה ביותר לסינון מים? צרכנות פיננסית 8
avivaviv מה הדרך הזולה ביותר להשקיע בעוקב סנופי בסכומים קטנים? שוק ההון 7
@ מנטור לתחילת הדרך אוף טופיק 49
Know one משפחה הייטקיסטית בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 24
א מה הדרך הכי סבירה להשקיע באינפלציה ? שוק ההון 5
tomchoook מהי הדרך הזולה ביותר לבצע money order או cashier’s check? צרכנות פיננסית 1
K זוג בתחילת הדרך - הכל פתוח יומני מסע אישיים 57
Y מה הדרך הכי זולה להעביר כמה אלפי שקלים לקריפטו השקעות אלטרנטיביות 0
פ מהי הדרך המומלצת לשלם על דירה? נדל"ן 4
שיר הלל לטבע מה הדרך הפשוטה והזולה ביותר להחזיק s&p 500? שוק ההון 14
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
K תחילת הדרך בהשקעות (ובכלל) יומני מסע אישיים 20
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 43
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 0
Shay36 יומן מסע - הדרך לחיות ולהתעשר מעולם ממניות. יומני מסע אישיים 17
V בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 2
S תחילת הדרך בעולם ההשקעות שוק ההון 21
R מה הדרך הזולה ביותר להשקיע במדד S&P500, סכום חד פעמי 30,000 ש"ח ל-7 שנים. שוק ההון 5
נגב הדרך היעילה ביותר לנצל הכנסה מפאונדים - GBP שוק ההון 7
stamEhad הדרך היעילה והזולה להעברת כספים מישראל (ש"ח) לארצות הברית (דולר) נדל"ן 0
צ'רצ'יל יזם בתחילת הדרך- שילוב של סולידי עם יצר של לקיחת סיכונים יומני מסע אישיים 25
M מה הדרך הטובה ביותר להשקיע בכלכלה של מדינה? שוק ההון 1
מומו הברווז הדרך הקלה והזולה לגידור שוק ההון 39

נושאים דומים

Back
למעלה