• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דברים שעלי לדעת בנוגע לרגולציה ולברוקר שלי ברגע שאפעיל את החשבון שלי

שאלה טכנית וקצת לא קשורה. לגבי ה-API של IB.
האם הצלחת לבצע פקודות קנייה ומכירה ע"י ביצוע בקשות ל-URL כלשהו בלבד, מבלי שהתקנה לוקאלית של ה-Client Portal או TWS ירוצו ברקע?
או שחייבים להפעיל את אחד מהם על המכונה שמבצעת את הבקשות?
אתה יכול להתקין את הgateway שלהם שהוא ללא GUI וקצת יותר יציב.
מעבר לזה, בשביל להצליח להוציא ריקווסטים ישירות זה כנראה יהיה בזבוז זמן מאוד גדול שלך.
זה אומר לשבת על Wireshark ולעשות רברס אנגנירינג לכל ההצפנה והפקודות של התוכנות שלהם. לא בטוח שזה יצליח, בטוח שזה יבזבז לך המון זמן לעשות בדיוק את מה שהתוכנה שלהם כבר עושה.

אתה יכול להתקין את הgateway שלהם שהוא ללא GUI וקצת יותר יציב.
מעבר לזה, בשביל להצליח להוציא ריקווסטים ישירות זה כנראה יהיה בזבוז זמן מאוד גדול שלך.
זה אומר לשבת על Wireshark ולעשות רברס אנגנירינג לכל ההצפנה והפקודות של התוכנות שלהם. לא בטוח שזה יצליח, בטוח שזה יבזבז לך המון זמן לעשות בדיוק את מה שהתוכנה שלהם כבר עושה.
אהה כנראה שלא הסברתי נכון. זה בדיוק מה שאני עושה, התקנתי את זה בלי ה - GUI ויציבות זה לא הצעד החזק שלו גם כן (כולל ניתוקים אין סופיים).
ולגבי הקריאות החוזרות, אני לא מבצע משהו על הקוד שלהם, אלא פשוט בונה בקוד שלי מערכת ששולחת את הפנייה עוד הפעם ועוד הפעם עד שאני מקבל מהם תשובה חיובית. סיוט.
חשוב להגיד שאני לא עובר את המקבלת 10 קריאות שלהם לשנייה, סתם המערכת שלהם מרגישה כמו טרקטור משנות ה - 60.

אהה כנראה שלא הסברתי נכון. זה בדיוק מה שאני עושה, התקנתי את זה בלי ה - GUI ויציבות זה לא הצעד החזק שלו גם כן (כולל ניתוקים אין סופיים).
ולגבי הקריאות החוזרות, אני לא מבצע משהו על הקוד שלהם, אלא פשוט בונה בקוד שלי מערכת ששולחת את הפנייה עוד הפעם ועוד הפעם עד שאני מקבל מהם תשובה חיובית. סיוט.
חשוב להגיד שאני לא עובר את המקבלת 10 קריאות שלהם לשנייה, סתם המערכת שלהם מרגישה כמו טרקטור משנות ה - 60.
בגדול, ההרגשה שלי שהם לא מתלהבים במיוחד מalgo trading. הresponse time שלהם זוועתי ועומד על אזור ה250ms.
בנוסף אם אני זוכר נכון, העמלות על direct order עולות פי כמה וכמה מהsmart routing שלהם (שעליו הם כנראה מקבלים כסף).
יש להם אפשרות לחיבור מהיר יותר, בסגנון קו נל"ן מחו"ל שעולה כמה אלפים. אם תגיע לרווחים יפים זה יהיה זניח.

בגדול, ההרגשה שלי שהם לא מתלהבים במיוחד מalgo trading. הresponse time שלהם זוועתי ועומד על אזור ה250ms.
בנוסף אם אני זוכר נכון, העמלות על direct order עולות פי כמה וכמה מהsmart routing שלהם (שעליו הם כנראה מקבלים כסף).
יש להם אפשרות לחיבור מהיר יותר, בסגנון קו נל"ן מחו"ל שעולה כמה אלפים. אם תגיע לרווחים יפים זה יהיה זניח.
כן, חד משמעית זו התחושה

שאלה טכנית וקצת לא קשורה. לגבי ה-API של IB.
האם הצלחת לבצע פקודות קנייה ומכירה ע"י ביצוע בקשות ל-URL כלשהו בלבד, מבלי שהתקנה לוקאלית של ה-Client Portal או TWS ירוצו ברקע?
בשביל לעבוד מול ה API חובה להתקין TWS ? אין api עצמאי ?
בשביל להצליח להוציא ריקווסטים ישירות זה כנראה יהיה בזבוז זמן מאוד גדול שלך.
אם מספיק לך HTTP אפשר פשוט לבדוק איך נראית הפקודה כאשר עושים רכישה דרך הדפדפן, יצטרך לעשות גם login כנראה ולשרשר את הסשן או משהו כזה.

לשבת על Wireshark ולעשות רברס אנגנירינג
לא, זו לא היתה הכוונה. אני לא רוצה לעשות משהו שהם לא תומכים בו (במקרה הטוב).

בשביל לעבוד מול ה API חובה להתקין TWS ? אין api עצמאי ?
זה מה שאני הבנתי... כנראה שאפשר להתקין גם את ה-Gateway, אבל עדיין, לפי התשובות פה אני מבין שבדרכים ה"מקובלות" חובה שהתקנה של תוכנה כלשהי שלהם תרוץ ברקע, והדיבור הוא בעצם איתה ולא ישירות עם ה-API שלהם. אם אני מבין נכון.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
כ דברים שמשביחים דירה חדשה משמעותית? נדל"ן 14
F התלבטות מבחינת 2 דברים בפתיחת תיק אצל הברוקר שוק ההון 5
ה גמל להשקעה לכמה דברים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
נ דברים קטנים (וגדולים) שאפשר לעשות למען איכות הסביבה אוף טופיק 71
G דברים שכדאי לעשות לפני תחילת משא ומתן על רכישת דירה נדל"ן 3
L מעוניין לקנות דירה ראשונה וצריך להבין הרבה דברים נדל"ן 33
סול למה לקנות דברים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 55
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ה טירון. מנסה להבין דברים בסיסיים בקשר לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
P הגשת דוח שנתי אונליין - האם דברים מחושבים נכון? מיסים 4
לא חשוב שמות 5 דברים שאני כבר לא בטוחה לגביהם דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 181
V זיכרון דברים - למה? ואיך? אוף טופיק 27
Et1 דברים שמצאתי ליד הפח אוף טופיק 10
I זכרון דברים נדל"ן 1
P מנסה להבין כמה דברים לגבי קופת הגמל להשקעה שוק ההון 3
ק רכישת דירה ראשונה להשקעה, דברים שחייבים לדעת? נדל"ן 1
G מנסה להבין כמה דברים בסיסיים שוק ההון 5
B דברים שלמדתי השבוע על מיסוי נדל"ן וחשוב לדעת(וחבל שלא ידעתי קודם) נדל"ן 18
S דברים שלא העזתי לשאול - מורה נבוכים אוף טופיק 17
unrealx דברים שצריך לחתום עליהם כדי לעבור ל- IRA שוק ההון 0
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
מ מותר לארגון להכריח חברים בו לשלם על דברים שהוא כופה עליהם לצרוך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
liranviper דברים שאני לא מבין על קרן נאמנות / ETF שוק ההון 5
amidar קצת שחרור קיטור, דברים הזויים, ופקס חינם :) אוף טופיק 30
yossik ממשלה חדשה - שני דברים שמדאיגים אותי. אוף טופיק 28
י תשקיף של קרן מחקה - מספר דברים מוזרים... שוק ההון 5
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
ז מה צריך לדעת לפני ששוכרים דירה? נדל"ן 23
de dud איך אפשר לדעת אם נפלתי קורבן פישינג אוף טופיק 16
הפרופסור מה צריך לדעת כדי לעבוד כמנתח ניתונים בחברות הייטק? התפתחות אישית 17
D חישוב שטח דירה שייתכן שונה מדברי המתווך , כיצד ניתן לדעת שטח מדוייק? והאם המידע הזה מהווה אפשרות למו'מ להורדת מחיר, ואיך לבצע זאת נדל"ן 47
S סיום עבודה והתחלת הכשרה מקצועית-מה כדאי לדעת בנוגע לקרן הפנסיה ולקרן ההשתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N איך אפשר לדעת אם יש כנגדי דו"ח עבירת תנועה? אוף טופיק 5
N בעל הבית מכר קרקע הצמודה לבית שאני שוכר ממנו - איך אפשר לדעת מתי תתחיל הבניה? אוף טופיק 4
ת האם יש לי דרך כלשהי לדעת, בערך, מה יהיה מחיר הדלק בכל חודש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
B רכישת דירה בפרוייקט חדש - מה עלי לדעת? נדל"ן 1
unrealx מעבר בין עבודות - מה חשוב לדעת? פוסטים מאיכות נמוכה 27
A קרן השתלמות - האם יש דרך לדעת כמה ממנה פטור ממס רווח הון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5
E MO איך אפשר לדעת אם תשואת הדיבידנד טובה ? פוסטים מאיכות נמוכה 20
ל האם אין דרך לדעת מראש כמה עמלות תשלם? שוק ההון 17
מ מה חשוב לדעת לפני עריכת צוואה צרכנות פיננסית 68
M איך ניתן לדעת האם לפני עסקת אקזיט נדל"ן 12
S אפשר לדעת מה היו ההחזקות של קרנות בעבר? שוק ההון 0
P שאלה| איך אפשר לדעת אם נייר ערך מסוים סחיר או לא? שוק ההון 2
N רציתי לדעת קצת על חשבון margin ב-IB שוק ההון 93

נושאים דומים

Back
למעלה