• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

הדרך המשתלמת ביותר להעביר כסף מבנק ישראלי ל-Robinhood?

Superb

משתמש סולידי
דירוג
20
שלום,

בת הזוג עם אזרחות אמריקאית וחשבון בנק ב-Chase. מקבלת משכורת בשקלים לחשבון בנק ישראלי. אני מאמין שהדרך הפשוטה המשתלמת ביותר להשקעה (VT/VTI) היא דרך Robinhood. לאחר בדיקה (גם בפורום) לא מצאתי פרקטיקה עדכנית לעכשיו, לכן השרשור החדש.
אז מה הדרך המשתלמת ביותר להעביר משכורת בשקלים מבנק ישראלי ל-Robinhood?
בהנחה שקצבת ההשקעה היא 5,000 ש"ח בחודש, מהי תדירות ההשקעה המועדפת מבחינת עמלות מט"ח?

תודה

roneng

משתמש בכיר
דירוג
10,622
אז מה הדרך המשתלמת ביותר להעביר משכורת בשקלים מבנק ישראלי ל-Robinhood?
הדרך הכי זולה היא דרך IB.
מצד שני, אם כבר יש חשבון ב IB לא באמת צריך את רובינהוד :)

קפה שחור

משתמש בכיר
דירוג
9,989
לאחר בדיקה (גם בפורום) לא מצאתי פרקטיקה עדכנית לעכשיו
לא יודע איפה חיפשת, באמת
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/הפקדה-בשקלים-והמרת-שקל-מט-ח-ב-interactive-brokers.3734/
אני מאמין שהדרך הפשוטה המשתלמת ביותר להשקעה
אמונה זה נחמד
תאסוף עובדות, זה נדרש

WhatIsMoney

משתמש ותיק
דירוג
591
לא יודע איפה חיפשת, באמת
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/הפקדה-בשקלים-והמרת-שקל-מט-ח-ב-interactive-brokers.3734/

אמונה זה נחמד
תאסוף עובדות, זה נדרש
אולי כדאי שבמקום להיות אגרסיבי תסביר את עצמך, איך שזה נראה ברובין הוד אין עמלות אז למשקיע הפאסיבי עדיף אותם על IB, אמנם לא חקרתי את הנושא כי אני לא אמריקאי

roneng

משתמש בכיר
דירוג
10,622
אולי כדאי שבמקום להיות אגרסיבי תסביר את עצמך, איך שזה נראה ברובין הוד אין עמלות אז למשקיע הפאסיבי עדיף אותם על IB, אמנם לא חקרתי את הנושא כי אני לא אמריקאי
למעט IB, בכל דרך שתעביר שקלים מישראל לדולרים בארה"ב תשלם לפחות 0.5% מהכסף (ובד"כ יש מינימום של כמה עשרות דולרים עמלה).
עמלת קניה מניות בIB היא 35 סנט.

עכשיו תשווה בין החסכון של 35 סנט על קניה של מניה שאתה חוסך ברובינהוד לעומת עלות המרת/העברת הכספים שאתה משלם כדי להעביר את הכסף לרובינהוד.

adamshalev

מודרטור
דירוג
19,674
שתי מחשבות זריזות על רוביןהוד:
1. הם מוכרים את העסקאות של המשקיעים לסוחרי HFT.
2. האם יש להם חלק מהיכולות של IB שעוזרות לשפר תשואה: שינוי סדר מכירה של מניות, השאלת מניות, מימון זול, המרת מטבעות בזול? זה לא רלוונטי לכולם, אבל כאשר כן רלוונטי יכול לעשות הבדל גדול בהרבה מאשר עמלות רכישה.

Yesmad

משתמש ותיק
דירוג
742
בת הזוג עם אזרחות אמריקאית וחשבון בנק ב-Chase. מקבלת משכורת בשקלים לחשבון בנק ישראלי.
לא פירטת אם אתם גרים בישראל או ארה"ב. רובינהוד דורשים מגורים בארה"ב (Have a legal U.S. residential address within the 50 states). כמובן שאפשר לשקר להם, אבל לא בטוח שזה רעיון טוב לשקר לחברה שתחזיק את רוב ההון שלך.

אם מאוד חשוב לך חינמי יש ברוקר חינמי שמקבל גם ישראלים ויש לו הרבה יתרונות על רובינהוד.

Superb

משתמש סולידי
דירוג
20
שתי מחשבות זריזות על רוביןהוד:
1. הם מוכרים את העסקאות של המשקיעים לסוחרי HFT.
2. האם יש להם חלק מהיכולות של IB שעוזרות לשפר תשואה: שינוי סדר מכירה של מניות, השאלת מניות, מימון זול, המרת מטבעות בזול? זה לא רלוונטי לכולם, אבל כאשר כן רלוונטי יכול לעשות הבדל גדול בהרבה מאשר עמלות רכישה.
מההבנה המועטה שלי, השאלת מניות מימון זול וכו' לא רלוונטיים אם השימוש היחידי בפלטפורמה הוא רכישה של מניות אחת לתקופה. מה גם שהממשק של רוביןהוד נראה נוח ביותר. לגבי סוחרי ה-HFT, יש דרך שבה זה יכול לפגוע אם אני גם ככה לא מתכנן לקנות מניות ספציפיות?

לא פירטת אם אתם גרים בישראל או ארה"ב. רובינהוד דורשים מגורים בארה"ב (Have a legal U.S. residential address within the 50 states). כמובן שאפשר לשקר להם, אבל לא בטוח שזה רעיון טוב לשקר לחברה שתחזיק את רוב ההון שלך.

אם מאוד חשוב לך חינמי יש ברוקר חינמי שמקבל גם ישראלים ויש לו הרבה יתרונות על רובינהוד.
גרים בישראל ומשתכרים בשקלים, אך יש כתובת מגורים אמינה להשתמש בה. לא הכרתי את FT, תודה, אחקור בנושא.

למעט IB, בכל דרך שתעביר שקלים מישראל לדולרים בארה"ב תשלם לפחות 0.5% מהכסף (ובד"כ יש מינימום של כמה עשרות דולרים עמלה).
עמלת קניה מניות בIB היא 35 סנט.

עכשיו תשווה בין החסכון של 35 סנט על קניה של מניה שאתה חוסך ברובינהוד לעומת עלות המרת/העברת הכספים שאתה משלם כדי להעביר את הכסף לרובינהוד.
זה ככל הנראה ה-takeout העיקרי, תודה.

אחפור בקישור ש- @קפה שחור צירף.

adamshalev

מודרטור
דירוג
19,674
מההבנה המועטה שלי, השאלת מניות מימון זול וכו' לא רלוונטיים אם השימוש היחידי בפלטפורמה הוא רכישה של מניות אחת לתקופה. מה גם שהממשק של רוביןהוד נראה נוח ביותר. לגבי סוחרי ה-HFT, יש דרך שבה זה יכול לפגוע אם אני גם ככה לא מתכנן לקנות מניות ספציפיות?
עבור מי שמשקיע בקרנות נזילות כמו VT השאלת מניות ו-HFT לא מאד רלוונטי.

שלמה 123

משתמש ותיק
דירוג
234
השאלת מניות, מימון זול
מניות נזילות התשלום להשאלה אפסי ואיזה מימון זול יש בדיוק? אפשר לחבר כרטיס אשראי דולרי או ישראלי לחשבון בIB ולהשאיר שם יתרה בדולרים ושח?

nicepo1

משתמש בכיר
דירוג
3,453

nicepo1

משתמש בכיר
דירוג
3,453
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y הדרך המשתלמת ביותר למשוך כסף חזרה מIB צרכנות פיננסית 1
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 32
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 0
Shay36 יומן מסע - הדרך לחיות ולהתעשר מעולם ממניות. יומני מסע אישיים 17
V בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 2
S תחילת הדרך בעולם ההשקעות שוק ההון 21
R מה הדרך הזולה ביותר להשקיע במדד S&P500, סכום חד פעמי 30,000 ש"ח ל-7 שנים. שוק ההון 5
נגב הדרך היעילה ביותר לנצל הכנסה מפאונדים - GBP שוק ההון 7
S הדרך היעילה והזולה להעברת כספים מישראל (ש"ח) לארצות הברית (דולר) נדל"ן 0
צ'רצ'יל יזם בתחילת הדרך- שילוב של סולידי עם יצר של לקיחת סיכונים יומני מסע אישיים 23
M מה הדרך הטובה ביותר להשקיע בכלכלה של מדינה? שוק ההון 1
מומו הברווז הדרך הקלה והזולה לגידור שוק ההון 39
ט מה הדרך הכי פשוטה לבדוק אם מניה X נמצאת במדדים? שוק ההון 2
T הדרך הזולה להמיר דולרים לשקלים צרכנות פיננסית 10
S הדרך הקלה והבטוחה לקנות bitcoin שוק ההון 1
R משפחה בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 19
4 הדרך הזולה להשקיע סכום של 300 אלף בסיכון מינימלי לזוג פנסיונרים שוק ההון 10
כנשר מהי הדרך האופרטיבית ביותר לפנות אל ישראכרט בכדי להאריך פטור מדמי כרטיס? צרכנות פיננסית 2
G מה הדרך הכי משתלמת להשקיע פאסיבית, לטווח ארוך? שוק ההון 8
Gari הדרך הכי זולה להשקיע במדד המניות העולמי שוק ההון 10
M מה הדרך הכי טובה להפוך כסף נזיל לפנסיה מובטחת? צרכנות פיננסית 1
ר תיאום מס, מה הדרך הקלה ביותר? צרכנות פיננסית 3
T מהי הדרך הכי מהירה למכור רכב יד 2? אוף טופיק 3
T דיווח מס כחוק - הדרך הזולה לעשות את זה צרכנות פיננסית 9
A הדרך המומלצת לשפר את המתמטיקה ? התפתחות אישית 19
J התייעצות לגבי המשך הדרך שוק ההון 6
ה אבודה בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 36
סול אשמח לדעתכם לגבי הדרך בה בחרתי בית השקעות שוק ההון 5
י עזרה בהתחלת הדרך שוק ההון 2
S הדרך הזולה והפשוטה להשקיע ב s&p 500? צרכנות פיננסית 18
T תחילת הדרך שוק ההון 6
A מה הדרך הזולה ביותר להעביר דולרים לחשבון אמריקאי שוק ההון 1
A הדרך הכי חסכונית לשלם באירופה(צ'כיה)? צרכנות פיננסית 3
מ הדרך הטובה ביותר לחסוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
I עוד הייטקיסט בתחילת הדרך יומני מסע אישיים 49
ITS מהי הדרך הטובה ביותר להתנייד כיום בגוש דן ללא רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
K מתחיל את הדרך מגיל 16 יומני מסע אישיים 14
P אמצע הדרך יומני מסע אישיים 49
הדב הדרך הכי זולה ויעילה לצפייה בתוכן מדיה בטלויזיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 17
צ מתחיל את הדרך שלי בגיל 19 יומני מסע אישיים 38
M קבלת החלטות בתחילת הדרך התפתחות אישית 8
ד הדרך הכי זולה להעברת כסף מארהב לארץ צרכנות פיננסית 21
stass תואר שני במנהל עסקים MBA, אונליין - הדרך הזולה והיעילה ביותר התפתחות אישית 9
G הדרך הטובה ביותר להשקיע בSPY היא ?? שוק ההון 3
ב הדרך הטובה ביותר להמיר יורו לשקל דרך IB? צרכנות פיננסית 5
ה כמה שאלות בתחילת הדרך, כי הגיע הזמן להתחיל להשקיע שוק ההון 17
ט מה הדרך הזולה ביותר שלי להשיג קינדל/קורא ספרים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
ה הדרך הארוכה, ארוכה יומני מסע אישיים 3
אל ניניו הדרך שלי לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 45
avi90 תחילת הדרך יומני מסע אישיים 9

נושאים דומים

למעלה