• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אלטרנטיבה טובה ל TW?

undertaker

משתמש רגיל
דירוג
70
אז TW החליטו לסגור לי את החשבון כי עברתי על התקנון שלהם בזה שביצעתי העברה שקשורה לרכישת מטבעות קריפטו...
מתברר שזה אסור על-פי התקנון שלהם, רק חבל היה שגיליתי את זה בדיעבד.

מפה לשם תחנוניי להשאיר תחשבון לא הועילו והם סוגרים לי תחשבון, כרגע אני בחיפושים אחר תחלופה הולמת שתתן לי את האפשרות לעשות העברות ACH, ובתכל'ס מה שאני מחפש זה חשבון בנק אמריקאי שאפשר יהיה לעשות אליו העברות, שזה מה שאתה מקבל ב-TW.

האופצייה היחידה שנתנה לי אפשרות כזאת היא payoneer אבל העמלות שהם לוקחים לא בדיוק קוסמות לי, אני אשתמש בהם בתור אופציה אחרונה.

אין לי שום אזרחות אירופאית \ משהו אחר, רק ישראלית. אז אני לא יכול להשתמש בכל מיני פתרונות שפתוחים לאיחוד וכו'...

אז אם מישהו מכיר אופציה שפתוחה לרוב משתמשי העולם ונותנת אפשרות לחשבון בנק אמריקאי שאליו ניתן לעשות העברות אשמח לשמוע..

בנוסף האם יש מישהו שסגרו לו תחשבון ב-TW והוא פשוט פתח חשבון חדש והכל היה בסדר? ניסיתי להבין מהם אם זאת אופציה אבל לא קיבלתי מהם תשובה ברורה בעניין גם לא נראה שהתמיכה שלהם הבינה מה אני רוצה מהם כי זאת הייתה גם תשובה לקונית...

אתה יכול להגיע פיזית לארה"ב ולפתוח שם חשבון, יש בפורום שירשור ארוך בנושא.
יש אלטרנטיבה שהיא להשתמש בשירות של אחד הגופים בארץ שיכולים לפתוח שם חשבון מטעמך. בגלל שזה עולה בערך כמו לטוס לארה"ב, בד"כ כבר עדיף לטוס וזהו. בתקופה עכשיו לעומת זאת, השיקולים אולי קצת שונים...

מפה לשם תחנוניי להשאיר תחשבון לא הועילו והם סוגרים לי תחשבון, כרגע אני בחיפושים אחר תחלופה הולמת שתתן לי את האפשרות לעשות העברות ACH, ובתכל'ס מה שאני מחפש זה חשבון בנק אמריקאי שאפשר יהיה לעשות אליו העברות, שזה מה שאתה מקבל ב-TW.
לא מדוייק - TW לא נותנים חשבון בנק אלא חשבון וירטואלי (בעל החשבון הוא TW). ברוקרים אמריקאיים (כגון TD, Schwab) לא מקבלים העברות מחשבון TW אלא דורשים חשבון "אמיתי". זה הנוהל גם עם Revolut paypal וכיו"ב.

כן זה לא חשבון בנק "אמיתי", אבל אכן מספק את הסחורה...

לא מדוייק - TW לא נותנים חשבון בנק אלא חשבון וירטואלי (בעל החשבון הוא TW). ברוקרים אמריקאיים (כגון TD, Schwab) לא מקבלים העברות מחשבון TW אלא דורשים חשבון "אמיתי". זה הנוהל גם עם Revolut paypal וכיו"ב.
אני יכול להעיד שלפחות בהעברות בפאונדים, לא הייתה לי בעייה להעביר מ/ אל חשבוני באינטראקטיב ברוקרס מ/אל חשבוני ב TRANSFERWISE

IB שונים מברוקרים אמריקאיים בגמישות שלהם - לדוגמא יש להם חשבונות מקומיים ( בישראל ובמדינות אחרות).

בדקתי לא מזמן - TD + Schwab מוכנים לקבל ב ACH רק מחשבון בנק אמריקאי "אמיתי". אחרת רק WIRE אם מגיע מחוץ לארה"ב.

אולי מישהו יוכל לעזור לי פה:
אני צריך להעביר לצד ג' באיטליה כמה אלפי יורו.
יש לי חשבון בנק אמריקאי, יש לי חשבון בIB עם אפשרות להמרות כמעט בחינם.
יש לי חשבון בארץ כמובן.
אין לי חשבון באירופה.

איך אני מעביר אליו את הכספים בצורה הזולה ביותר?

אי אפשר להעביר מ IB לחשבון אירופאי?.

אם אפשר להעביר מ IB ל TW : פתח חשבון ב TW (מקנה "חשבון בנק" אירופאי), IB->TW, ואז TW לחשבון האירופאי של צד ג.

אם IB מאפשרים העברה ל Revolut
זו גם יכולה להיות אפשרות

אי אפשר להעביר מ IB לחשבון אירופאי?.
כבר לא, הם מאד הגבילו את ההעברות לצד ג' ב1/8, הלכה למעשה הם די ביטלו את זה.
אם אפשר להעביר מ IB ל TW : פתח חשבון ב TW (מקנה "חשבון בנק" אירופאי), IB->TW, ואז TW לחשבון האירופאי של צד ג.
בדקתי והחשבון בTW ביורו הוא על שמם ככה שזה נחשב צד ג', אני בספק אם ההעברה תאושר.
אם IB מאפשרים העברה ל Revolut
חושב שכן אבל חשבון אמריקאי שלהם לא מקבל יורו וגם שניסיתי להוסיף את הIBAN של הנמען שם קיבלתי הודעת שגיאה, תוסיף לעניין גם את העניין שאין להם אפילו אתר, אני אישית סולד מאד מכך.

לגבי Revolut הם סוג "פפר" ומכוונים לקהל צעיר שמעדיף מובייל על PC.

בדקתי והחשבון בTW ביורו הוא על שמם ככה שזה נחשב צד ג', אני בספק אם ההעברה תאושר.
.
בדקתי בחשבוני כרגע. בכל החשבונות: פאונד, דולר ויורו, תחת Account Holder מופיע שמי המלא בלי קידומות ובלי סיומות.

העברתי בעבר בהצלחה מ IB ל TW פאונד, ולא היו בעיות מיוחדות.

אתה בטוח?
אני די בטוח שהחשבון שאני פתחתי אצלהם בגרמניה הוא על שמי.

שים לב שמדברים על חשבון "בורדרלס" (אולי שינו לו את השם לאחרונה) ולא סתם להפקדה של אירו לחשבון של TW עצמם

שים לב שמדברים על חשבון "בורדרלס" (אולי שינו לו את השם לאחרונה) ולא סתם להפקדה של אירו לחשבון של TW עצמם
אז אולי מקור הבלבול שלי כי כשניסיתי להעביר יורו קיבלתי את הפרטים שלהם באמת. אתה יודע איך אני מגדיר את החשבון בתור BL?
אני בכלל בשיט ליסט שלהם והם לא מוכנים לפתוח לי חשבון, הכל אני עושה בחשבון של קרוב משפחה בכלל.

אז אולי מקור הבלבול שלי כי כשניסיתי להעביר יורו קיבלתי את הפרטים שלהם באמת. אתה יודע איך אני מגדיר את החשבון בתור BL?
בזמנו היה צריך לפתוח כזה.
היום לדעתי בתוך החשבון של TW אתה יכול לפתוח חשבונות בכל מיני מטבעות.
ממה שאני רואה עכשיו באתר:
בתפריט בצד שמאל, למטה יש אופציה "+ Open a balance"
שם הוא נותן לך לבחור מטבע, כשחלקם בקבוצה של "Balances with local bank details".
אם אני בין נכון זה מה שנקרא בעבר BL, וזה מה שנותן לך פרטי בנק פרטיים משלך במדינות הנתמכות.

עדיין לא בטוח שזה יעבוד. הבנתי שזה לא ממש חשבון אמיתי בכל המדינות אלא סוג של חשבון וירטואלי, ואז לפעמים IB עושים בעיות.

אני בכלל בשיט ליסט שלהם והם לא מוכנים לפתוח לי חשבון,

למה?

איפה אתה בודק את זה?
אצלנו זה נראה כאילו זה על השם שלנו (אבל החשבון בפאונד לא יורו אז לא יודעת אם יש הבדל אם פותחים ביורו).

בתפריט בצד שמאל, למטה יש אופציה "+ Open a balance"
שם הוא נותן לך לבחור מטבע, כשחלקם בקבוצה של "Balances with local bank details".
אם אני בין נכון זה מה שנקרא בעבר BL, וזה מה שנותן לך פרטי בנק פרטיים משלך במדינות הנתמכות.
אצלנו זה נראה כאילו זה על השם שלנו (אבל החשבון בפאונד לא יורו אז לא יודעת אם יש הבדל אם פותחים ביורו).
טוב אחרי מאבקים מצאתי את הבעיה.
כשפותחים חשבון ביורו הוא לא נותן לך חשבון "פרטי" שלך עדיין אלא רק את החשבון שלהם, צריך להוסיף כסף לחשבון בצורה כלשהי חד פעמית (לפחות 20 יורו) ורק אז הם פותחים לך את החשבון הפרטי.
מימשקתי את החשבון החדש הזה לIB ועבר בהצלחה, מנסה לעשות את אותו הדבר לחשבון הדולרי.
זה פתרון אדיר לתשלומים לצד ג', לא מכיר משהו יותר זול מזה וגם די פשוט סה"כ.
חבל שאני מנודה שם.
נראה לי שסומנתי בתור סיכון גבוה למלבין הון או פושע, ממש אין לי מושג.

נערך לאחרונה ב:
כשפותחים חשבון ביורו הוא לא נותן לך חשבון "פרטי" שלך עדיין אלא רק את החשבון שלהם, צריך להוסיף כסף לחשבון בצורה כלשהי חד פעמית (לפחות 20 יורו) ורק אז הם פותחים לך את החשבון הפרטי.
מעניין, זה כנראה חדש (יחסית לפחות).
אני פתחתי בזמנו חשבון גם באירו/פאונד/דולר ובשלושתם פתחו לי מייד חשבון פרטי בלי שהייתי צריך להפקיד שקל.
תכלס יש לי שם כמה עשרות סנט כרגע, כי ניסיתי לחבר את החשבון הדולרי לאחד הבנקים, ובגלל שTW לא תומכים בACH debit אז העברות הזיהוי נתקאו בחשבון :)

יכול להיות שבהתחלה באמת פתחו לכולם, ואז ראו שיש הרבה לקוחות כמוני שלוקחים משאבים אבל בכלל לא משתמשים בשרות בסוף.

תכלס יש לי שם כמה עשרות סנט כרגע, כי ניסיתי לחבר את החשבון הדולרי לאחד הבנקים, ובגלל שTW לא תומכים בACH debit אז העברות הזיהוי נתקאו בחשבון :)
זה בדיוק מה שאני עשיתי אבל בACH CREDIT, למה שזה לא יעבוד?
כלומר שIB תוכל לשלוח כסף לTW אבל לא למשוך משם כסף. עוד יום יומיים אדע אם זה עובד.
מעניין, זה כנראה חדש (יחסית לפחות).
ניסיתי לפתוח ביורו וזה הפרוצדורה, בדולר דווקא אין בעיה ישר פותחים לך חשבון אישי.
אתר גאוני הTW הזה.

זה בדיוק מה שאני עשיתי אבל בACH CREDIT, למה שזה לא יעבוד?
הצד של ה credit זה לא בעיה. הבעיה שהdebit לא עובד (זה גם רשום באתר של TW).
מה שקורה בשיוך חשבון זה ששולחים 2 סכומים רנדומליים (של 20-30 סנט בערך) ואח"כ מושכים חזרה את כל הכסף. כדי "להוכיח" שהחשבון השני שלך אתה צריך להגיד להם מה היו 2 הסכומים.
אבל בגלל שהחשבון של TW לא תומך במשיכה ממנו הכסף הזה נתקע שם, ועכשיו יש לי כמה עשרות סנט בודדים בחשבון :)
ניסיתי לפתוח ביורו וזה הפרוצדורה, בדולר דווקא אין בעיה ישר פותחים לך חשבון אישי.
כמו שאמרתי, זה כנראה חדש.
אני פתחתי בפאונד אירו ודולר (ואולי גם דולר אוסטרלי, לא זוכר כבר), וכולם נפתחו מייד.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C אלטרנטיבה לפקדון מט"ח שוק ההון 2
M אלטרנטיבה לדמי הניהול פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
mk1 אלטרנטיבה למשכנתא בריבית קבועה צרכנות פיננסית 2
Shnizelia מחפש אלטרנטיבה איכותית ל-ChatGPT פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 10
S אלטרנטיבה אגחית לקרן כספית המבטיחה תשואה ריאלית ולא תשואה שקרובה לריבית בנק ישראל? שוק ההון 33
G דוח מס שנתי - אלטרנטיבה לרו"ח מיסים 3
G אלטרנטיבה לפיקדון ומק״מ - אג״ח קונצרני עם מח״מ קצר שוק ההון 3
mk1 אלטרנטיבה לגמל להשקעה לילד שוק ההון 4
P אלטרנטיבה כשיש בעיות בטופס מפ"ל? מיסים 7
G אלטרנטיבה לליסינג חברה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
I אלטרנטיבה לכרטיס אשראי ללא עמלות (בדומה ל "כזה אני רוצה") לבעלי דיירקט צרכנות פיננסית 7
ד יש בכלל אלטרנטיבה למדד? שוק ההון 34
A אלטרנטיבה לקרן מחקה s&p500 שוק ההון 12
D אלטרנטיבה למחיר למשתכן נדל"ן 12
D אלטרנטיבה זולה לIMID בתיק הפטור שוק ההון 88
א אלטרנטיבה לסחורות בתיק השקעות שוק ההון 10
D השקעות חסרות סיכון - אלטרנטיבה שוק ההון 6
boredwhitecollar אלטרנטיבה לקרן השתלמות שוק ההון 1
ח אלטרנטיבה לקרן פנסיה מעל תקרת שכר צרכנות פיננסית 68
Gari אלטרנטיבה להשקעה בנדל"ן שוק ההון 5
י אלטרנטיבה לפיקדון בבנק שוק ההון 6
ברהמס אלטרנטיבה ל-ifreelance צרכנות פיננסית 5
שודד הפינג פונג אלטרנטיבה לאג"ח ממשלתי שוק ההון 36
T אלטרנטיבה לאג"ח ממשלתי ישראלי שוק ההון 13
CarpeDiem אלטרנטיבה אג״חית כמעט סולידית לקניית דירה להשקעה? נדל"ן 76
מתכנת אלטרנטיבה אירית ל VXUS ? שוק ההון 10
P להיות הגירסה הכי טובה של עצמך. התפתחות אישית 14
E בשעה טובה החלטתי לרכוש דירה נדל"ן 327
א מחפש קרן מחקה מדד NASDAQ טובה. מה חוו"ד החברים? שוק ההון 42
א הדרך הכי טובה להחשף לSP500 שוק ההון 15
הפרופסור זה נורמלי שיש לי תקשורת לא טובה עם המנחה שלי? התפתחות אישית 4
H בשעה טובה מחפשים לקנות דירה. נדל"ן 142
I דרך הכי טובה להיפטר מרכב ישן? צרכנות פיננסית 7
א כמה זה ריבית טובה על פקדון בבנק צרכנות פיננסית 3
Y מה חבילת האינטרנט הכי טובה היום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 103
ש כמה זה ריבית טובה על הפיקדון? שוק ההון 11
ה מה התשואה לפדיון חסרת סיכון הכי טובה היום? שוק ההון 7
ש מה הדרך הכי טובה וזולה להעביר סכום כסף לחו'ל שוק ההון 4
I האם יש קורלצייה טובה בין ריבית הפריים למדד\לאינפלציה לטווח הארוך? שוק ההון 0
ד הצעת מחיר ראשונה במכירת דירה נוטה להיות ההצעה הכי טובה? נדל"ן 10
deussex מה עושה לכם טוב - הרגשה טובה התפתחות אישית 60
deussex המלצה למצלמות אבטחה לבית עלות טובה מול תועלת (זוג/שלוש מצלמות + מנגנון מקליט) אוף טופיק 19
L קניית דירה חדשה למגורים, שתהיה גם השקעה טובה נדל"ן 74
מ תיק השקעות בניהול אישי - איזו הצעה טובה יותר? צרכנות פיננסית 8
E MO איך אפשר לדעת אם תשואת הדיבידנד טובה ? פוסטים מאיכות נמוכה 20
S כמה עמלה מהפקדה/צבירה נחשבת לקרן פנסיה טובה? צרכנות פיננסית 5
M מה הדרך הכי טובה להפוך כסף נזיל לפנסיה מובטחת? צרכנות פיננסית 1
פ איזו עיר מגורים טובה לפרוש בה בגיל צעיר? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 13
C אתר או פטלפורמה טובה לריכוז גרפים אוף טופיק 2
ה איפה אפשר ללמוד בישראל קורסי IT ברמה טובה? התפתחות אישית 21

נושאים דומים

Back
למעלה